90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
30. dec 2009

rinuska, ja som uz tiez nad tym uvazovala, nad tou vodou. Pretoze telo prijme iba dva deci vody za cca 1,5-2 hod. Ostatne sa "len" vycura, takze neviem... 😎

emimka: hamendex sa moze, ale bez ham... 😀 😀 😀 Nemali by sa miesat rozne skupiny bielkovin - skupina maso, skupina vajcia a skupina mliecne vyrobky. Aspon si myslim. Ja som si robila omeletu ale len z vajec a sampionov. Ja som taka hribova - ja by som sampiony aj do sampionov dala... 😀 A rezance s makom sa v UH mozu. Teda ak su rezance to iste co bezvajecna cestovina. Alebo sa mylim? bea, ivella, adamko??? 😕

lucijja
30. dec 2009

a inak dnes zatial "len" na 100%, hovorim len lebo dnes som necvicila. ALE! zajtra som psychicky pripravena zvladnut vitaminy. Na obed som si kupila ananas a na veceru si spravim len zeleninovy salat. Takze rodinka sa bude napchavat vecerou a ja sa zahram na zajaca. Horsie to bude uz vecer lebo o osmej k nam maju dorazit hostia, cca 10 ludi a budeme oslavovat silvestra. A kazdy donesie nejake kolaciky, jednohubky a ine dobroty...tomuto ak odolam tak pogratulujem sama sebe. Ale pohar sampana by som snad mohla, nie? ved to je ovocie v tekutom stave... 😀

bea44
30. dec 2009

rinuska- tak ja kavu aj s mliekom 😝
a ja nepijem stale len vodu, urobim si bilinkove caje / najcastejsie pu-er na chudnutie/ 😀 a to vlasne patri k pitnemu rezimu 😎
niekedy vypijem viac vody a niekedy viac caju 😝 podla chuti 😉

bea44
30. dec 2009

lucii, to sampanske s kludom mozes 😎
aj nejaku tu jednohubku, ved ked to zoberies z tej stranky, ze po vitaminoch nasleduje masko, tak len si posunies cas cca o nejake 12 hodin. 😀 myslim, ze celkom dobra teoria 😝

ja dnes tiez na 100 %. nebola som doma a nelakala ma chladnicka 😵

a na veceru budu cestoviny! zidna pizza ani sladké 😠

bea44
30. dec 2009

emmimka ... ja to vidim tak ako lucijja. pri bielkovinach- ked maso tak maso. ked mlicne vyr. tak len to a taktiez vajcia s vajcami. myslim ze tieto 3 druhy by sa nemali miesat.
a co sa tyka rezancov s makom, tak tu na koni sme si dsuhlasili ze mozu byt 😀 , a aj buchty na pare 😝

rinuska
30. dec 2009

luci , no áno , len zaťaží obličky , podľa mna je to plytvanie vodou , nalievam sa , aby som mohla často splachovať a zase len plytvala vodou 😀 ked si predstavím , že v Afrike majú málo vody a ja sa nalievam nasilu - to mi nepríde normálne, no ale ked píšu tak treba piť 😀 te,lo si samé pýta , malo by to byť tak ako s jedlom , som hladná najem sa , ale neprejem(to ale nie je môj prípad).. 😀
ale je fakt , že ked málo pijem 😀 tak ma pekne začne bolieť hlava a ked pátram po príčine tak zistím , že som vôbec nepila , lebo som nebola smädná.

lucijja
30. dec 2009

a zajtra je spln. Pisu, ze pocas splnu je dobre drzat ocistu, lebo to ma dvojnasobny ucinok. Takze hura zajtra na vitaminy. 😀

bea44
30. dec 2009

vitaminy zajtra: do obeda urcite ovocie, na obed urcite tiez ovocie a vecer hrozno v tekutom stave- vlastne tiez ovocie 😝 , 😵

martinkamm
30. dec 2009

aj ja s atesim na zajtra na vitaminy uz nech to je nemozem sa dockat 🙂

lucijja
30. dec 2009

martinkamm, ty si spominala ze mas rada ovocie, ze? 🙂 No ja ho moc nemusim, zvladam na ranajky, aj obed ale na veceru si davam vzdy zeleninu. A co mavate na silvestrovsku veceru? My mavame take masko v korenistej omacke, opekane zemiacky a zeleninovu prilohu. Nuz, prvy rok budem mat zeleninovy salat...ale ked si predstavim tie jednohubky potom....mnaaaam...uz teraz mam na ne chut co bude, ked ich zajtra uvidim??? ☹

tasha8
30. dec 2009

caute sa, ale sa to tu rozbehlo, pred sviatkami nic a po sviatkoch narváno 😀
no ja som po tyzdni u nasich doma, na digitalnej som sa odvazila a kupodivu to nebolo take desne, na to co som sprovodila do svojich utrob.. 😖
no ale ak som si nevedela predstavit zeby som bola co len den bez sladkeho tak teraz ani vidiet, fuujj 😲 takze zajtra zacinam, odznova tedaaa, drzte mi palceee

pac pac, drzte sa!

emimka
30. dec 2009

ahojte, dnes je to 2.deň no dneska medzi obedom a večerou ma prepadol taký hlad 😝 , že som zjedla večeru už o 17.00, teraz pijem len vodu. ☹ A vy čo si tak zvyknete dať medzi obedom a večerou? Môže sa aspoň ovocie?. 😉

martinkamm
30. dec 2009

luci ano mas pravdu ja milujem ovocie🙂a my mame slavnostny obed kacicu s apustou a knedlou a potom vecer ooblozene misy,jednohubky,zakusky a tak ale musim sa priznat drzim sa a akosi mi to vobec nechyba a ňz toho sa veeelmi tesim🙂

emmi ja som dnes treti den ale v pohode a ked mam na nieco chut co nemozem tak si dam vodu a je po chuti i ked tu casto nemavam a ci s amoze ovocie neviem, to ti ja asi neporadim 🙂mozno babulky co odolavaju uz dlhsie ako my 🙂

emimka
30. dec 2009

a čotak dať si puding, ten varim deťom aj ližem rada, len v bielkovin.d?. 😎 😎 robim len chuťky čo? No, čouž ešte len začínam. 🙂 🙂

lucijja
30. dec 2009

eminka, mna ked chyti hlad tak si spravim teply caj a ten to zazenie. 🙂

martinkamm, veru je to super takto odolat, dobry pocit, ze? Ja si tiez davam latku vysoko a potom sa z toho tesim...🙂

martinkamm
30. dec 2009

ani o pudingu nic neviem ci sa moze al. nie a chutky mne nerobis ja puding,krupic ani sladke jedla moc nemusim 🙂

lucijja
31. dec 2009

martinkamm, ty si ako ja...sladke jedla nic moc...radsej si dam nejaky keksik alebo cokoladku ale sladke ako jedlo - to pre mna nie je jedlo. Ja by som si dala na obed parenice - ale za tym by som musela zjest dva chleby so salamou aby som bola najedena. 😀

martinkamm
31. dec 2009

neznesiem sladke jedla ani keksiky ja mam rada len cokoladu horku a potom ke duz sladke jedlo tak len ryzovy nakyp nic ine a masko to zboznujem 🙂

bea44
31. dec 2009

tak ja mozem vsetko, aj sladke aj slane aj masko 😀 😀 😀
a najlepsie vsetko naraz 😝 , neviem si spomenut ako sa vola ten sindrom 😲 / obzerstvo?/ 🙄

preto mi tato dieta pasuje 😀 😀 😀 😀

dnes zatil na ovoci 😝 , ale akurat som vypla na sporaku holubky/ pre neznale plnene kapustne listy/ 😉
neviem ci vecer odolam ☹ , ale keby som si dala len kapustu, tak je to akoze zelenina 😨

emimka
31. dec 2009

ahojky, tak ja mam zas najradšej sladké a to všetko 🙂 , ale su dni keď vôbec nepotrebujem, teraz posledné dni ma nejak sladke nevolá, takže zatiaľ to je v poriadku, a dneska si môžem dať tortu, čo som napiekla v pondelok mňam. 😝 Zajtra mam ovocný d. takže môžem aj piť však? No taký ovocný liker to patrí k ovociu nie? haha a čo vy ako hladujete? Ozaj čo môžem jesť medzi obedom a večerou, bola by som rada keby mi niekto poradil. A v ktorý deň sa môže ryžový nákyp akože? 😉

martinkamm
1. jan 2010

ahojky babulky zelame Vam spolu s dcerkou vela vela pevnej vole, zdravicka, stasticka,lasky ,aby vam deticky robili samu radost spolu s manzelikmi

ja som vcera ovocku vzorne dodrzala a dnes sup na bielkoviny
🙂

lucijja
1. jan 2010

ahojte krasavice. Uspesny vstup do roku 2010 a nech sme v nom krajsie, stihlejsie - skratka take ake chceme byt. 😵

ja som vcera jednohubkam neodolala a zalievala som ich sampanskym. Takze dnes si to odcvicim poctivo a pokracujem teraz uz dufam zase na 100%. Martinkamm - gratulujem ku pevnej voli! 😵

tasha8
1. jan 2010

babenky aj ja vam, vsetko co chcete zelate potrebujete atd.aby ste mali a hlavne aspon o par kg menej, nech je tento rok ten super, nove postavicky 😉 😉
noo, to je super ako sa drzite, ja som vcera vinko cervene, ale slusne, nie pod obraz 😀

bea44
1. jan 2010

Prajem v novom roku vela zdravia , stastia vam aj vasim blizkym 😵 😵

martinkam- gratulujem

lucii - ja tiez tak, vecer som neodolala a dala som si par chlebickov a ochutnala holubky , noo a vinko k tomu 😖

a dnes by mala byt voda, ale nemam na to ☹ dam si normalne bielkoviny 😝
a vlastne rozmyslam ze uz koncim za 3 dni. sice tie posledne 3 tyzdne to bolo len na 70 % 😲 / vlastne len udrziavacka 😝 / ale tie co zacinali so mnou uz skoncili davno 😠 / mozno chamuda sa ozve ze ako/ 😎

kuknem sem tam na vas ako sa vam dari, a v januari cca 8-12 zacnem nanovo, ale to uz dufam bez prehreskov, aby som daco zhodila a nie len kecala okolo toho 😀 😀

mirenkaz
1. jan 2010

Dievcata vsetko dobre v Novom roku vam prajem 🙂 ja som sa dlhsie neozvala, lebo nestiham nic ale zato poctivo dietujem.. dneska som vsetky prispevky citala, ste sikovne ako vam to ide 🙂

lucijja
1. jan 2010

bea: tak som zvedava a drzim palce aby nic neslo hore. 😉

ja som si rano zacvicila - tristo brusakov, sto dvihov kazdou nohou a nejake ohybacky a hned sa citim lepsie po tom vcerajsom prehresisku. 😀 Dnes som mala masko spravene na panvici uuuplne bez oleja a bolo to mnam. K tomu zeleninka. A vecer uvidim co si dam. mam aj z maska este ale mozno si dam len zeleninku. Dnes este pride partia zo vcera dojedat co pozostavalo - a zostalo este riadne vela! ale dnes uz na nic z toho nemam chut, nastastie. Takze dufam, ze do noveho roku vykrocim spravnou nohou. 🙂

lemge
1. jan 2010

ahojte dievcata.chcem skusit tuto ospevovanu dietu.neviete mi niektora poslat tu knihu v elektronickej podobe?mozno to uz bolo spomenute,ale nemam moc casu citat tolke stranky.dakujeeeem 😉

martinkamm
1. jan 2010

lemge napis mi mail aposlem ti ju 🙂

rinuska
1. jan 2010

ahoj, tak prvý deň mám za sebou , akurát ked som kŕmila deti tak som sa zabúdala , odjedala som im z jogurtu, výživy... 😀 som pekne hladná, ale už idem spať , tak dúfam , že v noci nebudem námesačne smerovať ku chladničke 😅

bystricanka
2. jan 2010

dobré ránečko 😵

tak od dnes sa pridávam k vám. Dúfam, že rýchlo a bezbolestne schudnem aspon 7 kíl 😀

a s vami mi to pôjde isto dobre, lebo aj minulý rok som ju držala a aj vdaka babám tu, sa mi podarilo zhodiť 11kg.

a mohli by ste aj mne niekto poslať tú dietu. Ja som už nejako za ten rok pozabudla receptíky. Tak vám dakujem.(maria100@centrum.sk) 😵