90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

vandijan
3. máj 2013

@aduss noo, ja som zistila že najlepšie zvládam ovocný deň s ananásom, takže ananás ráno ovocný šalát na obed a ananás s kivi večer, 🙂 , že pestrá strava 😀 😀 😀
ale ty si to vyriešila geniálne máš 3 v jednom 🙂 , no nie?

aduss
3. máj 2013

@vandijan veru ananas som nemala za celu dietu zatial ..ale mne isla super vaha dolu z jahod 🙂 vyskusaj...no ved presne, masko s vyvarom :D myslis, ez je ta huspenina az taky prehresok? zajtra si budem robit pecene zemiaky

vandijan
3. máj 2013

@aduss podľa mňa nie je, normálne som dostala na ňu chuť, pečené zemiaky si robím aj ja rada, niekedy si k nim prihodím pór, urobím si dve porcie do alobalu na obed a na večeru, geniálne. Minule som dostala medvedí cesnak tak som si z neho urobila šalát. Jahody mám aj ja rada, ale aj môj syn, tak mu ich nechávam, väčšinou si dám keď už nechce 🙂

ifkael
3. máj 2013

Huspenina je ok 🙂))

aduss
3. máj 2013

@vandijan
@ifkael

no to ste ma baby potesili 🙂 inac musim uz ist, poodpisujem vam vecer, tak pekny dnik prajem 🙂

vandijan
3. máj 2013

@aduss ahoj a pekný dník 🙂

denulka9
3. máj 2013

ahojte... aj ja mám sem tam prehrešky... ale keď mam skusky:/ inak to nejde... napr. dávam si koláčiky:/... váha zatial povodna 69 a po 16 dni 66...takže neviem od nového roka -6kg... a to je už lepšie🙂) všetkým vám držím palce PS-pred dietou som sa odfotila...neviem sa dočkať na porovnanie🙂

monika15
4. máj 2013

baby co drzite tu dietu ako to je vlastne ked ju prestanete????
joj efekt????
to same ovocie.... apotom ze bum vratim sa k jedlam..... hmmmm
??????

zdenkaxyz
4. máj 2013

@monika15 tato ,,dieta" by nas mala naucit spravne sa stravovat 🙂 takze pokračovat v tychto stravovacich navykoch by malo byt automaticky

monika15
4. máj 2013

@zdenkaxyz aha..... no neviem..... zdravovat stravo no hej ale netreba nijaky dietovy zivot ;);););)

zdenkaxyz
4. máj 2013

@monika15 ja sa snažim na to pozerat, ako nie na dietu a ide mi to lepsie tymto pocitom 😀 pred tym, ked som zacala s touto dietou, tak som videla len to, kolko si musim odopierat, teraz vidim tn
, kolko si doprajem 🙂

mirka146
4. máj 2013

@katuskaa11 Ja kojim aj držím dietu,zatial mam mlieko,ale mám aj väčšie dieťa,ked stratím mlieko nič sa nedeje,kedže má už 20 mesiacov 😎

aduss
5. máj 2013

@vandijan ahoj moja, ako po prvej vode? sup sup sem s vysledkami 🙂 inac potesim ta, dneska zacinam bielkoviny s tebou, piatok aj sobota sla dieta bokom :D ale dostala som svoje dni a krasne mi sla vaha zasa dolu, takze mam 78,5 kg momentalne 🙂 cize 8,1 kg dolu za ten mesiac 🙂)

vandijan
5. máj 2013

@aduss takže nedala som to dokonale ale mám 77,5 kg a mám dolu 5,5 kg za mesiac, ale j tak som rada lebo po vode idem bez prehreškov a vôbec neporušujem, a ozaj tebe moooc gratulujem si šikovnica šikovná 😀

aduss
5. máj 2013

@vandijan ooo super gratulujem ti moc 🙂 to nevadi ze si to nedala uplne bez prehresku..ja som dneska ale zasa zhresila, vies ako, nedela a lepsi obed a tak :D..ale od zajtra sa pokusim zasa bez prehreskov, za tyzden zacinam aj s cvicenim, tak to sa tesim

vandijan
5. máj 2013

@aduss dobre platí za týždeň začneme spolu, ja som šťastná že som prvý víkend dala bez prehrešku, som na seba pyšná, lebo aj u mňa sú víkendy ťažké......... varím a tak veď to poznáš 🙂

aduss
5. máj 2013

@vandijan jasne ze poznam, clovek vari doma a no nedaj si ked to je take dobre a tak to vonia..ani nemas hlad, len mas na to proste chut

dzantica
6. máj 2013

Ahojte..Ja neveríííííím vlastným očiam..Dnes ráno mi váha ukázala 59 kg..a to aj napriek tomu, že už asi dva-tri týždne vôbec necvičím,lebo na to nemám teraz absolútne čas..jupííííí.. Lúčim sa so 6kou na začiatku a vítam vytúženú 5ku.. :D Už len 4 kilečká a som v ciely..Dnes mám ovocný deň a kooopu behačiek po úradoch ohľadom novej práce,tak dúfam že mi deň rýchlo ubehne a zvládnem ho bez prehrešku.. 🙂 Pekný deň vám prajem dievčatá..

vandijan
6. máj 2013

@aduss noo, ale teraz som varila a manželík musel ochutnávať, mooc sa mu to nepáčilo, lebo chodí cvičiť a zdravo papá, v podstate sme v nedeľu každý mali to svoje pri jednom stole aj na obed aj na večeru, 😀
@dzantica gratulujem ti tak to je pre mňa veeeeeľmi ďaleko, ale nie nedosažiteľné, tak 58 kg som mala ozaj dávno 😀

ryjana
6. máj 2013

Cauko baby tak ja po 6 tyzdnoch som prvykrat zhresila boze nevedela som odolat a dnes sa postavim na vahu a o pol kila dole, som sa bala ze hned nieco naberiem ale naopak konecne svieti na vahe 66.8 dnes mam UH takze poctivo pokracujem, slniecko uz svieti a chcem si konecne nieco obliect a nemat tam tie suncicky 😉
Drzim prsteky vsetkym 🙂

ryjana
6. máj 2013

@dzantica Super, som rada za teba ja sa uz tiez neviem dockat kedy sa rozlucim so 6-tky pri mojom tempte mi to asi dlhsie potrva ale nevzdam sa. Ako dlho ti trvalo dostat sa na 59kg?

alique
6. máj 2013

Babyyyy, mne sa blíži prvá voda (v stredu - sakra, keby som aspoň v práci bola)... Som fakt zvedavá na meranie.. 😀

dzantica
6. máj 2013

@ryjana asi mesiac sa mi stále pohybovala váha 60-61..ale diétu držím už dosť dlho (od 20.augusta 2012),takže to ide už slimáčim tempom dole..ale hlavne, že ide 🙂
Ale zas musím sa priznať, že aj sem tam porušujem..napr. 4 dni idem bez prehrešku a potom mám dva dni takú krízu,chuť na niečo iné a dám si trošku nepovoleného..nie veľa, krotím sa a nepreháňám to s jedlom..napr. v sobotu sme grilovali (mala som škrobový deň) a dala som si aj plátok upečenej slaninky, 1 tenučkú pečenú klobásku a trošku so špekačky a po dlheeej dobe k tomu krajec chleba..ale po tej šiestej sa už viem krotiť a vtedy už ozaj nič nezjem, nezhreším..aspoň že som si zvykla na takýto môj režim..chlapa mám v zahraničí tak sa mi lepšie chudne, keď mu nemusím vyvárať a neotvára chladničku koľkorázy aj o 10tej večer..potom to viac láka..ale teraz je to v pohode..držím sa v norme.. 🙂

@vandijan ďakujem 🙂 veruže aj ja som mala naposledy 59 kg už veľmi dávno..6 rokov minimálne, ak nie aj 7..a to budem mať teraz ešte len 23 rokov v júli..

schatje6
6. máj 2013

@dzantica Gratulujem, velka poklona 🙂

ryjana
6. máj 2013

@dzantica no to ti poviem my zijeme v zahranici a mojmu vyvaram skoro kazdy den takze mam stale pokusenie ale drzim sa uz nejak som si zvykla a moc sa nelakomim na tie jeho dobroty, ale vcera vecer o desiatej boze no musela som si dat karfiol lebo normalne by ma rozdrapilo 😖 , takze nie som sama komu to ide pomalsie hlavne ze zacina byt teplejsie a teplejsie a vtedy sa mi neziada moc jest takze sa nalievam vodou a na pocudovanie v minulosti ma casto bolievala hlava a to som jedla vselico a teraz jem menej a hlavne pijem 2litre vody denne niekedy aj viac a hlava ma nebolela vyse mesiaca takze super 😉

vandijan
6. máj 2013

@dzantica ja som staršia od teba ale tých 58 kg som mala pred 20 rokmi, mám 41 rokov, vraj vekom to ide pomalšie, ale myslím že rýchlosť je ok

lucula73
6. máj 2013

@dzantica ahoj,super,už so na teba myslela,že ako sa ti darí 🙂 ....
Ja sa k vám po mesiaci vraciam,držala som 28 dní ten detox podľa mačingovej a idem opäť na 90dnovku,ešte aspoň 5kg by to chcelo. 😠
Schudla som od januára 15kg,z toho za tých 28 dní detoxu 5,6kg...........ostatné bolo za 2,5 mesiaca 90dnovky 🙂

valpuesta
6. máj 2013

@dzantica ahoj,ja som s dala po 5 rokoch opat na 90dnovu dietu.Drzim ju len tyzden,ale ide to dobre..neviem kolko vazim,lebo vahu som vyhodila este v zime z nervov ako som pribrala.Ale myslim,ze mam teraz 65 kg.ja chcem dat na 58 kil..snad to do leta dam..
Inak velmi necvicim,lebo fakt nemam cas..jedine vecer a to padam od unavy..

dzantica
6. máj 2013

@schatje6 ďakujem.. 🙂

@ryjana tie časté bolesti hlavy som aj ja mávala pred diétou a počas diéty ma bolievala fakt len občas (keď to mám porovnať tak počas diéty minimálne)..Ale ako na potvoru ma dnes bolí.. ☹ Som si pred chvíľou dávala tabletku, ale to z toho, že som nevyspatá a na dnes som mala veľa vybavovania..Ešte len teraz som prišla domov..

@vandijan To fakt? Na profilovke vyzeráš minimálne o 10 rokov mladšie.. 🙂 super..

@lucula73 Si zlatá, ďakujem..Dobre sa mi zatiaľ darí..Kilečká ubúdajú síce pomaly, ale hlavne že ubúdajú, tak som spokojná.. 🙂

@valpuesta Držím ti palce..neboj, pôjde to..len musíš byť trpezlivá, všetko chce svoj čas..

mirkaveron
6. máj 2013

ahojte aj ja som schudla kedže som lenivá držať dietu pomohla som si inač 🙂 držím palce 🙂