90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
10. máj 2010

ahojte! 🙂
zajtra mám vodný deň 😝 🙄 😖 😅 😀
to bude žúžo... 😅 😀
nuž, ale bojujeme ďalej... 😅 😝

inak, dnes mi druhý človek povedal, že 90-ku už na mne vidno...!:.. 😵 😉 🙂
júj, tak sa teším 😵 😵 😵

za to za večer si zaslúžim bitku 😝 🙄 🤐 ... (celý deň vydržím na troch kúskoch ovocia-viac som nestihla, mala som hektický deň, no a večer som si šupla toust, čo zostal po chlapcoch z rána 😝 😝 😝 🙄, palicu na mňa!, ale hneď som si umyla zuby, nech už nič nepokazím, viac ako som už ... 😝 😖)...

zajtra si to odtrpím... 😝
(a to ešte aj v zubárskom kresle 😝 😝 😝 )...

magimary
10. máj 2010

90-ku som myslela 90-dňovku... 😅 😀
tak divne to vyznelo... 😅

adamko05
10. máj 2010

práve som dovečerala... dve vajíčka na tvrdo... samotné... môže byt?? 😉

a pôjdem dat aspon 10 km na bicykli a pár minut aj na rotane....

dnes nič (zatiaľ) naviac, tak snád vydržím.. u našich som bola, mama tortu nukala, mala zo svadby, a.... NEDALA SOM SI 😵 😵 😵

kupila som si do zásoby orechovu zmes.. keby prišla dakedy kríza 😉

gudulo
10. máj 2010

mary ahoj, aj ty 90tkujes 😀 , mne tiez v sobotu povedali ze na mne vidno ze som schudla a po rokoch uz mam na nohaviciach opasok, aj ked od mojho ciela je to stale daleko daleko
dnes som mala posuch na obed a vecer - nanuuuuuuk, to bola mnamka 😵
zajtra ovocny den a asi pojdem na navstevu, tak si cestou budem musiet kupit nejaky ten obedik - dala by som si hrozno
dufam ze to pojde

julca23
10. máj 2010

čaute......
magimary.......tak to je super pokrok,ked ťa už aj chvália.....zajtra sa drž
dnes diéta pokazená....vitamíny,ale na večeru som si zajedla segedínsky guláš....síce mäso som vyberala,ale tiež to nieje ono....ale ľudia nejde mi to,lebo mám stresy teraz kvôli štátniciam,tak preto tak veľmi nedodržujem,hoci by som tak veľmi chcela 😖 😢
zajtra bielkoviny a vôbec netuším ši si urobím.....asi niečo tu prelistujem ...... 😕

m.a.r.t.i.n.a
11. máj 2010

DOBRÉ rÁNKO KOČKY !

Tak dneska sumaruzujem, lebo mám za sebou presne týždeň 90DD: začala som na 71,3kg a dneska ráno 69,5kg. Aspoň niečo 😵
Ale stále je to ešte ďaleko od mojich naplánovaných 62kg 😒

Dneska na obed budem robiť pene s pestom a dusenými žampiónikmi....Už aby bolo 12hodín 😀

Magimary,držím palce dneska, ja sa toho vodového obávam,no možno sa k nemu ani nedopracujem vobec 😅 😔

m.a.r.t.i.n.a
11. máj 2010

SumarIzujem som chcela napísať 😅 ...od hladu nevidím 😀

yanni
11. máj 2010

Dobre rano Martinka,

boze a ty co tu tak skoro? Neda ti maly spat? 😠

No tak to mas s tym chudnutim ako ja. Ja som sa na 9. den rano vazila a mala som dolu len 1,15 kg 😠 No ale ono je to lepsie malo ako nic. Alebo dokonca este nieco navyse 😕 Ja som fakt zvedava, ci zhodim aj viac. Ja by som este takych 5-6 kg. Viac nie, to by ma asi zavreli na psychiatriu, ze anorekticka 😀 Nie vazne, od buduceho tyzdna uz zase intenzivne sport, fitko je uz prestahovane, len este nieco musia doladit tak zajtra zase odpadne pilates a vo stvrtok Six-Pack-Kurz. Ide ma svihnut. Ale pojdem zajtra na plavaren a mozno aj vo stvrtok, mame sviatok, takze ziadna blba kancelaria, clovek sa moze vyspat a hadam aj stihnem nieco porobit 😉

Pocuvaj a ty mas dnes cestoviny? Ja tiez 😉 Som si vcera uz nachystala tiez penne 😀 ale s paradajkovou omackou s bazalkou. A vecer si dam asi len salat lebo grep ako vcera, alebo predsa kolacik, taky daky na chudnutie 😀 😀 Mne to nejako nechuti aj obed aj vecera to iste. Na druhy den by som to iste mohla jest ale dvakrat za den, no ja neviem

misinn
11. máj 2010

ahojte 🙂 tak ja som dala dole dalsie kg taka som rada 😀

zuuzka
11. máj 2010

Ahojte kocky. Martinka aj ja som zacinala na rovnakych kilach a zhruba 1.5 kg za tyzden to slo dolu. Podla mna je to celkom fajn. Teraz nas caka par dni s rodicmi tak to si teda budem musiet davat pozot pretoze nechcem tento vydrety ubytok ohrozit 😀 No a dnes bielkoviny, tak ma caka spenatik s vajickom. Baby ja inak vobec nedodrzujem, ze co na obed aj na veceru a aj tak to ide dolu. A som rada, ze sa ovela zdravsie stravujem. Misinn super 😉 No aj ja by som mala zaradit nejaky sport. Obcas sa sice postavim na stepper, ale to je maaalo. Tak pekny den vsetkym 🙂

adamko05
11. máj 2010

ahojte...
ja včera na 110% (sa chválim 😀 , dufam, že mi to vydrží)... prehrešok žiadny (no šak prvy den, to by bolo)... a dala som 12 km na stacionáre aj dáke brušáky... 😵

teraz práve pijem kávu (s mliečkom troška ☹ ) a mala som troška nesolenych arašidov, boli sme u lekárky s malym, tak som nič iné nestihla dobnut... ani nič nemám, dnes v TEscu urobím ovocné zásoby...

na obed uvažujem, že si len uparím zemiaky a kupila som si mrazeny karfiol, tak ten k tomu tiež iba v pare.... 😝

zdenka112
11. máj 2010

ahojte tak ja dnes ovocny den...uz som zjedla jablko a pijem kavu...dnes som neodolala a vazila som sa a -5kg..dnes idem aj na zumbu tak sa tesim..teraz idem s malu von sa naucila bicyklovat..tak pekny dnik prajem

adamko05
11. máj 2010

baby, jak vám to pekne ide... že -5 kg... super...

zdenka112
11. máj 2010

to som aj ja prekvapena ale robi to urcite ta zumba dva krat do tyzdna a ked neni zumba tak stac.bicykel 😉

zdenka112
11. máj 2010

a som 16 den a ani jeden prehresok som zvedava dokedy 😀

adamko05
11. máj 2010

zdenka... (prečo to neni menom, tá pevná vôla, mám rovnaké 😀 ), že ani jeden prehrešok... ale ja som odhodlana tiež ANI JEDEN... len či??.. príde víkend a som v prd.eli alebo v r.ti 😀

zdenka112
11. máj 2010

a chlap mi povedal ze ked schudnem na tych mojich 57 kg tak zacne aj on drzat tak som zvedava.. 😝

zuuzka
11. máj 2010

zdenka aj ja chcem 57.....cize este takych 9 kg...ach jaj...a uz sa mi aj sniva o segedinskom 😅 Asi idem radsej na ten stepper

adamko05
11. máj 2010

no teda, tuším máme podobné ciele... to by sa aj mne páčilo, 57, ale uspokojím sa, ked bude aj 59, že tam už nebude 6tka na začiatku

zuzka, zdenka... a vaša vyška...

ja mám iba 168 cm

adamko05
11. máj 2010

a mne sa o "jedle" veľmi nesníva - to prežijem, dokážem varit a nejest.. mne sa skôr o čokoláde a makovom závine 😀 😀

zuuzka
11. máj 2010

ja 162 😉 ale viem, ze to je pre mna taka vaha, kedy sa dobre citim a aj vyzeram...ideal by bolo 55, ale budem happy za 57

bea44
11. máj 2010

ahojte, ale ste toho popisali 😉
magi- drz sa 😉 nie že sa utopis v tej vode 😵
ja som si vcera vecer robila obed na dnes, rybie file len tak na prirodno a zeleninku k tomu. a nevydržala som 😢 😢 .
ochutnala som či je dobre 😒 a povime vam super ... vinikajuce... . škoda len že som ho mala jest az dnes na obed 😲
no čo už..... hlavne že chutilo 😀 😀

kočky vy tu operujete s takymi čisla mi 😖 , že 57 ... vau . mne bude stačit 65 -66. 😔 . ale s tymi prehreškami to nebude ani tolko 😠 .

no a dnes na obed : rybka a zelenina a večeru si asi dam už len zeleninu / možno šopsky/.

yanni
11. máj 2010

Ahojte,
magi drzim palce. A chuti ti ta voda? 😕 No som zvedava, ze ci sa ja k tej vode vobec dopracujem 😝

Takze ja mam kafco a jablko v sebe, a budu cestovinky. Uz aby bolo 12 hod. Uz by som nieco normalne zhltla 😖

No ja by som tiez tak na 55 kg, mavala som 50-52 ked som sa najlepsie citila. Ale 55 by aj vlastne stacilo. No a som 169 cm nizka. No co uz, nasi ma malo vytahovali za usi 😀 😀 😀 😀

gudulo
11. máj 2010

ahojte, tak ja uz mam obed za sebou - hrozno, mnam
sice sa mi zastavil ubytok, ale verim, ze opat nieco zhodim, lebo mam strach, ze inak stratim motivaciu 😝

claudee
11. máj 2010

ahoj, u mňa bude obed až okolo 2, a to kuracie mäsko len varené z polievky a šalát..
tak ja sa chcem vážiť až koncom budúceho týždna, aby to bolo po dvoch týždnoch, čo držím diétu. aj tak si nemyslím, že by som tam už videla nejaký úbytok..

adamko05
11. máj 2010

kočky, ja práve papám... dobre som si to vymyslela.. zemiaka a karfiol v pare iba.. mnám... a synator mi pomáha... takže to snád schudnem... zjedol svoje a teraz papaá aj moje dietne 😀

magimary
11. máj 2010

ahooojte,
ja zatiaľ len voda a NIČ iné 😎 a OK 🙂
horšie to asi bude na večer 😕 😨 🙄

inak, urobila som si dnes špeciálnu "studánkovú vodu", aby som si aspoň namýšľala, že mám dnes super jedlo 😅 😀
urobila som to tak, ako to radí Edita Sipeky-že dať zmraziť bežnú vodu z vodovodu do fľaše, potom ju nechať rozmraziť (tým sa zbaví všetkých chemických prostriedkov-vraj 😅 , ale neskúmala som, len som skúsila 😅 ) a tak potom piť...
vraj je o.i. úplne taká (aj chuťou,. aj zložením ako voda zo studničiek-prírodných bystriniek)... 😅
tak to pijem dnes...
a namýšľam si, akoby som pila najlepší nápoj sveta 😀
ale musím povedať, že teraz už hlad cítim (a aj nervy trochu viac...musela som chlapcov radšej vopred "uzemniť", nech ma nehnevajú, lebo by si to -aj nevinne-odniesli 😅 😀 )...

gudulo, ahooooooj 😵 🙂

claudee
11. máj 2010

no som zvedavá, čo bude ked sa ja dopracujem k vode 😝 ale k tomu vedie ešte daleká cesta našťastie...
obed za mnou, na večeru už mäso nechcem, možno si dám cornflakes s mliekom...

adamko05
11. máj 2010

no, ja musím veru do kalendára "vodníčkov" poznačit 😀

adamko05
11. máj 2010

mám v nohach 10 km na bicykli.. večer ešte tak 12-15 km a som spokojná 🙂