90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
4. máj 2011

@dajna11 krasny chlapcek 😵 😵 😵

dajna11
4. máj 2011

@cessy dKUJEM......no tešila som sa na ne a mali sme vela vajec,tak aby sa minuli

mimika4408
4. máj 2011

@dajna11 krasne je ten tvoj modrooky pampusik 😉

suezana
4. máj 2011

@dajna11 naozaj nádherný 😵 😵 😵 😵

dajna11
5. máj 2011

@cessy
@mimika4408
@suezana dakujem......a aj tak si myslím že za tie zlaté ratolesti tých pár kíl navyšše stojí za to 😝

suezana
5. máj 2011

@dajna11 no žiaľ ja sa nemôžem vyhovoriť na dieťa, lebo ja som po pôrode kojením schudla všetko a ešte o kilo viac ako pred tehotenstvom 😝 😀

dajna11
5. máj 2011

@suezana aha....no ja teda nie.ani po jednom 😒

cessy
5. máj 2011

@suezana ja presne tak ako ty, a potom som sa tak rozpapakala ze az

ranajky mate uz za sebou?????

suezana
5. máj 2011

@cessy ja čítam, že si sa rozplakala 😀 😀 😀 a to bolo rozpapkala 😅

suezana
5. máj 2011

ja mám kávu...inak v noci som zjedla chrumky - celý balík ☹ a bolo mi zle 😝 tak mi treba, keď som sprostá 🙄

suezana
5. máj 2011

tým pádom nemám hlad, pijem len kávu 😉

cessy
5. máj 2011

@suezana no uz to veru bolo aj na zaplakanie somnou....vecer som maleho ulozila vybrala zmrzlinku a dzgala sa, alebo palicky, alebo kadejake hovadiny...

cessy
5. máj 2011

@suezana chrumky to je pokusenie.....pokedy nieje prazdny sacok, tak papam

mimika4408
5. máj 2011

dobre ranko
@suezana aaaale co 😉 niekto mal zazivacie problemy??? 😉 😀
@dajna11 mna ked ti moji naseru tak si vzdy pomyslim aka by som bola hviezda a slobodna keby som ich nemala 😉 a hlavne ked pozrem v tv tie heeerecky (judinyova a spol 😒 )

cessy
5. máj 2011

ja si idem dat hrozno, lebo uz ma chyta hlad a teraz som si trosku lizla karamelovej plnky, ale len uuuplne malicko, mnaaam taka bola dobrucka 😝

suezana
5. máj 2011

@cessy ja to ani moc nekupujem, ale kamoška doniesla a ja som to objavila pred polnocou 😝 ale aspoň viem....je to zvláštne, že nakoniec prevládne pocit nechuti, namiesto pocitu spokojnosti....

mimika4408
5. máj 2011

@cessy plnkuuuu na lacny zaludok???? 😖 😖 😖 😖 😖 brrrrr, ani bez diety
ja si idem dat s tych sladuckych jahod 😉

suezana
5. máj 2011

@mimika4408 judíniová? a ty si myslíš, že v 40tke môže byť šťastná? bez rodiny, bez chlapa, bez dieťaťa? ja by som teda nemenila 😀 podľa mňa ona neni šťasťná...

suezana
5. máj 2011

ja plnku hocikedy 😎

cessy
5. máj 2011

@mimika4408 ja so sladkym nemam ziaden problem, uplne na lacny zaludok....... 😲
a to bolo na spici malej lyzicky, takze ledva som zacitila chut, ale bola vyborna

cessy
5. máj 2011

ale zas judiniova.....zalezi aj od genetiky, nie kezdy ma vo vienku ze bude super stihly......

suezana
5. máj 2011

@cessy takisto súdnosť nemá každý vo vienku 😅

cessy
5. máj 2011

@suezana tak,tak...

dajna11
5. máj 2011

@mimika4408 podla mna maju smutný život...alebo ho budu mať,teraz im to tak nepríde,ale aj ich raz nahradia a ked už budu mať 50,ani pes o ne nezakopne a aj na deti už bude neskoro.....takže tam ide iba o peniaze a ten život.štýl....mne sa už žúrky prejedli.....fuj.

cessy
5. máj 2011

@dajna11 myslim ze jej nieje co zavidiet...

dajna11
5. máj 2011

@cessy hladuje jak krava....podla mna....a aj jej raz príde,že ostane sama ako prst,lebo o vysušene 50-tničky nebude mať záujem nikto.

dajna11
5. máj 2011

@cessy nie....iba ak tak trošku máličko....finančnu bezstarostnosť 😀 😀 😀

cessy
5. máj 2011

@dajna11 ja som rada jak som, teraz dufam ze schudnem, samozrejme s vasou podporou, mam zdrave dieta, manzela......a co mi chyba???? jej podla mna toho chyba veeeelmi vela

mimika4408
5. máj 2011

aaale baby, priznaj me si, ze kazda z nas by chcela byt pekna a stihla a kde nie je genetika tam pomozu peniaze 😉 , no a ked uz nemame ani jedno ani druhe tak sa uspokojime aj tym , ze mame deti a mm...no nie zeby to nebol fajn ale mat tak vsetky 4 pozitiva by tiez nebolo na skodu 😉

suezana
5. máj 2011

@mimika4408 nevedela by si si to vážiť 😀 človek chce stále viac a viac....