90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
5. jún 2008

tak ahojte babenky, ja už som tu. 😝

dannynka
autor
5. jún 2008

super aj ja jednym ockom... 😉

danielitka26
5. jún 2008

vitajte v novej téme a prajem vám veľa úspechov 🙂 😵 😵 😵 😵

aniel
5. jún 2008

díky danielitka. 😎

dannynka
autor
5. jún 2008

danielitka podobne 😉

jesika26
5. jún 2008

erikas - ja som prvý mesiac zvládala bez problémov a teraz sa jednoducho neviem kontrolovat a hlavne v tie ovocné dni..., no nič dám si v ovocný den vodu
aniel - máš riadne lákadlo-ten karfiol, no je to na tebe či si dáš alebo nie, pomysli si, že ti ide o teba a hlavne tvoje kilá a ide leto ........ 😀 😀 😀 😀 , na mna to niekedy zaberie a niekedy nie 😉

tinaa
5. jún 2008

ahojte, pripajam sa

danielitka26
5. jún 2008

všetky asi desiatujete ked tu nikoho niet ...ja si idem trošku pocvičiť 😉

tinaa
5. jún 2008

baby a pijete kavu? Ta sa môze?

blumchen
5. jún 2008

jaaaaaj, pripajam sa do novej temy aj ja🙂)! Ja mam dnes bielkoviny, po vcerajsom ovoci sa tesim sa mäsko. Kava sa moze, ale bez cukru a mlieka.

jesika26
5. jún 2008

tinaa - ja pijem kávu ked som hladná 😝 , ako napríklad teraz a aj s mliekom, bez mlieka by som ju nevypila
danielitka26-nie nedesiatujem, len pracujem lebo som v práci 😀 -aj ty držíš 90dnovku?????
blumchem-ako ti to ide??????

miresta
5. jún 2008

No už som tu, potrápila som sa z fotografiou. Tak ako sa vám darí, ja začínam až zajtra, ale už dnes mám stiahnutý žalúdok od napätia, aké to bude. 😲

xena22
5. jún 2008

Hm...kava mi bude chybat,ale kamoska ju pijavala normalka kava,cukor,mlieko a chudla aj tak...ale ja nebudem riskovat 😀
Dnes mam prvy den,dufam,ze to prezijem,myslim prve 4 dni su v pohode,ale ked ten kolotoc zacne odznova,tak sa mi to asi zunuje 😒 Ale som odhodlana bojovat...hlavne ovocny den ma velmi nelaka a vodoveho sa asi ani nedozijem 😀

miresta
5. jún 2008

xena22 - nezačínaj s takým pocitom, že sa nedožiješ, ináč to bude asi ťažké, aj ja začínam, ale z optimizmom, veď nám to určite pomôže aj ku zdraviu, nielen ku chudnutiu 🙂

miresta
5. jún 2008

baby môžte mi povedať, tie čo už máte niejaké skúsenosti, môžem začať aj keď mám akurát menštruáciu? 😕 A je potrebné aby som si zakúpila knihu, či stačí mi to čo som sa dočítala na internete a podľa vašich receptov? Alebo mi niekto pošlite ak máte celú diétu. 😎

erikas
5. jún 2008

tak som tu aj ja 😒 budem sa vážiť až po 2 vode,lebo teraz nemám odvahu 😒 xena22 ja pijem 2 kávy denne,bez nej by som nemohla fungovať,miresta nemusíš sa strachovať diétka je úplne v pohode,hladná nebudeš,len si možno sem tam yobneš to čo nemáš xixix ako ja 😉

miresta
5. jún 2008

moj e-mail je: bencko.miroslav@atk.sk
Ďakujem 🙂 🙂 🙂
Teraz tu nie ste asi nikto, skúsim to neskôr. Držím vám palce všetkým. 😉

miresta
5. jún 2008

erikas - dik za podporu 😎

miresta
5. jún 2008

A je lepšie začínať z jedlom v neskorších hodinách, aby som vydržala do večera , a kedy môžem najneskôr jesť? 😕

miresta
5. jún 2008

ja musím končiť, maličká si vyžaduje maminu. Držte sa. 😎

erikas
5. jún 2008

miresta jesť treba do 20:00 potom už nie,nájdeš si sama najlešie čas,kedy si dáš obed,ja mám obed medzi 12-13 večeriam okolo 18:00,knihu si nekupuj,pošlem ti majlom I aj II časť 😎

simka9122008
5. jún 2008

Tak teraz v tom mám trocha chaoz kde vlastne písať ešte som nedokončila 90 prvú časť

tinaa
5. jún 2008

trosku som sa zacitala v teme "vidia deti duchov" akoze mam normalne zimomriavky

bez kavy by som tiez nemohla fungovat, nikdy som nepila kavu s mliekom ani s cukrom, takze to nieje pre mna problem.

miresta ja napriklad teraz ranajkujem, nestihla som to skôr. medzi jedlami by mali byt 3 hodiny, tak si to tak vyrataj, aby si veceru mala najneskôr o 20tej, potom uz nejedz nic.
posielam ti recepty pa

tinaa
5. jún 2008

simka, uz budeme pisat len tu v teme 90 dnova dieta II (je to stale tych prvych 90 dni, tema bola vytvorena lebo v jednotke uz bolo vela prispevkov) Ked skoncis prvych 90 dni, tak môzes prejst na temu: "Dalsich 90 dni"

simka9122008
5. jún 2008

No a ako to ide vám ktoré ste začiatočníčky už sú nejaké pokroky? 😉

tinaa
5. jún 2008

zatial 1 kilo, som na 4 dni ale citim sa lepsie, stihlejsie, aj ked sa najem, nieje mi tazko na zaludku, velmi mi to vyhovuje

jesika26
5. jún 2008

miresta - kludne začni aj ked máš menštruáciu, budeš mat vačšiu chut, ale to prejde.Aké ste zlaté na foto 😉

xena22 - tu kavú si možeš dat kludne, ja si ju dávam a chudnem aj tak, ale dávam si 1/4 z tabletky umelého sladidla, aspon trošku sladšie 😀 😀 .Táto diéta je dost roznorodá, však nebudeš jest každý štvrtý den to isté 😉
tinaa - ale v bielkovinovom dni sa papá každé 4 hodiny 😀
erikas - ja sa budem tak isto vážit až po druhej vode a a tú mám vo štvrtok 😝

sestri
5. jún 2008

ahojte kočky...tak už sa prekročilo 10000...ale nám to dobre ide.všetky sa držte a potom vás čakáme v pokračovaní 😉

miresta
5. jún 2008

jesika26 - ďakujeme
tinaa - som z tej stránky trochu ešte mimo, kam mi prídu recepty? Už mi viac žien odpísalo že mi posielajú aj I a II, ale ja neviem kam. A v emailoch čo som dostala tak sú len stránky na diskúsné fóra.

miresta
5. jún 2008

erikas - dostala som mail, ale neviem ho otvoriť a cez tie adresy sa dostanem akurát na niejaké recepty, asi som blbá