90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mirkapramukova
16. jan 2014

@lydka84 no myslim,ze ty si davala recept.Tu co bola aj zo zapecenym syrom na vrchu....mnam az mam slinky 😝 A recept na ranajky tie jablka zo skoricou????Sak ja sa toho neviem dojes...a niekedy som skoricu ani citit nemohla.Zajtra ovocny den tak sa na nich tesim...

lydka84
16. jan 2014

@mirkapramukova hej ten som davala je , je skvela len netreba prehanat s olejom lebo potom to chuti divne mokro 🙂 ............. a tie jablcka su super skorica na kazde ovocie je super...ja teraz ranajkujem jablka so skoricou uz sa msmeju v praci zo mna ze kazdy den to isteeee ale je to skveleeeee nemozem i ipomoct a super to zasyti

keikasik
17. jan 2014

Ahojte pridavam sa aj ja k Vám🙂

miskakyska
17. jan 2014

...dobré ráno fešandy 😉 .........zháňam tento príbor 😀 😀

ketrinn
17. jan 2014

@andrea1516 ja tiež neako nemusim čokolady ale viem už som jedla z taliansky su suprove aj z rakuska su dobre ,včera moj doniesol z prace udenu šumku len chodim privoniavat xixi ale zajtra mam bielkoviny tak mi slubil že upečie kačku na kapuste ak sa mu dnes podari kupit tak sa tešim🙂dnes vitaminy už som spapala bananik a pijem akurat čajik🙂

ketrinn
17. jan 2014

@miskakyska katuška načo pribor ixixi ja by sa najedla rukymi 😀 😀 😀 😀

miskakyska
17. jan 2014

@ketrinn Tebe by sa tiež hodil k tym modrým tanierikom 😝

ketrinn
17. jan 2014

@andrea1516 aj ja sa chcem odvažit v nedelu som zvedava na to prekvapko🙂

majkapetrisova
17. jan 2014

ja sa najskôr odvážim 24.1., keď budem domka a dám vedieť, ako to šlo dole kilami nezbednými 😝 bude to môj 12. deň...iba tak ako to ide :D

mirkapramukova
17. jan 2014

Ahojte,tak ja dnes ranajky 3 mandarinky a teraz si vychutnavam kavicku kym mala spinka a konecne sa mi podarilo do tejto hodiny vypit 1,5 litra vody...KONECNE.Ja som lajdak na tekutiny.A este sa chcem spytat ci mozem caj s troskou medu.Lebo cisty mi nejde ziaden ☹ ☹ ☹

perla200
17. jan 2014

ahojte - ja včera uplne že zle....total porušenie....ale dnes vitamíny držím sa....

lenka1408
17. jan 2014

@mirkapramukova
Ahoj, ja mam dnes vitaminy, zatial rano jablko so skoricou, teraz mi tiez maly spinka, tak si varim zeleninovu polievku. Ja si myslim, ze trosku mediku nezaskodi. Ja ked pijem caj alebo kavu, niekedy si tiez dam trosku medu. Inak tiez som lajdak na tekutiny, tak sa idem hned aj napit. Za cely den viac ako 2 litre nevypijem.

majkapetrisova
17. jan 2014

@mirkapramukova Ďakujem za povzbudenie...Proste chcem a musím !!! 😵

majkapetrisova
17. jan 2014

@mirkapramukova Vieš čo, ja napr. v práci si ráno naberiem 1,5 litrovú fľašu čistej vody a musím ju vypiť, kým neodídem, dva čaje a dve kávy 🙂 mám nabraté vo fľaši a stojí na očiach, tak musím 😀

juliaajudy
17. jan 2014

prosim vas, mohla by ste mi niektora presne napisat v ake dni sa co papka?? neviem to nikde najst ☹

lenka1408
17. jan 2014

@juliaajudy
Ahoj, na strane 1550 hned na zaciatku je pokec od lydky. Su tam aj odkazy na tabulky a info o diete. Precitaj si, je to tam dobre rozpisane. Keby nieco, tak napis, tu ti vsetky kocky radi pomozu. Zatial papa

juliaajudy
17. jan 2014

@lenka1408 dakujem moja.. 😉

1veroncek1
17. jan 2014

@lydka84 dnes som si skusila dat skoricu na jablcka a normalne ze som ich doslovne zozrala tak mi to chutilo a odteraz bez skorice jablcko nezjem 🙂

andrea1516
17. jan 2014

Baby dneska vitaminy ale blaziec v robote a daka som unavena a strasne nevrozna a depresie mam plac ma chyta a potom ervy :(dnesok sa my nepaci a zacina ma hnevat ze a ta vaha nehybe len hore a dole vobec a ja uz pomali ani nejem :(dneka jedna madarinka rano potom liter 100%dzusu som popijala medzi zakaznickamy lebo som jest nestihala a za hrst oriesok nesolennich a ai hladna nie som len ma hlava boli a ta moja nalada:(((((

1veroncek1
17. jan 2014

@andrea1516 hlava ta boli lebo si nepila cistu vodu hned sa chod napit tri deci naraz vypia uvidis pomoze 🙂

1veroncek1
17. jan 2014

prave som sa vratila od doktorky kvoli mojmu tlaku zvysenemu a len dobre info 🙂 tlak sa mi trosku znizil a ked som zbadala ze tam ma vahu hned ze mooozem sa odvazit? kedze doma vahu nemam a tri kilecka doluuuu juhuhuuu 🙂

1veroncek1
17. jan 2014

@ketrinn fiiha ze kacicu na kapuste ty si tu dietu uzivas evidentne 🙂 🙂 minule parene buchty ejha 🙂 sak to ked niekomu popviem ze toto sa papa 🙂 mi ani neuveri ze to je dieta chichi 🙂 😝

rajci
17. jan 2014

Dobrý deń všetkým,
chcem napísť niečo na motiváciu. Moja sesternica držala túto diétu a POCTIVO, bez porušovania a následného utešovania sa.Schudla zo 100 kg na nejakých 65 kg. Čistých 35 kíl dole. Je z nej iná žena. Krásna, veselá, sebavedomá mamina. Treba si ale uvedomiť, že toto stravovanie je v podstate celoživotné. Ktorá z nás ale nezaspáva a nevstáva s predstavou samej seba vyzerajúc ináč. Včera som napísala prvý krát na fórum, je to fajn, také povzbudenie. Aj keď každá bojujeme sama za seba. Musím ale uznať, že dnes mám ťažký deń a práve som chcela ísť zjesť/zožrať/ čokoládu-ďeťom. Tým, že som sa začítala tu, rozmyslela som si to. A kedˇ sa synček zobudí, pôjdem na dlhú prechádzku a pomôžem si tak.
Chudnúť je veľmi, VEĽMI ťažké. Aspoň pre mňa. Teória je jedna vec a skutočné žitie iná. Teraz mi pomohlo vaše fórum,ďakujem.

1veroncek1
17. jan 2014

@rajci a sesternica sa doteraz stravuje delenou stravou ? odkazujem ze klobuk dolu 🙂 a ty sa drz tiez mne tiez forum uz mnohokrat pomohlo 🙂

rajci
17. jan 2014

Neviem, nevideli sme sa od svadby. Asi jej aj zavolám 🙂 Ja mám dnes 17-ty deň a váha mi ukázala o 5,6 kg menej. Ale stále som si nezvykla. Milujem čokoládu, mám pocit, že mi stále chýba cukor. Ale tak ako milujem čokoládu, nenávidím svoje tučné telo.

1veroncek1
17. jan 2014

@rajci lebo 35 kg za tri mesiace mi pride strasne vela ...preto sa pytam ci to trvalo dlhsie co urcite aj trvalo....ja mam 12 ty a tri kila dolu tak sa vytesujem,,,,a aj cvicis? ja som lenivec lenivy a mala som strasne vela prace viem vyhovorky ale od nedele idem na to ! aj tak som chcela prve dva tyzdne nech si telo zvykne na inu stravu a potom pridat cvicenie

miskakyska
17. jan 2014

@gab1kaaa
@luba28
90dňofky kde ste? 🙂 nemôžem Vás nájsť 😖

lenka1408
17. jan 2014

@andrea1516
Ahoj moja, tak dnes mas naozaj nejaky blby den. A nie je to tym, ze malinko jes, ze ti ta vaha nejde dole. Ja som si tiez vzdy myslela, ze ked budem menej jest, tak schudnem, ale tolki ma uz presvedcili o tom, ze ked jedia 5-6 krat za den, tak naozaj chudnu. Neviem teda, co je dobre. Ja si preto aj cez vitaminy davam na obed zeleninovu polievku. Zatial som dnes neporusila, ale uz sa tesim na zajtra, hura bielkoviny. Co si das zajtra? Ja este neviem.

lenka1408
17. jan 2014

@miskakyska
Ahoj, tak ja som prave tu. Ale je to asi tym, ze je piatok, asi si kazdy niekam vyrazil a nema na nas cas.

1veroncek1
17. jan 2014

neskutocneee 🙂 po troch tyzdnoch hladania som nnasla tofu v anglickom supermarkete juchachaaa je uplne ine nez mame na slovensku a bolo tam na policke posledne tak som ho cela naradostena schmatla aby mi ho nikto neukradol uz sa tesim ked si ho pripraviiim 🙂 a zajtra bielkoviny tesim sa na salat s feta syromm a jogurtovymm dresingom 🙂 uz sa mi slinky zbiehaju lebo mi neskutocne chybaju syry za tie skoro dva tyzdne bez neho 😎