90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuuzka
23. feb 2009

No ano, víkendy sú najhoršie, ja som radšej väčšinu trávila mimo domu a ani kino sa nekonalo, lebo nachos je veľkým lákadlom 🙂

jaja0110
23. feb 2009

Ahojte babneky tak ja som sa dnes vazila, za minuly tyzden som pribrala 600 gramov ☹ ☹ ☹
Vikend som tiez dobabrala, najprv som mi pomylila skroby s uhloh. a vcera na veceru som malal o 22-hej doritos (ako nachos) s takou omackou... 🙄 😝 No hanba mi! 😠 😠
Mam chut dneska najradsej nejst a len pit 😖 😖

zuuzka
23. feb 2009

No a čo by som ja dala za bryndzové halušky 😢 a schudla som asi kilo....ale aj to sa mi zdá také slabšie...

zuza80
23. feb 2009

Ahojte.aj ja dnes ovocíčko,tak dúfam, že nedostanem nejaké chute, pretože ako to tu čítam, tak namiesto toho aby ma to povzbudilo do chudnutia ma to povzbudzuje do papania. tu preberáte samé mnamky.
miresta- stihla som 0,5 kila pribrat, ale už je dole a k tomu dalšie pol kilečko, tak už sa to snád znova pohlo.
tak ja idem do obchodu na marhule. aniel odkedy som to vyskúšala nemám ani jeden ovocný den bez nich. už sa na to teším. a ešte mám chut na kešu oriešky, tie tiež milujem, tak si na nich pošmáknem cestou z obchodu.
pekný chudnúci dník a hlavne úspešný. pa pa

morenka
23. feb 2009

Ahojte kocky....
Prepačte ze vas tak zanedbavam ale nejak nestiham odkedy zacala skola a citam si vas vzdy ked mozem...

Tak ja som sa troska pohorsila...tiez som bola na plese a odkedy som sa na plese najedla tak vzdy je nejaky prehresok...boooze som s toho nestastna lebo mi stoji vaha a ne a ne sa pohnut....za 3tyzdne som schudla len pol kg....vzdy si poviem ze uz idem podstivo a stale nejaky prehresok spravim....

zuza80 - citam ze aj tebe stoji vaha, neboj bude dobre aj ja sa tak ukludnujem....ale mi sme silne zeny mi to dokazeme,nie?
na tyzden v nedelu mam vodny den tak som zvedava ale od dnes...co je pondelok idem na to tvrdo a pekne natvrdo....ziadne prehresky ziadne necinnosti pekne cvicit a podstivo papkat...

aniel - dakujem za tip o tom mede....idem to praktizovat🙂))

vsetkym drzim palceky v chudnutí SME SILNé žENY čO VšETKO DOKážU!!!!!🙂))))

pegas174
23. feb 2009

tak sa hlasim po obede, bolo kuracie stehno a taky super zeleninovy salatik, mnam. tak snad ma neovladnu nejake sladke chut 😀 drzte palce

jaja0110
23. feb 2009

zuzka- a ked si pol kila pribrala tak si potom nieco zmenila alebo upravila? Ja rozmyslam ze si dam dva ovocne dni po sebe-teda dnas (namiesto skrobov) a zajtra (podla planu) 😕 No musim zhodit co som minuly tyzden nabrala 😝

tinaa
23. feb 2009

caute kocky, teraz mame taky nabitiy program, tak som tu len na skok. Dnes mam ovocie, zatial som zjedla jeden banan a pred chvilou jablko. Nejako mi nechuti papat. Tak sa tesim 🙂

drzte sa kocky 🙂

zuza80
23. feb 2009

jaja-nezmenila som nič,chcela som si síce na ovocný den dat len vodu,ale to som nevydržala,čaká ma však budúcu stredu.začala som poctivo držat bez prehreškov a cvičit, tak dúfam,že uvidím výsledky po vodičke.
pegas-ja som mávala vždy po obede chut na sladké a odkedy držím túto dietu to prešlo.ja som bola strašný maškrtník,zobrala som si nutelu a lyžičku a vyjedala som. som sama prekvapená, že teraz ma nič také nechytá, stačíme sladké na uh den.

martinaj
23. feb 2009

ahojte 😉 tak ja som dnes zacala s dietou, drzte mi palce 🙂
kolko uz drzite dietu a kolko sa vam podarilo zhodit? 😅

jaja0110
23. feb 2009

Tak som dneska ostala pri skroboch, dala som si len ryzu s osmazenou cibulkou a olivami a zvysok dna uz jem iba salatiky...no ale tak ma ten prirastok nastartoval... 🙄 😨

martinaj-vitaj tak drzim palce a prajem co najmenej prehreskov 🙂 ja som za 4 tyzdne dala dole 4 kila a za tento posledny tyzden som 600 gr nahodila-ale mala som prehresky (hlavne jedenie neskoro vecer!) 😝

martinaj
23. feb 2009

dakujem, snad sa mi bude darit nehresit 😀 dala som sa na to aj s muzom, takze aspon mu nemusim varit zvlast 😉

morenka
23. feb 2009

no kočky ja dneska zatial bez prehrešku...bola som aj na prechadzke tak nejaky ten pohyb ale pôjdem aj na bycikel dnes som sa rozhodla...tak drzte palce aby mi to nadsenie nevymyzlo🙂

martinaj - tak to mas super ze aj muz drzi s tebou....mojmu priatelovi by tiez trebalo zhodit ale on si nedokaze odopierat lakotinky....🙂

gucz
23. feb 2009

čaute babule, tak aj ja hlásim prehrešok..... 🙄 , taká som bola hladná, že som si dala chlieb so salámou (maškrtná som)

morenka
23. feb 2009

gucz - v pohode...aj ja by som si dala taky chlebik cerstvy so salamkou ale nemozem...ooooj....ale v pohode....kto by odolal🙂))))

martinaj
23. feb 2009

no on ani nepotrebuje ale musi mi pomoct 😀 inak sa na materskej asi nedokopem k chudnutiu 😖

morenka
23. feb 2009

martinaj - aha...jasne...poviem ti len jedno ze tato dieta je vynikajuca a uvidis budes spokojna.....

martinaj
23. feb 2009

ja tomu verim 😉 a som fakt dost odhodlana ( aspon zatial ) 😅

morenka
23. feb 2009

martinaj - tak drzim palce....🙂

martinaj
23. feb 2009

dakujem 🙂

tinaa
23. feb 2009

gucz, mne tiez bolo zle dnes, tak som si prave dala rozok so salamou. No zabijem sa, ked mi bolo zle?????

jesika26
23. feb 2009

tinaa - aj mne bolo zle, a ešte stále mi je, ale už si nedám nič, čo by sa čo dialo

aniel
23. feb 2009

😠 ja som dnes porušila na celej čiare a ešte som k tomu dostala mrchu 😠

gucz
24. feb 2009

júúúúj baby včera som prehreškovala a dnes je takmer kilo hore 😝 ,

miresta
24. feb 2009

ahojky baby,

martinaj vitaj medzi nami, neboj oporíme ťa. Ja za 6 týždňov, ak to dobré rátam som zhodila 5, 5 kg, ale teraz som sa nevážila už 4 dni, tak uvidíme.

gucz - to nevadí, ty to zase dáš dole.

aniel - tak mrcha čaká aj mňa, tak dúfam, že nebudem mať chute, minulý mesiac som s ňou mala celý týždeň migrénu, takže na nič som nemala chuť........migrénu nechcem, ale nechuť by mohla ostať.

tinaa - tak myslím, že tebe prehrešok nič neurobí...

jesika26 - ako sa ti darí? dúfam, že kilečká už idú pomalšie dole aby si potom náhodou nepribrala späť.

Inač baby po včerajšom hodinovom cvičení a bicyklovaní zároveň mám konečne svalovky.....som aj rada, lebo už som si myslela že nesprávne cvičím, ale včera som si dala zaberák.

pegas174
24. feb 2009

ahojte, no ja som vcera po cviceni neodolal paprikovym cipsom, ale boli light tak sa to asi nerata, alebo ano 🙂
dnes sa chystam na ryzu

martinaj
24. feb 2009

no som tu 😀 zatial som to vydrzala, ale co ved iba 2. den zatial 😖
vcera som sa dohnala cvicit konecne 😉 a nemam svalovicu tak som stastna 😀

zuza80
24. feb 2009

ahojte. ja som včera ovocie zvládla bez prehrešku,ale mala som čo robit. večer mi pod nosom rozvoniavali klobásy a potom si drahý ešte dal cesnakové chipsy.ale som hrdá, že som to zvládla.teraz si robím kuracie stehienka zapekané so syrovou omáčkou.tej syrovej omáčky si dám čo najmenej,kedže sa to nesmie. tak sme sa aj pekne rozcvičili všetky, hlavne nech nám to vydrží. pekný dník 🙂

jaja0110
24. feb 2009

Ahojte babenky, ja vcera bez prehresku 😎
Dneska mam ovocie, zatial som mala banan a na obed si dam maliny (uz sa mi rozmrazuju 😵 a vecera ananasovy kompot tak som zvedava ako to pojde, nalievam sa vodou tak hadam to bude OK... 😉

Ale k cviceniu som sa zatial nedonutila 😖 😖 Ako to robite? Ja uz vecer nemam energiu na nic... 😒

miresta
24. feb 2009

babenky, tak ja dnes mám ovocie, no akurát si robím kyslú kapustu dusenú s mrkvou, lebo som dnes akási hladná a to ma určite zasýti.
Ale pred tým ešte idem zabicyklovať, lebo maličká mi až teraz zaspala, tak musím využiť čas. 🙂

aniel - ako dnes, kde si?

zuza80 - super, si kočka, mne manžel tiež každý večer rozvoniava pred nosom, ale vie že nesmie ma núkať a ak budem chcieť tak mi nesmie dať. Aj keďe stále hovorí načo sa trápim, ale myslím, že sa určite netrápim, len kontrolujem.

hodila som foto do albumu, tak ak chcete nakuknite.