90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
2. jan 2014

@aduss pravdaze mozes

aduss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkapramukova
2. jan 2014

Ahojte.Tak dnes som zacala.Ranajky 2ks bananu a na obedik si uz pripravujem kuracie masko a k tomu si dam na olivovom olej zeleninku spravenu.Milujem to.Tak dobru chut vsetkym.A chcem sa este opytat,ze ci musim pit vivar povinne a aj chleba????

miskakyska
2. jan 2014

čaute 90dňovky 😉 😉 kolko Vás tu je dnes začínajúcich? 🙂

andrea1516
2. jan 2014

ahojky tak rano som si dala anannas pra platkou a kavu z medom a vypila som 0,5l vlaznej vody s citronom a kusok medom a teraz obedujem mam brokolicu karfiol mrkvu zapecenu z jednym zltkom a dvoma bielkami v takej miske nemala som doma syr tak ten na vrchu nie je ale nevadi aj takto je do fajnove...ale spravila som si vcera dve misky ale jedno som schrumkala vcera ...tak na veceru si udusim rybu z dusenov brokolicou...ty co planujes na veceru??v knihe sa pise baklazan ale ja som skusala ten rcept davnejsie ale mne to nechutilo

andrea1516
2. jan 2014

@miskakyska ahoj cca 21🙂

andrea1516
2. jan 2014

@mirkapramukova ja som pretim chleba vobec nejedla a vyvar som si davala aby som hladna nebola ale myslim si ze ked si nedas nevadi...ja som si racej davala okolo tretej mrkvu alebo kalerab ked som mala chut zobkat

aduss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkapramukova
2. jan 2014

@andrea1516 aj ja to poznam tak ,ze co si das na obed tak to iste na veceru ale polovicu.Zabera to aj tak ako to robis ty ,ale chudnes ovela pomalsie

miskakyska
2. jan 2014

@andrea1516 suuper ♥♥♥ teším sa na Vás 😀

andrea1516
2. jan 2014

@aduss viem poznam celu knihu naspamet ale aj pretim som jedavala velakrat ine a chudla som pekne ..berem to tak je to bielkovina je a to je hlavne tu boli vajicka bielka a zelenina a na veceru ryba zelenina ...🙂toto mam odskusane a nic sa nedeje chudne sa pohodicke

andrea1516
2. jan 2014

dole @mirkapramukova ja som dala za 74dni cca16kg pocase je taske zjest to co na obed aj na veceru napr ja nejem treti den na veceru sladke nemozem lebo potom sa rozjem

andrea1516
2. jan 2014

@miskakyska ahojky ako ty to ide?

matamisi
2. jan 2014

@aduss mne mm morcacie meso na prirodno robi a k tomu ladovy salat s rajcinami:-P
@mirkapramukova ja si chleba ani vyvar nebudem davat...

miskakyska
2. jan 2014

@andrea1516 zatiaľ v pohode...lebo som po sviatkoch prežratá 😀 horšie to bude po mesiaci 😅

aduss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkapramukova
2. jan 2014

@andrea1516 no drzala som ju tiez pred troma rokmi a aj pre mna to bolo tazke po case jest na veceru to iste.Aspon budem vediet,ze ked nebudem mat chut na to iste tak sa nic nestane ked si dam nieco ine. 😝

andrea1516
2. jan 2014

@aduss myslim si zetato dieta je preto dobra lebo si ju vies prisposobit...napr su baby ktore idu len podla receptou a nic podla seba...ja mam rada svoje chute a rada vymislam vseliake jedla co opcas vyzera strasne ale je to fajnove...skusala som zopar receptou aj podla knihy ale niektore my vobec nechutili ...a zase varim aj podla toho co kuchyna da...napr nepise sa ani na ranajky skorica a viacej bab ju jedja podla macingovej a chudnu tiez/aj ja som si ju dneska kupila / jja ju berem tak tuto dietu ze sa snazim zdravo jest a ked jem odelene nie je my tasko na zaludok ale zase pocuvaj aj svoje chute a podvedomie...mozno skuchnem o kg menej ze miesam bielkoviny a nejem to co vecer no a co ale bude ma tato dieta bavit a aj to je dvolezite moj nazor

aduss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea1516
2. jan 2014

@mirkapramukova v pokracovani knihy dalisch 90dni mas napr na obed bielkovina na veceru skrob ide o to ze do zalutka to nedas naraz aby to stravilo lebo napr na bielkoviny treba 4hodiny a na skroby 3hodinky a ked to zjes spolu zatazis zaludok pecen creva ...mne to aj lekar potvrdil uvidis ako to tebe bude vyhovovat ja si dam aj tak aj tak podla toho kolko navarim :D

babatenko77
2. jan 2014

@andrea1516 aj ja som to tak robila keď som predtým držala 90DD. nemala som na večeru, čo na obed ale dodržiavala som deň a chudla som aj tak. A teraz tiež tak idem 🙂

andrea1516
2. jan 2014

@babatenko77 super tak predsa mam pravdu🙂a ako ty de prvi den?

andrea1516
2. jan 2014

Baby ak nedusite aky olej pouzivate???lebo ja olivovy a kokosovy porate este ak tak co u vas je overene?

matamisi
2. jan 2014

@andrea1516 presne s tebou suhlasim... :-P

andrea1516
2. jan 2014

@matamisi len ma vecer dokopajte na pas prosim teraz som nestihla ideme pre malu a boji sa ze vecer sa my nebude chciet tak ma prosim napomente a poriadne aby som sla dakujem krasne

matamisi
2. jan 2014

@andrea1516 .my pouzivame vzdy len olivovy....cez leto sme si na dovce v chorvavcku od domacich kupily 10 litrov ,tak dufam,ze nam do buducej dovolenky vydziiii 😵 lebo domaci je najlepsi...😉 😵

babatenko77
2. jan 2014

@andrea1516 celkom fain, len po tých rozožratých sviatkoch je krutý 😉

andrea1516
2. jan 2014

@babatenko77 namna žmurkaju šuhajdy a salonky a ja sa im smejem ze ides to fuj to :D odolavam ale este vecer len pride ja cez den malo jem u mna je problem vecer

babatenko77
2. jan 2014

@andrea1516 veď ja tiež. do roboty si vezmem jedlo a jem čo mám. DOma večer je to horšie, lebo tam je tohooooo 😀