90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimi1111
9. mar 2011

@ozujskova dakujem poslala som ti na IP

ozujskova
9. mar 2011

@mimi1111 uz je to tam...co mas dnes na obed?
ake su tvoje cisla?vaha avyska a ciel?

zuzkakach
9. mar 2011

@mimi1111 vitaj v klube 🙂 a drz sa tak ako my bez prehreskov 🙂))))))))

suezana
9. mar 2011

Ahojte kočky 🙂 Tak ja dnes voda. Mala som kávu - neodolala som 😝 minule som dala bez kávy. Tak uvidím. Odhodlanie zatiaľ je, uvidím poobede 😉

suezana
9. mar 2011

@zuzkakach si úúúúúúúúúžasnááááááááááá 😵

suezana
9. mar 2011

@zuzana1710 keby ja mala len také prehrešky 🤐 tak sa netrápim 😉 a hovorí sa, že keď telo niečo potrebuje, tak si vypýta 😉 Občas mu treba dopriať, aby sa nezľaklo - vtedy hrozí, že prepne na šetriaci režim a kilá nepôjdu dole....

ozujskova
9. mar 2011

joooj zeny mne to ovocie na rano nechuti a teraz som nasilu zjedla dve jablka a boli ma zaludok...co jedavate rano...len ciste ovocko ci mate nejake grifi...sem s nimi... 😀

suezana
9. mar 2011

@adamko05 ani med podľa mňa neni prehrešok - to je liek 😉 Ja keď som chorá, tak si dávam na to propolis - chrípka a tak. Takže si dobrá - bolo to 100%

No, a langoše v receptoch sú - len bez mlieka recept, puding je diskutabilný, lebo to je škrob a tým pádom nepasuje s mliekom 😒 .....
Nerobíte niekto ovocné polievky? Tie sú v knihe spomínané na ovocné dni....

suezana
9. mar 2011

@ozujskova ja ráno káva a okolo 10, 11 hod. si zvyknem dať - napr. banán roztlačený, alebo ráno je najideálnejšie toto: odšťavíš mrkvy, jablko, cvikla, petržlen - výborné na detox a zasýti a vyrovná hladinu ph v organizme.

suezana
9. mar 2011
suezana
9. mar 2011

No, chcela som pôvodne iné fotky, ale drbká mu 😝

ozujskova
9. mar 2011

@suezana ufff...a nepo***em sa z toho? 😅 ..no a cvikla surova? a kolko toho vypit?tie dve pohare co su na foto vypijes?..je to sladke ci kysle ci ake?...no vyskusam zajtra...no ale jaj bojim sa 😀

suezana
9. mar 2011

@ozujskova mne to práve poradila kamoška, že sa krásne upraví trávenie - ten druhý pohár bol pre mm 😅 zvládol ho, ale povedal, že viac jemu nemusím 😀
Na raňajky ti stačí jeden pohár - 1porcia jedla. Daj 3 mrkvy, 1 petržlen, 1 cvikla a 1 jablko - ja do toho dávam aj citrón - mám to rada kyslasté. Na obrazku je aj kiwi, ale to mi tam nechutí - škriabe v krku. Neboj sa, nepokakáš sa z toho 😎 a cvikla surová.

suezana
9. mar 2011
suezana
9. mar 2011

normálne by som si dala 😉

suezana
9. mar 2011

len, keby to nebolo také špinavé - jeden pohár šťavy a toľko riadu 😝
Och, započula som z telky slovo čokoláda... ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 nieéééééééééééé 😀 🤐

ozujskova
9. mar 2011

no fajn..zajtra rano odstavujem...no a ak tu nebudem tak na wc nemam wifi 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja pozeram papriku a uz som hladna... 😀

ivella
9. mar 2011

@zuzkakach kraaaaasne,aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉
zajtra voda

mimi1111
9. mar 2011

@ozujskova noo ja zajtra zacnem od zaciatku porusila som dnes ranajky mala som druhy den. 😢 dufam ze od zajtra to zvladnem a neporusim no ale ked mne to ovocie hned rano nechuti ale zvladnem to lebo chcem schudnut mam 73kg strasne moc a mavala som 58kg.vysla 167cm

mimi1111
9. mar 2011

@zuzkakach dakujem no neviem ci to pojde bez tych prehreskov 😀

zuzana1710
9. mar 2011

@suezana ale to som len na zaciatku..este ucidime co mi prinesie 80dni co je predo mnou.,.. 😅 😅 😝 😝 😝

@ozujskova ja pijem len cistu vodu..1,5litra a to mi uz potom nechuti jest ziadne ovocie az do obeda vydrzim..

ja napr na skroby robim fazulovu polievku zo sojoveho suseneho mlieka...mala je alergicka na obycajne mlieko,tak mame len sojove...a je z toho vsetko mnam..ja uz len z toho varim.. 😉

perla200
9. mar 2011

čaute....akože ja v noci katastrofálny prehresok....nechapem to, ale zožrala som celé kinder bueno, takže som bez ranajok a teraz tlačím ovocko....

zuzkakach - krásny úbytok gratulujem

zuzana1710
9. mar 2011

ja som si dala dnes spagety s pestom..fuj ja taketo nemusim..vobec som si nepochutila..pre mna je to grc...ledva cakam na veceru.ide urobit http://varecha.pravda.sk/recepty/susienky-z-ovs... alebo mam este kolac z lidla so slivkovou naplnou.. 😖

zuzkakach
9. mar 2011

@ivella neboj vsetko bude.....vcera sme mali navstevu tak vsetci chvalili ze ako brutalne som schudla, ze v tvari hlavne a ruky a zadok, len ja to tak az velmi nepocitujem , lebo som doma na materskej a kazdy den mam na sebe teplaky kt. som nosila aj predtym no tak ale dufam, ze je to vidno ved to by ma kvalitne nasrali keby si navsimli ze mam 12 kg dole 😀

zuzana1710
9. mar 2011

@zuzkakach kraasne..ze 12kg.to je nieco pre mna. 😝 😝 ..este 18 a som vysmiata 😀 😀 😀 😀

zuzkakach
9. mar 2011

@zuzana1710 no do mojho ciela mam este daleko a musela som pridat aj sport lebo uz to nechcelo ist dole a ktomu pribudli este prehresky 🙂 rozmyslam co varit zajtra na skroby dlho som nemala zemiaky soju uz nechcem ani vidiet. Mam tam sice este baklazan a zelene fazulove struky vie niekto dobry recept? 🙂

ivella
9. mar 2011

@zuzkakach no ved to,furt tie rozgajdane domace veci,,,ale tak vzdy ked bolo tricko oprate,trochu som ho natahovala aby bolo volne a teraz je aj same od seba 😉

mimika4408
9. mar 2011

@ivella nebudes sama, budeme 2 😉

mimika4408
9. mar 2011

dievcata neviem ktora ste tu hladali ocistnu kuru 😉 , teraz som sa vratila od kamosky a ta mi dala "ukrajinsky recept" 😉 , takze zajtra mam vodovy den a sprijemnim si ho ocistnou kurou 😀 . pripravit si "zdravy napoj": ricinovy olej (tolko gramov kolko mas telesnu hmotnost, v mojom pripade 80g), 3 polievkove lyzice vodka, 1polievkova lyzica med a stava z 3citronov. pekne pomiesat a nalacno vypit. potom cely den len vlaznu prevarenu vodu pit. silne sa odporuce blizkost wc 😀 😀 😀 😀

zuzkakach
9. mar 2011

@mimika4408 no tak na toto som zvedava vyskusaj a daj vediet 🙂 co je to za olej?