90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
5. júl 2008

ja mám tiež brucho celý život,ale až takéto som ho nemala a mám ho samú striu 😒

aniel
5. júl 2008

idem baby papa až večer aj ja som pred chvíľou papala s malou melónik a je mi riadne zle 😉

lucxy
5. júl 2008

nie aniel to vobec neboli, je to taky vak, ktory je az tesne nad brucho a ty lezis na posteli a ten vak sa pomaly nafukuje a tam vlastne prudi ta lymfa a to nie je len na chudnutie ocitstuje to telo roznych latok, je to na krcove zily na celulitidu a tak, a je to prijemne

miresta
5. júl 2008

Ahojte kočky,

gucz - blahoželám k vodovému dňu, že si to vydržala, mňa tak bolela hlava, 🙄 že som si poobede o 16tej dala melón, no ale nič si z toho nerobím, 😉 aj tak išlo kilo dole, takže ako ty som doteraz zhodila 8 kíl, 🙂 🙂 ale na mne to vidno aj to pekne cítim. 🙂 Ahlavne čo mi išlo dole sú prsia, ktoré aj tak nemám také aké by som mala mať ku svojej postave, ale to mi ženy sa budeme stále na niečo sťažovať.

anaret - ďakujem za opýtanie, si zlatá, že si na mňa myslela, no ako som už písala gucz zjedla som o 16tej melón, ale skúsim to na ďalšie ovocie ešte raz. A k tomu mi mala bola včera veľmi zlá, a to ma hnevalo k tomu bolesť hlavy, keby som si nedala ten melón asi by si to odniesol môj drobček a večer manžel, ale poobede sme sa šli prejsť, tak hlava prešla aj malej to pomohlo, spala dnes do pol desiatej.

aniel - ja mám tiež problém z bruškom, zo všetkého mi ide pomaly dole, ale bruško ostáva, 😢 pri bežnej strave som pred tým mala problém zo žalúdkom, ale až po pôrode, no teraz žalúdok úplne spadol 🙂 a problém je bruško, vždy som ho mala aj ako dieťa, ale teraz no neviem ho aspoň spevniť a to cvičím aspoň kyždý druhý deň.

miresta
5. júl 2008

tinaa - ano aj ja som zabudla zablahoželať, tak maličkej všetko naj nech vám robí radosť a nech je zdravučká, to je najdôležitejšie
- a myslela som na tú plaváreň pri stanici, nemáš ju rada? Ale ja rada chodím aj do prírody, napríklad na Bukovec, tam mi aj maličká lepšie spinká

miresta
5. júl 2008

Ste tu niekto??????????????????

miresta
5. júl 2008

Tak nič idem teda ďalej upratrovať a potiť sa. Ráno som si dala riadny zaberák na bicykli a teraz som povysávala izbu, tak idem na ďalšie. Neskôr sa ukážem, ak stihnem pred odchodom na chatu.

Pekný deň všetkým a do zchudnutia. Dnes máme mäsko viaceré tak si pochutnajte. papa 🙂 🙂

miresta
5. júl 2008

Tak kde ste všetky, čo celý deň robíte, ste zapratané prácou?

aniel - tie emaily čo si mi poslala boli super, dúfam, že ti už nie je zle

Ja som už dnes vypotila viac ako som za posledné dva dni vypila. Robím poriadne upratovanie, ale sem tam odbehnem, či tu niekto nieje, aspoň si dám trochu prestávky. Na chatu ideme až poobede okolo tretej takže mám trochu času. Malinká mi spinká a vy nikde. ☹ ☹ ☹

lucxy
5. júl 2008

halo 🙂

lucxy
5. júl 2008

baby vy ste sa tu vyparili, kde ste vsetky? 🙂

anaret
5. júl 2008

ahojky! ja som dnes bola pre dcéru v nemocnici, ešte má ísť v stredu na krv a moč, takže dúfam, že to bude o.k.
ja mám dnes UH, mám pocit, že som to dnes s jedením prehnala, mala som zeleninovú pizzu úa dosť veľkú porciu/ na večeru bublaninu s ríbezľami + 2 ks malý kysnutý koláčik a 2 kopčeky zmrzliny...čokoládu už nebudem...mám z toľkého jedla pocit viny, ale na druhej strane čakajú ma 2 dosť ťažké dni - ovocko+voda, tak si musím urobiť nejaké zásoby, nie?

gucz
5. júl 2008

ahoj je tu niekto?

lucxy
5. júl 2008

gucz aky si mala den? 🙂

gucz
5. júl 2008

mäskový. Po včerajšej vode som bola riadne hladná. Na raňajky som mala broskyne, k obedu som robila slepačiu polievku, pečené kuriatko, rajčinovo cibuľovo paprikový šalát a MM ryžu. Tak som sa najedla, že som myslela že puknem. Poobede sme šli k svokrovcom, boli sme tam dosť dlho, takže som tam večerala, kuriatko nemali, tak som jedla trochu zabíjačkovej kaše s čalamádou a krajcom chleba. Je mi nejak nanič, len neviem či z tej kaše, alebo som prechladla, lebo ma bolí aj hrdlo ☹

gucz
5. júl 2008

aniel, miresta, anaret, twins, erikas kde ste?

lucxy
5. júl 2008

ja jem akurat dynu 😀 no dneska sa riadne ochladilo, ked som bola vonku s malou o siestej tak bola riadna kosa ☹

gucz
5. júl 2008

ja si dám červenú zajtra ráno, len neviem či bude ešte dobrá, mám ju v chladničke už asi 3 dni

lucxy
5. júl 2008

tak to by este mala byt dobra, nie?

gucz
5. júl 2008

a aj u nás sa dosť ochladilo, dnes som mala normálne dlhé nohavice, malá tepláčky a navečr aj drigovicu. A na noc som jej obliekla bavlnený overal.
zajtra mám škroby, mám doma také malé nové zemiačiky myslíš že by boli dobré zapečené?

gucz
5. júl 2008

dúfam že bude, lebo si na ňu chutím 🙂

gucz
5. júl 2008

no tak prepúšťam miesto za pc mangelovi 😀 , dobrú nocku chuduľky

anaret
5. júl 2008

ja som len na chvíľu odbehla, aj ja som si na zajtra kúpila melón, to mám rada...som schopná zjesť 1/4- 1/2 melóna na posedenie polievkovou lyžicou...mňam...

twins
5. júl 2008

ahojte jasne zase som dnes posledna uz tu nik nie je ja som mala dnes meskovy a jak som sa super napapala mali sme opekacku tak som si dala len spekacky 😝 zo zeleninou jake dobre

twins
5. júl 2008

tak nic pozdravujem vsetky papa 😉

gucz
6. júl 2008

dobré ránko holky 🙂 , ako ste sa vyspinkali? Ja s malinkou zle, asi sme prechladli, tak sme obe soplavé, malá sa mi cez noc asi 5x tak poloprebudila a mrnčala, lebo chcela dudu, tak som ako mechom uderená. Raňajkovala som melón, len sa teraz bojím si dať naň kávu. Pôjdem si na obed uvariť nové zemiačiky v šupke, a ako obvykle si dám cukinu. Čo budete variť Vy?

gucz
6. júl 2008

ozaj twins, anaret, erikas mohli by ste si dať do pasu fotku, nech tie mená majú aj reálnu tvár. Ja mám fotku z telefónu, nemusí byť z foťáku....

twins
6. júl 2008

ahojte babulky to este vsetky spite?

twins
6. júl 2008

ahoj gucz ja nie som fotogenicka 😎

twins
6. júl 2008

ja neviem co budem este dnes jest mozno ryzu zo zeleninou alebo zemiaky este sa rozhodnem

gucz
6. júl 2008

twins veď to nemusí byť fotka z 5 cm do tváre, môže byť aj z diaľky, a v tom pase je to aj tak také maličké, a si dvojička s anielom, tak nehovor, že si neni fotogenická 😀 😀 😀