90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
6. jún 2008

twins daj si večeru o 5 alebo o 6 ked si taká hladná. 😀 😀

aniel
6. jún 2008

ja si dám dnes už asi len jablko.A hladná som asi menej preto,že ja som papala aj so Sofinkou a trvalo nám to strašne dlho a ešte sa k nám pridal aj johny/to je náš pes/

blumchen
6. jún 2008

twins - ked si dnes mala rybu, asi mas bielkovin.den. Pri bielk.dnoch je dobre vzdy dat si predsa len to pecivo, ja zvyknem aj vyvarom zapit, pretoze po ovocnom dni som dost hladna, ani sa ti necudujem, ze si hladna ked si zjedla len rybu a zeleninu.

blumchen
6. jún 2008

ja chodim na obedy, kde varia podla tejto diety, nemusim si nic chystat na dalsi den, kedze som cely den v praci, je to super. Este aj vecere nam zabalia. Ked su bielkoviny, mame vzdy mäsko, zeleninu, este aj maly zeleninovy salat, pecivo a vyvar. Dnes mam skroby, mali sme super hustu sosovicovu polievocku, bola tam aj zeleninka uvarena v tom, a aj dnes bol k tej sosovici celozrnny rozok.

aniel
6. jún 2008

tinaa,tak ja sa idem priznat:OH -103....OP -84.....OB -103...OStehna -57...
teraz ty.Ale som rada všade už mám o 2 cm dole.
dáte aj ostatné baby miery? 😎

tinaa
6. jún 2008

caute, tak uz mam pozehlene, ale mala uz nespinka, takze zase som tu len na skok.

Ja som dnes tiez po tom obede syta, a to som ani nevladala dojest salat. Dala som si len rybku s knackenbrotom a zapila vyvarom. Mnam

Taaaakze moje miery: prsia 90, pas 80, boky 92, stehno 51, vaha 69, uz mam zase o 1kg viac, nechapem.

miresta
6. jún 2008

Ahojky, ste tu niekto?

Mám za sebou skoro celý prvý deň, tak to zvládam celkom fajn, ešte nie som hladná od obeda, ale určite to na mňa príde, takže tak o pol osmej si dám večeru.

Ale už sa teším na zajtrajšok, milujem fazuľu, tak urobím si niejaký šalát, alebo ryžu so zeleninkou, uvidím na čo budem mať chuť.

miresta
6. jún 2008

Asi teraz nemáte nikto čas, tak pozriem sa neskôr. pa 🙂

simka9122008
6. jún 2008

Tak už som tu celý deň som mala zabitý a vôbec som nemala čas sem ani mrknúť ale mala som čo čítať Jesika26 do 60 kíl mi ešte chýba zhodiť presne 11 kíl za 42 dní mi išlo dolu 8 kíl ale už sa snažím nezhrešovať

dia2006
6. jún 2008

simka, inac ja a niektore baby sme v Dalsich 90 dnoch, ty chodis len sem? Pod sem-tam aj nase baby kuknut. Ja to nebudem stihat aj sem-tam behat, aj ked som to planovala.

miresta
6. jún 2008

Dnes ste asi všetky vyťažené, kedže žiadna tu nie ste. Mám za sebou prvý deň, no hodnotiť sa to ešte nedá. Plná som, tak uvidíme ako bude zajtra. Dobrú noc. 🙂 😔

simka9122008
6. jún 2008

Viete čo baby mňa normálne tá diéta baví tak som si na ňu zvykla že sa určite ešte veľmi dlho budem podľa nej stravovať jednoducho nechcem nabrať to čo som zhodila a to budem aj cez vianoce určite nechcem zase zažiť ten šok na jar že ako vyzerám a rýchlo ide leto tak to treba zhodiť je to super vecička verte mi. 😉

tinaa
6. jún 2008

simka suhlas. Kde byvas v KE? Som tiez kosicanka, ale zijem v BA 🙂

simka9122008
6. jún 2008

To vážne ja bývam v KE staré mesto

aniel
7. jún 2008

tinaa aj ty si zmenila foto?
včerajšok som zvládla v pohode ,ale dnes to bude ťažšie.Idem na oslavu a neviem či to zvládnem , čo povieš twins.
simka aj mna začína baviť, dúfam,že do vianoc budem vyzerať aj ja super a potom sa odmením pekným oblečením. 😅

simka9122008
7. jún 2008

Neboj sa aniel sem tam také malé prehrešky to nevadí tak ti prajem príjemnú zábavu u nás od rána prší ako je u vás?

aniel
7. jún 2008

je zamračené,ale zatial neprší 🙄
aj tebe malinká nedovolí spať?

simka9122008
7. jún 2008

No moja malá bola ráno už o 6.00 hore na mlieko ale práve teraz zaspala u nás od rána prší tak je asi aj ona taká spavá ako počasie no a ja sa môžem pustiť do domácich prác malého mi včera zobrala mama tak je to tu kľudnejšie ale veľmi ticho. Dnes mám ovocie a ty?

aniel
7. jún 2008

ja ryžu alebo zemiaky 😝 😝

simka9122008
7. jún 2008

Veď aj ja to tak striedam buď ryža alebo zemiaky neviem kedy ma to zunuje mala by som vymyslieť niečo nové

miresta
7. jún 2008

Ahojte kočky ste niekto pripojený?

miresta
7. jún 2008

simka - aj ja som z Košíc - Juh, si dobrá keď ťa to baví, dúfam, že aj mňa bude, mám za sebou len včerajší prvý deň no nemám zatiaľ žiaden problém, ani hlava ma nebolí, ako ste to niektoré uvádzali. Uvidíme čo bude ďalej, mala som dnes na raňajky kiwi a na obed si urobím ryžu a zeleninku, ale asi na spôsob rizota, to milujem.

miresta
7. jún 2008

tinaa - ste veľmi zlatučké na fotke, žiješ v Bratislave, lebo ti tam pracuje manžel? A ako je tam, je to naozaj hrôza s dopravou, podľa správ by som tam nechcela nikdy ísť. Čo je na tom, a čo obchody lepšie ako u nás, že?

miresta
7. jún 2008

aniel - máme spoločné dni, môžme si meniť recepty, ja som nová, tak ak sa tio bude chcieť, tak niečo napíš čo máš vyskúšané, na oslave ti nezávidím, to musí byť fuška odolávať. A máš už veˇké deti a teraz maličku, je to zmena nie?

miresta
7. jún 2008

všetkým - papa potom sa ozvem, dúfam, že niečo odpíšete. Pekný deň. 🙂 🙂

aniel
7. jún 2008

miresta je to zmena, ale deti mi strašne veľa pomáhajú,takže si to užívam.
ja som v podstate tu tiež nová, začínam 2 opakovanie,ale keď budem robiť niečo mňa,mňam určite ti to napíšem.S malinkou máš moc roboty?Naša už v 5 mesiacoch začínala vymýšlať pretáčať sa a plaziť. 🙂

Simka já asi tiež,len ryzoto. 😉

tinaa
7. jún 2008

ahojte baby, som tu len na skok, cestujeme do kosic. Idem k nasim na tyzden.

miresta, dakujem 🙂
Som z tahanoviec. Zijem tu 6 rokov, manzel je tiez kosican (z jazera) prisli sme tu za pracou a uchytili sme sa tu, tak sme tu aj zostali. Mne je tu dobre, to cestovanie hruza, ale na vsetko sa da zvyknut.

Dnes mam rizotko, huraaaaaaaa

Dnes som sa vazila, 2kg doleeeeeeeeeeee

Tak ahojte vsetky, pekny den prajem, ozvem sa asi az zajtra, lebo dojdeme do KE asi az v noci.

paaaaaaa

aniel
7. jún 2008

ja viem ,že Košice sú veľké,ale nepoznáte Ferka Gajlíka vlastní ALGIDU .

miresta
7. jún 2008

aniel - dik budem rada , ja mám dnes tiež rizoto, ale urobila som si tak,že som si opražila cibuľku zelenú s paprikou na teflonovej panvici, dala som len 2 kvapky olivového oleja pre chuť,tymián a minimum soli, pretože ja soľ veľmi nepoužívam, zo zdravotných dôvodov, a potom som dodala len mrkvičku a kukuricu a je to výborne, 🙂 akurat papam, ale dala som si prestávku, lebo niejako nevládzem.

Mala mi dáva zabrať, asi tak ako každé baby, 😎 pretáča sa, chytá už všetko do ručičiek a hlavne si všetko dáva do pusy a to je najhoršie, 😖 inač je veľmi zlatá a vie sa dlho hrať sama, viem si urobiť všetko čo potrebujem, akurát teraz je trochu nervoznejšia, lebo je choručká a zlostí ju noštek a kašel. No horšie to bude ešte len teraz keď jej pojdu zubky, ale všetko ide len treba chcieť, a ja mám veľa trpezlivosti. Akurát spinká, tak idem žehliť, dnes je počasie na to vyhovujúce. 🙂 🙂

aniel
7. jún 2008

Já radšej neobedujem.Na raňajky som mala mrkvovú šťavu a teraz nejem ,lebo určite na oslave neodolám, ale keď tak ,tak si dám len mäsko a zeleninku.Ja viem,že to dnes nemám,ale menší prehrešok lepší ako veľký 😀 😀