90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
4. mar 2011

dobré ránko kočeny...... teda moja dcéra akoby dnes vstávala do roboty o 6.h 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tak dnes UHT takže to istia cestoviny s paradajkovou omáčkou a sampinonmi.....

kubkovka
4. mar 2011

@zuzana1710 ahoj, no je to od nich spinavost a povedala by som, ze skodoradost, ale zas na druhej strane motivacia jak svina, ze ja im ukazem, budem ti drzat palce a jedine, co mne zabera, aby som neprehreskovala, je povedat si, ze nesmiem nic ine okrem toho, aky mam den a dane porcie, lebo dam kusok masa v skrobovy den a potom si clovek povie, vsak aj tak som uz pokazila, dam si cely rezen a zajtra budem na sto percent......BLBOST, ked aj sa mi stane, ze hodim do huby napr. koliecko salamy, neberiem to ako prehresok a pokracujem v danom dni, nesmieme si hovorit, ze tento den je uz v haji a zrat jedno cez druhe, hovorim z vlastnej skusenosti, aj ja som mala nedavno take dva dni.....a uz to neurobim

kubkovka
4. mar 2011

@perla200 no nasa dcera vraj o 5 hod, ale bol s nou mm, chudak, ma dovolenku a je hore skôr ako ked ide do prace.........dnes ideme na ten vylet do obchodov do TN, tak snad dam pizzu alebo v najhorsom nejaku zeleninovu bagetu......

mexx
4. mar 2011

Ja len tak, ze dalsi idol som si nasla. 😀
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-hubnuti...
Na tu tetu budem asi mysliet pocas vitaminakov. 😀 😉

zuzkakach
4. mar 2011

no tak po vcerajsej invazii na tycinky som si povedala koniec. bud to budem dodrziavat, alebo skoncim. aj manzel sa mi smial, ze to aka dieta nahadzat do seba o 22.00 tonu tyciniek. Takze kubkovka robi pokus s dodrziavanim podla knihy tak idem ajj ja robit pokus od dnes som pridala sport. Rano som sa vytrepala z postele a bola som behat a dala som si do obyvacky rovno pred telku steper, ze vecer stale pri Panelaku sa bude makat. Tak uvidime ci to pomoze 🙂

zuzkakach
4. mar 2011

baby este ako robite paradajkovy salat? mam vela paradajok musim ich pojest. dnes mam pecene kuriatko a k tomu som chcela uhorku ale musim sa zbavit paradajok...

ivella
4. mar 2011

ja davam len paradajku a cibulu,to lubime vsetci,,ale mozes pridat aj uhorku 😉

zuzana1710
4. mar 2011

jaaaj baby..ja som sa zase vazila a uz 2,5kg je fuc..brucho ide dolu..uz som neni taka nafuknuta..ked to takto dalej pojde,tak za tie 3 mesiace tych 25kg dam dolu

suezana
4. mar 2011

Ahojte 🙂 ja som včera neplánovane zaspala večer 😅

@zuzana1710 držím palce - tak tvoja rodina ťa moc nepodporí 😒 ale ber to ako motiváciu - napr. ja keď tu čítam, ako nejaká kočka ide na 100% , alebo má väčší úbytok - tak žiarlim 🙄 a motivuje ma to. Včera som si dala normálne tabulku s vašimi váhami na chladničku a dnes ovocko dodržím na 100% som odhodlaná a to idem na večeru robiť halušky s bryndzou a slaninkou 😝 Práve som zjedla polkilovú hrušku - 😝 asi mi z nej začína byť zle 😝 😝 😝 Inak mňa veľmi podporuje môj muž 😵 Dáva mi najavo, ako ma obdivuje, že to zvládam 😵 to je pre mňa ešte viac motivujúce. Ja mám 66 kg - už len 5-6 kíl a potom to najťažšie - udržať si to 😒

suezana
4. mar 2011

@mexx inšpirácia jak sviňa 😀 ale na spodu tej stránky je ešte lepší príklad - tá mladá baba 😕 klobúk dole - dokážete to aj vy 😵 😵 😵 😵 😵

suezana
4. mar 2011

@maba no vidím, že ti dobre poradili ohľadne tej sóje 😀 ale tofu syr je bielkovina, a podľa mňa, a aj v knihe je to napísané - pri škroboch, že sa môže sója - tak to asi tá drť, plátky,... večná naša dilema. Mne kamoška povedala, že to mám brať ako šošovicu - takže to by sedelo na škroby 😒

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 pozerala som tvoje fotky - na každú som mala chuť ťuknúť páči sa mi 😅 si kočka, máš krásne deti, aj muža sympaťáka 😉 a malý na tej spinkajúcej fotke aký je nádherne opálený 😵 ja o takom niečom môžem len snívať 😝 som biela 😝 a moja dcérka je ryšavá, pehavá, modrooká a ešte belšia 😅

suezana
4. mar 2011

Pridala som fotky do albumu- ak niekto chcete byť môj priateľ, ozvite sa 😉

nata_
4. mar 2011

@suezana to som ani nevedela, ze sa to da tak spravit, ze nevidia vsetci tvoje fotky....potom aj ja hodim foto "pred" a "potom" :DDDD....ale este musim na sebe zapracovat, lebo tu dvojitu bradu mam este stale 😖

lutsine
4. mar 2011

aj ja sa k vam pridavam...dnes dietujem este len 3.den...... 🙂

suezana
4. mar 2011

@nata_ je tam nastavenie súkromia 😉

suezana
4. mar 2011

@lutsine ahoj a vydrž 😎 hlavne 😉 Vidím, že máš malé dieťatko 😵 koľko plánuješ schudnúť? Inak na fotke vyzeráš štíhlo 😕

perla200
4. mar 2011

@suezana no super tá tabulka musí byt motivujúca🙂)) ja dnes UHT a špagety som si dala a v lidli som si kúpila tu malú čokoladku ritter sport ale zjem len polovicu na večereu.....inak mne velmi pomohol ten vodný den....ja po nom až tak žrať nemusím hlavne večer....

mimika4408
4. mar 2011

@suezana dakujem pekne 🙂 . ved aj ty mas krasnu slecnu a velikuuuu na svoj vek 😲 . a okrem toho neviem z cohoze to chces chudnut???? 😉 ved na tych fotkach si stihla

mimika4408
4. mar 2011

baby kde ste vsetky???? ☹ ☹ ☹ co uz vam vikend zacal? 😉

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 ahoj, tá fotka z 30.tky je z leta - už tam som bola pribratá na 69 a celé leto som nosila tepláky a blúzy prestrihnuté pod prsiami a každý sa ma pýtal, či som tehotná 😠 a tieto prvé fotky - to sú teraz nové - a som happy, lebo tam som už aj do tváre schudla 😵 Škoda, že nemám takú foto 74kg - teda mám, ale hanbím sa 😲 Ja som to všetko vymazávala tie hnusné tučné fotky 🙄

suezana
4. mar 2011

@perla200 potvrď naše priateľstvo na tom linku a budeš vidieť fotky 😉 nemyslela som fb 😀

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 no, Vaneska je vysoká po ockovi 😵 dúfam, že bude po ňom aj štíhla a múdra po maminke 😎

mimika4408
4. mar 2011

@suezana ale ved mala si si ich nechat, mozno by sa zisli za 10-15 rokov na ochkanie, ze taaaakto chcem vyzerat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ved co ty vies, mozno bude aj horsie 😉

mimika4408
4. mar 2011

@suezana co mate tatina 2metroveho???

mimika4408
4. mar 2011

@suezana a v profile mas, ze sa pokusate o babatko....tak naco tato dieta??? mala si sa rychlo pokusat a potom sup sup chudnut 😉

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 nie, len 190cm 😉

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 no to my sa pokúšame už 5 rokov 😝

mimika4408
4. mar 2011

@suezana tak vysad antikoncepciu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
4. mar 2011

@zuzana1710 supeeer, ono sa to casom zastavi ☹ ale treba vydrzat , urcite sa to potom este o nieco pohne