90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mirka146
12. jún 2013

@schatje6 tak dúfam,že to zvládnem,ked som zvládla 2 sv.prijímania teraz sa sebou,neterkine a synove,ale zase muž už teraz sa zlostí,že 30 mám len raz za život,aj ked mi je z toho skôr do plaču ako na oslavu,už tam nebude dvojka na začiatku ☹

bebeka28
12. jún 2013

@katus434 ahoj princíp tejto diéty je velmi jednoduchý, jeden den je bielkovinový, druhý sacharidový, tretí uhlohydrátový a štvrtý ovocný a tieto štyri dni sa stále striedajú, každý 29. den je vodný... ak si zadaš do googla 90 - dňová rozlišovacia dieta, tak ťa to odporučí na rôzne stránky a možeš si ju preštudovať, a na martinus.sk sa dá aj kupiť knižka...

katus434
12. jún 2013

dakujem ..idem na to 🙂

bebeka28
12. jún 2013

@katus434 držím palce 🙂, ak budes chcieť poradiť, rada pomozem, ja uz mám dnes piaty den za sebou a v pondelok sa chcem odvážiť,ci som vobec niečo dala dole...

vandijan
13. jún 2013

ahojte som tu dlho nebola mám - 8 kg, čo je OK a aj mne váha sem tam postojí a potom ide ďalej. Robila som úžasnú mňamku, recept mám z varechy, kokosové guľky : 1 tvaroh nie hrudkový, vanilkový cukor, ja som dala 2 a kokos, urobíme si zmes takú hustejšiu, umyté a osušené hrozná zabalíme do zmesy a obalíme v kokose (múčke), mne to chutí je to taká light sladkosť . Prajem Vám pekný dník

aduss
13. jún 2013

@vandijan krásne ti to ide dolu 🙂

vandijan
14. jún 2013

@aduss no tak pomaly, ale ide 🙂
chodím teraz do fitka na hodinu na kardio, ale najoblúbenejší je u mňa bežiaci pás, a začala som chodiť na korčule. ale nohavice mi padajú čo ma teší, a ty moja ako sa darí?

aduss
14. jún 2013

@vandijan no tesim sa aj za teba, fakt krasne ubytky a aj tisko zavidim 🙂 ja sa stale nemozem do toho dostat, tak tu nejak ani neprispievam :/

denulka9
18. jún 2013

ahojte, mam za sebou druhy mesiac... iba kilečko dole..ale nevadí..:/ začínam cvičiť s Julien🙂 držte palce

mirka146
18. jún 2013

tak dievčatá zajtra ma čaká druhá voda,tak mi držte prsty,nech to zvladnem 🙂

janastacia
19. jún 2013

Zdravim, tvrdo 🙂 sa pripravujem na zaciatok noveho stravovania. Potrebujem pochudnut, necitim sa dobre. Teoriu som nastudovala, knihu stiahla a Vase forum ma navnadilo. Este porozmyslam nad receptami a 1.7. zacnem. Tak dufam, ze tu najdem aj cez prazdniny nejaku inspiraciu.

mirka146
20. jún 2013

takže dievčatá po druhej vode to vyzera u mna asi takto,tento mesiac -4kg,celkovo -12,2kg. V pase -7cm,celkovo -15 cm,zadok -6cm,celkovo -11cm a na stehnách -6cm,no celkom dobre na tie centimetre,ale váha by mohla byť viac,či?neviem no 😎

schatje6
21. jún 2013

@mirka146 super vysledok, neviem, z akej vahy ides, ale ja som mala po 2mesiacoch -11,3, takze ides super 😉
@janastacia drzim palce 🙂
@vandijan no ja som hnila a vobec necvicim posledny mesiac...aj ta vaha sa nejak pomaly hybe, az nehybe 😒

miskachrumka
21. jún 2013

ahoj už dlhšie vás čítam skoro od začiatku .......ja tiež bojujem pod dvoch detoch s kilami ......no najhoršie je že som pribrala dojčením za 10mes 8kg :/ no chcela som sa dať najprv na dukanku no tá dieta je časovo aj finančne hrozne náročná ...a teraz čitam vas ....ja som sa rozhodla nedržať žiadne diety ....ale zmeniť stravovanie ....dala som sa na celozrnné veci ....vele vela zeleniny ....obmedila som sladkosti kedže bez nich nedokážem uplne fungovať ☹ a nejaký ten pohyb ....kedže času nieje velmi vela.....po tejto zmene sa mi podarilo za 16 dní schudnuť 4kg ....a teším sa 🙂 a slovo dieta už ani nechcemn počuť ja som za to že netreba držať žiadne diety len zdravo jesť a pohybovať sa ... 🙂

elise
22. jún 2013

prosim kto by mi dietu poslal do mailu????????????????

mirka146
22. jún 2013

@schatje6 idem z váhy 81,5 kg 🙂

janastacia
23. jún 2013

@mirka146 super výsledok ..... Gratulujem!!! 🙂

hrabyenka
27. jún 2013

Ahojte! Chcem sa s vami podelit o svoje skusenosti s 90 dnovou dietou. kedze som v tehotenstve pribrala 20kil,bolo co zhadzovat 🙂 Zacala som 4.3.2013 a po 90 dnoch som mala o 11 kil menej 🙂 Pokracujem vsak v stravovani nadalej,ale uz nie az tak prisne a stale to ide pomalicky dolu. Vobec som nesportovala,takze este pripojim trosku pohybu a snad nejake to kilecko opadne. Je to fajna dieta,lebo sa v nej da jest takmer vsetko... Vsetkym,ktore zacnu drzim palce!!!! Oplati sa vydrzat 🙂 Pekny den 🙂

schatje6
28. jún 2013

Baby do akej skupiny patri cicer??? Je to strukovina takze skroby ale podla zlozenia ma najviac sacharidov...dakujeeem 🙂

lucxy
1. júl 2013

ahojte baby, od dneska znovu zacinam,,,tak hor sa do toho 🙂 pekny den

lucxy
1. júl 2013

takze ranajky dneska - dyna, obed + vecera kuracie masko + zeleninovy salat 🙂 a vy<

ruzicka383
1. júl 2013

@miskachrumka je to pravda, ja som poskusala vela diet,naj uspech bol pri atkinsonovej,za 5 mesiacov 34 kg dole,ani som pri nej vela necvicila, ale jojo efekt,za 8 rokov 20 kg naspat 😒 , podla mna presne ako pises viac menej delena strava a hlavne pohyb, u mna po 18tej do posilky a potom uz nejest do rana a 10kg za 3 mesiace dole. 🙂

cessy
1. júl 2013

@lucxy ahoj, ja som tiez dnes konecne zacala....teda dufam ze mi to vydrzi a schudnem 😉
dnes som doobeda mala 2 nektarinky, na obed salat s jogurtom a na veceru uz len zelenina

vandijan
2. júl 2013

@schatje6 ahojte, ja som začala chodiť do fitka ale už teraz cvičím aj s trénerom, je to super, viac motivuje, ale stravu už nemám 90dňovku, idem trošku inak na to , ale nepribrala som a chudnem ďalej, aj keď objemovo vraj som dosť výrazne schudla, cítim to na veciach a je to ok, len to burcho ide veľmi pomaly dolu. Dúfam že bude aj bruško pekné

cessy
2. júl 2013

@lucxy co si mala dnes k obedu??? a co chystas na zajtra???

lucxy
3. júl 2013

ahojte,,,,dobre ranko,,vcera som bola dlho v praci tak som tu nebola,,,cessy vcera som mala ryzu so zeleninou,,,,a ktomu cviklu,,,a ty<
dneska zatial banan a snazim sa viacej pit vody lebo vcera to bola bieda,,,dneska no mam kupeny korpus na pizzu lebo ja mam aj bezlepkovu stravu a tak si tam hodim len asi kecup a sampiony a dake paradajky ,,,cessy nedrzala si uz tuto dietu, lebo sa mi zda ze sme si uz kedysi davno pisali,,,,mozno sa mylim,,, 🙂 uz som ju absolvovala 🙂

cessy
3. júl 2013

@lucxy ano, ano asi pred 2 rokmi, vyhovovala mi tak som sa k nej opat vratila 😉

cessy
3. júl 2013

@lucxy vcera som mala na obed zemiaky s vnatkou a dnes na obed cestoviny so zeleninou.

Inak zelenina sa moze kazdy den okrem ovocneho?????

lucxy
4. júl 2013

ahojte,,,ja mam dneska ovocny den,,,,ja si davam potom poobede zeleninovy salat,,,nechuti mi cely den jest len ovocie a povolene co viem su trocha orechov,,,, 🙂 a aj preto lebo ovocie obsahuje cukry 😕 doschudnutia

aduss
4. júl 2013

ahojte kočky, tak oddnes sa do toho púšťam s vami znova 🙂 nech sa vam dari 🙂 pekny dnik