90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudee
27. máj 2010

yanni, smrdí jej banán??? 😨 😨 a to je aká puča? s prepáčením 😀 😀
a že ona mala vajce, ja nemôžem z nej 😀
tak ja už po raňajko-obede, 2 celozrnné rožky, zelenina... na večeru bude asi jogurt..

lubikaf
27. máj 2010

baby, tak som rada, ze ste mi odobrili magnum 😉 😉 uz sa straaasne tesim na veceru. sice som si aj kolac upiekla, ale ten sa nakraja a da do mrazaku, a budem postupne vytahovat. mali to byt povodne muffiny, ale nemam kosiky tak som to cesto len tak vykydla na plech, dufam ze to bude dobre 😝

nika aj my sme kupovali sedacku v TN, boli sme v Laugu v predeti.sk. dost velky vyber mali, len tie ceny 😝

no mne zajtra vychadza ovocny den, takze tomu som celkom rada, ked je ten spln, mozno schudnem trosku viac jak by som normalne schudla 😀

a yanni ta tvoja kolegyna....no comment....claudee to vystihla 🙂

zuuzka
27. máj 2010

Ahojte kocky....tak vam tie kila pekne ubudaju. No mne sa to nejako zastavilo a nie a nie dole. Rozmyslam, ze sa vratim k inemu typu stravovania...mensie porsie viackratdenne. V podstate som schudla 5,5 kg a stop, uz asi tri tyzdne sa to vobec nehybe 😒

bea44
27. máj 2010

a ja nic menit nebudem 😠 kvoli splnu 😠
mam zajtra skroby a uz sa tesim na zemiaky , a k tomu si dam len hlavkovy salat 😎 aby ste nepovedali , ze nie som
kolektivna 😀 😀 .
yani - ja mam uz toho teda dost odrobene , a stretla som uz nie take xichty 😖 ale na tu tvoju spolusediacu sa nikto
nehrabe 😕 . to uz radsej budem sama v kancli ako teraz / aj ked to tie nie je bohvieco/ 😒

bea44
27. máj 2010

zuzka a mas este z coho schudnut ??? 😕 ked sa to zastavilo
moznoze telo uz hovori " DOST "

zuuzka
27. máj 2010

no jasne...este takych 8 kg urcite....to by som sa dostala na moju povodnu vahu ked som sa citila ok. No idealne by bolo este 10.

bea44
27. máj 2010

😀 😀 😀 😀 . sak ja nic 😀 😀 😀
ja mam vysku 158 a cca 70 kg - takze takych 10- 12 aj u mna . 😀
som zvedava kedy sa to zastavi u mna 😖 ale mne sa nechce ratat kalorie a davat pozor, co a kolko som zjedla. 😲
toto tu je oproti romu jednoduchsie 😅 ...či 😨

ivella
27. máj 2010

tak ja som bola ukecana na placky,dve som zdlabla...takze prehresok kustek vajca a muky,inak neboli v oleji...mala som na vyber,robit palacinky alebo placky(moje dieta si ich myli,povodne chcel urcite palacinky,len omylom povedal placky a bolo rozhodnute 😅 )

zuuzka
27. máj 2010

no ja asi podobne, mam 160 a teraz 66 kg....takze tak....a kalorie som neratala ani pretym, len som normalne ranajkovala....obed som mala na princip delenej stravy a potom do vecera uz len zeleninku...cize zmena v podstate len v ranajkach a tie mi tu teda dost chybaju. Tak neviem....Bei ale teda na tej fotke vidno dost ako si schudla 🙂

yanni
27. máj 2010

no baby ani mi nevravte. To je puca na entu. a bez ospravedlnenia. Tak!

Juuuuuuuuj volaka som hladna. Dnes by som aj sladke nieco zhltla, aj mozem ale kolac som zabudla vybrat s mraziaku a coko nemam ☹ Musim kuknut co mm este za zasoby doma. Urcite nejaky pernik ale tam je asi mliecna poleva a horalku. Boooze ja by som teraz asi vsetko narz pozrala 😠

lubikaf
27. máj 2010

baby tak ja uz mam veceru za sebou. magnum bol super, a dala som si aj trochu kolaca, ten bol tiez dobry 😀
ale uz som si radsej isla umyt zuby, aby ma este nenapadlo hodit nieco do huby.

yanni drzim palce zajtra na tu vodu 😉

nikanika28
27. máj 2010

cafte...no ja som tiez hladna, prave vyjedam jogurt...ale gebula ma boli 🙄 🙄 A plnka z torty sa nepokazila za cely den..viem to...priebezne som kontrolovala... 😅 😝 😝 😝

claudee
27. máj 2010

nie ste samé, čo prehreškujete 🙄 🙄 aj ja som mala okolo 7 dve kocky zo Sherry dezertu... ale ked ten milujem 🤐 🤐
no nič, hádam to žiadne výkyvy váhové nespraví 😅 ešteže to nezistím, najbližšie sa chystým postaviť na váhu až o nejakých 10 dní..

zuuzka
28. máj 2010

Ahojte 🙂 Tak ja som sa dnes odvazila a par gramov dolu ale inak ziadna slava. No nevzdavam sa. Ale od zajtra asi zacinam normalne ranajkovat. No kazdopadne dnes hribikova polievka. Uz sa tesim. Yanni ako si zvladla vodu? Urcite dobre. Baby aj keby tie kila nesli vela dolu aj tak je to super v zmysle zmeny stravovania. Tolko zeleniny a ovocia kolko teraz som nikdy nejedla. Takze aj tak super.

bea44
28. máj 2010

cafte 😉 ja som včera ma 2 x veceru 😠 . 1. ked som odchadzala z roboty/ nevydrzala som a padoj jeden jogurt a rozok/
a 2. vecer doma cca o 19 tej taky hlad ma chytil ☹ takze este jeden jogurt ale ten len tak bez 😒
noo a robila som si na dnes zemiaky len tak opekane na panvici , to ste mali vidiet to slintanie a preglganie 🙄
ale odolala som ! 😎
dnes zatial banan 😵 a hrozno.
akurat pijem kavu a nikto neotravuje 😨 tak som nakukla ako sa drzite 😕 😕

nika - ta plnka sa zvysila aj do torty ??? 😀 😀 😀
Yani - neutop sa 😕 😕

yanni
28. máj 2010

Caute kocky,

no Zuzka strasne by som chcela vediet, preco ta vaha njde dolu. Asi si tvoje telo zvyklo na tuto stravu a uz mu to nic nerobi. Hmmmm.

Babyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Nalievam sa vodou ako keby od zajtra bola voda zakazana. ale nic nepomaha. Dala by som si daco. Jedno so aj zabacie stehien alebo slimaky. Hlavna vec ze nieco do huby. No do tej 2 hADAM DAKO VYDRZIM; POTOM DRUHY job, boze do bude preglganie v pekarni. Joj zajtra zozeriem aj vola ak toto dnes prezijem....

misinn
28. máj 2010

ahojte baby, ja mam dnes bielkoviny, a mam dole uz 2KG tesim sa 😝 😀

lubikaf
28. máj 2010

yanni, vydrz, alebo ked tak si daj nejaky caj alebo kavu, ak pijes. nemalo by sa, tak ale ked je hlad neznesitelny...aby si niekde neodkvecla alebo tak 😲

missin super, a na kolkom si dni?

baby ja som bola dnes taaaaka hladna rano, isla som s malym plavat a si hovorim, ze tam umrem od hladu, musim si dat daco jest, ale nakoniec som iba vypila dva pohare vody a ten hlad presiel. takze ja som nakoniec nebola hladna, ale smadna 😀
no a teraz pijem kavu a uz som zjedla banan, a este mam pomarancovy dzus v pohari naliaty. a neviem, co dnes na obed. moc zeleniny doma neni, ovocie ziadne 😝 ale mam tam mrkvu, ta to hadam zachrani.

adamko05
28. máj 2010

ahojte..
sa mi práve pečie kuriatko na kyslej kapuste... ja milujem kapustičku 😝 .. mi to tu vonia... včera som chcela praštit s dietou, ale dnes som si povedala, že "zabojujem", ale akosi vynechávam vit. dni, lebo mám doma dáko stále málo ovocia... neni čas dokupit a v našich obchodoch na dedine maju prd...

dnes iba káva a veeeľa čaju, tak si viete predstavit, jak sa teším na obed

možno, až krpci zaspia, dočítam vás

ivella
28. máj 2010

ahojte,ja dnes zatim tiez o cajoch,ked uz je ten spln...ale v mrazaku zmrzka,tak neviem neviem...normalne mam Uh den..

yanni
28. máj 2010

no baby vy ste potvorky, ze vraj kuriatko, bananik. zmrzka.... Acj ja ceeeeeeeeeeeeeeem 😠

No uz som vychlastala 1,5 litra vody ale nejak ma zacina boliet hlava. Asi si predsa dam kavu. No ta u nas v oekarni je hnusna a bez mlieka sa fakt neda pit ale uz som minulu sobotu len taku bez nicoho skusila tak 2 dusky a bolo. No tak dnes asi tiez tak 2 dusky, hadam daco pomoze.

claudee
28. máj 2010

yanni, kludne si daj kávu, ved nikto nechce, aby ti kvôli diéte zas bolo zle 😨 😨
ale inak držím palce, aby si to úspešne dobojovala 😉

ja som si dala takú lahkú paradajkovú polievku teraz na obed, hladná nie som, len dokedy mi to vydrží 😀 všakže 😀
ale mám potom prichystané kapustové fliačky, ktoré budú akože na večeru 🙂 aj ja mám celkom rada kapustu, adamko 🙂

adamko05
28. máj 2010

mnam, jak som si pomlsala

yanni... vydrrržžž

adamko05
28. máj 2010

ja kapustu ale iba tepelne spracovanu, teda kyslu aj na surovo, ale hlavkovu na surovo eee 😒

bea44
28. máj 2010

som sa ojedla 😠 brr ☹
zemiaciky a hlavkovy salat. spraskala som to ako keby mala zajtra prist potopa 🙄
noo a podla predpovedi na buduci týzden ... mozno aj pride 😀
teda neviem ci sme zacali dietu vo vhodnom case 😕 ved sa hovori : " kym tlsty schudne, tak chudý umre" 😲

.... aby bolo potom z coho schudnut 😠 pri tej potope myslim 🤐

yanni
28. máj 2010

juj este drziiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

O 2 padam z kancla, potom ca pol hodky cesty do pekarni a tam dufam ze buden vela zakaznikov, lebo ked clovek musi predavat tak aspon nemysli na zradlo. No ale dost to bude tazke ked vsade okolo zradlo. ale som aj rada ze som si tu vodu zo zajtra na dnes prehodila, lebo zajtra poobede doma by to bolo ets horsie, by som asi len od chlanicky, cez spajzu do pivnice a spät chodila a vymyslala co by som do seba hodila. Tak takto aspon nevymyslam. Uz sa tesim na kolegyne, v piatok sme super particka dufam ze bude sranda.

Juj baby v bruchu mi cigani vyhravaju 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Aj a musim va povedat, vcera som male uh, cestoviny od minula to bolo len za naprstok, tak este trochu, ale fakt len trochu, salatiku som si dala a potom som isla na sport. No a akoze za odmenu som si dala kavenku (kolac som zabudla vybrat z mraziaku 😠 ). Baby no ani by ste neverili aka moze byt obyckova kavenka pochutka. Booooooooooooze tak sa rozplyvala na jazyku, ja som si normalka myslela ze jem nejaky francuzsky dezert v 5hviezdickovej restike......

yanni
28. máj 2010

Bei to si aj moj brat tak srandu robi a stale vravi, ze "ked pride vojna tak ti tucni schudnu a chudi zomru" 😀 Takze tak. Aj u mna ma byt od zajtra mokro. Vcera uz lialo ako opreteky, dnes to ma vraj vydrzat pri slniecku, zajtra uz tak premenlivo a od nedele potom cely tyzden dazd. Uz mi to fakt ide na nervy 😠

bea44
28. máj 2010

Yani - ver mi , presne poznam ten pocit, co si pisala o kavenke . 😀 😀
ne minule stacila na to aj sojova tycinka, / ktoru nie velmi musim/ a chutila presne ako ľadove gastany 🤐

claudee
28. máj 2010

tak ja sa ešte držím stále s tou rajčinovou polievkou, čo som mala.. nalievam sa vodou, to asi preto 😀
yanni, tak v dobrej nálade a spoločnosti by si teda tú vodičku mala zvládnuť 🙂
sojová tyčinka, mnaam...aj by som si dala 😝 ale nemôôžem 🤐 🤐 ale vlastne to nemôže mať až toľko kalórií ako obyčajná čokoláda, nie? 😕 nabudúce checknem obal 😀

matynuska
28. máj 2010

ynni - no presne, oni si tu furt melu o papanicku. Sme na tom rovnako.
Heeej yanni drzite palec a mne cooo? Sa citim opustenaaa:( Mne vychadzala vodicka originalne. Vcera ovocko bez prehresku. A dnes salieeem. Hladna som fest... Jooooj...a tie hodiny sa nie a nie hybat.
No ja mam asi tiez problem, uz sa mi vaha nehybe uz ani neviem kolko dlho (cca 6tyzdnov)... Celkovo som nejak extra vela neschudla. 5,5kg od zaciatku a teoreticky by mala byt tato voda posledna. No este jeden mesiac si dam, bo som bola chora posledny mesiac a mala antibiotika, tak 2 tyzdne som mala zakazanu dietu. Ale prejedanie nebolo, len som nedodrziavala dni ale delit som delila skoro stale. Poradte miiiiii. Nechcem aby telo povedalo dost. Chcem mat tolko kolko som si predsavzala. no ak sa to ani za tento 4mesiac nepohne tak ...:( budem asi dosk sklamana. Zacinala som na 175cm/65kg. Teraz mam 59,5kg. No uvidime po vode, ale predpokladam ze nic sa nestane. Celkovo isli tie kila neskutocne pomaly dole, ale aspon isli!!!Hmm?Co robit aby to slo na vysnivanych 55kg? Stale jazdim na biku, plavam, tancujem. A zacala som pit aj ten pu-erh.Co esteee? 😒