90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nawal
16. jan 2009

caute, od dneska zacinam 90 dnovu 😀 , chcem sa opytat ked mam ovocny den, tak mozem si dat salatik, alebo cisto len ovocie? 😉

morenka
16. jan 2009

ahoj nwal - super pridaj sa k nam....cez ovocny den ja osobne jem aj ovocie a nikedy aj zeleninu nemal by to byt problem...takze mozes....tak drzime ti palce....uvidis neolutujes🙂)))

nawal
16. jan 2009

ja som ju uz raz pred 2 rokmi drzala neceli mesiac a schudla som 4 kg. potom som otehotnela 😀 teraz by som chcela dat dole takych 5 kg 😎

morenka
16. jan 2009

nawal - ja som tiez minuly rok drzala tiez som malo vydrzala len mesiac a tiez som tak schudla...je to dobra dieta...len treba sebadisciplinu....
teraz len 5kg chces dat dole?to je super...ja teraz drzim druhy tyzden a mam 3kg dole...tak to sa ti raz dva splni...🙂

nawal
16. jan 2009

Mam na chudnutie len mesiac a pol, potom idem na dovcu, a tam hned vratim naspet zhodene kila 😀 😀 😀

miresta
16. jan 2009

ahojky, tak čo papkáte dnes, ja robím dnes gulášovú polievočku pre manžela a cestovinky. Takže ja budem mať cestovinky s olivami, paprikou, cibuľkou a pórom, a jemu sparvím s nivou, čo by som si veľmi dala, ale vydržím. 😉

aniel
16. jan 2009

ahojte baby-tak som tu no ide mi to ťažko,ale práve sa chystám cvičiť,tak vám všetkým držím palce.Nemám čas vás čítať,ale neskôr si to určite prečítam,behám okolo malej má 39,7 teplotu.Ledva stíham ,lekár hovoril,že ešte jej len niečo začína ☹ Dôfam,že to bude len prechladnutie 😒

nawal
16. jan 2009

ja si dnes dam kur.prsia na prirodne s dusenou zeleninou a salatik 😝

aniel
16. jan 2009

tak teraz pred chvíľou som docvičila a poumývala dlážky,asi bude zajtra svalovica,ale neva,nech sa to sádlo už začne topiť. 😀 😀 😀

morenka
16. jan 2009

aniel - si sikulka...fakt...obdivujem ta...ja mam jednu robotu aj to sa ucit a nechce sa mi...hrozne...dufam ze mala je v pohode....a ze je to uz lepsie...39,7 je dost vysoka teplotka....dala si jej zabali ?

aniel
16. jan 2009

nie nurofen,ten jej zaberá do pol hodinky a keď nezaberie,tak ju osprchujem 😎

morenka
16. jan 2009

hej?nad 38,5 su povolene zabali hrudnika....a zabral ten nurofen? dufam ze ano...moja zlata drzim ti palce dufam ze jej to prejde skoro....

zuza80
16. jan 2009

je to úžasný pocit odolat, potom sa človek cíti ako vítaz.ale dokedy vzdržím odolávat, to neviem.

morenka
16. jan 2009

zuza80 - ja tiez tak som sa citila ako vitaz ale potom prisli dalsie pokusenia a bolo to tazke ale zatial odolavam...a verim tomu ze to vydrzim dnes som sa vazila a mam za dva tyzdne o tri kila menej...som rada...

zuza80
16. jan 2009

krásne morenka,a nech nám to odolávanie vydrží 😉 ja sa budem vážit v utorok, už teraz som zvedavá a neviem sa dočkat

janalel
16. jan 2009

ahojte kocky,
ja som dietkovala v lete a ani neviem ako som schudla 8 kg...islo to dole daako samo. ale tie prve dni boli hrozne.
vydrzala som dva mesiace a uz papam normalne ale nie tak vela ako predtym ale stale ranajkujem len ovocie, zeleninku alebo ovocnu stavu a zatial som nepribrala, dokonca este jedno kilo islo dole.
takze drzim vsetkym palceky.

miresta
16. jan 2009

janalel - tak to je super, ja som pribrala naspäť 3 kilká, ale začala som normálne jesť a jednu dobu aj trochu prejedať, hlavne fajnotky. No ale dúfam, že teraz tu istú chybu po dietke nespravím, a chcela by som tiež raňajkovať aj po dietke len ovocie. Dík že si nás povzbudila. 🙂

aniel - tak ty stihaš, nečítala som čo bolo vpredu, len ťa mrzí že neide dole, čo si ešte nič nezhodila? Je dva kilá, ale to je zatiaľ len odvodnenie a príprava tela na odburanie kíl. No chcem byť už čo najskôr zdravá, nech môžem už aj ja cvičiť.

morenka - super, si kočka, tak držím palce, nech ti pevná vôľa vydrží. 😉

janalel
16. jan 2009

mam znameho, ktory sa lubi najest a brusko ma uz poriadne velke a dietovat sa mu nechcelo. tak sa pokusil len neranajkovat a nahradit to ovocim a obedoval uz pred 11. a par kil islo tiez dole..tak mozno naozaj nieco na tom bude a postaci len neranajkovat
neviem ako vy ale ked som ranajkovala daaky rohlik alebo daaky kolacik hned som bola hladna a doobeda som sa prukrmovala vsetkym moznym. ked ranajkujem ovocie ani neviem preco hlad nepocitujem a vydrzim az do toho obeda.

zuza80
16. jan 2009

presne tak janalel, ked jem len to ovocie, nemám taký hlad ako keby som si dala rohlík

marika009
16. jan 2009

dnes som mala skroby.uvarila som si dobru polievku karfiolovu 3zemiaky do toho a hrst ryze dochutit no bolo to vyborne.tak dam sa aj ja na to cvicenie co vlastne cvicite brusaky ?alebo rozne co najviac pomaha na spalovanie tukov? a este nieco ked som nebola zvyknuta ranajkovat musim teraz aj?mne stacilo na obed jest a potom neskor no a hlavne vecer po 20:00hod to bolo naj..... 🙂 ja asi vynecham ranajky ,co vy na to?

zuza80
17. jan 2009

ahojte. kde ste? to už nikto nechudne? ja dnes ovocíčko, tak to dúfam zvládnem.
marika ja by som tie ranajky nevynechala,aspon jeden kúsok ovocia.

miresta
17. jan 2009

zuza80 - ahojky, ja som tu. Áno dnes máme ovocíčko, tak zatiaľ som ani neraňajkovala, ale už si idem dať. Prv som popratala, chytila som hneď ráno mániu. Aj chodbu vonkajšiu, lebo susedia nikdy neumyju a potom si len nosíme špini do bytu.

marika - ja by som tiež raňajky nevynechávala, lebo to ovocie pripravý žalúdok na obed. Ovocie, vlastne napomáha tomu, že tvorí kyseliny žaludočnú a tá nam strebáva a trávi to čo nám ostalo po večeri a pripraví na ďalší pokrm, preto to chudnutie. 🙂

zuza80
17. jan 2009

miresta,pekne vysvetlené, dík za info, to som nevedela.ako sa cítiš?ty si šikulka, že už máš tak vyupratované 🙂

miresta
17. jan 2009

zuza80 - no cítim sa celkom fajn, len ten kašel ma stále trápi, ale už sa necítim taká slabá, asi mi tie druhé antibiotika začínajú zaberať.
No som mnou je to tak, že čím skôr začnem upratovať tým lešie, lebo potom sa mi už nechce. Ide malá spinkať a nechcem búchať .......a tak.

nawal
17. jan 2009

caute, dnes mam skrobovy den, co takeho dobreho si mozem spravit? 😝

morenka
17. jan 2009

ahojte....aj ja som tu....len upratujem a varim si tak tu niesom....ja dnes uhlohydraty a spravila som si prvykrat za tuto dietu tie palacinky s hubovou omackou...odporucam...vyborne...tak fajne som sa napapkala ze az...zdrave a vyborne tak to je super....

zuza80 - aj ja som tu🙂))))

miresta - ty si sikovna ked mas uz upratane ja este dlazku obtriet a musim sa ist ucit...a tak sa mi nechce...fakt...
hej aj ja dakujem za vysvetlenie fakt...

nawal - skroby to su zemiacky a ryza a strukoviny...tak ja som si vcera urobila zemiaky v supke a k tomu kapusticku taku lne na cibulke uvarena troska zahustena a bola vyborna...dobre som sa napapkala

tie co maju ovocicko drzim palce...mna to caka zajtra...☹

hedunecka
17. jan 2009

ahojte

dnes som mala spenatove halusky 😝 😝 😝 zajtra ovocie tak dufam ze sa udrzim

a ozaj na ovocny den sa nesmie ani zeleninovy vyvar??

miresta
17. jan 2009

hedunecka - tak nemal by sa, lebo to sú už bielkoviny, skor ak tak niejakú zeleninovú polievku, napríklad špenátovú, lebo cez ovocný deň je dovolená aj zeleninka, ak niekto nevie vydržať.

morenka- ty máš už aj detičky, či nie? Keď píšeš že sa učíš. A bývaš sama, či s rodičmi, či priateľom.

zuza80 - zatiaľ mi to skvele ide. Vôbec nie som hladná, aj keď som si dala na obed mrkvu, robila som malej polievočku a niejak sa mi prihovorili: zjedz ma. 😀 Zajtra sa už teším na mäsko. Aj keď to nebudem mať také fajné ako manžel, no ale mne to stačí.

zuza80
17. jan 2009

joj miresta ja mám hlad jak vlk, bola som už aj s malým vonku,aby som na to tak nemyslela,ale hlad ma drží stále. mám tam od včera udusenú kyslú kapustičku, bez tuku,len okorenené,myslíš, že možem?
morenka závidím tie uhlohydráty

hedunecka
17. jan 2009

mirest sak pisem ze zeleninovy 😀 😀

no mne dnes zobrali malu k starej babke a stavia sa v kauflande kupit mi nejake ovocie tak dufam ze konecne splasia pomelo lebo ho nahanam uz 3dni