90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sedmolinka
31. mar 2011

Ahojte,
mám za sebou II.vodný deň 😀 a dolu -12 kg 🙂 🙂 🙂
Tak zatiaľ sa mi darí nepriberať, snažím sa dodržiavať dietu,ale sem tam trošku poruším 🤐
Držím Vám všetkým palce a taktiež prajem pevnú vôľu 😉

mimika4408
31. mar 2011

cauko dievcata ,ja dnes bielkoviny a zatial vsetko ukazkovo 😉 . doobeda som sa bola registrovat na UP 😒 @suezana bicykel taky normalny na von a aj sedacku pre maleho sme kupili tak ked uz nemam auto aspon mobilny budeme a ja budem mat pohyb 😀

dajna11
31. mar 2011

@suezana no nie som zasa mega pri tele,som zasa aj dosť vysoká takže tá váha nieje velmi vidno...ale aj je...zadok a stehná...iné je v pohode...a brucho ale tak to sa myslím po porode časom stratí....ale cchela by som mať tú svoju váhu 70kg.čo som mala ked som otehotnela. ja som nejedávala vela,večer po šiestej skoro vobec,vobec nie mastné,tlsté veci....preto som nahnevana že prečo sa na mna tolko toho nalepilo...mala som 82kg...teraz 79kg. a stojí to. chodím cvičiť dva krát do týždna,aj doma sa snažím.....no snád to pojde dolu...možno po menšie ale dúfam že áno.

mimika4408
31. mar 2011

@sedmolinka vyyyyborne, krasne si dala dole kg 😉 🙂 sikulkaaaaaa

mimika4408
31. mar 2011

@dajna11 mame rovnaky ciel aj rovnaku momentalnu vahu 😉 ale ja som isla z 87!!

dajna11
31. mar 2011

@mimika4408 no ja síce z menej ale aspon sa možeš tešiť že tebe to šlo.....ja asi už nebudem vobec jesť a bude!!!!

sedmolinka
31. mar 2011

@mimika4408 ďakujem pekne, aj ja som spokojná, ešte by som chcela dať dolu aspoň 8 kg do leta....začala som aj cvičiť, tak uvidím 🙂

mimika4408
31. mar 2011

@dajna11 to bude chyba lebo telo sa bude branit a este viac drzat zasoby ☹

mimika4408
31. mar 2011

@sedmolinka hajaaaaaj doleta urcite stihnes 😉 , aj ja este 9 by som chcela...

perla200
31. mar 2011

@sedmolinka úžasné a krásne...gratulujeme...a závidíme samozrejme.....ja dnes bielkoviny - teda až na tú knedlu som to dodržala🙂)) takže som bez večere🙂)))

suezana
31. mar 2011

@sedmolinka aj ja gratulujem 😵 veľmi pekne 😎

@dajna11 na tvojom mieste by som skúsila niečo na trávenie - zrýchlenie.... asi máš pomalé 😒 lebo ja som ozaj veľa jedla predtým - diéta je oproti tomu tak 1/3 čo som predtým dala do seba.... takže u mňa sa to hneď prejavilo...

suezana
31. mar 2011

@tinna88 prečo by ťa mala antikoncepcia brzdiť? veď dnes toľko ľudí užíva...
No, a keďže doobeda budeš jesť len ovocie.....večer asi budeš hladná. Ale veď uvidíš 😉 držím palce, treba si to prispôsobiť - a v pohode, vtedy to aj baví ... 😉

dajna11
31. mar 2011

@mimika4408 juuuuuuuuj moja ved ja by som to nevydržala..to len tak by the way 😉 😉 .....ja papkať musím....

dajna11
31. mar 2011

@suezana no to máš super...a čo také na trávenie?nejaké pilule myslíš????

suezana
31. mar 2011

@dajna11 možno... skús ten ocot, alebo Lkarnitín - pred cvičením.... neviem.....

dajna11
31. mar 2011

@suezana no ani ja neviem....ved uvidíme ako dalej..... 😉

suezana
31. mar 2011

@dajna11 toto mi veľmi odporúča kamoška, že je to ideálne pri dietach, aby sme neskončili jojo efektom, len ja to nikde neviem zohnať u nás...
http://www.berkana.sk/umeboshi-slivky-100-g-pro...

dajna11
31. mar 2011

@suezana no a kupiť cez net?ved ked ich maju......ozi teraz pozerám že sa snažíte o bábo....načo teda chudneš? 😉 😉

suezana
31. mar 2011

@dajna11 no, už som rozmýšľala, ale treba sa zaregistrovať a poštovné je drahšie ako tovar 😝 O bábo sa snažíme už 5rokov.... 😅

dajna11
31. mar 2011

@suezana ahaaaaaaaaaaa....no s tým poštovným to býva občas na prd 😉 ...tak to je iné ked sa tolko snažíte....to áno...ja ked som otehotnela som bola na šlaátikoch aby som velmi nepriberala ale aj tak sa na mna nalepilo ako aj pri prvom.... 😉

ozujskova
31. mar 2011

jaaaaj zeny dnes mam ovocny den,ale ja mam z neho crevny den...cely den zvraciam a hnackujem...je mi zle ze umrem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takze mam dnes vodovy den...predcastny 😀

mimika4408
31. mar 2011

@ozujskova no ty si nejak nadbiehas moja 😉 , vsetky nas chces predbehnut, co??? 🙂

mimi1111
31. mar 2011

ahojte dnes mamUH no dala som si zemiakove placky doobeda 3 prehresok pekny. ☹ zajtra ovocie najhorsi den ale dufam ze zvladnem zajtra uz konecne nastupujem do prace tak ovocko zvladnem

kika25
31. mar 2011

dakujem za prijatie @tinna88 ja zacinam zajtra, uz som nastudovala prve receptiky z knizky,vyzeraju zaujimavo skor mam obavu ci najdem inspiraciu na varenie ked varim aj pre rodinu, teda aby som neporusila pravidla...
myslite ze jablcny a vinny ocot maju rovnaky ucinok? (mam totiz vinny...)

suezana
1. apr 2011

@kika25 neviem, či ideš variť presne podľa receptov...lebo to nemusíš - tie sú len pre inšpiráciu....my tu všetky varíme pre rodinu a deti - treba si to len prispôsobiť, odobrať, upraviť 😉 s octom ti neporadím, neviem, ja ho nepijem, lebo ja som mala v minulosti z neho žalúdočné problémy 😝

suezana
1. apr 2011

Inak, moja malá miluje sirup, čistú vodu veľmi nechce. Včera som si do odmerkovej nádoby naliala vodu, aby som pila (môj večný problém) a ona mi celý deň do toho chodila 😅 vôbec jej nechýbal sirup 😉
Takisto, keď si robím čistú ryžu so zeleninou - hneď pýta 😵

suezana
1. apr 2011

@mimi1111 dnes mám aj ja ovocie...zajtra čakám ďalšie kilo dole 😅 dúfam, že sa to prelomí 😉 len dnes vydržať poctivo... 😒

suezana
1. apr 2011

@ozujskova ako? lepšie? 😕 😕 😕 držím palce...

suezana
1. apr 2011

@indiankaindi prišlo? 😕

adamko05
1. apr 2011

baby, zdravím
dnes som sa paradne rano potešila... som si tak hovorila, že bože,už stále len prešlapy posledne 4 dni, že ale odvažim sa...
a mne vaha ukazala 63,8 😕 ... skoro som odpadla... pred tym dva tyždne bez prehrešku a vaha stala teraz pol kg fuč a to som si šuhajdy vyjedala jedna radosť 😅 ...
tak ma to nakoplo, dnes bielkoviny... asi špenat... alebo špenat. halušky so syrom... uvidím, čo ešte.... aj ked som mala mat vodu, cez svoje dni sa na nu ozaj necítim, tak asi buducu sobotu zaradím

skusim vas dočítať popri zabavani maleho... vonku otrasne, asi ani von sa nedostaneme...a to vždy, ked mam piatok volno z práce... 😒