90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mima
2. mar 2010

zuzanaca dik, ze si poopravila tabulku, Peterb ma akosi vyhodil, mna co som ju vcera zalozila, chapes ? ... 😀 😀 😀

no inac som zvedava ci ti to vydrzi na vecne veky, ale budem drzat palce

dnes som dofrcala do prace az po obede, tak dobieham v praci aj v citani tunak na fore, a neviem, ze co zvolim na vecer, teda myslim ake cvicenie, lebo jedlo mi zostalo z obeda

zuzanaca
2. mar 2010

mima.....nevydrží, tomu ver 😀 😀 😝

adrina
2. mar 2010

ja za polhoďku idem domof....hurra...páána..no fakt som za lenivú dneskaj... 😝 😝 😝 😝
ale aspoň nie som taká hladná ako včera, ani hlava ma nebolí 😉 😉 😉 😉 😉

ejbyk
2. mar 2010

hlava bolí, ked sa málo pije...ako mna dnes napr. 😒
uz nech som doma, dnes uz nic nevyprodukujem...a iba hluposti vymyslam co zjest.

mima
2. mar 2010

mna tiez hlava bolieva ked malo pijem, som este taka napratana z obeda a to by som mala jest cochvila veceru, inac ja ani nebyvam nejako extra hladna ani mimo diety, ja len jem lebo je cas obeda al., ze uz by som asi mala jest....no a potom preto lebo lubim to ci ono.... 😀 😀 😀

misinn
2. mar 2010

peter, ved ty mas dobru vahu, este chces schudnut?podla mna k tvojej vyske je to akurat 🙂

saraja
2. mar 2010

mima, 34r, 2d, 74kg, 172cm, / -1 kg /
peterb, 33r, 55d, 83kg, 190cm (-11 kg)
saraja, 2d, 70 kg, 162 cm
adamko, 29r, 9d, 65,2kg, 168 cm (-1 kg)
ejbyk 25r, 50d, 56kg (-4 kg)
ninny 22r, 6d, 72kg, 160cm (-2 kg)
yanna 22r, 9d, 73,2kg, 177cm (-1.8 kg)
lubikaf 29r, 39d, 68kg (-3 kg)
zuzanaca 29r, 44d, 64kg, 170cm (-5 kg)
nelinka79 30r, 2d, 67kg , 168 cm
adrina 34r, 2d, 93kg, 183cm
hajda22, 31r, 59d, 86kg, 165cm (-6,5kg)
olianko 34r, 21d, 70kg , 175cm (-3kg)
lemge 29r, 60d, 69kg ,167cm (-11kg)

ahojte spolubojovnicky, dopisala som si vysku
vcera to celkom uslo, len ma bolela hlava aj ked som vypila okolo 3 litre tekutin
a dnes ma boli znovu... dufam, ze nebudem chora ☹
dnes som mala zemiacky so zeleninkou 😝

zuzanaca
2. mar 2010

baby, zachvilu končíme v práci, juchuchú a pojde sa domov pomaly už aj večerať. 🙂
Papa, ozvem sa znova v noci 😉

mima
2. mar 2010

ze v noci a co ty nemozes spavat ?

zuzulikz
2. mar 2010

AHojte, skrobovy den skoro za nami, po prvom vitaminovom sa ozvem 🙂 Jaj, babulky, tolko nas tu je, ze ani nestiham citat 🙂

lubikaf
2. mar 2010

zuzulikz to je dobre, aspon mame co citat (teda nie ze by som doma nemala co robit 😀 ), ale cim nas je viac, tym viac som motivovana 🙂

adrina
2. mar 2010

pekný večer....🙂)) druhý deň za mnou...som trocha zhrešila,som ochutnala zajtrajší obed...špagety 😠 😠 😠 😠 😠
normálne som neodolala 😔 😔 😔 😔 😔

zuzulikz
2. mar 2010

ahooooooooooooooooojteee 🙂 skrobovy den skoro za nami, 100 percent 🙂 zajtra si robim spenatove cestoviny s kecupom, mnaaaaaamky 🙂 drzim palce, uz sme na tretom dni skoro, ej ale to ide 🙂

zuzanaca
2. mar 2010

mima.....môžem spavat 🙂 , no pred spaním si zapinam konika na dobru noc 😉 , skor nestiham 😅

aj u mna škroby dopadli na 100% a zajtra ešte neviem čo budem jesť ☹

zuzulikz....dopis sa do tabulky 😉

blazka24
2. mar 2010

ahojte babule, tak druhé kilo dole, síce za cenu že mi vyprázdnilo absolútne celý objem čriev a cítila som sa ako reklama na gutalax ale čo už.....niečo mi nesadlo a to som mala bielkovinový deň 😉

adrina
3. mar 2010

brééé ránko... 😵 😵 😵 😵 môj včerajší prehrešok som si ráno odbehala častou návštevou wc....niečo na spôsob gutalax 😉 😉 😉 😉 to mám za to,že som neodolala.... 😀 😀 😀 😀
aj do práce som meškala...nedalo sa mi odísť 😀 😀 😀 😀 😀

lubikaf
3. mar 2010

ahojte, ja tiey dnes UHT, ale netusim, co si navarit. nic moc doma nemam, mam sice cesto na pizzu, aj cestoviny, ale nic na to ☹

adrina
3. mar 2010

lubi..ja mám špagety...s takou parajkovou omáčkou..celkom fajne 😉 😉 😉

ejbyk
3. mar 2010

dobré ránko...baby, mne sa vobec nedari!! tak sa hnevam na seba ale aj tak hresim...a som taka leniva ako este nikdy. mne sa nechce obed si chystat doma...a potom zlupnem nejaku hlupost. mam tolko motivujucich faktorov. az sa bojim aj na vahu postavit...som strasne smutna. nejak mi nejde...vobec 😔 😔 😔 😔 😢

adrina
3. mar 2010

ejbyk...ale hlavu hore....bývajú aj blbé dni 😉 😉 😉 to prejde 😵 😵 😵 😵
ja som včera lietala po meste a zháňala baterky do váhy....samozrejme,že nemám..ale vraj mi objednajú,tak hádam do piatku budem mať..ak nie,objednám z netu

nelinka79
3. mar 2010

dobre ranecko 😀
ejbyk neboj nasledujuce dni budu lepsie ...
adrina ja zas odkedy som dietke mam vetry co som nikdy nemavala. dufam ze sa to upravi lebo som jak prdko 😎

adrina
3. mar 2010

nelinka..že prdko 😀 😀 😀 😀 som sa zasmiala

ejbyk
3. mar 2010

..ked uz bolo tak dobre joooj. pekne som si chudla bola som zabehnuta. zrazu prisiel zlom...ja mam pocit ze preto lebo prisiel do mojho zivota novy "rusivy element" !muž! 😀 😀 😀 😀 a je po chudnuti!!
...do mája si dávam závazok dostat sa na 52kg!!! a basta. chcela by som zacat konecne chodit aj cvicit, ale cakam este na lepsie pocasko, nech mam viac energie...slniecko potrebujem a tak

adrina
3. mar 2010

ejbyk...mne ked prišiel do života muž..chudla som aj bez diety... 😀 😀 😀 😀

nelinka79
3. mar 2010

adrina ... skoda ze ten osial z muža uz presiel 😅 a chudnut treba s dietou

adrina
3. mar 2010

nelinka..však to.... 😀 😀 😀 😀 😀

ejbyk
3. mar 2010

adrina...nooo to ja ked mam pohodu, tak tu pohodu zajedam 😀 a tak je to zatial aj v tomto pripade.
...ved ja mu to zratam...nech sa o mna stara, ak budem priberat, vymenim ho 😀 😀 😀 😀

misinn
3. mar 2010

ahojteee 🙂 😀 dnes mam taku dobru naladu, konecne som si navliekla jarny kabat, aj ked mi je este tesny ale konecne ho aspon zapnem 😀

adrina
3. mar 2010

missin...jarný kabát??veď u nás napadal sneh... 😕 😕 😕 či to si len skúšala??

nelinka79
3. mar 2010

misinn si sikulka 🙂

ejbyk ja zas ked mam stres tak zerem a ked mam pohodu tak sa ovladam.