90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

twins
26. júl 2008

AHOJTE VSETKY MRKNEM NA VAS KED SI VSETKO PRECITAM CO STE POPISALI

gucz
26. júl 2008

ja viem že je to samý cukor, ale nemohla som odolať. Dnes som ani neraňajkovala, ani nebudem, MM mi zjedol slivky čo som mala pripravené na ráno včera večer, tak som si dala len kávu s mliekom. čo už

twins
26. júl 2008

ahoj gucz neboj ta kofola je ok ked si to nebudes vycitat nic sa nedeje

twins
26. júl 2008

nejak ma boli zaludok uz si musim dat nejaku polievku lebo ja polievky moc nejem a pri tejto diete som ju jedla len raz

twins
26. júl 2008

anaret ako ti zavidim tu dovolenku teraz sa asi zasa cely tyzden neobjavim na pc budem tahat cely vikend 12h kolegina ide na dovolenku a sme v praci len dve to bude hrozne 🙄

twins
26. júl 2008

gucz daj potom tu sedacku medzi foto mrknem

twins
26. júl 2008

miresta malinka uz je zubata aniel dlho cakal az sofi vidu zubky ale nakoniec sa ich dockala tak dufam ze pre ne nebudete mat vela neprespatych noci

twins
26. júl 2008

pozeram ze nik tu nie je no ja za chvilku odchadzam pojdem kosit zahradu myslela som ze pojdeme cela rodinka a vsetci mi zduchli syn isiel na nejaku brigadu manzel tiez siel makat karin je u aniela a ja si musim spravit nejaky program sama trosku to tu doma zrovnam a du caute vsetky aj tie co som nespomenula papa

miresta
26. júl 2008

Ahojte kočky, čítam, že sme naozaj super partia, už len preto, že sa všetky navzájom o seba zaujímame, robíte mi všetky radosť 🙂 a už si ani neviem predstaviť jeden deň bez vás, aj keď niekedy nevíde aby som došla ku PC, ale aspoň myslím, že čo ste vy mali a čo ste papali. 😀

gucz - myslím, že z tej kofoly si nemusš robiť žiadnu hlavu, je to akoby si si dala kávu s cukrom, neviem či ju piješ horkú, alebo nie. Ja pijem bez cukru, ale ak by som sa dostala ku kofole asi by som tiež zhrešila. 😀 Dúfam, že na oslave bude aspoň ako tak, aj keď to počasie je naozaj príšerné.

aniel - teší ma že Sofinke už bude lepšie. 🙂 A nič si z toho nerob, že ti váha stojí, ono to pôjde dole, ale teraz si dosť v zhone a stres robí svoje. Len nech sa malinká vyzdraví a ty budeš hneď v poriadku a kilečká pôjdu dole, 😉 veď všetci vieme že psychyka ovplivňuje celý metabolizmus. 😕

twins - malinká ešte nemá zúbky, už by som chcela, ale asi to ešte potrvá.Mali sme teraz 2 zlé dni aj noci, ale asi to bolo skôr z počasia, alebo niečo iné. Ale dnes už spinkala dobre. Krásne celú noc. Uvidíme. 😕

tinaa -kde si???????????????

luciap - je super že si už s nami dopisuješ a ešte ani nedržíš dietku, aspoň sa do toho dostaneš. Receptík je super, už som niečo podobné skúšala, aloe šiel tam aj citrón a lyžička horčice. A k tej slaninke, má to byť prerastaná, čiže až taká mastná nebude a je to recept na mäso, čiže bielkovinový deň, a myslím, že tie tri prúžky nám na tom obede až tak neuškodia.

jesika - tak to je super že si naspäť, už si nám tu chýbala 🙂

lucxy - a ty sa máš ako?

miresta
26. júl 2008

asi tu nik nieje, tak idem ďalej žehliť. Obedovať budem trochu neskôr, lebo som raňajkovala až o pol desiatej . Ja si dnes robím čínske rizoto.
Zatiaľ papa 🙂

lucxy
26. júl 2008

ahoj miresta, mam sa fajn, akurat som zjedla dve slivky a pozeram na hodinky ze uz je vlastne obed no nevadiii 😀 bola som v ochode chcela som si kupit rifle ale nekupila som si 😒 milujem rizoto mnam mnam,,,,,ovela radsej mam ryzu ako zemiaky,,,a neviem preco ale vobec mi nechuti maso naposledy som ho jedla pred dvoma tyzdnami 🙂
miresta a ty sa mas ako?

luciap
26. júl 2008

Dnes som si bola nakúpiť nejaké ovocie, zeleninu, nech mám čo v utorok na raňajky. Na niektoré veci sa aj teším, aspoň budem nútená jesť zdravšie a ja som sa naučila mať aj celkom rada zeleninu, ale keďže v najbližšom obchode nemajú veľký výber, kupovala som ju zriedka, len keď som na ňu natrafila. Užívam si ešte jedlo, hlavne kombinácie, ktoré už potom nebudem môcť. A mám ešte jednu túžbu - ísť do čokolatérie na horúcu čokoládu. Priateľ sa smeje, či si robím zásoby pred diétou 😀 . No veď nech mám z čoho zhadzovať 😉 .

gucz
26. júl 2008

čauko bambulky!,
tak už som doma. Nebolo to dnes až také strašné, aj keď moja poživeň nebola vôbec dietná. Na raňajky som si teda asi o desiatej dala jednu nektarinku tvrdšiu, predtým som vypila dve kávy, slabšie nesky bez cukru a s mliekom. Bol u nás jeden montér, robili nám bezpečnostné dvere na byte. Potom prišla jedna pani z Bratislavy, kupovala káru na inzerát odo mňa. Na obed som si dala nové zemiačiky s uhorkovým šalátom, dovtedy to bolo dobré.Potom sme šli do Majcichova a na oslave som si dala kúsok torty, patrilo sa, a asi tri zákusky. Odolala som však grilovaným kuratám, mäsku a ďalším dobrotám, takže to vlastne dopadlo celkom dobre, lebo nedržiac túto dietu, asi by som jedla všetky tie dobroty nakopu. Oslava bola celkom fain, akurát že som polovicu ľudí nepoznala a vyše hodinu som bola aj preč, bo malá mi tam nevedela zaspať, toľko ľudí a aj decká tam behali hore dolu, tak som išla s malou na prechádzku. Tak som mala aspoň aj kvázi športové vyžitie, prešla som celkom hodný kus cesty s károu. Pomaly na druhý koniec dediny a späť, ale bola som rada, že sa moje slniečko v kľude vyspalo.
A chcela som aj odfotiť tú sedačku a aj z oslavy hodiť foto a samozrejme akurát ako naschvál sa mi vybili baterky, tak som bola na nervy, ale veď odfotím neskôr. No idem vybaliť veci, tak zatiaľ pa

aquatinus
26. júl 2008

Ahojte holky, no ja som dnes bola na grilovacke u svokrovcov a kedze mam skroby, mala som papkat len zemiacky a zeleninovy salat...ale svokra mi spravila take chude kuracie masko podusene na vode, tak som neodolala...ma to mrzi....a na veceru varenu kukuricu...to som nevedela ci mozem, ci to patri ku skrobom alebo zelenine... 😉 ale zajtra ma caka oblubeny den, lebo cestovin by som jedla na kila... 😀 tak sa majte krasne a uzite si konecne pekne pocasie...papa

gucz
27. júl 2008

čaute holky, kde ste všetky? Ja viem je nedeľa, ale aj tak to som tu zasa sama?

lucxy
27. júl 2008

ahoj gucz ja som uz tu,,,boli sme prec 😀

aniel
27. júl 2008

čaute babenky ja som tu po dlhšej dobe zasa len nakukla 😉 .prehreškujem jedna radosť,ale už od zajtra to bude dúfam ok.Mám ovocie a potom vodu,tak dúfam,že už budem v dietke poriadna.

baby som rada ,že na mňa myslíte.Sofi už bude asi ok .Už kaká iba 3 krát a to je u nej normálne nato ,že má kratšie tenké črevo 😉

aniel
27. júl 2008

musím zasa ísť malá je zlá asi to budú tie zuby .Niekedy mám pocit,že si zje celú ručičku.

zatial pa možno neskôr 🙂

aniel
27. júl 2008

babenky kde ste? 🙂

lucxy
27. júl 2008

ahoj aniel 🙂

aniel
27. júl 2008

ahoj lucxy,čo robenkáš? 🙂

aniel
27. júl 2008

MALá PROTESTUJE,žE TU SEDíM ASI JU PôJDEM DAť SPAť. 😉

lucxy
27. júl 2008

aniel umyvala som riad ale uz nevladzem nic, jaj tak asi pojdem spinkat,,,skus malej kupit viburcol capiky su na prerezavanie zubkov/homeopatikum/my uz mame skoro vsetky 🙂

aniel
27. júl 2008

dík za radu 😉

erikas
28. júl 2008

ahojte všetky 😉 lúčim sa a prechádzam na ďalších 90 tedaaaa budem sa snažiť,jednotku som v sobotu ukončila,želám Vám veľa zdaru,výdrže a hlavne podpory,bez Vás by som to ťažko zvládala....ďakujem

a samozrejme,že Vás sem tam kuk ako sa Vám darí 😎

aniel
28. júl 2008

ahoj erikas ,želám veľa zdaru a aby sa ti podarilo ešte nejaké to kilečko dať dolu a občas nakukni 😉

aniel
28. júl 2008

tak babenky dnes ovocie a zajtra voda .Držte palčeky.Tento mesiac som nič nedala dolu,tak dúfam,že po týchto 2 dňoch budú dole aspoň 2 kilá.Na dovolenku ideme 9.8,tak dúfam,že ešte aspoň4 kg budú dolu.
Od dnes by som to už zasa chcela opäť držať poctivo 😎

aniel
28. júl 2008

za chvíľu idem k mame robiť cukynový šalát,takže tu opäť asi celý deň nebudem,tak vám všetkým držím palčeky.No čo už,keď je čas zavárania,ale aspoň budem mať zeleninku pripravenú aj na zimu. Myslím ,že po týchto 90 dňoch budem držať ešte jedno kolo.to mi víde asi do vianoc,tak hádam potom si už kúpim veci o 2 veľkosti mänšie 🙂

aniel
28. júl 2008

😉 🙂 😵

gucz
28. júl 2008

aniel mňa nejak pevná vôľa opúšťa, tiež dúfam, že sa po druhej vode znormalizujem. Dnes mám broskyne, banány a oriešky, tak uvidím ako bude. Aký robíš cukinový šalát, tak ako čalamádu podobný? My robievame cukina cibula paprika, ale tento rok nejak papriku stále nemáme ešte, tie rastliny sú nejaké zakrpatené..... Asi budem musieť nakúpiť na rínku, ale to má ešte čas.