90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

alka875
14. júl 2008

twins môžem sa spýtať ,aké tabletky si jedla pri diete?

gucz
14. júl 2008

jé erikas Ty máš fotečku v pase 🙂 , paráda

gucz
14. júl 2008

no vidím že tu nikoho, tak idem tutat tv. do zchudnutia pa

pizzamati
14. júl 2008

Ahojte dievčatá. nehnevajte sa že sa vám sem votriem ale som 2 mesiace po pôrode a rada by som sa zbavila nadbytočných kíl. Tak by som sa k vám pridala len neviem kde by som našla tu vašu 90 dnovu diétu. Dík a veľa uspechov do chudnutia. 😀

miresta
14. júl 2008

ahojte kočky, aj keď tu už asi nik nieje, ale aspoň napíšem všetkým a tak si to môžte zajtra prečítať (ak čítate ráno- tak dnes). 😀

Dalo mi zabrať prečítať všetky stránky za tie 4 dni, 😉 bolo ich niejak 7 stán, ak dobre som počítala, no nebolo nás tu viac.

Gucz - som rada, že ste už zdraví a teším sa s tebou, 🙂 že si zhodila a že sa zmestíš do nohavíc z pred 2 rokov, ešte si pozriem album, aby som vás videla - to som ešte nestihla

aniel - bola som mimo KE, aj na kúpalisku, veď víkend bol taký horúci, dal mi zabrať, 😖 a dnes som mala migrénu, ta 🙄 k som skoro celý deň preležala, ale to z toho počasia

tinaa - a ty si kde? Bola si na kupalisku, keď ste boli v KE? Už ste domav BA? 😕

Tie recepty už pošlem niejaké zajtra, máme zajtra UH, tak niečo hodím na niejaké cestovinky, a možno aj na niejaký zákusok. 😝

Inač ja teraz stojím na váhe, nič nezišlo, ☹ ale povedala som si že sa teraz neodvážim aspoň týždeň. A to pri tom väčšinou jem len melón a pijem vodu. No fakt od piatku som naozaj skoro nič nezjedla.

Som na vás všetkých veľmi pyšná ............. 🙂 🙂 🙂

twins
14. júl 2008

ahojte vy dve ohovaracky aniel a gucz 😠 alka 875 reduktyl ale ten silnejsi

anaret
14. júl 2008

ahojte, ja mám dnes Uh, ale dojedla som sa riadne, lebo som naštvaná, že išlo 1/2 kg hore, tak som dnes zo stresu jedla...zajtra mám zasa to hnusné ovocko...už mi ide hore krkom...

miresta
14. júl 2008

pizzamati - ahoj, vitaj a pošli emailovú adresu ja ti to pošlem

twins
14. júl 2008

ahoj miresta aj ja si pomalicky citkam co tu popisali babenky

twins
14. júl 2008

pizzamati aj ja mam taku gulatu tvaricku ako ty ja hlavne preto by som chcela schudnut lebo si niekedy pripadam jak snehuliak

twins
14. júl 2008

ale to si neber ja som ta nechcela urazit ty si po porode dva mesiace a ja 10 rokov ty to este zhodis

twins
14. júl 2008

tak zasa nikto vsetci uz asi spia ja mam zajtra volno tak sa nemusim ponahlat gucz myslis ze je to naozaj vidiet lebo anielovi neverim to je sestra ta ti povie co chcem pocut aby mi to neboôo luto ale neviem ja to tak necitim aj ked sa mi zda ze som trosku dala dolu ale nie moc

twins
14. júl 2008

tak nic tak zajtra papa vsetky dietky 🙂 😉

miresta
14. júl 2008

twins - ja som ešte tu

anaret
14. júl 2008

miresta, ahoj, ako sa darí, vidím, že si mala ťažký víkend..

miresta
14. júl 2008

twins- pozeralasom fotky z albumu, kým som našla trochu to trvalo, ale podarilo sa a ste veľmi zlaté aj ty aj aniel

aniel - tortička bola krásna, to vidno, že ju zdobila cukrárka, ja len čo doma vymyslím a tak zo záľuby, aj keď radšej varím, ale keď vidím akú radosť urobí torta, bez ohľadu na vek, tak ju upečiem stále každému, keď viem o niejakom sviatku, alebo príležitosti
- máš krásne deti, a všetko najlepšie Sofinke, má krásne modré očiská
- si pekná žena, na svoj vek a 4 deti, niežeby si bola stará,ale deti urobia svoje, moja mamka nás mala sedem, ale tiež vyzerá úžasne a to nás vychovávala tak povediac sama

gucz - vyzeráš super, a Laurinka je nádherná a bola taká drobnučká, chudučká ako moja, sama noha, ruka

miresta
14. júl 2008

anaret - ahoj, ano trochu
- a boli sme v Trebišove aj so sestrou a to ona ma dve detičky, jedna má 3 roky a druhá 4 mesiace a moja má pol roka, v jednom aute, no vieš si predstaviť tu cestu v tej horúčave, ale bolo super, len večer som odpadávala od únavy, a to smo šla neskoro späť každý večer a skoro vstávala každé ráno

miresta
14. júl 2008

anaret - a tebe sa ako darí, to ty si mala vodu,že? Už je to v poriadku, žalúdok sa dal dokopy?

miresta
14. júl 2008

tak už ste šli asi všetky spinkať, tak idem aj ja dobrú nocku 🙂 😔

anaret
14. júl 2008

ďakujem miresta, vodu som mala pred týždňom, už je to o.k., len akosi sa neviem dojesť, dokonca som nabrala 1/2 kg, ale zajtra ovocko, dúfam, že to pôjde trochu dole.Ale dnes som mala kuuuuusisko torty, čo som robila dcére k 15.narodkám, už na ňu hľadím od soboty, tak som si dnes ukrojila trochu viac...a mala som aj pizzu, aj cestoviny...ja viem, niečo som mala vynechať, ale od vody som veľmi hladná...

miresta
14. júl 2008

dostala som nervy chcela som dať niejaké fotky do albumu z víkendu, no stále mi to neprejde, nechápe, čo sa kazí 🙄 , že mám najsť inú adresu, no mňa trafí. Pomóóóóóóóc 😲

miresta
14. júl 2008

No idem spať, a teraz už naozaj,appa 🙂 😔

anaret
14. júl 2008

papa, miresta

aniel
15. júl 2008

dobré ránko.Ešte spinkáte?

Dnes mám cestovinky a niečo sladké.

miresta teším sa na receptíky.No naozaj si tu dlho nebola.
toľko detí v aute,to je zaberačka,hlavne keď sú malé 😉

lucxy
15. júl 2008

ahojte , aniel ja nespinkam uz vyse hodiny 🙂 akurat som dopila kavu, dneska idem robit zapekane zemiaky s brokolicou a stakou omackou 🙂

aniel
15. júl 2008

já budem cestovinku,teda ak budem doma , chystám sa do TT s twins a ešte jednou kamoškou,alebo si dám pizzu,ale z tej som bola minule dosť plná a nemohla som vytroviť 😵

aniel
15. júl 2008

erikas super vyzeráš,tak si predstavujem,že budem vyzerať,keďem mať tých -58kg 😀

aniel
15. júl 2008

pizzamati ty budeš mať asi toľko rokov ako ja a twins,tiež máte pekný odstup medzi ďeťmi.Držím palce s chudnutím 🙂

aniel
15. júl 2008

anaret a tortičku nedáš do albumu?Ja som tiež po torte asi kilo pribrala .Váha mi to neurčito naznačuje,možno lenecelé kilo,ale pribrala.Ja mám ovocko zajtra. 😉

aniel
15. júl 2008

twins vôbec nevyzeráš ako snehuliak,ale dobre som sa zasmiala 😀 😀 😀

a je to vidieť,neklamem.Čestné pionierske 😎