90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
16. feb 2011

@perla200, asi obličky 😕 nie si prechladnutá? piješ dosť? alebo žeby niečo z chrbtice? ja neviem, je tu niekto doktor??? 😨

suezana
16. feb 2011

ale tak asi sa nevyhnem 😝 včera som zdrhla....dnes mi to neprejde 😅

suezana
16. feb 2011

dobrú noc 😉

perla200
16. feb 2011

@suezana
@kubkovka bojím sa strasne doktorov....vždy mi niečo najdu🙂 a potom tam chodím ako na klavír .....ale neviem čo to môže byt asi obličky.... akože sú to dost zlé bolesti ale len na jednej strane vždy ma pri menzese bolia kríže ale na obidvoch stranách a teraz už týžden len na pravej strane dole....no uvidím ak neprejde do týždna potom začnem asi riesit?🙂

kubkovka
16. feb 2011

@suezana no a nemalo byt za tym vyhrala som skôr ☹ ☹ ☹ ???

perla200
16. feb 2011

@ingridka22 myslís že z chrbtice? no vela pijem strasne vela ved stale len pijem inak by som zožrala aj slona....

ingridka22
16. feb 2011

@perla200, no mm sa sťažuje na takú bolesť už strašne dlho a ja ho neviem dostať k lekárovi 😠 napcháva sa ibalginmi a kadečím, čo doma nájde 😖 jemu sa z tých pojedených tabletiek už aj pečeň rozpadne 🙄 ale nedá si povedať 😒 že on si už na to zvykol, no chápeš? 😕 😨 snáď ti to rýchlo prejde 😵

natsa
16. feb 2011

@kubkovka no ja teda neviem tofu syr je zaradený na bielkoviny a soja na škroby.no pojdem siprečítat zloženie.Dnes den bez prehreškov

kubkovka
16. feb 2011

@natsa no aj ja som si myslela, ze soja su skroby, ale sojove platy obsahuju viac bielkovin ako skrobov, ale tak keby si mala iny nazor, a mohli by sme to v skroby, bola by som ti vdacna 😉

perla200
16. feb 2011

@natsa si super.....gratulujem

@ingridka22 aj jeho bolí tá pravá čast???

ingridka22
16. feb 2011

@perla200, teraz mi povedal, že tiež vpravo 😕 😨 ale netuším príčinu... keď ju náhodou zistíš, daj vedieť 😉 😕

natsa
16. feb 2011

@kubkovka no ešte som sa nedostala k tomu vyrobku malý teprva zaspáva tak nechcem rachotit
.No idem sa troška učenkat anglinu tak zatial pa

perla200
17. feb 2011

dobré ránko dievčatá....
@kubkovka tak čo???????

kubkovka
17. feb 2011

@perla200 dobre ranko, este cakam, kym pojdem na ranne wc 😀 😀 😀

cumelila
17. feb 2011

dobré ránko...@kubkovka ..v jednom článku som čitala,že soja sa radí do skupiny bielkovín..ja si robievam tofu syr na bielkovinové dni...ale skuste eśte pokukať po nete či je to tak

perla200
17. feb 2011

@kubkovka dúfam že to nebude okolo obeda....tak ja po vitamínovom dni predsa len mínus 4kg a 17. den 😀

kubkovka
17. feb 2011

@cumelila no ja som kukla na zlozenie tych platkov na sacku..........a tam prevazovali bielkoviny, co ma mrzi

kubkovka
17. feb 2011

takze nic moc, ani kilo ☹ ☹ ☹ takze som v polovici diety a iba -7,4 kg, ale nevadi, aj ked sa telo zaseklo, ono to spusti a ja si pockám, kedze som cakala takyto stav, lebo vsak na sebe citim, ze sa nic nezmenilo za dva tyzdne.....
ale po vode bude ubytok urcite aspon minus dalsie 3 kg, budem sa snazit

inak dievčatá, už nemám menzes 😀 😀 😀 😀 to sa bude dietovať, žiadne prehresky, ja tomu mojmu telu ukazem, kto je tu pan

cumelila
17. feb 2011

@kubkovka ..ano aj ja som to prave pozerala a je to tak ako píśeš...a nić si s toho nerob aj mne sa to nejak seklo a nie a nie ísť na rućička na vahe dolu..ale ono sa to rozbehne 😉

kubkovka
17. feb 2011

@cumelila no ved ja viem, lebo ma nikto nepresvedci, ze to nefunguje, len to zacalo stat, ale to sa spusti a ja si pockam

perla200
17. feb 2011

@kubkovka no ved nemysli si ja mam síce 4kg dole ale to je voda a bordel....teraz to už tak lahko nepôjde určite....

suezana
17. feb 2011

Dobré ráno

@kubkovka ty si sa tak zľakla toho gyn. ? Že to prestalo? Teraz ma napadlo, že mne po cisárskom krvácala rana zašívaná a chodil sa primár na to pozerať. Keď to neprestávalo, rozhodol, že to zašijú 😕 Ako sestrička začala znášať na táckach tie inštrumenty, ja som tak zľakla, že zrazu z toho ani kvapka nevypadla 😅 😀 tak to odniesli preč 😅

PS. keď ja tak rada vyhrávam 😀 ten pohľad na chlapa, ktorý 3.x za sebou prehrá v žolíku 😵 ....so ženou, ktorú to naučil 😀 to je na nezplatenie 😎

kubkovka
17. feb 2011

@suezana ani nie, ja idem hlavne kvoli antikoncepii........ale som zvedava, kedy sa to zas spusti..........a co si dam dnes na obed? o 11 hod idem z domu a pridem najskôr o 14, kedy budem obedovat???

mimika4408
17. feb 2011

@suezana juuuuj mne este vela chyba 😒 ....ja dnes este len 8.den (cize ovocny) a startovala som z 86 🤐 ......takze ja som si najprv tak rozumne stanovila ciel pri 70kg!!! , no a uvidime ako to pojde dalej ( a ci si vobec tam dopracujem). ono aj tym vekom sa metabolizmus spomaluje . ale tesim sa z kazdeho uspechu aj inych dievcat co sem napisu, je to take nakopnutie vpred 🙂

nata_
17. feb 2011

dobre ranko 🙂 dnes bielkoviny...idem vyskusat ruzickovy kel zapeceny s plesnivym syrom, mozarellou a goudou...vsetky syry pozbieram z chladnicky, uz som nemala 3 tyzdne syyyyr!!!....aj mne ta vaha nejak stagnuje 😢 prve kila raketovo dole ateraz nic...ale zato chodim 2x denne na velkuu, asi sa travenie nejak urychlilo....pekne 😀 😀

mimika4408
17. feb 2011

@perla200 dobre ranko 🙂 , uz po ranajockach a aspon salke caju?

kubkovka
17. feb 2011

@nata_ a kolko si dala dole za prve dva tyzdne? ja 5,3 kg a potom za mesiac iba 2,1, asi nieco robim zle, ja neviem......

suezana
17. feb 2011

Tak ja odvážená - a som teda solidárna - tiež som nič neschudla, ale ani nepribrala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 podľa mňa aj to je úspech - mám dole 6,5 kg za necelý mesiac - je logické, že ďalší toľko neschudnem, pokiaľ nechcem hladovať a ja aj keby som chcela, aby to hneď kleslo - rozum mi hovorí, že takto to je dobre.
...dala som si hrušku a jogurt 🤐 😅 a idem do mesta, lebo by som zožrala aj slona ☹ neni som hladná, ale táááááááááák by som dala všetko, čo máme v chladničke.... 😝 😅

suezana
17. feb 2011

@mimika4408 držím palce. Aj 70 je super a potom ten pocit, keď sa to prelomí.... 😵

kubkovka
17. feb 2011

@suezana no aj ja pojdem k dr a potom asi tiez do mesta