90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katulik22
25. feb 2011

@kubkovka aj ja byvam v zapadakove....k nasim chodim do nitry....alebo tam ideme na nakup....je to tu lepsie ako u nas....ze dedina....ale nic...same babky 😖 clovek tam nema kam ist,len sa ako taky tlk prechadzat po ulicke....esteze ta nitra je blizko

suezana
25. feb 2011

@katulik22 ja si dám na večeru jogurt. Mäso už ee 😝

kubkovka
25. feb 2011

@katulik22 no ty kokos, mne neuvaria nikde zvlast.......... ☹

katulik22
25. feb 2011

@suezana no to ti verim...mne to dnes tiez dako nechuti...kysle ryby....ale uz ho dojem,mozno sa ujde aj cicke .....zajtra si spravim ryzu alebo pecene zemiacky

kubkovka
25. feb 2011

@katulik22 zase zajtra nieco take???

katulik22
25. feb 2011

@kubkovka no mne uvari iba mamina...iny nik....mamka je mamka 🙂

katulik22
25. feb 2011

@kubkovka ako?ved zajtra mam skroby 🙂

kubkovka
25. feb 2011

@katulik22 ved ja viem, ja mam blbe obdobie, mna si velmi nevsimaj.......

katulik22
25. feb 2011

@kubkovka neboj prejde to....

kubkovka
25. feb 2011

@katulik22 no len aby.......ale dik

katulik22
25. feb 2011

@kubkovka jasne ze ano....ja tych blbych obdobi mavam tiez dost.....prejdu a zase bude dobre,no samozrejme sa zase niekedy objavia

ingridka22
25. feb 2011

ahojte 😉 dievčatá, na obed som si dala ten šunkový tanier a kremžskú horčicu (štípala jak sviňa 😠 ale zo štipľavého sa vraj chudne 😉 ) a pečivko k tomu, ale neuspokojilo to moje chúťky, dve hodiny na to som si šlahla pribináčika, aaach, ten bol dobrý 😵 na večeru by to preto mala byť už len zelenina 😢 a vy ako? @kubkovka, dnes máš deň na prd? to prejde, neboj, aj ja také mávam 😎 keby som vedela nejaký vtip, napíšem, nech sa zasmeješ, ale neviem... 😎 😅

suezana
25. feb 2011

@ingridka22 vtip? vnúčik sa pýta na nudapláži babky: babka, môžem sa hrať s tvojimi prsiami? a babka: môžeš, ale nechoď s nimi ďaleko..... 😀

katulik22
25. feb 2011

@ingridka22 ja som uz aj dovecerala 🙂 zajtra budem mat pecene zemiaky pokrajane na kolieska

ingridka22
25. feb 2011

@suezana 😀 😀 😀 dúfam, že si ho @kubkovka prečítala, aby bola veselšia 😅 @katulik22, aj ja zajtra plánujem pečené zemiačky, alebo hranolky, aaach... 😵 no a práve som zožrala takmer celý kinder mliečny rez, čo malá nechcela... ale dobrý bol 😎 hlavne, že som si pred chvíľou dala šalátovú uhorku a rajčinu 😨

katulik22
25. feb 2011

Dôchodca v autobuse hovorí mladej mamičke oproti:
- Prosím Vás, to dieťa nech ma prestane napodobňovať!
Mamička prikývne a hovorí malému:
- Peťko, prestaň zo seba robiť debila!

hadam bude kubovka veselsia....rozveselime ju :DDDDDDD

ingridka22
25. feb 2011

@katulik22 😀 😀 😀 @kubkovka, čítaj... 😵

katulik22
25. feb 2011

@ingridka22 no vidis mala ti dopraje.....dobra dcera....aj moj mal dnes kinder mliecny rez a nenechal ani kusok :D nastastie 😀

ingridka22
25. feb 2011

@katulik22, ona je maska, zjedla toľko uhorky, čo aj ja 😕 a sladkosť sa jej už nezmestila do brucha... a vyhodiť takú dobrotu? 😨 nie nie 😀

katulik22
25. feb 2011

@ingridka22 ete jeden :D
@kubkovka
Idu politici do materskej skolky a pytaju sa dievcatka ako sa vola.
Dievcatko: Betka.
Politik: Zarecituj nam nejaku basen.
Dievcatko: Tapi, tapi, tapusky zdrazeli nam papucky. A ockovi alkohol ktory debil z vas to bol? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katulik22
25. feb 2011

@ingridka22 no veru to je dobrota....mnam vzdy to tak vonia,ked to otvorim 🙂 teraz mame v chladnicke ale osem kinder mliecnych rezov....musim sa ovladat :D

mimika4408
25. feb 2011

ahojte dievcata, tak uz sme doma z oslavy...a veru nemam sa cim pochvalit 😒 ...dnes som "drzala dietu za vsetky" 😀 ...boli bielkoviny, skrob aj uhlohydraty a aj nieco z vitaminov 😒 ...15dni som sa trapila a teda ozaj poctivo a teraz som to tak posrala 😠 😠 😠 😠 , som na seba nahnevana, keby som mala doma sraci caj alebo tabletky tak aj trojitu porciu si dam. boli 2oblozene chlebiky, aj kusok torty dobosovej a este medzi tym aj nejake syrove chutovky ☹ ☹ ☹ teraz mam pas a trasiem sa...

kubkovka
25. feb 2011

@katulik22
@ingridka22
@suezana
čítam, dakujem 😀 😀 😀 bola som s malou v obchode v meste a kupila si neplanovane konecne kabelku, uz 3 roky chodim iba s taskami na kociar..........a iba za 11e, zlacnena z 20

kubkovka
25. feb 2011

@mimika4408 nemas byt preco nasrata.........ja som vcera ani nebola na oslave a zozrala som toho viac 😀 😀 😀

katulik22
25. feb 2011

@kubkovka nie je zac 🙂 dobry nakup

kubkovka
25. feb 2011

@katulik22 no ale tak hlavne som sla kupit malemu gel na zubky.......

katulik22
25. feb 2011

@mimika4408 hlavu hore zajtra pokracujes :D

mimika4408
25. feb 2011

dakujem dievcata za podporu 😒 ...sestra sa ma pytala ci sa na zaver u nich neodvazim...nepripadalo do uvahy, bala som sa na vahu colen pozriet 😉

kubkovka
25. feb 2011

@mimika4408 ale co, uzila si si a predstav si, co by si zjedla, keby nedietujes 😉

mimika4408
25. feb 2011

@kubkovka jooooooj to by bolo chlebickov 😉 , vinko, cola, oriesky.... 😉 😉 ...takto som zdravu vodu pila, ani len mineralku bublinkovu som si nedala nech ma zbytocne nenafukne z nej. a to by sestra aj domov tortu nabalila...teraz sme odmietli, dcera nechcela, ja nemozem a maly si tak za 1lyzicku da