90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
10. jan 2009

ahojky. ja včera bez prehrešku, mám radost. 🙂 aniel to nič, že bol prejrešok,zober to tak, že ked kojíš, musíš si dopriat viac zmeny.ja si dám dnes masko a k tomu si spravím zeleninový šalát s jogurtovým dresingom. viem, že sa to nesmie,ale kedže sú to všetko bielkoviny a ja tiež kojím, tak si to dám. mliečne výrobky potrebujem, tak si ich takto zaradím a nemyslím, že to moc pokazím.aniel hlavu vzuhuru a pojde nám to. 😉 a ked nie tak nás prídi aspon povzbudzovat.

miresta
10. jan 2009

ja5ka - ale sme hore už od siedmej, ale musela som skočiť na nákup a potom také starosti ako dať malej papať, manželovi desiatu do práce a tak.........my toho máme ráno! 😉

zuza80 - ja som si dávala jogurtiky, tak že som si vyhradila čisto deň pre nich. Namiesto obeda mäska som si dala 2 jogurty, a na večeru jeden a keď som mala strašnú chuť, tak na obed aj TRI. Ja som totiž na jogurty ako niekto na čokoládu. Ale super , že si to tak zariadiš, neboj kilá pojdu aj tak dole.

aniel - no neviem, aj ja mám niekedy ten pocit, aj keď žiaden prehrešok ešte nebol. Ale nevzdávaj to, aspoň to skús a uvidíš, možno tie prehrešky časom ustúpia.

gucz - a ty ako, ide ti to?

gucz
10. jan 2009

ahoj miresta tak ja som ten včerajšok vzdala, mám mrchu, tak som bola nehorázne pažravá, teda zasa kedy ja som nebola... 😖
Takže od dnes sa dúfam uvedomím. Raňajkovala som banán, a dala som si potom dve lyžice medu, bo nejak cítim hrdlo, tak dúfam že medík zaberie. Malej som k obedu spravila cestoviny s brokolicou a vajíčkom a ja si asi uvarím vajíčka. Na obed sa s krajcom chleba bude dať, neviem však ako vydržím večer o jednom vajci....

schonika
10. jan 2009

caute kocky pekny dnik 🙂 ja som dnes uz na 6.tom dni a mam skroby takze to vidim na nejake zemiacky mnam
dnesok sa mi tak kraasne zacal lebo som sa vazila a zistila som ze som o 3kg lahsia od nedele takze ma to este viac nabudilo aby som pokracovala a vydrzala ..drzim vam dnes palceky aby ste vsetky bez prehresku vydrzali 😉

zuza80
10. jan 2009

miresta tak to by mne na obed len jogurt nestačil, to ta obdivujem, že po ovocnom dni si vydržala len jogurty. ja by som ich musela zjest aspon 10 a aj to neviem,či by stačilo 😀

gucz
10. jan 2009

hmmm aj ja potrebujem dačo pevnejšie k obedu ako jogurt, ja potrebujem hrýýýýzť 😀

miresta
10. jan 2009

zuza80 - no ale máme povolené aj pečivo celozrné, tak si k tým jogurtom dávam aj to, a to sa dá. Ale každý sme iný.

gucz - no ja mám dostať pozajtra, tak dúfam, že nebudem pažravá, mne je väčšinou prvé dva dni, zle takže nemám na nič, chuť ale tretí je hrozný, tak uvidíme ako dopadnem. No idem ďalej pracovať. Maličká spinká, takže mám kľud a môžeš mi v pohodke všetko pre návštevu prichystať.

zatiaľ pa pa 🙂

morenka
10. jan 2009

Ahojte kocky...tak ja sneska ovocný den☹ necitim hlad je to celkom pohoda den len nalada ma neposlucha...citim sa pod psa...vcetko ma stve...neviem ci je to tym ze nemozem jest alebo ja neviem...ale daco by som rozbila keby som mohla...
konecne poupratovane a idem sa troska vzdelavat...aj ked sa mi velmi nechce....

tak drzte palce...a ja drzim vam

aniel- hlavu hore a nevzdavaj sa...ved sme silne zeny..... 🙂 😀 😀 😀

zuza80
10. jan 2009

morenka držím palce a pohoda,klídek... vieš aká budeš kočka ked vydržíš 😉

morenka
10. jan 2009

juj zuza80 dakujem velmi pekne......tak potrebujem povzbudit dneska...ani nie ohladom diety ale len tak naladu zdvihnut.... 🙂 🙂 🙂

morenka
10. jan 2009

oooo dievacata tak dneska je tu ako vymrete....no skoda....tak nic....papik 🙂

aniel
10. jan 2009

😉 😉 🙂

ja5ka
11. jan 2009

aaach, prepacte mi ..prave vcera za mnou prisiel priatel a krabicou kolacou a chlebickou a sampanskym v ruke.a teraz vysvetlujte nieco o nejakej diete 🙂 ..tak som zhresila, ale v takej rozumnej miere, tak dufam ze to odcinim dnes 😒

aniel
11. jan 2009

ja5ka-ja to skúsim ešte raz od pondelka,to už pôjde muž do práce a prestane vyvárať samé kalorické jedlá,tak ja vám držím palcô,aby sa vám darilo lepšie ako mne a mali ste super pevnú vôlu 😵

aniel
11. jan 2009

inak všetkým ďakujem za podporu 🙂

poradte ako sa zaprieť,aby som tým dobrotám odolala SOS 😢

ja5ka
11. jan 2009

aniel - Super ! tak len stale skusaj , a raz sa to musi podarit ..casom ta omrzi to zlyhavanie a to ta nastve a nastartuje..aspon u mna to tak bolo .. no a odpoved na Tvoje SOS Ti neviem dat , kedze aj pre mna je to tazke, ale skus pred tym ako sa rozhodnes zhresit prist tu, a precitat si nase prispevky, pripadne kric o pomoc a ked tu budem tak Ti budem tolko pisat ze zabudnes ze si nieco chcela jest 🙂

morenka
11. jan 2009

ahojte kocky....tak nejak pomenej prispevkov cez vikend....a ja tu vzdy vysim ze ci niekto nenapise...

ja5ka - nevadi ze si zhresila....ja som bola u priatela a tam uz samozrejme ma nukali tortickami a kolacami a ja ovocny den...ale odolala som dala som si jabko, mandarinku a ale vinko som si musela dat ale bolo zriedene a nie tak vela...takze som na seba hrda....

dneska konecne bielkovinovy....pecene stehienka si dam s uhorkovim salatikom...mnamky hamky uz sa tesim....

tak peknu nedelu prajem...

ja5ka
11. jan 2009

morenka, super, si dobra 🙂 ja som dnes za trest na pecenych zemiakoch suchych a knihach, lebo zajtra mam skusku 🙂

morenka
11. jan 2009

ja5ka - ja zase dneska som sa napapkala fajnne....som sa odmenila za to ze som vcera tak podstivo drzala...
až ma výčitky ale bolo to podla diety...takze v pohode....ja tiez nad knihami...tiez mam zajtra skusku...a to som sa len dnes zacala ucit...ale...nejak bolo nejak bude 🙂 🙂 🙂

a smiem sa spytat co študuješ? 🙂 🙂 🙂

ja5ka
11. jan 2009

morenka : ekonomika a management poodniku
( Univerzita Mateja Bela:Institut manazerskych systemov v Poprade)
A Ty ? 🙂

morenka
11. jan 2009

Ano?ja na Katolickej univerzite tu v poprade fakulta osetrovatelstva....!!!!

ako poobede??? 🙂 🙂

ja5ka
11. jan 2009

fajne poobede..len ma bere do spania namiesto ucenia 🙂 Tak to sa mozno niekedy aj v PP stretneme.. a moooozno ze Ta aj podla fotky spoznam 😅

ja5ka
11. jan 2009

a ty si teraz na ktorom dni ? lebo ja len zacinam, som na 5tom 😒

ja5ka
11. jan 2009

aaa tak uz viem ze si na 8. lebo pred pred nedavno si pisala ze mas prvy ovocny, tak som si vyratala 🙂 ..inak kde ste všetky zmizli ? ..ci to uz len Poprad chudne ? 😅

morenka
11. jan 2009

no mozno...ale ja neviem ci teba podla fotky lebo taka malicka fotka a neviem ju priblizit.ale na tej fotke sa mi zdas velmi chuda tak co potom dietkujes? 🙂 🙂

ja som na 9dni dneska...tiez len zacinam... 🙂 🙂

ja5ka
11. jan 2009

joj hej viem..blba fotka..sa mi nechce ju zmenit 🙂 ale nie chuda nie, to fotkam never, dnesne fotaky su zazracne 🙂 a co uz citis nejaky pokrok ?

morenka
11. jan 2009

hej ved aj ta moja to je este minuly rok ked som drzala tu dietu...to som bola chuda este teraz potom ako som ju ani nedokoncila som pribrala este viac ako som schudla...

vies, ze hej....citim sa taka lahsia...neprezrata ako sa hovori..nemam take plne brucho...velmi dobre sa citim ....vahovo len 1,5kg ale citim ich ze su prec...uz ma nebavilo ze stale len priberam a ze nic nechudnem...ze uz po niekolkych dnoch fucim jak slon a potim sa jak debil...fakt ma to nakoplo ta dieta a povedala som si ze ziadne take ze musim nieco robit lebo inak skoncim ako 100kg mlade dievca co sa nedokaze otocit ani kolo vlastnej osi🙂))

miresta
11. jan 2009

ahojte baby, tak včerajšia návšteva dopadla dobre, žiaden prehrešok, aj dnes ide všetko ako má. Aj dnes čakám návštevu, tak zase chystám niejaké chlebíky, ale to ma vôbec neláka.

ja5ka - nerob si z toho nič, trošku pocvič a drž ďalej a nepoľavuj ak nemusíš a to pojde . 😉

aniel - som rada, že to skúsiš znovu. Inač ja som to vyriešila tak, že všetko čo ma môže lákať doma, som vyhodila a odniesla babke.....sledkosti, syry, jogurty a tak. A keď chcem dať malej tak kúpim len jeden, aby som nemohla jesť aj ja. A žiaden problém nenastane, lebo nemám čo zobkať . 😀

morenka
11. jan 2009

miresta - vyborne....to je supre aj ja som vcera bola na navsteve a odolala som....sme silne zeny,nie???🙂

miresta
11. jan 2009

morenka - tak asi to tak vyzerá, ja aj keď som predtým držala nemala som s tým problém lebo pri tejto dietke, si vlastne každý deň vychutnáš niečo iné a fajne, ak si to tak pripravíš, nie? A dokonca aj sladké môžeme. 😀