90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 vraj urologicky caj je dobry na odvodnenie, ale ma jedinu nevyhodu, ze sa chodi velmi casto cikat....no to by mi vyhovovalo, ja cikam 2-3 krat za den....co je veeeelmi malo. Asi vyskusam ten urologicky caj, alebo uz ked sa pren budem trmacat do mesta, skocim si ku lekarovi po vysvetlenie, preco pocas diety priberam 😀 treba mi nieco poradi, alebo ma posle na xyz vysetreni 😒

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka no z urologického sa veru ciká často,lebo prečisťuje obličky.ale v lekárni maju kopec prečisťujucih čajov,a tebe by bol dobrý taký čo prečistí aj črevá,treba jesť vlákninu,ja si dávam do jogurtu lanové semiačka,takže taký nejaký čaj čo prečistí celu tráviacu sustavu.

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 ćo je to jogurt 😀 uz som ho nejedla ani nepamatam....kedy si ho mozem dat? ked ho zjem na obed, tak do vecere nevidrzim

krasnulka
25. jún 2011

babulky, mozem na škroby jest kapustovo-šampinonovy guláš? Na zajtra som si vybrala 2 jedla na ktore mam chut a kedze sa neviem rozhodnut, spojim ich...ide tam sladkokysla kapusta, zemiaky, sampinony, červena sladka paprika, sol, korenie, cesnak, cibula. Skoro ako klasicky gulas 😀 a k tomu na obed krajec celozrnneho chlebika. Moze byt?

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka na bielkoviny si ho možeš dať....no a na večer,lenže to je tak,že ked ješ mäso musíš to isté aj na večeru,takže by si mala na obed tiež jogurt...daj si dva 😀 😀

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka može byť-mnam

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 tak to sa toho jogurtu radsej vzdam 🙂 jogurt na obed a zasa na veceru, aby by mi isiel aj usami. Inak citala som nejake blafy o dietach a ziadna delena strava sa vraj neodporuca a to preto, lebo sa je len 3 krat denne, a pri tejto strave by sa muselo zostat uz cely zivot aby to bolo bez jojo efektu. Vraj sa ma jest 5 x za den v mensich porciach ale zdrava strava bez vyprazaneho, sladkeho atd. No teraz rozmyslam, ze po 90 dnoch hned prejdem na tu stravu 5 x za den a som zvedava co to urobi. Inak dnes som zasa pribrala 0,45 kg. Vyborne! Ide ma porazit.

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka ale tak každá dieta je o tom,že ked ju skončíš bud sa budeš toho stravovania držať alebo to máš nazad. toto by malo byť o zmene stravovania,prosto dávať pozor na tie kombinácie a hlavne vela piť a vela vela zeleniny jesť...ako šaláty v prílohách a tak.takže je to na tebe ,mne to zatial vyhovuje takto jesť,zvykla som si,aj ked občas zhreším,ale tak to ma nezabije. inak ja som na začiatku práveže stála s váhou.....hnevalo ma to,písala som to tu,demotivovalo ma to....ale na šatách som cítila že su volnejšie,ja som sa cítila lepšie,ale váha dolu nešla......

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 no prave preto by som po 90 dnoch presla na normalnu zdravu stravu a uviim co to urobi..lebo predstava, ze si musim kazdí den strazit co mam dnes jest, cely zivot bude o nicom. Treba jest vsetko a nepriberat. Ale doteraz som nemala volu ani jeden den drzat dietu a teraz drzim uz 9 dni-uspesných 9 dni 🙂 a som na to hrda...preto potom poskusam hocico. Aj ja sa praveze citim lepsie, taka lahsia, ale vaha neoklame. Este som uvazovala, ze mam nefunkcnu vahu, lebo je nova, takze by v nej nieco mohlo byt nedoladene, ale manzelova vaha sedi a aj vaha deti. Tak som potom cudna ja 😀

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka no ani ja som nikdy nič nedržala a toto som vydržala a som rada že som to vydržala...a teraz ked niečo papám tak ma kontrolje muž,lebo že na čo som sa trápila tolko mesiacov aby som to pokazila....takže mám doma kontrolora 😀 😀 😀 😀 ...ale zmrzlinku občas a grilované veci,o tom je leto,to musí byť,tomu neodolám 😀

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 😀 ale to je samozrejmost...ja mam to stastie, ze u nas na dedine nikde nepredavaju zmrzlinu. Nanuky ma nijako netahaju, tak odolam. A grilovane je urcite lepsie ako vyprazane, nie? Takze ani tolko nezhrešiš 😀

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka no jasné že je lepšie🙂vysmážane som nejedla ani nepamätám 😀 😀 😀 a zmrzliny tu je hocikde na každom krkou....to ťažko odolať.

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 no ani ja nie...vysmazane celkovo nemusim, ale vysmazany syr som zboznovala-pisem v minulom case, lebo som dnes prisla na nieco lepsie ako vyprazaný syr = zeleninovo-syrovy salat 😀 milujem bielkovinovy den 😀 a tu zmrzlinu na kazdom kroku ti teda vobec nezavidim, ja som rada ze odolavam tým dobrotám v obchode...ale uspesne a vcera som dietou nakazila aj 2 predavacky tak tiez sa pustia do toho 😀 o par rokov bude zem plná krásnych stihlich dievcat 😀 (len ja sa medzi nimi budem kotulat) 😀

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka a vieš že potom budu muži práve tích štíhlych žien prejedení a budu hladať práve také ako sme my......aj rici aj cici 😀 😀 😀 😀 😀

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 😀 no vidis, to ma nenapadlo 😀 tak predsa ma to moje priberanie nejake vyhody 😀 😀 😀

dajna11
25. jún 2011

@krasnulka proti svojmu presvedčeniu telo ide s modou🙂))

krasnulka
25. jún 2011

@dajna11 😉

annaanna
25. jún 2011

dievčatá ... ja od pondelka idem na túto kúru.... dúfam, že budem úspešná takako vy

dajna11
26. jún 2011

@annaanna držíme palce,päste a všetko 🙂

fleuerette
26. jún 2011

@krasnulka Ďakujem 🙂 , všetko to preštudujem....

fleuerette
26. jún 2011

Chcem sa ešte opýtať, išli ste podľa tohto rozpisu niektorá, aj počas kojenie??? Prispôsobili ste tomu výber potravín?

mimika4408
26. jún 2011

@fleuerette ahoj, tak nechcem velmi mudrovat ale pokial kojis tak by som ti ziadnu dietu neodporucala, ved uz samotne kojenie je zataz na organizmus tak by som ho nezatazovala aj takouto formou. ja osobne sa teraz trapim s problemom, ze mi zacali strasne padat vlasy asi po 1,5mesiaci tejto diety ...schudla som za 4mes 15kg ale tie vlasy mi ozaj neskutocne padaju a som z toho nestastna lebo uz som vyskusala vselico a efekt ziadny ☹ 😖 . ja som takyto problem mala prave niekedy pred 17rokmi ked sa mi dcera narodila a kojila som no a teraz......mozno prave preto by som ti urcite dietu nedoporucila ked si este v stadiu kojenia. 😉

tutifruti
26. jún 2011

Caute baby.... tak ja sa tento posledný mesiac riadne trápim.... včera som mala na večeru koláčiky.... som sa naštopala jak hus 😠 Dnes ovocko....ale akosi ma hlava pobolieva.... ale aj hnusne počasie je....

A viete čo sa mi snívalo..... úplný horor...., že som zjedla horalku.... som si naráno fakt vydýchla 😀

@fleuerette ja ešte kojím, ale začala som až ked mal Šimonko necelých 10 mesiacov.... skôr by som určite neriešila.... Predsa od 6. mesiaca už prikrmujem a cicku má skôr na také zapitie a ukludnenie...

cessy
26. jún 2011

Ahojte, ja som posledne 2 dni uplne pokaslala, som z toho smutna....ale zase ten kolac co som si dala stal za to 😀 😀 😀 . zajtra idem zas na 95% 😉

@tutifruti s tou horalkou to bol fakt horoooooor 😕 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tutifruti
26. jún 2011

@cessy som to horovila mojej mame... a tá mi povedala, že mi už fakt šibe 😀

vargovka
26. jún 2011

ahojte. ja sa vam sem dovolím votriet 😉 drzala som tuto dietku v marci. vydrzala som cely mesiac krasne a skoro striktne. schudla som 8 kg. bola som fakt na seba hrda 🙂 a potom ako by utal. nie a nie sa zapriet a zacat znovu. nepribrala som spet nic,čo sa teda teším,ale chcela by som pokracovat a dat este 8 dole. jaaaaj ale by som sa nakopala. uz som mohla mat pokoj a byt krasna do plaviek 😀 poradte mi daku fintičku jak sa mam prinutit. čo vam pomaha a tak. viem ze je to asi individualne,ale mozno sa na nieco chytím 😀

krasnulka
26. jún 2011

Tak babulky, stav mojej 90 dnovej diety...dnes som mala 10-ty den. Do vcera, teda za 9 dni som pribrala 3 kg. Takze som si dnes na skroby uvarila šampinonovy gulas a pridala som donho kapustu. Velmi mi chutil. Ale varim denno denne dve jedla, mne zvlast a rodinke zvlast. Kedze som im dnes upiekla prsicka so sunkou a na to syr a k tomu pecene zemiaky, urobili mi velku chut. No dieta nedieta, za tie pribrane 3 kg navyse som od jedu "zozrala" prsicka so zemiakmi. O dve hodiny na to pol horkej cokolady, dalsie dve hodiny na to moj dietny gulasik a o deviatj vecer zasa prsicka so zemiakmi. Taaak som prejedena, ze prasknem. Ale teraz mi vaha ukazala 0,30 g navyse. Aspon viem, za co ich mam 😀 😀 radsej sa poriadne najest a pribrat, ako drzat dietu a priberat ajtak 😀 ale nie....dnes som si dopriala, lebo som sa rozhodla pre mna celozivotnu zmenu. Pojdem navstivit po roku obvodneho lekara kvoli celkovemu vysetreniu, ci nemam nejaky zdravotny problem ked pri diete priberam a nasledne si vyžiadam doporucenku na dietologiu, myslim ze najblizsia je v BA. Necham si zostavit jedalnicek presne na mieru a budem to dodrziavat kludne aj cely zivot. Snad pod dohladom lekarov pojdu kilecka dolu. No uvidime, velke plany, snad my to vyjde. Vám dievcata drzim palce aby ste co najviac zhodili.

cessy
26. jún 2011

@krasnulka fuu to si sa teda dojedla, tolko som zjedla hadam za posledne dva dni ako ty dnes 😀 😀 😀 😀
hlavne ze ti chutilo.

cessy
26. jún 2011

@vargovka zacni od zajtra...neodkladaj to, lebo nezacnes....vlastna skusenost 😉

borabora666
26. jún 2011

@vargovka ahojky...ja som bola presne ako ty v januari...mesiac som drzala skoro 9 kil dole...24.5 som zacala znova...me pomaha ze som tu a drzi to so mnou aj druhe babulky,co drzali aj v januari😀 mam po prvej vede a idem dalej😀 zkus si napriklad sestavit na 4 dni dopredu jedalnicek..to si robim ja,tak mam dost casu si to premysliet ake mnamky spravim a tesim sa na nicha varim si vetsinou den dopredu....pak mam navarene a treba to zjest a nie vymyslat debility a navarene vyhodit...me toto pomaha