90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mariannaz
6. máj 2013

@mirkaveron Ahoj a ako si si pomohla?

vandijan
7. máj 2013

@dzantica tak to si aj o mne myslia keď ma vidia, ale teraz vraj pomaly ako dievčatko 😀

lucula73
7. máj 2013

@mirkaveron však nám prezraď........

mirkaveron
7. máj 2013

prezradím kúpila som si tabletky od susedy a zabrali sú naozaj super mám overené 😉 a ani v jedle som sa nemusila omedzovať 😀

lucula73
7. máj 2013

@mirkaveron neverím............možno máš pravdu,možno záleží z akej váhy ideš,ale ja som prečítala kopec diskusií o tabletkách a mňa presvedčilo,že schudnem iba tak,že zmením stravovacie návyky. 😀 😉 😉

mirkaveron
7. máj 2013

ja som si to tak isto myslela ale majú v sebe niečo čo pomáha spaľovaniu 😉 takže ked išli prvé kilá dole bola som šťastná ako blcha 😀

alique
7. máj 2013

Dnes ma kolegyňa sprdla, že už nemám žiaden zadok... Sakra... O zadok mi vôbec nešlo... 😠 Ja chcem preč brucho a to mám stále pocit, že je vypuklé... ☹

vandijan
7. máj 2013

@alique aj to pôjde dolu, neboj 🙂
@mirkaveron ja tabletkám neverím, chce to pevnú vôľu,

včera som pozerala extrémne premeny, šialené čo človek dokáže so sebazaprením, ale naozaj sa musí mať aj rád, chlapík včera chudol zo 180 kg na 89,5,
už mi ani nevadí, že chudnem pomalšie, hoci nech by to trvalo rok, za rok to dám na 62 kg, a bude to už definitívne 😉

dzantica
7. máj 2013

@vandijan Ja som dnes kupovala radlera v lidli a predavačka sa na mňa asi pol minúty pozerá a po chvíly si odomňa pýtala občiansky, že vyzerám strašne mladučko 😀 Tak som jej predložila hneď vodičák.. To sa mi už dlho nestalo, že by si odomňa niekde v obchode pri pokladni pýtali občiansky.. 😀

aduss
8. máj 2013

ahojte baby, ako sa vam dari? uprimne, musim sa priznat, vobec nedodrziavam, akosi sa neviem nakopnut, ale uz mi pride fitlopta a cinky, zacinam cvicit od pondelka

denulka9
8. máj 2013

@aduss aj ja mám za sebou dni, kedy som porušila...mam svoje dni:/ to preto... všetko sladké...taraz sa na neho ani nepozriem..nevážim sa, lebo som naliata.. Dnes mam skroby, ale jem len ovocie.. nemám na nič chuť... Ale už 8 dní chodím športovať - bicykel, korčule, beh a švihadlo🙂 každý deň 2 druhy športu 1-2 hodiny... uvidím o týždeň aký bude výsledok..snáď pozitívny..🙂 všetkým vám prajem veľa trpezlivosti, aby ste vydržali v diéte a super výsledky! ktorými sa budeme chváliť! 😉

aduss
8. máj 2013

@denulka9 no to uplne poznam s tym menzesom, mne meskal dva tyzdne asi kvoli diete ..no a presne som vedela, ze uz dojde, lebo som zacala mat chute na rozne veci, zrovna v tom obdobi mi koncil prvy mesiac a odvtedy uz porusujem stale skoro tyzden a pol, ale musim sa znova nabudit a pokracovat, caka ma este dlha cesta 🙂 aj tebe prajem vela trpezlivosti, je fajn, ze sa tu atkto podporujeme a verim, ez dosiahneme vsetky svoje ciele 🙂

vandijan
8. máj 2013

@dzantica no vidíš, veď ono to má aj omladzujúci efekt, super 😉

@aduss ahoj moja, no dnes som bola turistikovať a bola som vonku 3,5 hodiny, z toho sme hodinu a pol šliapali hore a 3/4 hodinu dolu, taká pohodička, ale došla som taká hladná ako vlk, že som zhrešila jedným vlákninovým rožkom, takže čo už , myslím že pri dnešnom výkone to taká tragédia nebude, aj keď som mala obavy z mojich turistických nohavíc, lebo na jeseň som ich zapínala LTT(len tak tak), ku podivu mi dokonca v páse boli voľné, že by to už začalo aj takto? potom skvelé, aj keď s prehreškami

dzantica
8. máj 2013

baby..inak ja to nechááápem..v nedeľu som dostala MS a v nedeľu moja váha : 60 kg, v pondelok : 59 kg, v utorok 58 kg a dnes teda streda tiež 58 kg..tie kilá mi idú práve teraz nejak viac dole ako inokedy..inak vždy pri mrche minimálne o kilo-dve viac a teraz normálne čumím, že čo sa to deje..ale no nesťažujem si 😀 len mi je to divné, veľmi divnééé 😀

dzantica
8. máj 2013

@adamko05 Ahoj.. Ako sa ti darí? Pokračuješ tak ako si mala v pláne?

aduss
8. máj 2013

@vandijan no moja, ved uz si dost schudla, tak sa ani necuduj, ze ti boli nohavice volne 🙂 som rada, ze sa ti dari

alique
9. máj 2013

Tak včera prvý vodný deň a merania dopadli takto: váha 61,6 - 58,5, pás 80 - 75,5, boky 98 - 96, hrudník 95 - 94, nadlaktie 26 - 26, stehno 51 - 51.
Vodu som zvládla v pohode - síce som si dala banán s manželom, ale inak v pohode, výlet mi pomohol... 😎

vandijan
9. máj 2013

@aduss noo, veď aj ty, 😉
akurát že som ešte pri túrke fučala ako parná lokomotíva, ale preliezla som s mojím synom snáď všetko. 🙂 a v nedeľu plánujem ďalšiu túru, úplne som si pri nej prečistila hlavu 🙂
Ozaj spravila som si lečo, myslím že by to malo byť v pohode, či?
@dzantica super, tak ty nás ozaj motivuješ, geniálne .
@alique gratulujem k výsledkom

aduss
9. máj 2013

@vandijan lečo je určite v pohode,veď to máš zeleninku s vajíčkom 🙂

vandijan
9. máj 2013

@aduss noo práskla som si tam aj párok 😀

aduss
9. máj 2013

@vandijan aka zlata, ze praskla som si tam aj parok :D ale sak co, su to bielkoviny a po tolkom odriekani si zasluzis aj cosi nepovolene :D

vandijan
9. máj 2013

@aduss no ved to, ale je skvelé, ešte si to lečo na bielkoviny zopakujem, a dala som k tomu vlákninový rožok, kokos že obžerstvo, ale mňamka, už to ani neberiem ako diétku, ale ako štýl stravovania, aj sa mi páči, a ty čo máš dnes dobré na papanie?

aduss
10. máj 2013

@vandijan vies co moja, nedodrziavam vobec, neviem sa akosi nakopnut :/ ale dneska mi pride fitlopta a cinky, od pondelka chcem zacat cvicit 🙂

dzantica
10. máj 2013

Ahojte..Tak stále si držím 58 kg..Zajtra ma čaká vodný deň a vyzerá to tak, že po tak dlhom čase to je už posledný vodný deň..Diétu budem držať už len do 27.5., tak dúfam že dovtedy prídem do cieľa na 55 kg.. Potom 28.5. odchádzam pracovať do Rakúska a tam už nebudem mať možnosť sa prispôsobovať diéte, tak ako to bolo doteraz..Takže tam budem jesť už normálne raňajky,obed,večera a po 6tej už nič..Rátam s tým že nejaké 3-4 kg mi týmto pribudnú naspäť..Len dúfam, že to nebude viac, lebo ma porazí..Ale aj stresy budú (tie už sú aj teraz) lebo nová práca..Tak dúfam,že všetko zvládnem a že si aj kilečká udržím..No uvidíme ešte čo bude a ako bude 🙂

vandijan
10. máj 2013

@aduss ja hej, ale ešte necvičím, ale váha mi stojí, hádam sa to pohne, ale dnes mám akýsi smutný deň

aduss
10. máj 2013

@dzantica aj tak si krasne schudla a drzis to dlhodobo tak by som sa ziadnych 4 kil nebala 🙂
@vandijan no to viem, ez to moze obcas stat par dni a preco smutny den?

schatje6
10. máj 2013

@dzantica Gratulujem, si stale mojim vzorom a drzim palce do novej prace! 🙂 a ozvi sa potom sem-tam, ako sa ti dari 😉

dzantica
11. máj 2013

Ahojte dievčatá!
Keďže to je dnes moja posledná voda, napíšem vám moje celkové zhrnutie stratených kg a cm za obdobie od 20.08.2012 do 11.05.2013..Dnes ráno som sa pomerala..
Váha: Na začiatku : 83 kg Teraz : 58 kg (Spolu mínus 25 kg)
Ob.pása (meraný pod pupkom v najširšej časti): Na začiatku : 103 cm Teraz : 84 cm (Spolu mínus 19 cm)
Obvod pása (meraný v najužšej časti-tam kde sa po správnosti má merať) Na začiatku : neviem Teraz : 69 cm
Obvod bokov: Na začiatku : 111 cm Teraz : 91 cm (Spolu mínus 20 cm)
Obvod hrudníka: Na začiatku : 110 cm Teraz : 89 cm (Spolu mínus 21 cm)
Obvod nadlaktia: Na začiatku : 39 cm Teraz : 27 cm (Spolu mínus 12 cm)
Obvod stehien: Na začiatku : 67 cm Teraz : 52 cm (Spolu mínus 15 cm)

schatje6
11. máj 2013

@dzantica waaaaaw, gratulujem, drzim palce na poslednu vodu. uzivaj si, aka si teraz krasna 😉

adamko05
11. máj 2013

@dzantica krasááááááááá
ahojte
si sa pýtala ako...tak pomaličky ... po troške delím.... večer sa snažím len šunka, šalát, syr... niekedy to ide lepšie, niekedy horšie.... váha je vyššia, ako na konci 9O DD (ale to som počítala).. som okolo 62 kg, stále sa snažím cvičiť (teraz boli deti choré, tak som to mala obmedzené, ale snád zasa tento týžden pôjdem 3krát - teraz len raz, dva som chodila...) a už som sa asi dva týždne nevažíla, bo zabúdam baterky kupiť do váhy 😀 ... takže tak.. snažím sa papa 5krát.... uvidíme, verím, že sa dostanem na tých 57-58 kg... aj ked nie hned, časom