90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

babylux
29. jún 2012

@lucky14 ano,melon bol super,zjedla som asi polovicu.palacinkam som odolala,i ked som mala namale,taky pekny kusok hodit do ust,bol aj napichnuty na vidlicke co nedojedol Tomasko 🙂

sajmonkaf
29. jún 2012

@lucky14 jej,vdaka za kompliment,aj sa citim ako "človek" a nie ako kamion 😀

babylux
29. jún 2012

som hladna,asi idem spat a tesit sa.zajtra si pripravim masko,len musim viac,lebo to by mi isto nezostalo na veceru 😉

lucky14
29. jún 2012

@babylux Dobru nocku a krasne snicky. Zaspavaj s usmevom na tvari. Zvladla si ovocnicka a odolala palacinkam. Yeay!!! 🙂

lucky14
29. jún 2012

@sajmonkaf Ved to. Nadvaha ide strasne na psychiku. Tak dufam ze aj ja sa jej coskoro zbavim. Dobru nocku. 🙂

zoya1
29. jún 2012

Ahojte, tak ja sa dnes vytešujem lebo som si kúpila dvoje letné šatičky veľkosti 40/42 😀 😀 😀 a konečne nevyzerám ako lokomotíva 🙂 Zajtra ma čakajú škroby - bude ryža s paprikovou omáčkou. A v nedeľu opäť porušujem - mamka oslavuje narodeniny tak guláš a grilovanie v plnom prúde - ale keďže podľa rozpisu mám UH deň tak to nejak neriešim. A ako hovorí môj manžel raz v týždni máme "voľnicu" a aj tak ide váha dole. Teda moja teraz stojí - mám dole 11 kg a už by sa to mohlo pohnúť, lebo úúúúúúplne strácam motiváciu. Keď nič tak júl a august nejak vydržím a od septembra ďalších 90 dní. Manžel schudol 20 kg - sviniar zááááávidíííím mu.

kacena24
30. jún 2012

@zoya1 šikovná si....viem si predstaviť tú radosť zo šiat...tešim sa s tebou 🙂

sajmonkaf
30. jún 2012

@zoya1 chlapi chudnu rýchlejšie ako ženy,som čitala,žial....a potom že kde je spravodlivosť 😀

sajmonkaf
30. jún 2012

@zoya1 a nejake foto nebude?

babylux
30. jún 2012

varim masko,juj ale sa tesim ako sa napapam 🙂

miskakyska
30. jún 2012

@sajmonkaf chlapi sú zákonom chránení! ..teda aspoň u nás v robote :o)

sajmonkaf
30. jún 2012

dneska ovocičko,mam za sebou banany,ríbezle,jahody,maliny....uf,zaliala som kavou,čakam aka bude reakcia,či sa z toho nepose...m🙂

miskakyska
30. jún 2012

@sajmonkaf chlapi sú zákonom chránení! ..teda aspoň u nás v robote :o)

miskakyska
30. jún 2012

..och bez komentára..mám to cele do....é,zas mi to tu dva razy ušlo :o)

sajmonkaf
30. jún 2012

@miskakyska ved pozeram,že pises dvojmo 🙂 🙂

miskakyska
30. jún 2012

@sajmonkaf ešte som si ani nevypila a už píšem na sem a tam :o) ideme ryby piecť,.polovička je Peter..hádam aj čosi popijeme a potom budem písať trojmo :o) ale aká sranda Katka Kissová,Jakubčekova a ja máme Petrov

miskakyska
30. jún 2012

@zoya1 ..není možné,že ten tvoj starý toľko schudol :o) si ho kdesi zamkla a nedávaš mu jesť,priznaj sa

sajmonkaf
30. jún 2012

@miskakyska tak peknu oslavu,a neprežen to,ved vies,tie kalorie,ale vidim,že na teba sa nic nelepi 😀

zoya1
30. jún 2012

@miskakyska Nie nezamkla 😀 ale on je jak sajmonkaf - neporušil skoro vôbec. Naozaj schudol 20 kg - vyzerá ako po chemoterapii. Už mu všetci hovoria nech už prestane držať diétu, ale on chce vydržať celých 90 dní. Ja už porušujem sporadicky. Váha sa nehýbe tak strácam motiváciu. Už teraz sa teším na september a na dalších 90 dní. Len dúfam, že do septembra nepriberiem tých 11 kg naspäť. Manžel začínal so 116 kg a teraz má 96 kg.

zoya1
30. jún 2012

@sajmonkaf Jáj moja musím sa sfotiť v tých nových šatičkách a hodím tu fotku - aspoň uveríte, že ja tých 90 dní musím otočiť ešte aspoň 3x 😀 😀 😀

miskakyska
30. jún 2012

@zoya1 ja som,že má okolo 50kg,keď píšeš,že vyzerá jak po xemo...ozaj a on čo neprišiel medzi nás,keď s nami diétuje..
@sajmonkaf och v takom teple sa nechce človeku žiť, xľastať sa nedá a jesť nechutí :o) ale lepí sa na mňa,lepí..čoby sa nič nelepilo..kliešte ma zbožňujú 😀

sajmonkaf
30. jún 2012

@zoya1 neboj,budeme chvalit a prehanat🙂

sajmonkaf
30. jún 2012

@miskakyska u mna dnes presne naopak,taky blby den,nejaka som bola nervozna či čo,len som chodila do chladničky,furt som daco musela chrustat a nakoniec som zjedla aj nanuk aj keksik,na vitaminy,chapes to?hanbim sa 😠 a som aj na seba nasrata teraz....zajtra asi budem len na salate,tak mi treba 😀

sajmonkaf
30. jún 2012

@zoya1 šak to dnes porušila a ty o mne tááák pekne vypisujes 😀 😀

olga0251
30. jún 2012

@sajmonkaf ahojte babenky nic si stoho nerob ze si porusila ja dnes UH a na veceru nie kolacik ani zmrzka ale grilovana rybka 🙂 ☹ no a je to dietka jak vysita 😀 😉

domyyy
30. jún 2012

Ahojte kocky tak som bez netu teraz som u kamosky tak pisem vcerajsok som zvladla v pohode dnes porusujem len tym ze pijem vinko inak dodrzujem ukazkovo v pondelok dam vediet kolko som schudla za dva tyzdne, som zvedava

babylux
30. jún 2012

Caute babenky,dalsi dnik zamnou,masko bolo super,vydrzala som,ale pred chvilou som zjedla uhorku,vadi? ja mam strasne rada uhorky a teraz zacinaju,tak sa ich nebudem vedied dojest 😉

sajmonkaf
1. júl 2012

@babylux to si ako ja,ja by som ich jedla furt🙂

babylux
1. júl 2012

@sajmonkaf tak si dame uharkovu dietu.za chvilu idem robit uharkovy salat,dnes mam na obed ryzu,zvysok familie aj maso,no a ja si to budem vychutnavat zo salatikom.

sajmonkaf
1. júl 2012

@babylux ja si dam zajtra so zemiakmi pečenými,to bude mnamka🙂