90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimka54
23. máj 2009

zienky, poslete mi niektora dietu na mail? mimka54@gmail.com, dakujeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tweetinkapp
23. máj 2009

dobry den,
mohol by prosim Vas aj mne niekto poslat? rada by som sa pridala medzi vas 😉 . ivet.bartosova@gmail.com

keti
24. máj 2009

dobré ránko

náš drobček nám urobil dobré ránko už o pol siedmej 😀 😀

Tak včerajší deň dopadol na výbornú 😀 .Mala som ovocný deň. Tak to bolo super, len večer som bola nafúknutá ako balón.
Bola som aj našim pomôcť, lebo mali akciu birmovku. chceli ma vyskúšať či mám ozaj tak silnú vôlu, a šupli ma k zákuskom, aby som ponakladala na taniere. Poviem vám bolo to ťažké, len keď som zavoňal, ale odolala som 😀 😀 😀 .

Dnes začínam druhé kkolečko, tak už sa teším na kuriatko a zeleninku. 😉

tak sa držte 😉

emmo
24. máj 2009

Ahojte kocky,prosim Vas,aj ja by som sa pridala,mozte mi ju prosim poslat.Dakujem vopred sajnoha@zoznam.sk

duja
24. máj 2009

Ach claude prepaac, uz som z nej taka hihi, ze uz ani neviem co pisem 🙂).Jasne ze to bola zeleninka

zuza80
24. máj 2009

ahojte kočky. ja vás tu tak čítam, už som túto dietku držala a pokúšala som sa aj druhý krát,ale po pár dnoch som to vzdala,bola som nejaká pažravá. vidím, že ste tu aj niekoré z "našeho kola". chcem začat znova,len sa nejako neviem prinútit. pomožte a povzbudte 🙂

tinus20
24. máj 2009

tak mam par dni uspesne za sebou a zhodila som 2kg juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 zajtra sa tesim na ovo.den uz mam nakupene

claudee
24. máj 2009

duja, to je v pohode 🙂 len som ťa chcela upozorniť, že keby nááhodou v tom máš nejasnosti 🙂 takže super, držím nadalej palce 😉

ja mám bielkoviny, akurát na nedeľu, to je super 🙂 mala som kuracie maso s uhorkovým šalátom..a to bol vlastne raňajko-obed, lebo som vstávala o 11:40 😀 inak som si dala jeden kúsok koláča, ale nemám výčitky, lebo to nebol kysnutý koláč a dokonca obsahoval aj marhule 😀 a okrem toho som si dnes už aj pol hodinku zabicyklovala na stacionári, tak hádam som ho striasla 😀

duja
24. máj 2009

Claudee dakujem krasne, teraz ked som bola na dovolenke na SK tak som si zaobstarala knizky 90 a potom tych dalsich 90 dni 🙂)Taakze infosky mam..NEmala by som nic pokazit..Ak nezhresim ja, hehe.
Mam uspesne druhe skroby za sebou 🙂). Obedik bol super..A vecera taktiez..Vraj zemiacky s brokolicou.Mnamkyy..Teraz uz iba pijem..A dnes som si aj hodinu zawalkovala..NEch to este vydrziii 🙂)ale bojujem 🙂

zajo79
24. máj 2009

no ja sa hanbiiiim, posledny tt moja dietka pobiedno, ale od zajtra idem zase na "plne gule" do toho..uz len tri kg, takze si zas musim nieco pekne napisat na chladnicku a hlavne zamestnat hlavu a ruky.

keti
24. máj 2009

zuzu mne stačilo si to napísať na papier, a nalepiť na chladničku. Mám to každý deň na očiach.

aj ja som neodolala a postavila sa na váhu. A čo moje oči nevidia??? -2kg tak som skákala po byte, že drobček so mna nechápal. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

len už zase prestávam piť vodu. Dnes som vypila môžno liter ☹ ☹

zuza80
25. máj 2009

ahojte. tak som sa dnes rozhodla, že idem s Vami do toho. asi však vynechám ovocné dni, no uvidím ešte ako vydržím.
a donútila som sa tak, že som bola včera v obchodáku, pobehala som si obchodíky a ked som videla tie krásne veci, tak som si povedala, že do toho musím íst.chcela by som zhodit ešte tak 8-10kg.ked som ju držala prvý krát, tak som zhodila za prvý mesiac niečo cez osem kilov,takže to ide.
držím nám všetkým palce.
keti po akom čase máš o dve kilečká menej?

delta35
25. máj 2009

ahojte.
hlásim po 20-tich dňoch mám 3 kilá dolu.
nájazdy na sladké robím skoro každý deň a ovocné dni som vynechala úplne, nie som zrovna ovocný typ...no aj tak to ide pomaličky dolu. ešte aspoň 5-6 a budem spokojná...

claudee
25. máj 2009

ja mám dnes škroby, takže ryža so zeleninou 🙂 to ja môžem 🙂
keti, treba všade so sebou nosiť flašu 😀 ja to tak praktizujem a v pohode sa mi darí vypiť každý deň cca 3 litre 🙂 vždy mám po ruke pol litrovu flasu a ked ma napadne, napijem sa 🙂

tara2
25. máj 2009

caute 🙂
dlhsie som tu nebola, boli sme na vikend mimo domu tak som nakukla ako sa tu mate 🙂 . U mna sa vaha zatial drzi teda udrziava sa ta "schudnuta" ale ani sa necudujem cez vikend som ju viac nedrzala ako drzala 😀. Ale dnes pokracujem dalej, mam skroby a obed presne taky isty ako ma claudee 😀

zajo79
25. máj 2009

ahojte,

ja mam dnes prvy vodovy den a cuduj sa svete v pohodee a zijem.

posledny tt som to flakala, tak ma to dufam nastartuje tie 3kg dat dole rychlejsie...

apna
25. máj 2009

baby prosim vas napisal by niekto,co tak asi jete?chcela by somaj ja skusit,to zakladne rozdelenie som citala,ale tak ak by ste mali cas,napisat,co napr.jete v kazdy den z tych styroch.a kedy si mozete dat sladke?ako citam,ze sa na ne tesite?prosim o odpoved.dakujem

keti
25. máj 2009

ahojte bojovníčky 😉

zuza80 ja som ešte len začala od minulého týždňa. takže teraz som v druhom kole. som sa vytešovala. A dokonca už ma prestalo aj lákať jesť pri telke.

apna ja som začala 1deň: raňajky 2 jablká
obed: kuracie na zelenine a ešte som to zaduplovala zeleninovým šalátom,vývar bez slížov
večera: to isté, ale bez vyvaru a piť 2 l vody
na začiatku sa tá voda aj darila, ale včera a dnes moc eee 😒

2deň: raňajky banán
obed: zeleninové rizoto, a zeleninový šalát
večera: to isté

3 deň: raňajky hruška
obed: špagety a kečup
večera: to som sa veľmi tešila, tak som si to aj vychutnávala. dala som si
staročeský medovník

4 deň: nakrájala som si rôzne ovocie napr. ananás,kiwi, jablko, hrozno, jahody,banán,
hrušku. všetko premiešala a jedla celý deň.

A potom to opakuješ od znova. Zajtra si dám napr. pizzu a večer si pomaškrtím. 😀 😀

zajo79
26. máj 2009

tak podobne, sem tam ryzu prestriedam so zemiakmi v druhy den, v treti den cestoviny vs. pizza, vo vitaminovi den si sem tam nieco zapeciem, ale vacsinou som na ovoci, to sa da. A teraz zacinaju melony, tak to ja mozem jest cely den kazdy den.

dnes prvykrat vaha 61,2...takze mne sa cielova rovinka blizi, potom budem uz len udrziavat.

lucxy
26. máj 2009

caute tak dneska si dam cestovinku 🙂

zuza80
26. máj 2009

ahojte. ja na ranajky melón a teraz vyrážam do tesca na další. na obed bude hrach.kaša so zemiakmi.
keti - tie prvé kilečká idú samé dole a velmi rýchlo. prvý mesiac sa chudne super, odporúčam vydržat. len tak dalej 😉
ahojky lucxy-ty znova na dietke.čo chceš ešte schudnút?či len tak pre formičku, aby si nevypadla z cviku? 🙂

tara2
26. máj 2009

caute
ja budem mat dnes cestoviny 🙂 a konecne som sa donutila aspon trocha si zacvicit, asi budem cvicievat rano to mam troska casu kym maly spi...

mysti
26. máj 2009

Ahojte baby, po dlhsom case sa Vam zase ozyvam a musim sa priznat, ze na par dni koncim s dietou. Dovod? pekne po poriadku. Pred cca 15 rokmi som sa priotravila makom-doslova a odvtedy som na mak alergicka, nemozem ho vobec jest. V nedelu sme mali solavu-ocino ma dnes meniny, tak oslavoval uz v nedelu a starka upiekla makovu strudlu. No a ja, ze si predsalen trosku dam, ze je to uz 15 rokov, tak hadam uz nic...odrezala som si tenky pasik (asi pol centimetra) a velmi opatrne som zjedla. A vsetko ok, kym neprisla noc...zobudila som sa o pol jedej a ani si nechcete predstavit co som celu noc prezivala...tie krce a hnacky, vracala som proste strasne, co sa so mnou robilo...vcera som nebola ani v praci-nebola som schopna pre tie krce sa ani hybat...tak som si uvarila vyvar a dala si len piskoty...na tom som uz druhy den, kym sa mi ako-tak neupokoji zaludok a apotom mozem pokracovat dalej. Ale iste schudnem este viac, lebo teraz v tele skoro nic nemam 😀
Tak som ja dopadla, co poviete? ☹

zuza80
26. máj 2009

tara-ráno na lačno má byt cvičenie aj úspešnejšie,telo viac spaluje,tak aspon další dovod.
mysti-no kruté. aspon teda vieš, že s makom si skončila navždy.hlavne, že už začínaš byt o.k. tak skoré uzdravenie.

mysti
26. máj 2009

zuzi, este tale mi je nejako divne, ked pridem domov, asi si dam zase len nejaky vyvar, ine asi nezvladnem... Porazi ma, som naozaj blba. Ale aspon sa nebojim, ze by som teraz pribrala 😀
Ale viete ako sa hovori-vsetko zle ja na nieco dobre
Takze s dietkou zacnem len vtedy, ked mi toto definitivne prejde

claudee
26. máj 2009

ahojte 🙂
ja sa tiež musím pochváliť, včera som bola opäť behať 🙂 teda aj keď len jedno kolečko okolo ihriska, ale v mojom prípade je aj to dosť, keďže nikdy predtým som nebehávala..a už aj v nedeľu minulý týžden som bola a vtedy som odbehla aj viac, ale to som šla po rovinke 🙂 chcela by som každý deň aspoň to jedno kolečko a časom by som isto zvládla aj viac 🙂 aj ked u mňa môže byť aj ten problém, že večer už nevládzem behať dlho preto, lebo predtým ešte hodinku bicyklujem na stacionári..tak asi už je to pre moje nohy a lýtka moc..ktovie 😕

duja
26. máj 2009

Ahojte baby, ja mam dnes druhy vitaminovy den za sebou..Chystala som sa zasa walkovat a neskutocne tu prsi..tak idem este zacvicit 🙂.

Vsetkym vam prajem vela trpezlivosti a vydrze 🙂

zuza80
26. máj 2009

pekný večer. další dník za nami, ja som máličko zhrešila, dala som si vianočku s masielkom,ale nevadí, nebudem sa preto stresovat.teraz si idem zacvičit, tak snád z toho niečo vypotím 🙂

zajo79
26. máj 2009

ahojte..baby, ja uz mam toho plne zuby 😀
asi si musim ist obliect nieco zo skrine, co som predtym neobliekla, nech sa vytesim a doda mi to elanu...

zuza80
26. máj 2009

zajo-už to prešlo?
ja som si fajn zacvičila,úplne zo mna tieklo. taký dobrý pohyb tiež nie je zlý na také depky.to sa človeku hned zmení nálada a čierne myšlienky sú ty tam.