90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
14. feb 2011

@perla200 no mne to sposobi kapustnica, ale len taka v zeleninovy den

natsa
14. feb 2011

@luciaanna skus ryžu a soj.mäso.

@suezana 😀 😀 😀 no drhý ukrát budeš vediet.Inak pre zaujimavost suš.banány maju1360KJ-100g a 463,2 KJ-150g čo je 1 ks

perla200
14. feb 2011

no baby - pyré v sebe...s kopcom salatu....mnam a vývar som si dala prvýkrát - s troskou mrkvy....
mala spí idem upratat a hned som tu kde ste vsetky????

janika84
14. feb 2011

@suezana bodaj by si mala pravdu.

mimika4408
14. feb 2011

Ahojte dievcata, ja som tu prvykrat 😉 , zacala som s 90dnovou dietou a potrebujem take "spolupovzbudenie. Dnes 5.den dietujem .... zatial to ide, ten vitaminovy den sice troska da zabrat ale da sa 🙂 ...uvidime ako to bude s tym "vodovym" 😒 .
ale drzim palce sebe aj vsetkym ostatnym co sa uz na to dali!

mexx
14. feb 2011

@perla200 Aky mas den, ked si mohla pyre? 😕 Za tym by som sa ja mohla utlct, ale som myslela, ze pri diete sa nemoze, kedze to su skroby a bielkoviny naraz... 😕 Alebo robis nejake ine?

nattereri
14. feb 2011

ahojte baby 🙂 tak ja 90-dnovku po dvoch rokoch zacivam nanovo... toto je asi jedina dieta, co ma neobmedzuje, nemusim mysliet a ratat a vazit, co si s cim mam dat... lenze ju tento rok zacinam asi po treti krat 😝 ... no, snad pevna vola tentokrat zvitazi, musim si len zvyknut a potom to pojde dufam tak, ako pred tymi dvomi rokmi 😎 .. dnes mam bielkoviny.
baby drzte sa a "tukove bunky prec" 😀

ivella
14. feb 2011

ahojte nove koceny,drzkame vsetkym palceky,,,je nas viac co mame bielkoviny 😉
ja dnes prvy krat bez masa,mam salat z cinskej zeleniny a vajickami..

@nattereri ty vypadas na fotke veeelmi stihlo,to ma nepovzbudzuje 😉 😀

zuzkakach
14. feb 2011

ahojte baby 🙂 tak ja som tu tiez prvy krat, ale dietu drzim uz 36 den. Dnes mam uhlohydraty a rozmyslam ci si mozem dat na veceru krupicu lebo mam na nu strasnu chut. tak sa drzte 🙂

kubkovka
14. feb 2011

ahojte, kedze ja dnes valentinujem, nebudem vam tu kazit moralku.............kupila som si cinske rezance so zeleninou, uvidim zajtra, ake budu

shpirti
14. feb 2011

@perla200 u mna je to s tymi cigoskami rovnako...jedina vec,ktora mi zazenie chut na sladke 😠 takze niesi v tom sama... 😉

kubkovka
14. feb 2011

@zuzkakach ahoj, vitam ta......tak to uz dlhsie drzis a ako sa dari?: Kolko si schudla a kolko este chces, ak to nie je teda citliva tema

zuzkakach
14. feb 2011

@kubkovka nie v pohode 🙂 len som poobede nemala cas viac napisat. No tak ja som uz schudla 9.5 kg a velmi sa tesim 😀 no teraz to uz ide pomalsie ale aspon to nejde hore 🙂 Este by som chcela takych 7 kg a bola by som max. spokojna. Musim si o vas trosku precitac ze ako ste na tom vy.... 😉

suezana
14. feb 2011

Ahojte, vítam nové tváre
@zuzkakach
@nattereri
@mimika4408 😉 a držím palce, nech to držíte s nami naposledy 😎 a nech to už nikdy nepotrebujeme 😉

suezana
14. feb 2011

@mexx no pyré s mliekom a maslom - neviem....Ja som robila na cibulke dusené zemiaky podliate vodou + červená paprika, majorán, cesnak a dusím to pomaly skoro na kašu - mne to viac chutí ako pyré, skús 😉

silvuska
14. feb 2011

Ahojte,
tak konecne som dnes zohnala ten zazracny vlakninovy napoj 😀 Je super, normalne ma zasytil a som bez vecere 🙂
Citam o cigoskach, patrim k vam do partie, tiez vdaka nim prezijem bez sladkosti 😉

kubkovka
14. feb 2011

to len ja som tu nefajciar???? nastastie mna sladke nelaka

silvuska
14. feb 2011

@kubkovka 😉 to je super, u mna je to horsie aj sladke aj cigosky 😀

kubkovka
14. feb 2011

@silvuska no, ale zas je som na maso a klobasky a tak..........ale dnes sme boli v cinskej na menu, inokedy som v pohode zjedla porciu, dnes polovicu len len

silvuska
14. feb 2011

@kubkovka to je parada, aj ja uz pozorujem ze zjem omnoho menej, minule som zhresila a jedla pizzu, a ledva polku a tak mi bolo tazko, aspon ze tak

perla200
14. feb 2011

@mexx nasa mala ma intoleranciu laktozy a namiesto mlieka používame nahrady mlieka rastlinného pôvodu napr. sojové - treba vyskúsat je výborné a jas i ho dávam aj do kávy a odporúčam na varenie kedy si neviete predstavit niečo mliečne bez mlieka...

perla200
14. feb 2011

@kubkovka zajtra čo?

mexx
14. feb 2011

@perla200 Ahaaa...to by mi nenapadlo, vyskusat s takymto. 😅 No ale asi skusim, by som si tak vyrobila dalsi pokrm zemiakovy, co sa moze cez dietku. 😉

kubkovka
14. feb 2011

@perla200 kupila som si tie cinske rezance so zeleninou, tak snad mi budu chutit..........ak nie, urobim si svoje spagety s cesnakom..........

kubkovka
14. feb 2011

@perla200 inak s tym pyre super napad, len to sojove mlieko nie je drahe?

nattereri
14. feb 2011

@ivella jooooj, dakujem, ale fotka klame 😉 ... baby, zhresila som cokoladou, valentinskou... chjo... no, co uz s tym, zajtra opat bielkovinky a nastastie dalsi "valentin" je az o rok 😅

dufam, ze ma nevyhodite z temy, uz nebudem hresit, slubujem 😔
😀 😀 😀

kubkovka
14. feb 2011

@nattereri no to ja by som tu uz davno nebola, keby ma vyhodia, ze som zhresila 😀 😀 😀

nattereri
14. feb 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 vdaka za podporu

... a dakujem Vam za privitanie 🙂

suezana
14. feb 2011

@nattereri dnes každá len hrešíte 😝 tak som si aj ja dala posledný koláčik tácky 🤐 😅

suezana
14. feb 2011

....minútou bozkávania spálite vraj 20 kalórií 😉 dobrú noc...