90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
25. mar 2011

aj ja cchcem tabulku vidieť🙂 🙂 🙂 🙂

dajna11
25. mar 2011

@suezana díka moc.....juj aké fajné cestovinky som si dnes urobila...mnamky.som sama pekvapená 😉

mimika4408
25. mar 2011

aj my sme uz poobede, tiez cestovinky ale taka klasika s paradajkami (to lubi aj maly tak netreba na 2x vymyslat 😉 , inak pisala som kubkovke IP-cko a odpisala mi, ze boli zase v nemocnici a teraz ma nejake vybavovacky ale vraj cez vikend kukne co sme popisali 🙂

mimika4408
25. mar 2011

@perla200 cauko, no zo zdravotneho donutenia to nie je bohvieco dietovat 😒 , inak ako v praci, zvykas si? mala ako na to reaguje??

adamko05
25. mar 2011

ahojte
došli sme od zubarky.. pečiem si zemiaky, hladna som jak kon 😝

perla200
25. mar 2011

@mimika4408 no neni bohviečo ale lepsie ako sap režierat....no mala je perfektná zvláda to úžasne horsie je to so mnou....mne strasne chýba....ale zvykame si postupne a hladame si systém nejaký... uvidíme ako to bude dalej
inak dnes zeleninový šalat ledva som to zjedla kvôli tej afte....takže normalne že po týždni som zatial vzorová
čo je s kubkovkou?

mimika4408
25. mar 2011

@perla200 no hlavne , ze mala je v pohode 🙂 aj tebe je tak lahsie na dusi akoby si sa mala denne pozerat na to ako place ked odchadzas 😢 . kubkovka tu uz davno nebola tak som jej napisala IP-cko, ze co je s nimi??? vraj sa znova dostali do nemocnice ale nerozpisovala to, ze s kym a preco a vraj teraz ma nejake vybavovacky a s malou po doktoroch chodi ale cez vikend si najde cas a kukne sem 😉

adamko05
25. mar 2011

@perla200 tieto pocity poznam, že zle znašaš odchod od malej do práce.... 😖 ja som šla od prveho tak ako ty, môj mal 1 r. a 5 mes. a hned pekne na 8 hodín, teraz som šla neskôr a na 4 (len čo, ked občas neni na vyber)... malí to znašali obaja v pohode (tento druhy, ešte asi lepšie)... ale ja som sa s tym pri tom prvom hlavne, nevedela zžiť hadam aj do jeho 4 rokov, a to fakt 😒 , aj ked zvladali, stíhali sme všetko, ale vnutorne mi dako trvalo sa s tym vyrovnať

idem jeeeeest..... 😝 😝

shakes
25. mar 2011

ahojte kočeny ja akurát baštím tie rezance so zeleninio z číny to som rada že ste mi to poradili už ich jem 6 krát za sebou a stále mi chutia mňaaam. Dnes je krásne akurát aj mm je doma tak ked sa malý zobudí pojdeme konečne niekam spolu von.Normálne sa teším že po týždni budeme zase spolu všetci. Prajem všetkým krásny deň.

adamko05
25. mar 2011

@shakes tie rezance musím skusiť 😝

suezana
25. mar 2011

@shakes
@adamko05 ja ich milujem 😵

suezana
25. mar 2011

Babuľky, ja mám asi robotu 😵 ... hľadajú brigádničku od apríla do sept. na terasu - čašníčku, tak som sa bola pýtať na pracovnú dobu, no a prišla tam majiteľka a to je kamoška, čo sme spolu kočíkovali, tak dúúúúúúúúúúúúfam 😵 😵 😵 😵 Povedala som, že mne vyhovuje, len obdenky, keby sa robili, že jeden deň malá k starkej, jeden doma - tak, že to v pohode.... dúfam, že to budem zvládať, malá sa k starkej teší... och neveiem, mám také zmiešané pocity, ale veľmi chcem už preč z tohoto bytu 😝 😀 😅 ☹ 😀

suezana
25. mar 2011

@mimika4408 s malým bola zas v nemocke kubi, a že doma zas vrackal, tak nič moc - chudáčik 😔

mimika4408
25. mar 2011

@suezana :( tak ich to teda dobre chytilo

mimika4408
25. mar 2011

@suezana no supeeeeer! tak nech ti to vyjde 😉

suezana
25. mar 2011

@mimika4408 dik. V lete by mi bolo na zbláznenie 😝 no, ešte by som sa nemala tešiť 😅

mimika4408
25. mar 2011

@suezana a to je dobre, ze v lete...vtedy byvaju aj prazdniny v skolke tak mala si ich uzije so starkou a ty v klude bez rannych zhonov mozes do prace 😉

mimika4408
25. mar 2011

@suezana a zo zarobenych eurikov by si hned mala susicku pradla alebo vchodove dvere 😉

adamko05
25. mar 2011

@suezana no teda, krásna čiašnička bude z teba... 😵 😵 ... dalšia motivácia

vvypijem kafčo a valíme von.. maly sa len pred chvíľkou zobudil

suezana
25. mar 2011

@mimika4408 tie vchodové dvere už teraz rozmýšľame 😉
...práve sme prišli z vonku - akurát som bola vo výťahu, keď švagriná volala - synovcovi vyskočilo pri hre jabĺčko - bláznili sa... 😔 volali záchranku, na chire mu to urobili, zasadrovali, ale už naspäť sanitka neni, až po 19.hod a on je na vozíku, tak sme išli preňho - chudák len v slipách, triasol sa celý, ...ešte že máme v aute deky a vankúšik kvôli malej.... tak dnes veľa plaču v našej rodine....aj ja som mala čo robiť, keď odišli... 😔

suezana
25. mar 2011

@adamko05 že krásna 😅

adamko05
25. mar 2011

@suezana a nie krásna...??? isto ano, ved tie kila dolu su vidno...
juuuj, to nezavidím... nech je synovec čím skôr OK.. chudatko.. koľko ma rokov??

sme došli teraz z vonku, len som zemiaky šupla do rury, o chvíľku budu, som si na tenko nakrajala... mali maju zas tancovaciu maniu.. tak mi tu tancuju 😵

suezana
25. mar 2011

@adamko05 15, ale on je telesne postihnutý, trošku aj rozumovo - pomalší, inak zlatý beťár...toľko si toho vytrpí...už má za sebou kopu operácií, rehabilitácií, kúpeľov... a teraz toto 😒 nedávno mu nohu operovali - prsty, šľachy, vždy sa mu hojenie niečím skomplikuje....

suezana
25. mar 2011

@adamko05 no ja neviem, či krásna 😀 😀 😀 aj v štvrtok mi jedna kamoška hovorí, že čo vymýšľam s diétou, že som jedna pekná baba... 😅 😅 no, čo ti poviem....veľa by sa dalo prerobiť 😀 😀 😀 😀

mimika4408
25. mar 2011

@suezana booooze a to bolo vsetkym jedno co s tym takmer holym chlapcom bude???? 😲 😲 😲 no to ja zasnem!

mimika4408
25. mar 2011

baby kde ste???? uz je tma, serialy skoncili 😀 ..... 😒 halooooooo

mimika4408
25. mar 2011

@suezana ozaj nechapem takyto pristup....a vraj zdravotnici, hamba im len by to chamralo a chamralo pre seba a ziadna ludskost 😠 😠 😠

suezana
25. mar 2011

@mimika4408 tu som - čítam o sexe a zuboch 😉

suezana
25. mar 2011

....no, dve hodiny by tam musel ležať a triaasť sa ☹ ale dali mu deku. ...