90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dorekapa
16. dec 2012

@sonca13 no vies co,ja som sa dnes vazila a dala som dole len 40 dkg za tyzden a som z toho velmi smutna a rozladena..Normalne by om s tym hodila,lebo mi to pride nelogicky,ze som neschudla ani kilo za tyzden.Ved uz len tym,ze som vyprazdnila creva malo ist dole aspon kilo.Ved som viac hladne ako najedena.Nechapem.NO moja dcera od 2 r.zaspavala sama a teraz co je uz velka..tak kazdy vecer jej citam rozpravky.Pekne ide sama do postele uz od malicka.bola som pri nej a potom som odisla a ona sa ostala rozpravat s babikami pri zasvietenej lampicke.No muz robi na smeny,ale nie tak ako myslis.Je policajt,takze ma to take jeden den |8,potom 12 a potom napp.tri dni doma..Tak ja pokracujem dalej v chudnuti.Nevzdam to.Ked som raz schudla 12 kil tak nusim aj teraz a to hoc aj len 6 kil dam dole.ja som mala dnes rano po skrobovom dni 66.6 kg

zuzu1104
16. dec 2012

@santerra super, blahoželám moja, skvelý výsledok🙂

cutty
16. dec 2012

Ahojte baby ,tak ako citam mate krasne vysledky 🙂 Idem sa aj ja pochvalit, moja misia dat do Vianoc 10kg dole je splnena. Po dnesnom vazeni - 10,5 kg 😀 Sa tesiiiim a samozrejme chudnem dalej 🙂 Este dve take desiatky a bude to skvele 😉 28 decembra ma caka druhy vodny den, som zvedava ako ho zvladnem po sviatkoch 🙂

zuzu1104
16. dec 2012

@cutty supeeeeeeeeeeeer

cutty
16. dec 2012

@zuzu1104 A ty ako Zuzi ? Uz mas po vsetkych skuskach ?

dorekapa
16. dec 2012

@cutty ahoj mozem sa ta spytat ako dlho si ju drzala?vdrzala si 90 dni.Ja som pred par rokmi drzala a za mes.som dala dole 12 a teraz po tyzdni som dala dole len 40 kdg.Dnes som sa postavila na vahu a skoro som odpadla.Cakala by som,ze aspon 2 kig pojdu dole,dodrziavala som presne cely tyzden.A teraz som si dala do tela..mam na seba az nervy,ale co uz.Zajtra mam ovocny den.MOzno niekedy aj pomoze porusit,aby sa nastartovalo telo,lebo fakt nechapem,preco po tyz.nic neslo dole

cutty
16. dec 2012

@dorekapa Ja ju drzim od 1.11.2012 , cize mesiac a pol. Som v polovicke zhruba 🙂

dorekapa
16. dec 2012

@cutty a vaha ti isla dole hend po tyzd.nevies mi povedat, preco som nedala ani kilo po tyzd.dole?
Som z toho dost smutna,lebo clovek sa do toho pusti,manzel ma podporuje a potom po vazeni ... nemile prekvapko-
ani raz si ju neporusila??

dorekapa
16. dec 2012

@13mamicka nevadi..aj ja som dnes zhresila od nervov,lebo po tyzd.som nedala ani kilo dole a to som ju tak presne dodrziavala..ale nevadi..pokracujem..vianoce porusim a po novom roku opat...

zuzu1104
16. dec 2012

@cutty čau moja, áno už mám po, ja tiež celkom dobre mám 9 kg dole, tak uvidíme ako to pôjde ďalej, ale papám stále podľa diéty, ale občas aj poruším, určite si z toho však nerobím ťažkú hlavu 🙂 Teraz trošku stagnujem, ale po Vianociach to naplno zas rozbehnem 😀 hlavne začnem opäť pravidelne cvičiť

dorekapa
16. dec 2012

@mysiatko to ti gratulujem.ja mam za sebou prvy tyzd.dnes som mala tiez UH ale vecer som to prepiskla uz vsetkym moznym..po prvom tyzd.som dala dole len 40 dkg,co je strasne malo podla mna.Ale viem,ze je to uspesna dieta,lebo ja som po porode na nu schudla 12 kig za mesiac

zuzu1104
16. dec 2012

@dorekapa hej kočka, a prečo sa riadiš tým, že či kilá idú dole, dôlkežité sú cm, ver mi. Neváž sa, zbytočne sa tým znervózňuješ

cutty
16. dec 2012

@dorekapa No isla dole uz po tyzdni. Neviem ti povedat preco ti to nezislo ☹ Samozrejme, ze som porusila a aj obcas porusim. To asi nejde drzat bez jedineho porusenia celych 90 dni 😀

cutty
16. dec 2012

@cutty A ano ako pise Zuzka cm su dolezite. Ak si sa nezmerala na zaciatku tak sa urcite pomeraj a potom to porovnaj po mesiaci a uvidis urcite vysledok.

dorekapa
16. dec 2012

@zuzu1104 zuzu<ale ja mam brucho ako balon.ako leby mi manzel dal hadicu s prepacenim do zadku a napumpoval ma..neviem cim to je..ci som tak nafuknuta z tej zeleniny..a cely cyklus ma pobolieva v podbrusku..aj som cvicila brusaky,ale normalne ma viac zacalo boliet..vies my sa snazime o babo a som zmatena,lebo take tlaky a pobolievanie steklenie ako motyle..som nemala..a ak ano,tak tesne pred ms..a ta ma prist az piatok..
Zajtra mam ovocny den,pokracujem,nedam sa odradit,ale cez vianoce sa to porusi a potom opat pokracujem a potom silvester a po novom roku chcem zapojit aj aerobik..teraz tieto dni je toho strasne vela co mam robit a zacala som s 90 dnov.dost v blby cas 10.12..ale nevadi..pokracujem.

dorekapa
16. dec 2012

@cutty baby,ja mam brucho ako v 6 mes.taka som nafuknuta..ano mam aj sadlo..ale ten kotlik..ty kokso..strasne

dorekapa
16. dec 2012

@cutty nesmiem sa nechat znechutit..prvykrat mi to islo lepsi dole..je to uz skoro 5 ro.co som ju drzala,ale viem ze som bola aka povzbudena,ako mi rucicka na vahe klesala..teaz mam 66,6 a na 60 chcem schudnut..min.Naposledy pred dvoma rokmi som mala krasnych pre mna..58

cutty
16. dec 2012

@zuzu1104 Ja tak isto, obcas do seba dam aj co nemam, ale tak vzdy pride dalsi den a nova nadej 😀 A tazku hlavu si z toho tiez nerobim, asi preto ze kg ubudaju aj tak 😀 Chvalabohu 😀 Ja chcem tiez ten posledny mesiac zabrat. A potom ides na pokracovaciu ? Ja ju nemam ☹

zuzu1104
17. dec 2012

@dorekapa neboj to bude dobré, ja som tiež bola veľmi nafúknutá, ale teraz mi je veľmi dobre. Jednak sa veľmi dobre cítim, mám pravidelnú stolicu a hlavne z každej strany počúvam, ako som super schudla, a to je fakt hrejivý pocit. Na začiatku tohto stravovania som neverila, že vydržím čo i len dva dni, a teraz je to už mesiac a pol, čo tak jem a už si fakt neviem predstaviť, žeby som jedla inak. Samozrejme, že niekedy zbodnem, aj čo nemám, ale to sa inak nedá 😀 A najhoršie je to, keď mám menzes, vtedy by som zožrala aj koňa 😀

zuzu1104
17. dec 2012

@cutty no asi tak aj u mňa, asi pred týždňom som už hádzala do seba hocičo a ručička ukázala o kilo viac, tak som sa opäť vrátila späť a ide to dole 🙂
No chcela by som, ale tiež ju nemám, možno skúsim pozrieť v knižnici, lebo inak neviem, ako by som sa k nej dostala.

13mamicka
17. dec 2012

@cutty mna caka vodny den na Silvestra ako to mam riesit?

miskakyska
17. dec 2012

@13mamicka šampáňo to istí..to Ti vyšla super voda 😀 😀 inač čaute chudulky 😎

cutty
17. dec 2012

@13mamicka Si ho posun az po Silvestri 🙂

aduss
17. dec 2012

dobre ranko 🙂 kocky tak uz sa na seba nemozem pozerat, od zajtra zacinam aj ja..uz naisto! cvici tu niekto zumbu? chcela by som si doma pocvicit trikrat do tyzdna po hodine, tak ci to k niecomu bude 🙂

sonca13
17. dec 2012

@santerra super, paráda!!!

sonca13
17. dec 2012

@dorekapa neboj sa, tie kilá pôjdu dolu, uvidíš... veď sama vieš, že to ide... možno to pôjde troška pomalšie, ale určite pôjde...ja mám dnes uhlohydráty... večer koláčik, mňam, som včera robila jednu pudingovú tortu, som si kúsok ulovila na dnes večer, lebo sa po nej včera len tak zaprášilo 😀 😀 😀
o chvíľu tu máme vianoce, na štedrý večer si doprajem rybu normálne, neviem aký deň mám mať, ale dám si k nej zemiačky, inak šalát robím s bielym jogurtom, takže nie je nejak tučný a nezdravý, tak si možno dám aj ten... my ho robievame len na vianoce, tak raz za rok... nemienim sa nijak počas vianoc trápiť, ale ani prežierať sa nebudem... 😎 tak dúfam, že pohodka... musím utekať, lebo tento môj malý cvrlík mi rozoberie byt 😀
a drž sa dievča, držím palce, určite to pôjde!!!!!

sonca13
17. dec 2012

@zuzu1104 o tomto ani nehovorte, ja keď som dostala, som hádzala čo mi prišlo pod ruku... fakt... ale nevedela som inak..nevedela som sa udržať... tiež som si na toto stravovanie už zvykla, aj keď si dám niečo čo nemám.. nevadí, si vždy poviem, že ako dobre som si bruško pomastila... 😀 len teraz neviem, čo bude, ak zvládnem 90 dní... nechcem sa vrátiť k pôvodnému stravovaniu, ale občas by som si aj dala nejakú ryžu a rezeň... nie často... uvidíme, snáď to nepriberiem naspäť.. budem sa snažiť zo všetkých síl,aby som si váhu udržala...aj mňa okolie chváli, je to super, je to zadosťučinenie, že sa síce niekedy trápim, ale už je to vidno, že so sebou niečo robím a aj sama na sebe vidím, že je to o kusisko lepšie a nenormálne sa z toho teším...

moniask
17. dec 2012

Ahojte, ja potrebujem len tak 5-6 kilečiek, date mi niekto návod na tuto dietu

ericka12
17. dec 2012

ahojte baby ja zacnem radsej az po novom roku 🙂 ale uz na 100% .. 🙂 kto sa tak rozhodol tak sa ozvi pevne verim ze to zvladneme ja sa uz a seba nemozem pozerat tak som pribrala vyzeram ako keby som bola v 6 tom m. ☹ stale sa prezeram niekedy sa sama hnevam na seba 😠

ivanazv
17. dec 2012

@ericka12 ahoj aj ja začnem na 100% od noveho roka, teraz sa mi to da tažko, ked pečiem a varím, musím ochutnat 🙂 ale sa snažím do obedu aspon ovocie