90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sedmolinka
16. apr 2011

Ahojte, náhodne som našla túto kúru na chudnutie http://www.slim309.sk/kura-chudnutie-objednavka/ .
Poznáte to alebo máte niekto s tým skúsenosť?
Mimochodom zatiaľ mám -13 kg, o 2 týždne mi končí 90 dňová dieta.

kubkovka
17. apr 2011

@sedmolinka krásny výsledok.............gratulujem

suezana
17. apr 2011

@sedmolinka ahoj, poznám viac ľudí, čo tieto veci skúšali....ale nikto mi na to nepovedal nič pozitívne...nerozumiem, máš krásny výsledok, prečo si to chceš pokaziť nejakou hlúposťou? 😕 keď si zhodila 13 kíl, naštartoval sa ti super metabolizmus....

suezana
17. apr 2011

@sedmolinka ja som mala nejaké lieky tiež....ale majú vedľajšie účinky - zo začiatku som bola plná energie....potom som zistila, že v noci sa mi nedá spávať, búšilo srdce,...zrazu som bola nervózna...inak už sme to tu rozoberali, možno ti kočky napíšu 😒

sedmolinka
17. apr 2011

@suezana ja len zo zvedavosti, ale našla som na doktorka.cz dosť veľa negatív na túto kúru, 😝 ,,,ja by som ju aj tak neskúšala, ja som spokojná tak ako to je a "pomaly ďalej zájdeš" 😉 ...max nejaké prírodné doplnky na odbúravanie tuku alebo niečo podobné....ja lieky celkovo neznášam 😝...keď nemusím tak si nedávam....
@kubkovka ďakujem pekne

mimika4408
17. apr 2011

@sedmolinka sikulkaaaa 😉 gratulujem

suezana
17. apr 2011

@sedmolinka tak som rada 🙂 toto je oveľa lepšie, zdravšie..... a verím, že trvalejšie.

lucxy
17. apr 2011

ahojte,,no ako ste sa dneska drzali? ja vitaminovy den zatial bez prehresku,,,,, 🙂

kubkovka
17. apr 2011

@lucxy ja dnes UH, bez prehresku

perla200
17. apr 2011

ja mam nedelu....takže prehreskov strasne moc inak UHT ale akurát polievka sa na to podobala🙂 takže sa musím polepsit od zajtra idem kruto na to....zajtra vitamíny.... ano kubkovka????

kubkovka
17. apr 2011

@perla200 ano, zajtra je spln, tak by som chcela mat ocistu

suezana
17. apr 2011

aj ja zajtra vitamíny 😉 dnes som to pohnojila - celý deň ukážkový a večer hrianky s cesnakom a sladkosti 😝 ...ale tak vybehali sme sa so psom a potom som ho ostrihala - asi hodinu som ho prehovárala a vychvaľovala, aký bude fešák, keď bude držať 😀 😀 😀 to inak u svokry... a stretla som tam kamošku, dlhšie sme sa nevideli, a pochválila ma, že ako som pekne schudla, že kočka 😵 😵 😵 no, že som krajšia 😅

kubkovka
17. apr 2011

@suezana no ja som bola u kamosky, ta tiez velmi schudla, ale z choroby........to ja radsej mat tych 15 kg navyse a byt zdrava..........ale tak ja viem, ze ich dam dole

mimika4408
17. apr 2011

babyyyy caute 🙂 , uz som tuuuu

lucxy
17. apr 2011

haloo 🙂

zuzkakach
18. apr 2011

ahojte dievcata 🙂 , tak sa po dlhej dobe opat hlasim, lebo dnes rano som skoro infarkt dostala 🙂 . Pred 2 tyz. mi skoncila dieta a akurat aj vtedy som prisla na mesiac k rodicom na vychod. A mamka len vyvara a vypeka, tato ma stale nuka slaninou a klobaskami a sup sa za 2 tyzdne + 3 kg a to tu budem este 2 tyzdne a caka nas Velka Noc to znáena u nas brutalne obzerstvo vsade kde pridete... no ja som fakt krava 90 dni sa trapim, cvicim chodim skor spat len aby ma nelakala chladnicka a potom toto...uz nech je Maj a nech som doma. Kubkovka vies mi prosim ta poslat rozpis dni ked zacnem 2. maja nech si to dam na chladnicku 🙂 zuzkakach@yahoo.de dakujem... baby dufam, ze ste na to. lepsie ako ja, nestiham vas ani citat... 😒

kubkovka
18. apr 2011

@zuzkakach poslaná

kubkovka
18. apr 2011

Dobré ránko dievčatá, dnes je spln, je dobre dať si očistu tela, tak ja skúsim byť na pitnom režime.........kto sa pridá???

zuzkakach
18. apr 2011

@kubkovka pridavam sa aj ked mam uz v sebe jabko a asi 10 tyciniek vadi? dik za tabulku... 🙂

kubkovka
18. apr 2011

@zuzkakach len sa pridaj, nevadi..........vraj co sa schudne cez spln, sa uz nikdy nepriberie, tak uvidim 😀 😀 😀

zuzkakach
18. apr 2011

@kubkovka no velmi tomu neverim 🙂 ale ako motivacia je to super... a mozem pit caj?

kubkovka
18. apr 2011

@zuzkakach jasne, ja budem pit vlakninu, dzusy, caje, kavu...........

mimika4408
18. apr 2011

tu je dnes ale pusto ☹ 😖 ...

suezana
18. apr 2011

moja splnová očista pokazená presne od 19 do 20 hodiny ☹ zjedla som všetko čo bolo na očiach 😢 dovtedy ukážkovo...

@zuzkakach nie je to také ružové ani so mnou 😒 stále bojujem s jedným kilom, raz je hore, raz dole....teda dole je len, keď sa snažím 🙄 akeďže dnes som to toto... tak neviem neviem 😲 ani tá porazená slivka mi nepomáha 😝 zajtra budú dve kilá hore 🙄

mimika4408
18. apr 2011

@suezana nestresuj 😉 , tak sa neodvazis zajtra ale ku koncu tyzdna 😉

suezana
18. apr 2011

@mimika4408 musím sa zajtra....aby som vedela, že musím .... ja som trochu iná.... musím. Mňa motivuje viac, keď vidím, že to stúplo.... 🤐

mimika4408
18. apr 2011

@suezana mna ked stupne tak akurat demotivuje 😒

suezana
18. apr 2011

@mimika4408 lenže ja viem prečo stúplo 🙄 nemôžem sa ani hnevať, ani čudovať 😔 iné by bolo,keby sa snažím a stúpa... toto je moja chyba 😲

suezana
18. apr 2011

joj, na jojplus je hrozná vražda 5 ročného dievčatka 😔 😢 des každej matky 😔

mimika4408
18. apr 2011

@suezana ved ziadna z nas nie je neomylna 😉