90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

iwis
24. júl 2008

Ahojte, som sa tu veru neukázala asi aj od začiatku, ale nedalo sa malá mi vypĺňa všetok čas 😀 ale je to aj dobré lebo aspoň nemám času myslieť na to či som hladná... dala som dole asi 4 kilá za 24 dní, ale o jedno číslo na oblečení minimálne je dole, čo je super 😀 , 29, je aj môj, tak už sa "teším", neviem ako to zvládnem, ale to je ešte ďaleko 😅

miresta
24. júl 2008

iwis - no tak teba tu naozaj nebolo vidieť, keď viem tak si pýtala poslať dietu a potom ani neviem. No je super že si zhodila, je to pekné a hlavne že sa ti darí aj bez podpory nás ostatných. My sa tu totiž dosť povzbudzujeme. Tak veľa vzdaru aj naďalej. 🙂

iwis
24. júl 2008

Ja sa doma podporujem s mojou mamou sme sa dali na to spoločne, a keďže bývame ešte stále u našich tak to máme lahšie lebo máme aj spoločnú kuchyňu tak si varíme pre dve, a je mi to tak lepšie lebo seba by som len odfákla a nedarilo by sa mi to tak ako teraz ked viem že navariť musím jednoducho aby nebola hladná ked príde z roboty o tretej a to v práci je len ovocie... a takto pekne nám to funguje, boli sme preč na taký predĺžený víkend a už to išlo so mnou dolu vodou, samý prehrešok 😖

iwis
24. júl 2008

Miresta a tvojej malej rastú zúbky? Tej mojej vyšiel prvý , to už mala cez 8 mesiacov a druhý jej vyšiel teraz po 6 týždňoch. Taká bola smiešna s tým jedným zubom, teda ešte stále je, lebo ho má iba prerezaný 😀

miresta
24. júl 2008

iwis - no ešte sa jej neprerezali, ale akurát teraz dva dni je veľmi nekľudná, tak uvidíme. 🙂 Už by sme aj chceli taký pekný zúbok. 🙂

gucz
24. júl 2008

miresta neboj aj zúbky budú, ani sa nenazdáš a Eťuške oň cinkneš s lyžičkou 🙂 . To bude sladká odmena (ten zúbok) za pár premrnčaných dní. Autosedačku sme kúpili, malej sa veľmi páči, lebo konečne môže sledovať tatinka pri šoférovaní a čo je ešte lepšie, vidí von oknom, tak bola cestou domov celá bezseba. Som aj ja spokojná, lebo farba je krásna, objednávali sme podľa katalógu červeno čiernu, a prišla vínovo červená s tmavošedou. Je oveľa krajšia ako tá na obrázku.
ja som dnes zhrešila večer, dala som si tie slané palice pivné, celý deň pomaly dokopy nič nejem a teraz toto. Ale mala som na ne takú strašnú chuť, že som neodolala. Čo už, nejak to flákam, mala by som sa hanbiť.

aniel, twins, tina kde ste?

miresta
24. júl 2008

gucz - tak to je super, že ste kúpili a hlavne že sa vám páči, a čo vám ale malej Laurinke. Moja se podvečer zobudila a prekvapivo je celkom vysmiata, ocko sa s ňou teraz hrá a pôjde papkať a hajať, vyzerá to tak, že by mala byť celkom dobrá noc, ale uvidíme.

aniel, tina, twins, anaret, .........atď...aj mne chýbate, kde ste?

miresta
24. júl 2008

tak nikoho tu niet? Prídem neskôr. 😉

aniel
24. júl 2008

ahojte babenky ,tak som konečne tu.Som z malej ukonaná.Pomáha mi s ňou Karin ,to je twins-dcéra.Dnes spadla a rotrhla si ďasno o flašku a asi ju to veľmi bolí.Zaspí len na chvíľku a plače zo spánku.Aj teraz som ju uspávala ,ale nedarí sa,tak tu dlho nebudem.

gucz,miresta aj ja by som rada pokecala,ale Sofi mi dáva zabrať.Dnes už kakala iba 3 krát a zajtra ideme na kontrolu ,dúfam,že výsledky bude mať v poriadku.

iwis-,tak ti držím palce s tou vodou a je to dobre ,že si spolu s mamou varíte,tak sa to drží ľahšie.

Ja som dnes celý deň bola v pohode a na večeru som smažila cukyňu a z pažravosti som ju nahádzala do seba.Som zvedavá kedy sa zas dostanem do normálu.

tinaa si na dovolenke?

twins spíš?

dobrú nocku babenky 🙂

luciap
25. júl 2008

Tak dievčatá, rozhodla som sa, aj ja sa k vám pridám od utorka. Vyrátala som si to tak, že keď budem mať oslavu 16.8., aby som mohla jesť tortu 🙂 . Väčšina asi má dnes bielkovinový deň, napíšte, čo dnes varíte, nech mám inšpiráciu na utorok 😉 . Som zvedavá ako to zvládnem, ako prežijem bez rohlíkov a chleba so syrom. Ako je to s mliečnymi výrobkami? Keby som chcela mlieko, tak môžem na obed vypiť len to a na večeru polovicu? Alebo sa dá mlieko k niečomu dodať, napr. k jogurtom?

gucz
25. júl 2008

Dobré ránko, pozerám že tu nikoho nieje, kde ste všetky?

miresta
25. júl 2008

Ahojky holky, tak ako, kde ste všetky?

miresta
25. júl 2008

Aniel - je mi ľúto, že Sifinka sa má tak zle a ešte si aj rozbila pusinku, a teba dáva zabrať. No tak sa nám držte, dúfam, že budú už lepšie výsledky. Posielam veľa pusiniek Sofinke, nech sa rýchlo uzdraví. Myslíme na teba. 🙂

gucz - tak ako, čo dnes varíme? Ja mám dnes asi rybku, lebo stehienka som včera zabudla vybrať, a predsa sa rozmrazujú dlhšie. Mám na starosti - opatrujem dnes neterku, lebo segra sa sťahuje do nového ponájmu, tak ešte neviem, čo bude papať ona, je totiž veľmi vyberavá. Ale jej spravím asi len zemiačky a dám aj mojej, a manželovi.

iwis - tak len pokračuj, aj ja by som chcela si variť s niekym. Začala to držať už aj moja ďalšia segra, no ale čo z togho že všetky tri bývame od seba ďaleko, a z toho jedna chodí do práce a druhá nemá ani internet, tak cez telefón sa zase nedá tak vykecávať.

luciap - som rada, že už píšeš aj na stránku, čím nás je viac tým viac rozumu aj nápadov. A to mlieko môžeš kľudne skĺbiť s jogurtami. Ja to stále tak robím.

tinaa - kde si, halóóóóóóóóóóóó´???????? Už si to vzdala? Opustila si nás? ☹ ☹ ☹

miresta
25. júl 2008

Tak zastavím sa neskôr, asi tu aj tak nik nieje. Idem variť a poupratovať niečo. 😉

luciap
25. júl 2008

Miresta, vcera som trochu listovala dozadu a nasla som nejake recepty od teba. Tie si varis aj pri diete? Vsimla som si, ze v jednom bola napr. slanina?

jesika26
25. júl 2008

luciap - ja ti túto dieétkku odporúčam, aj ja od utorka idem na nu
ahoooooooooooooooooooojte chuduľky, ako Vám to ide????????????

lucxy
25. júl 2008

jesika ty si sa co stratila?

jesika26
25. júl 2008

lucxy-nie nestratila, len kopec roboty v práci a aj doma, tak nestíham a samozrejme dietku som hodila za hlavu, čo ma hnevá ☹

luciap
25. júl 2008

Jesika26 - ďakujem za odporúčanie diéty. Už sa pomaly začínam aj tešiť (asi ani nie tak na diétu, ale na to, čo s ňou chcem dosiahnuť 🙂). Dnes som mala na obed kuracie mäsko s "omáčkou" a tak som si dala zamraziť, aby som mala na utorok. Chcem sa podeliť o recept, pretože bol fakt dobrý a myslím, že by sa mohol aj pri diéte.
Cesnakové kuracie (morčacie) rezne (zdroj www.recepty.cz)
4 kuracie rezne, 10 strúčkov cesnaku, soľ, grilovacie korenie, 3 väčšie jablka (môže byť aj viac), maslo
Postup:
Rezne osolíme, okoreníme, naskladáme do pekáča, dáme na nich plátky masla, pridáme nakrájaný cesnak a na štvrťky nakrájané a olúpané jablká. Upečieme do mäkka. Potom rozpečené jablká a cesnak rozmačkáme vidličkou do štavy (je to skôr take hustejšie).

Mne fakt chutilo.

lucxy
25. júl 2008

luciap a ako to chuti je to take sladsie? 🙂

luciap
25. júl 2008

Lucxy - áno má to trošku nasladlú chuť a aj keď je tam toľko cesnaku, necítiť ho až tak strašne. Poviem pravdu, taká kombinácia by ma asi nenapadla, ale stojí to za vyskúšanie.

lucxy
25. júl 2008

tak dik za recept mozno cez vikend vyskusam 🙂

gucz
25. júl 2008

čaute bambulky, ja som bola dnes celý deň takmer u kamarátky, býva dalej odo mňa tak vždy idem na celý deň. Tak som mala na obed párky, aby kamoška nemusela variť aj zvlášť pre mňa. Aj teraz ich pôjdem večerať. Zajtra si uvarím zemiaky asi len tak normálne vo vode a k tomu uhorkový šalát.

anaret
25. júl 2008

ahojte babenky, ja sa s vami lúčim, dnes som celý deň varila, piekla a balila, o 2 hodiny odchádzame do Bibione, držte mi palce, neviem ako malý zvládne cestu...

a držte mi palce, lebo ideme s partiou, kde sa mi vyhrážajú, že na týždeň musím zabudnúť na diétu, tak neviem, ako to zvládnem, lákadlá budú silné...upiekla som si pizzové koláče na zajtra / mám UH/, i keď je to kysnuté cesto a to asi nie je to najvhodnejšie...

rodine som narobila toľko skvelých rezňov namočených v marináde...tak neviem, či odolám...ale kúpila som si aj banány na cestu a ráno a spravila celozrnnú žemľu - obloženú kečupom a rajčinou a paprikou...

gucz
25. júl 2008

anaret neboj, myslím, že malý zvládne asi cestu lepšie ako vy všetci dokopy, malé deti sa vždy lepšie adaptujú na nové prostredie, aj na cestovanie 🙂
A nestresuj sa kvôli dietke, ale užívaj si dovolenku 🙂 , prajem krásne počasie, veľa pekných zážitkov, aby si mala na čo spomínať, keď už budeš sedieť doma a bude zima 😉

anaret
25. júl 2008

tak nik tu nie je...tak sa teda majte, chuduľky moje...a držte nám palce, aby všetko bolo o.k.
idem sa ospršiť a nachystať....

papaáááááááááááá

anaret
25. júl 2008

gucz, dík budem sa riadiť tvojou radou....pá....aj Vám tu na Slovensku prajem krásne dni!!!!!!!!

lucxy
26. júl 2008

dobre ranko 🙂

aniel
26. júl 2008

dobré ránko Sofi bude ok .Predbežné výsledky.Konečné budú až na budúci týždeň,ale,že sa nemusím báť,že to čo ukazujú vyzerá byť v poriadku.

ja dietu porušujem jedna radosť,ale od dnes sa skúsim polepšiť,aby som ovocie a vodu zvládla s úbytkom kíl.Za tento mesiac som zatiaľ zhodila len kilo a to je hanba.

anaret- príjemnú dovolenku

jesika-no konečne .poď na to s bielkovinovým dňom od 30.7. Ja mám 29.7. vodu. Pôjdeme zasa na rovnako.

ivis,len tak ďalej.

miresta -díky za oýtanie.Ty a gucz ,pekne chudnete preto ,že to dodržiavate a ja som skoro každý deň samý prehrešok.Nemôžem odolať vysmážanej cukyne.

lucxy ty ako ? Ide to stále dolu alebo to stojí.

luciap -držím palce.Je to dobrá dietka,ale keď bude viacej prehreškou ako u mňa ,tak to pôjde dolu pomalšie.

neviem na koho som ešte zabudla ,tinaa ,veronkaj ,twins,kde ste?Síce o twins mám info,ale aby som ani na jednu nezabudla 😀 😀 😀

Dnes tu opäť nebudem celý deň ,tak pa pa -a ešte luciap ,super recept ,takú kombináciu zbožňujem 😝 😵

gucz
26. júl 2008

Čauko bambulky, aj ja budem poobede odcestovaná, ideme na tú švagrovú oslavu, nejak sa mi ani nechce, vonku je naprd počasie zasa a večer bude opekačka. Mám dnes škroby takže asi asi dám len zemiaky, budem musieť naobliekať seba i malú, no vôbec sa neteším.

aniel som rada, že to so Sofinkou vyzerá dobre, my sme tiež ok, malá je čím ďalej tým zlatejšia, tak sa vie chutne tešiť keď sa niekto zobudí a ona je pri tom, proste sranda. Ja tiež mám prehrešky, to sa neboj, váha mi už dlhšie stojí, stále si myslím že budem držať tvrdšie tú dietu, ale nejak sa neviem donútiť. Napríklad včera som bola u tej kamarátky, býva v Smoleniciach, tak sme sa boli prejsť, pôvodný plán bol, ísť k hradu. Tam sme však nedošli, pod hradom sme si dali malú kofolu, aby sme tam mohli skočiť na wc, potom už boli malé mrchavé, tak sme išli naspäť k kamarátke. Ale tá kofola mi super padla, nepila som ju asi 3 mesiace