90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
19. dec 2009

hmm, bea ma vitaminy, danyelituska ma vitaminy, ja mam vodu, takze zajtra nabiehame vsetky na bielkoviny... 😀 Zatial sa uspesne topim... 😉

mirenkaz
19. dec 2009

ahoooojte Lucka drzim palce.. 🙂 dneska to bude fakt tazke.. ja som mala vcera vitaminy, dneska bielkoviny zas a drzim sa 🙂 uz to pekne ide.. 2 kilecka dole uz 🙂 jupiiiiiiiiiiii!

lucijja
19. dec 2009

mirenkaz: no vidis, ide to, gratulujem k rozbehu. 😉
Zatial nepocitujem hlad, tak uvidime. Budem musiet ist skoro spat, aby som nezjedla vecer aj malu aj manzela... 😀

bea44
19. dec 2009

ahojte,
hlasim prichod 😎
dnes vitaminy len na oko 😲
boli sme u svokry, 😖 , do obeda v pohode, ale okolo obeda 2 ks tvarohove kolače ☹
potom mandarinky a pred chvilou zelenina na cibulke a kusok chleba 🙄
no to je teda poriadny prehrešok ☹
ale nevadi , 😎
zajtra si dam do obeda menej a na obed zmenšim davku, kuracinku uz mam pripravenú, a zeleninka je v sudku,
a ked sa podari tak večeru tiez zmenšim 😝
Lucija no vidiš, ze sa dá, gratulujem 😵
mirenkaz, super, stači prekonat prve dva tyzdne a potom to ide same 😅
danielit- skus si večer skor umyt zuby , ja tak robim, ked uz nechcem jest 😀 😀

ivella, adamko, - pečiete, pečiete ??? ale jeest nebudete ! alebo ano?? 😀

lucijja
19. dec 2009

ahoj bea. Zatial stale v pohode a len cisto cista voda. Ani kava, ani caj ani nist...som bohovo zvedava na zajtrajsie vazenie... 🙂 Ak sa neozvem, tak ma od zlosti rozdrapilo. 😀

bea44
19. dec 2009

začalo sa mi čkat, tak som nakukla 😀
luci, tak to si zatial tuna jednotka 😎 , pokial som dobre registrovala, tak všetky zatial pili aj kavu,
aj čaj okrem vody 🙄 / čo by sa nemalo/ 😖
... ale z druhej stranky, ked nam porušitelkam 😀 išla vaha a aj cm dole, tak u teba to musi byt viditelne.
- určite to citiš na oblečení 😉

danyelituska2
19. dec 2009

bože, ja tiež vitamíny iba na oko, ani nejdem radšej nič hovoriť 😒 no nič už budem na seba prisnejšia od zajtra 😵 zase bielkoviny, a nemám ani váhu, tak si ju asi budem želať pod stromček 😝 , no hroza ako vám je dobre že ste už tak daleko s tou dietou, a ja iba na začiatku 😕

danyelituska2
19. dec 2009

zabite ma!!! ten muž ma vždy tak nasere, že mám potom chuť sa prežrať ako svina len aby som mu urobila na priek.......... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lucijja
20. dec 2009

tak som tu. Vodny den som zvladla na jednotku s hviezdickou. 🙂 Da sa povedat, ze relativne v pohode, aj som servirovala obcerstvenie pre navstevu a nic som nezobla. Len ked manzel o pol desiatej vecer zacal chrumkat maslove susienky tak som radsej isla spat. 😀

bea: manzel vravi ze to viditelne je, a ja to tiez citim na obleceni, ale vies ake sme: furt sa len pozorujeme, zhodnocujeme a ja som si uz namyslala vselico. 😀

danyelitska: veru, keby sa ja mam prezrat za kazdym ked ma muz vytoci tak by som vazila vyse metraka. 😀 Ale to by si si napriek spravila ty, nie jemu. 😉 A coze sa stalo, cim ta vytocil?

A teraz vysledok po vodovom dni:
kg: -6,3
pas: -8cm
boky: -6cm
kozy: -4cm
stehna: -3cm

jupiiiiii 😀 Do dalsej 29viny idem s novym nasadenim. 😵

tasha8
20. dec 2009

caute baby, mozem sa ja k vam pridat?
tiez patrim medzi zaciatnikov, som na 4. dni..
drzim vam palceky vsetkym 🙂

lucijja
20. dec 2009

ahoj tasha, jasne ze mozes, vitaj medzi nami. 😉 A ako to ide? kolko chces dat dolu?

tasha8
20. dec 2009

diky moc lucijja, viac hlav viac rozumu a je aj lepsie sa spolu trapit ako sama 😀
no dari ako dari, boli aj dake prehresky uz od zaciatku 😖 a uvidim ako bude, lebo uz sa dlhsie pokusam schudnut a akosi sa nedari vaha stoji 😒
no aj 20kg veru, vobec by som nebola proti 🙂
a inac zlate daco, som si kukala foto, taka okana je mala 😉

tasha8
20. dec 2009

deco som myslela 🙂 🙂

lucijja
20. dec 2009

no to ona veru je. Aj ja som pozerala tvoj album a nezda sa mi ze by si potrebovala chudnut... 🙂

rebeka1977
20. dec 2009

No ahojte....chcem sa k vam pridat....pred dvoma rokmi 1 januara sme tiez spustali 90dnovku tuna MK....dobre sme sa vsetky drzali...ja somvtedy dala dole 11kg...ale opat som otehotnela a zase ich ma na sebe...takze sa opat hlasim do boja🙂 Tesim sa na podporu, dake receptiky, napady....
tasha8: aj ja som na tom podobne, kludne -20kg by nebolo zle, uz som ako sud, nic poriadne neobleciem, muzicek sa ma pyta ze ci necakame tretie - i ked zo zartu....aj napriek tomu mi to znie porad v usiach...

dopredu vam vsetkym dakujem a tesim sa na vsetkych straych, novych....

bea44
20. dec 2009

lucija SUPER, no vidis, ze si spokojna 😵 ,/ ty sa asi tiez drzis hesla: radsej sa bat, ako sa potom zlaknut/ 😀

vitajte v klube, nove bojovníčky proti kilam a obžerstvu 😉
nič si nerobte , z toho pokial to zo zaciatku nejde, na 100%, ked si zvyknete/ cca 2 tyzdne vydrzat/ potom to ide samé. 😝

ja dnes bielkoviny na 100%, pokial neratam ten kusok čokolady co som nie zjedla ale sezrala 😠

lucijja
20. dec 2009

bea, veru veru, aj sa mi o tom snivalo, furt som sa vo sne vazila... 😀 Aj ja dnes bielkoviny, robila som si kuracie sote s feferonkou a muzovi k tomu kasu a bol obed. Chcela som aj vyvar, robila som slepaciu polievku, ale som si ja blba zabudla odlozit kym som tam bachla melence, takze som mala houby... 😠

tasha8
20. dec 2009

luci diky, no fotky som sem uz dlho nedavala nove, ale aj ked sa nezda, tak veru potrebujem, ja som vysoka tak to mozno neni tak vidno ale ako podla tabuliek by som mohla aj 30 😲 haha, co som samvrah? to uz aj 10 bude pre mna grandiozny uspech 😀 😀
rebeka vidis ale mas aspon dalsie dietatko a to ze si schudla touto dietou je fajn, motivacia pre nas co sme na zaciatku..a o tom co si neobleciem radsej pomlcim 😒
a bea ja som zrovna priklad do polepsovne dneska, vitaminovy den tak doobeda sa dalo a od poobedia padla bryndza za obet (fuj a ani nebola dobra dako) a chleby zerem a ferrero dve som si a.....
fuj! a to este tu mame Vianoce za dvercami....ojoj..

ivella
20. dec 2009

baby ahojte,len som nakukla a som rada ze stale mate s kym dietovat
lucijja,pekny vysledok po mesiaci,len tak daleeeej
moj maly ma sarlach a ja nic nestiham,vkuse mame 39 teploty,do toho hnisavu anginu,,,no tesim sa na vianoce

ninimimi
20. dec 2009

lucijja: gratulujem ku krásnemu výsledku a držím palčeky v dalšom boji 😀

miskachrumka
20. dec 2009

ahojte
kocky ja by som sa tiez rada pridala len nemam ziadnu trpezlovost a cielavedomost ☹

rada by som nieco zhodila po porode mi ostalo este 7kil takze tach 10 by som chcela dat dole!

rada sa kavm pridam kazdy den len neviem ako zacat a ktora dieta je ta naj! 😒

miskachrumka
20. dec 2009

co tak dieta podla krvnej skupiny? 😖

lucijja
20. dec 2009

dakujem baby vsetkym za gratulacie...idem dalej, sice viem, ze na stedry den zhresim ale dalsie dni chcem ist podla diety.

miskachrumka: tiez som dlho hladala dietu pre mna a tato sa mi zda to naj. Kym nevyskusas tak nemozes posudit. Skus si precitat o tejto diete nieco a uvidis. Mne to pride ako velmi vyvazene papanie. Mas od kazdeho nieco a nehladujes!

tasha8
21. dec 2009

luci myslim ze nielen na Stedry zhresime 😀
a k diete, skoda len ze sa na ranajky moze cely ten cas len ovocie, chyba mi dat si daky dobry jogurt alebo musli s ovocim, co su zdrave veci, no ale budiz, dodrzime 🙂

lucijja
21. dec 2009

tasha tak v tomto mam ja vyhodu. Jogurty ani musli mi nikdy moc nesli, takze mi to nechyba. Ale nejake dobre cerealie s mlieckom by som si veru dala. Dnes mam skroby, idem si varit hrachovu polievku. 🙂

bea44
21. dec 2009

ahojte,
ivella- drz sa, prajem nech sa cim skor uzdravite, 😖

tascha - ja som si tiez nevedala zo zaciatku zvyknut na tie ranajky, ale teraz uz v pohode 😉
a tym, ze dam telu cukor v ovoci, nemam taku strasnu chut na sladke ako pred tým 😎
ja jogurty tiez nemusim, počas diety som si dala myslim 3x ???

dnes mam tiez skroby, a zabudla som si obed doma ☹ / to uz druhy krat/ 🙄
este ze mam v robote zásoby ovocia a susene a oriešky 😝 potom si dam doma večeru: zemiacky len tak opečene na sucho na panvici a k tomu kyslu kapustu, mňam 😝
u mna je horsie to, ze si musim večer pripravit obed na druhy den, ☹

včera som si to rátala, že kedy končim a kedy posledna voda: tak posledný den mi vypali na silvestra a voda na nový rok / minule som sa o jeden den sekla/. Noooo to som veeelmi zvedava ako dobojujem 😀

lucijja
21. dec 2009

bea: hehe, tak to ti perfektne vyslo. 😀 A vies co sa hovori ze ako na novy rok.... 😀

ivella: co maly? uz je trochu lepsie? 😕

tasha8
21. dec 2009

to ja by som zase dobrych smotanovych zjedla na kila 😀 ale dnes mam bielkoviny tak si mozno daky supnem 🙂
fiha, bea Ty uz koncis? a ako sa Ti darilo, kolko slo dole? a ako po skonceni, budes pokracovat este v udrziavani?
ktovie kam to ja dotiahnem, este ked len na zaciatku...ci to vobec vydrzim.. 😎
a obzvlast ked idu Vianoce.. 😲

lucijja
21. dec 2009

tasha: ja budem drzat aj na vianoce. Samozrejme ze stedrovecernu veceru si dam, celu se vsim vsudy, Ale u nas sa na stedry den neje az vecer a nalozim si len male porcie takze hadam to nebude az take hrozne. No a prvy sviatok vianocny mam skroby - spravim si rizoto zeleninove, druhy sviatok vianocny si dam pizzu a hotovo. 😀 Taky je plan, este uvidime ci to aj vyjde. Ale ja to beriem tak ze je to len jedlo a nic mi neujde. Mali sme ist k svokrovcom do ciech tam by to bolo pre mna jednoduchsie, lebo tam ma vzdy drzi depka 😀 ale nakoniec sme doma, tak sa s tym musim "poprat" 😉

miskachrumka
21. dec 2009

a kde si mam onej precitat co najviac?