90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

trinity333
6. jan 2014

babyyyy ja som schudla touto dietou za mesiac 10kg, ale dávno, chcem znova ale nechce sa miiii začať variťťťťť každý den, začiatko je ťažky, ale ked to padá dole tie kg, tak riadna pumpa je to na pokračovanie. Ked má isť z čoho dole ide to riadne rýchlo, z kadial beriete recepty??

andrea1516
6. jan 2014

@trinity333 mame knihy alebo si piseme https://www.modrykonik.sk/group/5470/ kukni si

klobucik
6. jan 2014

baby co si davate na olovrant v bielkovinove dni? 🙂 Dakujem

lydka84
6. jan 2014

@misena741 skor som myslela uz na kupene listkve cesto 😀

lydka84
6. jan 2014

@perla200 ahoj
nie som si ista ci myslime to iste ale @andrea1516 pridala do nasej kucharskej knihy https://www.modrykonik.sk/group/5470/?h=uhlohyd... Indicke chlebove placky ...tak ak myslis to, tak ona ich asi aj robila, skus sa popytat jej 😉

lydka84
6. jan 2014

@klobucik rozmyslam o tvrdom syre mam na neho chut 😝

beani
6. jan 2014

@klobucik kávičku a veeeeeeeeeľa vody si dám medzi 14 - 15 hod, ak je vlčí hlad tak to zachráni vačšinou banán 😀 a medzi 16-18 hod.cvičím podľa toho ako mi deťúrence dovolia 🙂 a po cvičení hlad nepociťujem vôbec 😉

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 ak ma pod 30percent tak si daj ak viac nie nie 🙂

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 ma 30% ...len taky kupujem roky 😝 😝 😝 😝
tie 20% a 9% sa jest nedajuuuu

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 a ja zboznujem 20%len ten jem 🙂cim menej percento tym menej kalorii a tym zdravši je

klobucik
6. jan 2014

@lydka84 @beani
baby ja som na 90 dnovke prvy den ale neskutocne ma boli hlava. vodu pijem aj kavu tak nechapem s coho. uz sa Vam podarilo nieco schudnut ? 🙂

andrea1516
6. jan 2014

@klobucik cisti sa ty telo este par dni ta bude boliet ale potom ta uplne prejde uvidis 🙂

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 len skoda ze to neplati aj o chuti ze cim menej tym lepsiiiii 😝 😝 😝 😝
asi si aj vsimla ze ked pridavam recepty ktore sa posypuju syrom tak pisem ze syr 30% 😀 😀 😀
len pozor lebo som sa uz stretla s tym ze 20% boli kalorickejsie ako 30 % aj napriek tomu ze mali menej tuku ..........a beriem to tak ze ked si dam 50 g syra tak rozdiel medzi 20% a 30% su 3g tuku a do 50 KJ 😀 😀 😀
moj sojovy napoj v kave ma tych KJ 5x viac 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

lydka84
6. jan 2014

@klobucik lebo sa telo cisti - detoxikuje, neboj presli sme si tym vsetky prejde to velmi vela pit , ja som dokonca prve dva dni aj brala tabletku proti bolesti a potom to preslo samo .....len vydrz ..... no kedze sme vsetky nedockave tak sme stali na vahe a rozdiel za prve 4 dni mame 1,5-2,5 kg ..... takze sme sa uz pekne vsetky odvodnili 😀 😀 😀 😀

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 mne poradil docent s BB a ja som si zvikla na chute ako sa aj ty vravela vsetko je otazka zviku ...mne uz tucny syr nechuty a ked mam moznost kupit syr tak studujem vsetko na obale a vyberam ten najlepsi a ...napr uz som skusala aj 7percetny a aj ten bol dobry otazka vole 🙂

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 neviem ako u vas ale u nas su tie uplne s nizkym % tuku starsne drahe .......veru ja som si tak odvykla solit a dokonca chipsy nemozem skoro vobec(dam si raz za 1/4 rok a par kuskov a dost ) , mam pocit ze mi tuk z nich rastie ustach ....a to som niekedy dokazala zjest aj balik ....veru vsetko je len zvyk 😉

beani
6. jan 2014

@klobucik ja mam po 4 dnoch dole 1,1kg aj ked tu niektore zienky za ten isty cas uz zhodili viac 🙂 ja som zatial celkom spokojna. hlava ma zatial nebolela tak neviem cim to moze byt. Zeby hladom??? Ak sa citis hladna, netyraj sa a daj si aspon kusok ovocia ci zeleninu.Neboj nic tym nepokazis. Ono najtazsie je to zo zaciatku, po par dnoch si vsak telo privykne a bude to len lepsie a lepsie 🙂

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 ja kupujem v Bile alebo v Lidli mas dobre ceny ja som ykdy nelubila chipsy chvala bohu a solim s update solou alebo morskou ...tiez varim s menej soli a priatel si prisoluje 🙂 vsetky mame muchy prehresky a zviky to je normale

andrea1516
6. jan 2014

@beani neboj nam slo teraz meej a po case sa to vymeni am pojde viac 🙂 mame menej vody v tele to nic

lydka84
6. jan 2014

@beani no si na tom % lepsie ako ja kedze ja som zacinala s vahou o 15 kil viac ako ty 😒
a zjavne som bola ovela viac zavodnena ako ty ...nakolko za prve 4 dni a k tomu po silvestri a novom roku sla u mna urcite dole len vodaaaaaaa

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 morsku sol pouzivam aj ja aj ked popravde neverim moc tomu ze je ina ako noralna a uz vobec v takom mnozstve ako ju pouzivam ja 😉

beani
6. jan 2014

@andrea1516 ked som prvy krat drzala tuto dietku tak 7kg mi islo dole dost rychlo ani neviem ako, potom to trosku zastagnovalo tak som makla viac v cviceni a dala som dole este dalsich 6kg 😀 ale teraz musim chceeeeem zhodit viac 😀 😀 😀

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 ono zalezi na tom aka je to morska sol kvalitnejsia je trosku drahsia ale oplati sa na taketo veci investovat pre vlaste zdravie ...ja mam plane prestat pouzivat aj koreiny susene a len listy zacat je to zdravsie ale kedy sa k tomu dostaem ze zacnem vsetko dvolezite pestovat neviem ale plany mam

miskakyska
6. jan 2014

@beani ahoj,,,len ty nehľad na druhé kolko schudli 😉 a nestresuj...prvy tyždeň neznamená absolútne nič,lebo to sa len odvodnuješ a nemožeš sa porovnávať s druhymi,lebo nevieš ktorá kolko váži...kym u 100kg za tyždeň odbudne 5 kg.... u 70kg to možu byť len 2kg

lydka84
6. jan 2014

@beani a tych 13 kil slo za kolko dni dole ?????

andrea1516
6. jan 2014

@beani ono zober si ze za 4dni jedno kg ved to je super dajme tomu za tyzden cca 1,7to je najzdavsie chudnutie aj pre telo aj pre organy takze pohode chudneme

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 no hej len treba postupne menit jedalnicek aby to clovek zvladol

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 to vieme vsetky myslim 🙂 ved vadcia cast z nas uz ma skusenosty s touto dietou :P

andrea1516
6. jan 2014

na fb je diskusia ci sojovy jogurt je bielkovina alebo co????aky mate nazor vy baby?

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516
podla mna bielkovina, tak isto ako tofu alebo sojove maso