90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
18. mar 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tam my sme uz zacali, poniektori (minimalne je nas takych 30 zienok a chlapov ) co uz máme druhý mesiac aj za sebou, o chvilu mame 3 vodovy den ......

kto sa chce pridať je samozrejme vítaní, aj so zapisanim sa do nasich tabuliek aspon s vasimi menami a datumom zaciatku....

posielam linky kde sa kniha da stiahnúť v slovencine a v cestine (je to divne ale kazdy preklad je iny...a kazda dovoluje v dane dni nieco navyse...odporucam pozriet obe a zosumarizovat to spolu s linkami ) a link na www v svk stranku kde je vysvetlenie - princip + 90 receptov (zase trosku inak ako v knihach) + link v slovincine ( ak som dobre pochopila tam tato dieta vznikla a su tam asi naj rozpisane potraviny co kam patri) kniha je prehladnejsia co sa tyka informacii a link je lepsi na recepty odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

knihy na stiahnutie:

http://uloz.to/xr2H5X2/90denni-rozlisovaci-diet...

http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

adresy na linky:

https://sites.google.com/site/locevalnadieta/po...

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa ubytky dopisali vzdy po vodovom dni ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a este ak to nechcete zverejniť tak sa aspoň zapíšte – mená a zaciatok diety aby sme vedeli koľko nas je a koľké ideme za svojimi cielmi ale doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA tak sup sup pridavat recepty kľudne aj s fotkami na inspiraciu vsetky povinne aspon po jednom do každého dňa !!!!!!!

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

prosim pridavat len recepty !!!!!! aby sme sa inspirovali navzajom popripade pod #90dd si budeme odkonzultuvavat kam ktoru potravinu zaradit, ine komentare budu mazane, ma nam to pomoct pri vareni v napadoch alebo v tom ako sa co pripravuje a nie na ine debaty...tie budeme nadalej viest tu na tomto fore

https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
a este rozdelenie potravin podla dni pre zopakovanie :

RAŇAJKY 8:00-12:00
vsetky druhy ovocia cerstve aj susene, oriesky, semena, ale aj ovocno-zeleninove dzusy
(ovocie je super ked si ho posypete skoricou, hlavne jablka,banany, mandarinky a pomarance)

DESIATA:
1 ks ovocie alebo oriešky

OBEDY a VEČERE podľa typov dní: 12:00-20:00

BIELKOVINY:
jeden druh bielkoviny (maso bez koze, ryby, morske plody, tofu, sojove platky alebo kocky, vajicka, mlieko a mliečne výrobky : syr, tvaroh, biely jogurt, smotana ) + ZELENINU + vyvar (zeleninovy alebo kuraci) + 1 krajec celozrneho chleba
(nikdy sa nemiešaju dva druhy bielkovin, takze bud mliecne vyrobky alebo maso alebo vajicka alebo tofu alebo .......... (ale mozu sa kombinovat mliecne vyrobky medzi sebou, cize napr na sopsky salat si mozete urobit zalievku z bieleho jogurtu )
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 4 hodiny
večera: 1/2 obeda + zelenina, bez vyvaru, bez chleba

ŠKROBY:
- plodiny s vysokym obsahom škrobu !!!!
ryza, zemiaky, kukurica, susena fazula,suseny hrach, susena soja, sosovica, cicer, (mozu sa aj miesat čiže zemiaky + sosovica, sosovicovy privarok + zemiaky v supke) + ZELENINU+ zeleninovy vyvar + 1 krajec celozrneho chleba
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 3 hodiny
večera: 1/2 obeda + zelenina , bez vyvaru, bez chleba

UHLOHYDRÁTY:
cestoviny s rôznou zeleninou ,pizza s paradajkovou omackou, sampionami a zeleninou, slane pecivo, pracliky, slane kolace velkosti pizze z kysnuteho aj nekysnuteho cesta, palacinky alebo lievance BEZ VAJEC A BEZ MLIEKA !!!!! , ale aj obilniny a vyrobky z nich: pohanka, jacnem, proso,pšeno, vsetky druhy vlociek .............. (patrí tu aj polenta - kukuricna kasa, slovenská ryža, tarhoňa, kuskus, musli,"polystyrenove chlebiky"...), vsetky jedla z muky ...
- casovy odstup medzi obedom a vecerou minimalne 3 hodiny
večera: 1 ks torty alebo 3 mensie kolaciky alebo 3 kopceky zmrzliny a k tomu 10 g horkej cokolady - na varenie - POVINNE , ak nie ste na sladké tak slané pečivo alebo 1/2 obeda

VITAMINY:
ovocie, orechy, semena, popripade zelenina ,mozu byt aj kompoty, ovocne polievky, zeleninove polievky, pecene ovocie alebo zelenina,varené ovocné kase (dochucovat mozete umelym sladidlom)
(POZOR nepatria tu susene strukoviny a kukurica !!! - tie patria k škrobom )
- jesť môžete v tento den kazde 2 hodiny

OLOVRANT
- ak ste hladny dajte si zeleninu, popripade malo sladke ovocie (čiže nie banány, hrozno, hrušky, žltý melón)

MEDZI 20:00-4:00 NIC NEJEME

NEUTRALNE POTRAVINY :
- zelenina (okrem susenych strukoviny a kukurice)
(zeleny hrasok a zelena fazulka su zelenina - nemaju vysoky obsah skrobu )
- huby
- korenie
- bylinky
- orechy a semena
- jedlé gaštany
- kokos

VODOVY DEN
- 29 deň, pijeme len vodu

PITNY REZIM
nezabudajte na pitny rezim , kava a caj sa piju bez cukru a bez mieka .............. v knihe sa pise ze ak musite do kavy mlieko tak sojove .....(pise sa o tom v knihe na 62 - den v rubrike Nechuti vam? )
veľmi chutna je voda s citronom ( zazvorom , skoricou )
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cutty
18. mar 2014

@lydka84 drzim sa zatial a azda mi to vydrzi co najdlhsie :D samozrejme aj zhresim niekedy sladkym ale tak co uz so mnou 😝 dnes som si dobre zacvicila, jillian L3 po nej 10 minut na brucho od Boba Harpera a este aj 25 minut cardio od jillian. Dnes som mala vitaminy a uz sa neviem dockat zajtrajsieho obeda 😀 a ty ako ?

zebatox
19. mar 2014

@lydka84 nemam cuketu a na "valale"su biedne potraviny 😒 ale si budem robit spenatovy posuch joj uz sa tesim. Dnes mozem vlocky nie? Lebo ich planujem dat namiesto muky

sisa1971
19. mar 2014

@misena741 klobúk dole 🙂 úžasnééééé, za akú dobu ti to išlo dole ? čo cvičíš? gratulujem ti k pevnej vôli, to nie je ľahké dokázať, ale tebe sa to podarilo, ešte raz GRATULUJEM , si veľmi peknučká 🙂 🙂 drž sa

andrea1516
19. mar 2014

@lydka84 ale ano uvaujem aj nad tym ale aj znama schudla cez svet zdravja 24kg ja uz sama neviem co by mne rozštartovalao metabolizmus

misena741
19. mar 2014

@aduss ahoj ano drzim 90DD,este mi chyba 6 kg a mam to za sebou. potom si to len udrzat. dufam, ze sa prida ku mne aj lydka a ideme na udrziavaciu. ja potiahnem este mesiac 90 dd. drzim dietu od jula

misena741
19. mar 2014

@matamisi dakujem, hl. som na seba hrda ja, že som to zvladla. Nikto mi neveril. Chcem schudnut este tych 6 kg, nech mam vytuženu hmotnost. 🙂

lucxy
19. mar 2014

Ahojte uz som tu...tieto dva dni troskku pokazene ale nevadi...ide sa dalej..prave zujem hrusku s jablkom...idem si precitat co ste pisali...pekny den..vonku je strasne 🙂

misena741
19. mar 2014

@lydka84 lyduska dakujem, som rada, že sa vam to paci. Neboj das to aj ty, aj ine kocky. musime to robit pre seba. Som dokaz že sa to da, aj bez drahych tabletiek, a pod. nezmyslov. dnes mam vodu, idem aj do sluzby už teraz sa desim. 😖

misena741
19. mar 2014

@zebatox nie najprv som obmedzial vecere, chlieb , sladkosti, potom som drzala atkinsonovu a teraz 90DD. este mesiac a idem na udrziavacku.

lucxy
19. mar 2014

Co idete dneska papat

misena741
19. mar 2014

@aduss babenky budete, chce to len cas

misena741
19. mar 2014

@andrea1516 adi neboj zvladnes to aj ty. Treba to amt vhlave. ja som zacinala z vysokej vahy, prvych 9 kg si nikto ani nevsimol. mne to ide tiez teraz tažko, ale stoji mi za to vydrzat. uz len 6 kg, a idem na udrziavacku. verim , že to dokažeš, pre seba, babatko. inak poviem ti niekedy mi prislo , že som silna, ale bola som v pohode. teraz sa mi zda , že som tlsta. ked som porovnala tieto fotky , skoro som odpadla. vobec som sa nespoznala. mam chut si 1 fotku dat na chladnicku 😝

lucxy
19. mar 2014

Misena741 fakt krasna premena...uzasne 🙂

lucxy
19. mar 2014

Co hovori rodina a okolie

yasmin88
19. mar 2014

@lydka84 no dievčatá od nedele tragedy..... ☹ víno, tiramisu, tatarák, chlebíky.........tod oslava manželový 28narodenín, hrozne sa hambím................dnes vodička 😉

andrea1516
19. mar 2014

@misena741 daj si na chladnicku aby si vydela cica nezer aj Macingova ju ma nachladnicke ako vyzerala pretim ze na imitaciu...ja som slaba alebo ja uz neviem

misena741
19. mar 2014

@andrea1516 neboj sa das to.stoji to za to

misena741
19. mar 2014

@lucxy dik, zatial mi vsetci hovoria, ze super premena.tak som na seba hrda, ze som to zvladla.este 6 kg a mam to za sebou.fakt uzasny pocit 😀

misena741
19. mar 2014

@sisa1971 dakujem 😀

lydka84
19. mar 2014

@cutty ja fajn dnes UH zajtra vitaminy ,,,, a momentalne som dosla z prace tak veget 🙂 a sem tam zresi kazda z nas z toho si velku hlavu robit netreba len pozor aby sa to nestalo pravidlom, to by uz nebolo dobreeee 😀 😀 😀

lydka84
19. mar 2014

@zebatox ano, vlocky su UH 😉

lydka84
19. mar 2014

@andrea1516 a a neratali ti aky mas teraz metabolizmus?

lydka84
19. mar 2014

@misena741 tak ja budem spokojna ked to bude u mna -25 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
19. mar 2014

@yasmin88 nevadiii len pod dalej ..... 😉 😉

lucxy
19. mar 2014

Tak na obed som si dala zemiaky a salat zeleninovy 🙂

misena741
19. mar 2014

@lydka84 jasne, musime byt spokojne.ked budes mat -25 , budes chciet aj aj -30. 😀 neboj dame to.dnes voda,zacina ma boliet hlava.juj nebude to dobre.sluzim celu noc, rano zase do prace.ale tesim s na ranjky, hrusky z kokosom.na obed pojdem asi do restiky na salt s maskom, ale dala by som si mc donalds menicko 😝 😀 ,cely den slintam 😢

evica2977
19. mar 2014

@lydka84 ďakujem za opytanie, zatiaľ sa držím, len tie uhlohydraty som trosku presvihla🙂))) Ako si ich zvládali v tie prvé dni ty?!
Mam ešte jednu prosbu, aj na ostatne kocky- 30.3. mame oslavu v reštaurácii a mne vychádza vitaminovy deň, co s tym?!

1veroncek1
19. mar 2014

@lydka84 ja si ju objednavam tu co si mi link poslala
dakujem

zazulkaa
19. mar 2014

Ahojte, ja dnes bielkoviny, na večeru grilovaný germelín so zeleninkou, zajtra ma čaká rizoto. Cítim sa stále nejaká hladná a iba by som jedla.. :/ Váha je 2 týždne po vodnom dni 0,5kg viac, takže som z toho trošku smutná, ale dúfam, že sa to ešte pohne. Môže sa ísť po tých 90 dňoch ešte na pár dní znovu? či treba dať udržiavaciu a až potom 90 dní?
@misena741 gratulujem k premene 🙂 vyzeráš úžasne, mladšie a spokojne 🙂 si určite vzorom pre mnohé ženy. Myslím, že ti netreba ani tých 6kg, ale ako poznám seba, človek vie sám najlepšie kedy sa cíti dobre 🙂 nie kedy to povie okolie, takže držím palce a aj pri udržiavaní.