90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

llumka
22. feb 2011

babenky, musim sa pochvalit vcera sa mi podarilo dodrzat 99 percent aka som na seba pysna 😀
@kubkovka dnes mam presne ako ty, zemiacky su v rure a cakam, budem jest so calamadou
tiez som rozmyslala ci mam kupit ten pristroj, nechcem kupit blbost, a ty si sa ako rozhodla ze kupis?

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 no krásne, jediný recept na chudnutie je, prijimat menej kalorii ako vydavam, nic ine nefunguje.......

veronikale
22. feb 2011

@mimika4408 a ten recept čo ti poslala akože, to o čom bolo???

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka ved hej...a podla toho co som si tam precitala keby som sa takym stylom stravovala tak mam dalsich +5

kubkovka
22. feb 2011

@llumka no tri babenky tu tvrdia, ze to pomaha........tak neviem sa rozhodnut, jedna vcera pisala, ze schudla uz 20kg, mala take ovisnute brucho a uz nema, ze to pomaha.......ja robim sem tam brusaky, ale co ja viem, ci to pomaha? musis ich vediet podla mna cvicit, ci nie?

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 aj ty mas ten stroj na brucho, ci nie?

veronikale
22. feb 2011

moj obed hotový, idem na to :D dobru chuť tym, čo ešte nejedli, a držte sa tie, čo už máte "po"... večer sa vidime 😀

mimika4408
22. feb 2011

Zdravím vsetkých zaujemcov o chudnutie,som rada,že vam idem príkladom.
Tento postup je pre tie z vas,ktoré chcete skutočne schudnuť a spraviť pre to všetko,nie len polemizovať ako to nejde,ked som to dokazala ja,nie je jedniny dôvod,prečo by ste to nedokázali tiež ! ;)Chcem všetkym pomôcť dosiahnut vytuženych ciseľ na vahe...Dam vam preto par rad,ktore pridu vhod a su dôležité.

1-V prvom rade už keď sa date na chudnutie ,dajte sa vyšetriť,či nemáte problémy so štítnou žľazou.

2-Spravte si očistnú kúru(ja so pila čaj s názvom LIETAJUCA LASTOVIČKA)už len po tejto kure budete mať 2kg dole.

3-Každé ráno, si dajte pohar teplej vody s citronom na lačno večer tiež.

4-Musíte si uvedomiť,že naša hlava su vlastne ústa.Musíme si vedieť povedať NIE!!!

5-Nevažte sa ,(mne niekedy váha stála ale videla som,že centimetre sa pohli)

6-Dobrý drink je:1grep,2pomaranče,2pol.lyžice jablčný ocot,1 pol.lyža medu a liter zeleného čaju.Všetko si zmixujte a pite počas dňa,hlavne před jedlom.

7-Ak mate aj celulitídu a neviete sa jej zbaviť,skúste to čo ja:ACG-gél.Pred každým cvičením alebo pohybom si natrite postihnuté miesta a o mesiac uvidíte výsledky.Ale nezbavite sa jej,keď nebudete dodržiavať pitný režim a cvičenie!!!

NELUTOVAT JEDLO -nedojedat po clenoch domacnosti ani po detoch,naucte sa jedlo radsej vyhodit do kosa...
Ked jete nechajte poslednu lyzicku na tanieriku a hodte ju do kosa,je to informacia pre mozog,ze este ste mohla..ale nechcela ste...

Urcite si zvolte nejaku inspiraciu-chodte do skrine,vyberte si oblecenie,ktore je vam uz davno male a povedzte si-DO TOHTO SA CHCEM DOSTAT !!! alebo sa chodte pozriet do obchodu s mensimi velkostami a povedzte si,tu si chcem onedlho kupit nieco na seba.(ja som tymto vsetkym presla,viem ake su tieto detaily dolezite,obleciem saty,ktore som mala ako nevesta po polnoci na sebe...pritom som ich mala odlozene iba z nostalgie,s vedomim,ze tento skvost na seba uz nikdy nedostanem).
Podporu z vonka necakajte,mne neveril nikto a kazdy mudroval ako to bez posilovne ci stacionarneho bicykla NEPOJDE (hahaha)
Jedine co potrebujete je chciet a stanovit si ciel (vymyslite si nejaku odmenu pre seba,za to,ze to dotiahnete do konca)priklad-od zajdenia ku kadernikovi,cez kupu psika,ci exkluzivnej dovolenky,to zalezi na vasich pomeroch
ranajky -polka graham rozka a mnozstvo mineralky,alebo cistej vody podla chuti ;) rozok suchy samozrejme(nezamienajte rozok za jogurty,ci ine veci,zabudnite na prilohy ako sunka,ci syr)
desiata-ovocie ,akekolvek okrem jablka,max.vsak 2 kusy
obed-bud polievka a dalej nic.ALEBO z druheho chodu polovicna porcia obedu-ANO zo vsetkeho polovicu,aj rezen si dajte napoli.ak neviete kolko je polovica,zacnite tym ,ze si naberiete porciu na aku ste zvyknuta a presne polku znej si dajte na druhy tanier,ten zjedzte k obedu.(nejedzte naraz polievku aj druhe jedlo,roztahujete tym zaludok a potrebujeme docielit presny opak)
olovrant-jablko-pomaha super stravit ten obed !! mozu byt aj dve jablcka (preto jablko vzdy

mimika4408
22. feb 2011

olovrant-jablko-pomaha super stravit ten obed !! mozu byt aj dve jablcka (preto jablko vzdy iba popoludni,nie do obeda,lebo jablko pomaha stravit obed,do obeda by vas priviedlo k pocitu hladu)
vecera najneskor o 17 hodine-mnozstvo je dolezite-asi tak na maly plytky tanierik
bud ryzu,cestoviny som mala najradsej-tie farebne,aby to vyzeralo lakavo,alebo zemiaky,ci zemiakova kasa..cokolvek z priloh.ale tak 40dk,alebo mozete aj-kneckenbrod,ryzove chleby,alebo musli,alebo cerealie cornflakesy
BEHOM DNA-vela pit,aspon 3 litre,ale nie sladene napoje ako sirup a ine(ak sa vam zda 3 litre sokujuce skuste postup,ze kazdu hodinu stiahnut 2dc)
ja som pila mineralku,vodu alebo caj,caj mi pomahal aj vecer o 22 hodine sa mi uz krutil zaludok od hladu,casto som si spravila aj 2 ovocne caje po sebe ,pit teple,aby zohriali zaludok.a spavat som chodila 14 dni zo skvrkajucim zaludkom..(ten si potom zvykne a nebude uz vystrajat,to vam slubujem)a zabudnite na alkohol,nespravte ani vynimku,alkohol obsahuje vela cukru !!!
toto dodrzujte tyzden,co sa tyka druhu jedla mozete vsetko,v ramci obeda,ak som mala chud na pizzu dala som si 2 trojuholnicky miesto obeda,alebo iny den polku hamburgeru miesto obeda,ci vecere.mozete aj tatarsku,kecup...vsetko okrem mastnych jedal a sladkych.(v pripade otazok odpoviem)mastne myslim-spekacky,slaninku,kacicu...ale smazene kura kludne...aj na oleji mozete varit...
tekutiny-ziadne sirupy,ochutene mineralky nie,iba ciste,ak caj tak nesladeny !!! a na cukor v kave tiez zabudnite,nahradte ho sacharinom.nesmiete dat telu cukor ani sladke potrebujeme aby spalilo tie tuky,ktore ma ulozene,nie tie nove ktore mu date prijimat,inak sa nepohnete z miesta !!!! je to dolezite.takze z napojov iba voda,mineralka,caje-mozu byt ovocné!
treba dodrziavat casovy harmonogram jedal
nic okrem toho nejest
vylucit uz na zaciatku sladke a mastne jedla
mozete aj pizzu,aj hamburger-ale iba v ramci polovicnej porcie obeda
prilohy ako tatarska,kludne davat k obedu...aj hranolky sa mozu
proste k tomu obedu cokolvek,len vzdy polovicnu porciu.. zelenina sa moze miesto ovocia,jogurty nizkotucne,ale nie denne,mlieko niz
treba uzivat CALCIUM (koli kastiam a zubom)
a nejake vitaminy,aby telo malo co potrebuje,nasadit az po 14dnoch od zaciatku
ja som brala centrum (vitaminy)ale tie z vas ,ktore pisete ze mate problem zo stolicou,si zvolte vitaminy bez obsahu ZELEZA.
JOJO efekt sa nedostavi
Nevažte sa!!!Uvidíte sama na sebe,že oblečiete aj veci o ktorých ste niekedy len snívali.

-este priklad,nevyvarajte si zvlast jedla,jedzte z toho co navarite,ale vzdy iba polovicnu porciu v ramci obeda.mozete aj smazene,ale iba jedno stehienko,polovicu z rezna...atd...
vela zien jedava,vtedy,ked sa chcu citit lepsie,ked ich nastve manzel,alebo mali tazky den..nerobte to...
a este rada pre fajciarky,isto vela z vas nimi je..budete to mat lahsie,akorat si zapalte pred jedlom,nie po nom,ma to svoj vyznam.
Tiez je dolezite dodrzat casovy harmonogram stravy,tzn; ranajky v tu istu domu,obed..atd..kazdy den..vynimky,ked ste mimo dom,su povolene ;da sa to...

mimika4408
22. feb 2011

ten pocit v ciely stoji za to.
Budem VAM drzat palce.
A budem rada ak ma po troch mesiacoch budete informovat mailom a vysledkoch…
S pozdravom Iveta

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka ja mam ten pas, a mne naozaj pomaha, ja si ho davam aj viackrat za den

kubkovka
22. feb 2011

@llumka avelka gratulacia ku vcerajsku 😀 😀 😀

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 no tak skusim........

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 mam ti poslat euricko??? 😀 😀 😀

mimika4408
22. feb 2011

@veronikale vraj takto schudla ona.....

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 šiši

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka skus , myslim si ze lutovat nebudes...ale davaj si ho denne

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 no ale lepsie ako ked letelo, ze posli 100 sk, poslem recept ako na 100 % schudnes....a prislo ti, ze NEZER 😀

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 A TY MAS TEN AB TRONIC?

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka nie ja mam ten z lidlu SANITAS. mne nejde ani o to 1euro, ale nemam rada takychto ludi co sa tvaria ako ludomil a ze sa dokazu tesit aj z uspechu niekoho ineho a napokon sa s nich vykluje taketo cosi....

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 no skusim ho pozriet, ak sa mi neozve ta pani

kubkovka
22. feb 2011

idem ulozit maleho

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka to je dobre , ze este spite...ten moj zbojnik uz nechce...akurat pozeram, ze mam byt cely horenohami...hracky vsade, este aj v kupelni 😀

ingridka22
22. feb 2011

ahojte 🙂 @mimika4408, zaujímavé čítanie si sem hodila 😉 a že len za euríčko, to asi bola akcia na ten návod, nie? 😀 baby, včerajšok ok, večer som bola ešte na aerobiku, tak bol aj pohyb... teraz mám hranolky v rúre, teším sa na ne ako malé decko 😀 @kubkovka, konečne som sa dostala do štádia, že sa teším na jedlo a nemám mindráky z toho, že dnes nemôžem to a to... takže vďaka za rady, si naša on-line diétna poradkyňa 😵 a zajtra sa teším na cestoviny, kúpila som si trojfarebné, nech mám zmenu 😉 snáď sa mi po prvej vode konečne naštartuje spaľovanie, keď už som začala aj inak myslieť 😉 pekný deň

mimika4408
22. feb 2011

@ingridka22 ved pockaj ked nam nasa online poradkyna buchne online fakturu za svoje sluzby 😀 😀 😀 😀 😀 😉

ingridka22
22. feb 2011

@mimika4408, nestraš 😀 😎 snáď nám dá splátkový kalendár 😅 😀

mimika4408
22. feb 2011

@ingridka22 no dufajme, inak sa nedoplatime 😀

ingridka22
22. feb 2011

@mimika4408, možno si to @kubkovka neprečíta 😉 jej, ja som už taká hladná a obed je ešte v rúre 😢 už mi tečú sliny ako psovi 😔 ty si nakoniec mala tie kuracie pečienky?

mimika4408
22. feb 2011

@ingridka22 aaano dnes boli kuracie pecienocky 🙂 mnam mnam , dala som si s ciernym pecivkom a kvasenu kapustu ako salatik

mimika4408
22. feb 2011

@ingridka22 ozaj, mala ti uz chodi do skolky? a kam ti chodi syn? mne ide maly do skolky od aprila a dcera mi chodi do ba na zdravotku-farmaceuticky laborant