90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
1. mar 2014

@boldy drziiiim prsteky, urcite to das 😉

keikasik
1. mar 2014

ahojte no super sikulky... pekne ste isli dole...vaaau...paradicka

andrea1516
1. mar 2014

@lydka84 pokazil sa my pc a nedrzim ju uz asi tyzden nestiham a vela som podvazala jem podla odelenej zavarila my ta celiakija lebo ked si upecjem chleba a dam do mrazaku uz je hnusny neda sa jest tak ju jem den dva lebo my je luto vyhodit 3eurove chleba ...takze od dneska som na odelenej strave dva dni bielkoviny dva dni skroby tam uz nerozdelujem uh a škroby ....v aprili my porobja testy dufam na celiakiju a predpisu recept teraz je to takto taske ...zastala som si aj ja dneska na vahu mam 95,80 sralo ma velmi ze to stalo a skusim takto uvidime ak nie zase sacnem tuto dietu inac gratulujem zislo ty to krasne zial neviem sa kuknut na tabulku lebo pisem s pc malej ale urcite vam to ide kazdej krasne dole

lydka84
1. mar 2014

@andrea1516 ahoj, no s misenou sme sa prave dnes bavili ze kam si sa nam stratila, je mi to s tou celiakiou luto .... ale zdravie je prvorade.... no podla mna bude dobra ja ta delena, urcite elpsie ako klasicke stravovanie a co ranajkuses?: normalne chlieb ci si si nechala ovocie ?

andrea1516
1. mar 2014

@lydka84 ovocje nadalej budem cca podla tejto diety ale menit dva a dva dni a uvidime dufam ze s ato konecne pohne dole lebo ma to nebavi

lydka84
1. mar 2014

@andrea1516 urcite sa pohne neboj sa, ak zanechas obocie a nezacnes kombinovta 5 cez 9 tak to urcite pojde...kazda si mu najst to co jej vyhovuje najviac

lydka84
1. mar 2014

@andrea1516 takze pojdes 2xbielkoviny 2x skroby a raz vitaminy? ci ?

andrea1516
1. mar 2014

@lydka84 ano ale stym ze v škroboch bude aj uh cize bud bezlepkovy chcelbik zelenina alebo cicer zelenina alebo bezlepkove cestoviny zelenina a bielkoviny poriadne a hotovo uvidime mozno s ato pohne no dufam

lydka84
1. mar 2014

@andrea1516 len nemiesaj UH a skroby dokopy 🙂 a urcite sa to pohne neboj sa

andrea1516
1. mar 2014

@lydka84 nie jeden den to druhy to alebo vecera jedno obed druhe

lydka84
1. mar 2014

@andrea1516 takze princip dalsich 90 dni, o mesiac budeme papat rovnako 😀 😀 😀

misena741
1. mar 2014

@andrea1516 no nazdar. pozeram , ze kde si. rano sme si o tebe pisali. clovek si tie choroby nenavybera. mas pravdu, skoda vyhaczovat tak drahy chlieb. a bez chleba by si nevydrzala? ja jej chleba malo, sem tam k bielkovine rohlik. takže ide ti vaha dolu?mala si aj volný den?

lydka84
1. mar 2014

dievcata ze aky krasny den, asi po pol roku som bola u kadernicky a ona na mna ty si jak nadherne schudla 🙂 🙂 🙂 nic ma za posledne dva mesiace nepotesilo viac ako jej slovaaaa dnes 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matamisi
1. mar 2014

@lydka84 super tak to ti gratulujem este raz...ani mne vodny den nerobi problem len vcera som bola fakt strasne unavena....inac na lymfu chodim aj ja ked som u ocina ...o o 11dni ideme tiez tak budem chodit na lymfu,vacu pover a vibra fit🙂 tesim sa....ozaj nahodou na fb si neni v sukromnej skupine chudneme s jillian michaels? ak ano tak som tam prave davala fotky mojej premeny za dva mesiace😉

lydka84
1. mar 2014

@matamisi v nejakych som idem kuk ci tam nieco pribudlo 😉

matamisi
1. mar 2014

@lydka84 budem s tebou nadalej na udrziavacke😉 a ten caj mam tiez rada len este stale kojim tak nechcem pokusat...pijem len bilinkove a feniklovy🙂

lydka84
1. mar 2014

@matamisi ale sak to je bilynkovy to su 2 druhy maty, citronova trava, listy cernic, pupava a malinova aroma 😉
no uz s ana tu urdrziavacku tesim ked som vcera nastudovala co sa tam moze papat 😝 😝 😝 😝
a prosim posli mi link na tu skupinu aby soms a tam pridala som asi v inej ako ty lebo zaidne foto tam nie su ,.,,,, a celkovo je nudna na mna....

matamisi
1. mar 2014

@lydka84 to je sukromna skupina a skoro kazdy tam dava fotky tak ju asi tsk lahko nenajdes ale napis mi tvoje meno na fb a poziadam adminku nech ta prijme😉

lydka84
1. mar 2014

@matamisi uz som to nasla, dala som si ziadost o prijatie do skupiny snad uz ta spravna xixi

matamisi
1. mar 2014

@lydka84 super,je to velmi dobra stranka a strasne zlate baby su tam bez nich by som uz davno necvicila🙂

matamisi
1. mar 2014

@lydka84 matu nesmiem,to je na zastavenie mlieka🙂

lydka84
1. mar 2014

@matamisi aha, to som netusila , tak si na neho pockas 😉

estachova
1. mar 2014

@lydka84 už som opravila tabuľku, ale ja som to nepísala, niekto sa asi pomýlil 😀

lydka84
1. mar 2014

@estachova no ja som to nebola 😀 😀 😀 😀 ja som len cumela ze jake 7,5 kila tam mas ze ci uz len topanky po tebe ostali 😀 😀 😀

andrea1516
1. mar 2014

@misena741 nejem casto chleba ale opcas ma chyti faza ze ho potrebujem inac k bielkovinam som ho nejedla a kila mi mesiac stoja alebo su trosku horevisie mna to sere najviac ...skusim mesiac tu odelenenu ako my v tom svet zdravia radi doktorka a uvidime potom len si musim pripravit jedalnicek dopredu aby som nepodvadzala.tebe sa dari ako?kolko mas dole?

misena741
1. mar 2014

@andrea1516 ja tento mesiac 4,5. celkovo 41 kg. mna ti to fakt zacalo bavit. uz to mam ako drogu. len v cvicenim som povolila. tiez zdrav. problemy. dnes sme dali von trampoinu, tak som si aspon trocha poskakala. nejako malo sem chodis. ja tiez , mam vela prace, tie problemy...ale dietku drzim, dufam, ze dam este nejake kilo dole. i ked obcas porusim, ale snažim sa potom vynechat vecere. ☹ ale stoji mi to za to. kupujem si vel. 38, vela ludi ma ani nepozna, za poslednu dobu som pocula snad viac komplimentov ako za cely zivot. tak som stastna. dufam, ze si to nepokazim.skusim pridat aj fot, aby som to tu troska motivovala 😉

andrea1516
1. mar 2014

@misena741 pridaj prosim mozmo ma to nakopne u mna tie kila mesiac stali to ma velmi trapilo a preto som podlamna viac povolovala lebo ma to prestalo bavit ked kila stoja

lovacka
1. mar 2014

ahojte,
ako casto sa vazote?len vo vodovy den?
ja som dnes mala na obed rezance s tvarohom a na veceru croasant a dva male linecke kolaciky a jasne horka cokoladka k tomu.
zajtra mam cely den ovocie, tak sme si dnes boli urobit zasoby aby som mala co papat.na obed si urobim asi nieco so slivkami mame este v mrazaku tak mozno hodim na panvicu k nim banan posypem kokosom 😀
ranajky mam zajtra pomelo mnam to milujem uz sa tesim
asi sa mi ani neoplati ani vazit ani meriat vazila som sa len pred troma dnami a merala pred tyzdnom...nech ma to nedemotivuje 😅
aj ked ked som prvyraz drzala tak sme sa tusim tyzdenne pisali do tabuliek
a blahozelam k vysledkom

nina2110
1. mar 2014

žienky ak som večeru mala už o 16 hod. a dnes mám prvý deň, čo si môžem ešte do 20hod. dať na zjedenie? 😀

lydka84
1. mar 2014

@nina2110 zelninuuuu 😉 😉 😉