90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

maculkac
12. mar 2011

@erikas
ahoj Erika, naďabila som na túto tému a chcela by som to vyskúšať, či vydržím, ak sa ti ešte dá, mohla by si mi poslať emailom tú knihu I. a II.?

Vďaka, Maťa.

adamko05
12. mar 2011

zdravím
spravila som si dva kusky file na masle a zjedla som len jeden 😕 😕 (ale mala som ku tomu rožok, to asi pre to, druhy bude na večeru teda)... že by sa mi "scvrkol" žaludok... 😅 ? no bodaj by... teraz ešte pochlipkávam vývar a pôjdem páliť kalórie domácimi pracami 😉
nech mame uspešny 90dnovkový víkend babenky 😵 😵

adamko05
12. mar 2011

@perla200 super, je to aj o dobrom pocite zo seba a ked ten je, tak nie je o čom 😉

adamko05
12. mar 2011

@maculkac to je jasne, že vydržiš.... 😉

mimika4408
12. mar 2011

@perla200 cauko 🙂 , ja som mala dnes zemiakove placky a zeleninovy salat...docela uslo 😉 no neviem ci naberiem odvahu na dalsiu ocistu za mesiac 😀 😀 mozno len nejaky prehanaci caj kupim. dnes je krasne, chystam sa s malym niekde von nech netrcime doma a tak aspon mi nebude chodit rozum po jedle.

mimika4408
12. mar 2011

@suezana takze si mala vcera taky reset?? 😀 😀 ...nic to , urcite to hned neskocilo naspat 🙂

suezana
12. mar 2011

Tak u mňa to dnes vyzerá na ovocný deň - som v pohode....zjedla som jablko. Teraz pijem poobednú kávu. Dnes sme s krpcom vbehli do obchodu so zvieratkami a kúpili sme si zajka 🤐 mm sa so mnou nerozpráva, len cez zuby 😔 Malá je nadšená... no, neviem neviem.... inak V. je alergická na psov, ale na mačky nie. A dosť chlpov ide z toho zaja 🤐 no, nemám rozum ☹

suezana
12. mar 2011

@mimika4408 veru skočilo 🤐 a určite sa pod to podpísalo aj to, že som už dlhšie hrešila.... ale hlavne, že mám lepšiu náladu 😉

zuzana1710
12. mar 2011

ahojte..ja som mala vcera bielkoviny.obed mi nejak nevydalo..boli sme prec a nejak nevyslo..tak od rana do 17.00 som bola iba na vode a poriadne mi skrkalo v bruchu..potom som si pacla pangasius na prirodno a salat zeleninovy ..dnes skroby..skusala som robit tie placky bez muky a vajicka a tie,ktore to tak robili,tak pred nimi klobuk dolu..mne sa nepodarili..nemalo co drzat pokope a cele sa rozpadavali..tak som tam svacla vajco a 2PL muky a nasi mali na obed a ja suche zemiaky..a okrem toho cernice a 200litrov vody.. 😀 😀 😀

dajna11
12. mar 2011

@suezana 🙂 🙂 čo by človek neurobil pre radosť dieťaťu nie?my sme tak kupili veveričku🙂)a staráme sa o nu iba my....

dajna11
12. mar 2011

ahojte žienky,ja mám dnes škorby a ráno som si po banáne a výživke dala ešte jogurt....vadí to moc??ani som ako nebola hladná...len mi očká žrali...ale na obed a večeru mám zapekané zemiaky s kys.kapustičkou....miljeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

mory
12. mar 2011

dakujem za info 😉 ale pokracujem dalej mozno sa to upravi. mna to zaskocilo hlavne preto ze po prvy krat som pekne schudla, bola som vtedy ten najstastnejsi clovek na svete 😵 .
drzim vsetkym palce a aj sebe .

mimika4408
12. mar 2011

@suezana to je dolezite 🙂 ...aj ja som dnes zhresila, bola som so sesternicou a malym na prechadzke a veru sme skoncili v piizzerii...sesternica dostala 1.vyplatu 🙂 tak to bolo tr eba oslavit 😀

suezana
12. mar 2011

Ahojte 🙂 tak ja dnes ovocie a ovocný koláčik 😅 😀 teraz mi pod nosom rozvoniava lovecká saláma 🙄 😝 V. vo vani, zajko má konečne pokoj - úbožiatko 😅 mm v obývačke - už sa aj zavrel párkrát, že chlpy lietajú 🙄 ... a tak si žijeme pomaly 😉

mimika4408
13. mar 2011

@suezana dobre ranko, toho zajaca si k velkej noci chovate? 😲 😀
ja som sa baby dala do pecenia chleba 😀 😀 po prvykrat tak uvidim co z toho bude....dnes mam UHT tak asi cestoviny si urobim

suezana
13. mar 2011

@mimika4408 ahoj 🙂 no mm pečie rybu v rúre a už Vaneske hovoril, že ho tam šupne...že chvíľu síce bude vystrájať, ale potom, že si zvykne 😝 ten zajo 😢
No, nevyzerá to u nás dobre 😝 samé chumáčiky, kýchame,....malá je celá od srsti 😖 ach, jo....

adamko05
13. mar 2011

ahojte
ja som si práve hodila do pary zemiaky a v rure si tak zapekam s cesnakom, kečupom, troška medu... kyslu kapustičku ako prilohu... juuuuj, to bude papinka... a za tym by som mala dat zeleninovy vyvar, čooo??? asi si urobím, ak bude obsah žaludka ešte vladat

včera celkom OK, až na to, že večer pri TV (bolo to už po 20tej) som si dala par arašidov 😒

suezana
13. mar 2011

No, ja už poobede - rybka pečená so žemľou a vývar 😵 no ale ráno namiesto ovocia - koláčiky 2 🤐 a večer mám na pláne jogurt 😉 už len vydržať do večera 🤐

adamko05
13. mar 2011

ten môj obed a ta kapusta.. 😝 😝 😝 , neskutočna mnamky, urobte si dakedy...
vyvar už ledva lejem do seba 😅

pekny zvyšok nedele
@suezana aaa, tie kolačiky až tak nevadia....., ked už do večere to bud eOK 😉

perla200
13. mar 2011

no ahojte....včera sme mali oslavu tak o pol 10 večer jeden chlebíček brrr...ako mi bolo zle???? takže dnes ovocie a papam akurát ananas zavarané samozrejme bez štavy....

mimika4408
13. mar 2011

@suezana a odkial ste dovliekli to ubohe zviera? vyhrali v tombole? 😀 😀 😀

suezana
13. mar 2011

@mimika4408 boli sme kuk v novom zooobchode a náhly skrat 😕 😅

kubkovka
13. mar 2011

Ahojte babenky, tak ako to ide? ja tento tyzden prd, ale od zajtra uz snad dobre...........

mimika4408
13. mar 2011

@kubkovka cauko moja, nevadi hlavne ze ste uz doma a v poriadku 😉

kubkovka
13. mar 2011

@mimika4408 ahoj, no zajtra ideme s malym k doktorke, ma strasny kasel, dufam, ze to nebudu priedusky.......

perla200
13. mar 2011

@kubkovka tak sa držte ....ja dnes ovocie a akože tabličky čokolády milky v sebe:((( čo už 😔

mimika4408
14. mar 2011

@kubkovka tak drzim palce!

perla200
14. mar 2011

dobré ránko....kde ste dievčatá???? ozaj ja som sa rozhodla dnes začnem tú neeru - detox total tri dni a potom si dam ovoccie takže 4 dni nebudem skoro vôbec jest....tak mi držte palce....

mimika4408
14. mar 2011

@perla200 no to je odvaha 😉 drzim palce 🙂 ....ja odkedy som mala ocistu este som na velkej nebola ☹

perla200
14. mar 2011

@mimika4408 neboj mna to za chvílu prejde🙂