90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sivocka
9. aug 2010

@gudulo , hmmmm...26.8. je na mna este moc skoro...este si to obmedzovanie velmi dobre pamatam, a potrebujem aj psychicku pripravu urobit, kym zacnem 😉

takze sa skor priklonim k tomu datumu 27.9. .....neprehodis sa k nam , gudulo?

@yanni , tak si ho skusme odsuhlasit baby, co vy na to? Dalsie kolo odstartovat 27.9 a koniec bude 4 dni pred vianocami...presne nachystane na vianocny salat a ine dobroty. 😵 😵 😵
Kto sa prida?

bea44
9. aug 2010

@yanni je to presne tam pri tom ciganskom obchode. maju to tam z L IX najbližsie 😀 aj pešo
ale ak by si mala zaujem, asi by bolo treba rezervovat teraz, lebo naposledy mali všetko 2 tyzdne do predu obsadene. ale to uz boli prazdniny. tak mozno kvoli tomu. a ta ubytovna je priamo v areli DPMK . na bardejovskej. ul. pešo z jedlikovej 5-10 min. ja som tam predtym 10 rokov byvala presne v tej časti 😀
tak daj potom vediet aj ak ano tak ti pozistujem. čo a ako.
a ja nerobim v dpmk / aj ked by nebolo od veci/ robim u sukromnika tzv 😒

@sivocka nemarodujem. čerpem dovolenku. 😨 ale teoreticky by som po 3-4 dnoch ak nie su kompl. mohla ist makat.

bea44
9. aug 2010

@sivocka . ja som presne pred rokom tačala 7.10. a končila na novy rok. ale ten posledny mesiac už nebol o ničom. same prehrešky. tak teraz radšej skor začat a končit pred vianocami. moj nazor.

gudulo
9. aug 2010

no sivi, je na tebe ku komu sa pridas, tolko lanarenia 😀 😀 😀
ja chodim kazdy pondelok s malou na rehabku a aj po lekaroch dost casto a auto mi stoji pod blokom a vsade sa trepem busom, minule dokonca so vsektymi troma, lebo som musela skombinovat viac lekarov a chalanov som sa bala nechat tak dlho samych, lebo by mi tu z bytu urobili "kúlničku na drevo"

sivocka
9. aug 2010

@bea44 , ved si este oddychni, co povies na ten novy datum?

a baby to je tam s tymi ciganmi ozaj take krute???? ja teda niesom rasista ale vyhybam sa im na kilometre, nemaju teda moje sympatie...čest vyminkam, samozrejme...ale ked si predstavim, ze by som si mala kupit ukladane nektarinky a kolko osmahnutych ruk ich tam oblapavalo.....jooooj 😖 ☹ 🤐

gudulo
9. aug 2010

ked to vychadza az natesno pred vianocami ☹ ten vas spolocny termin a spolieham sa aj na to, ze este koncom leta bude aj ine ovocie ako jablka, lebo tie ja moc nemusim ☹ - teda s vynimkou tohto posledneho tehu

yanni
9. aug 2010

takze baby odsuhlasene. ja zacinam 27.09. ci sa pridate alebo nie. ved je to super nacasovane, akurat este aj postihame nieco popiect s oblizovanim za tie 4 dni do vianoc 😀 😀

Janka no to musi byt asi pravda s tymi cigosmi, lebo brasko fakt ten Kaufland obchadza. No a u nas v BB inde ani na nakupi nechodime len dop Kauflandu. Obcas lild alebo tesco ale kaufland to isti. A tam nepovie ze cigansky obchod. V KE nechodi ani len do Tesca. Tam len do tej Optimy.

Juj gudul ty si ako moja mama. Auto stoji pred domom extra pre nu, lebo nasi maju dva a ona sa trepe stale busom a vsetko v ruka navlaca. No kto si neda poradit. jeje uz fakt nie je pomoci 😕

Bei no to je super, ze to tak blizko k intraku. Dohodnem to s braskom a vecer sa ti ozvem. A ak bude volne tak ak by ti to nerobilo poblem by som ta poprosila aj hned rezervovat. Napisem ti. ale urcite 30a 31. a neviem ci este aj 1 neostaneme. Ak by v utorok vsetko vybavil tak by sme este prespali a v stredu rano vyrazili spät do BB. ak nie tak musime este ostat aj v stredu a vo stvrtok bude musiet do tej 12 povybavovat a potom vyrazame. V stredu sa budeme musiet len nejako poflakovat po meste alebo tak, lebo je nestrankovy den, no vsetko na nervy. Cize bud 2 alebo 3 noci.

Bei ved sa netrep do kanclu ked nemusis. Ja by som uisla na choru. VEd by som len tak nedala dovosku, ked mozem byt na chorej.

sivocka
9. aug 2010

@gudulo , ja povacsine vsade vlacim svojich dvoch chalanov....vozim ich v aute, takze tu kuknicku mame aj v aute , aj doma, bohuzial... 😉 .
Raz moja svokra otvorila zadne dvere mojho auta a hovori: ....bozzze, to s takymto autom nemozes ani nikam ist....to som im kupila forneti...to si viete predstavit, co bolo na podlahe...sliepky by sa napchali dosyta.... 😀 , tak takto sme sokovali babku...
a babulky, ja som sa tiez bala soferovat, ked som vedela, ze na druhy den niekam pojdem autom, uz vecer ma prehanalo...teraz si to neviem predstavit, ze by som mala cakat na muza, ze nas odvezie...asi by sme boli caaaasto iba doma.... 😉 , potom som si povedala, no mam sama seba trestat, stale sa niekomu prosit a cakat, kedy ma odvezie, lebo ja sa bojim.....nejako som to rozbehla a uz to ide...baby, ked ste zvladli dietovat, zvladnete aj soferovat, som o tom presvedcena... 😵

nikanika28
9. aug 2010

cafteeee, co riesite??? Ja vas nestiham vobec citat ☹ ...nechybala som vam? 🙄 😅 😀 😀 😀 😀
Baby, ja mam taky pocit, ze v piatok mam mat poslednu vodu ??? 😕 Musim to ist poratat, lebo nemam sajnu, kolky je dnes den 😅 .
Dnes bielkoviny, tak som si spravila kuracie cecky so salatom...ale este by som daky kolacik vstrebala 😅 😀 😠 . No nic, necham si zajst chute a idem si spravit kavu, kym Klarka spi... No a Lukasko siel prazdninovat s mamou na chalupu, tak budeme mat zase o cosi mensie decibely doma 🙂

magimary
9. aug 2010

veru, ani ja nestíham 😅 😉 ,
ale zdravím vás a myslím na vás, že ako sa vám darí a tak... 🙂
nestíhala som, lebo som dokončovala "megaporiadky" a už sme konečne kompletne presťahovaní do podkrovia (čo sme sčasti boli už dlhšie, ale stále nebolo času dať to do poriadku aj tu dolu 😅 ...
ale už to všetko je úspešne za mnou 😵 , no a pozajtra zase odchádzame preč (zase "záťaž" na moje diétované telo 😝 )-tentokrát do Tatier, ale belianskych (konkr. do Ždiaru)...
inak, ešte mi nedá opäť skloniť klobúk pred bei a yanni, že ako sa držíte a snažíte aj naďalej... 😵 😉 klobúk dolu!
To ja nie som taká poctivka a zalsúžila by som si za to 😝 🙄 -výprask...
jediné, čo sa mi darí, tak to je dodržiavanie raňajok (ovocných alebo žiadnych), ale za to obed a večeru už pekne zmixujem... ( 😔 🙄 😖 ) a ku kuracím prskám si dám aj ryžu (ako aj dnes 🤐) ... ale mne je to fakt akési vzácne...
no, ale mám aj výčitky, ale čo už so mnou?!? 😝 😒
zatiaľ som nepribrala (resp. predvčerom, keď som sa vážila, mala som o kilo menej), ale určite to tak nebude nafgurt, tak by som sa mala snažiť 😠 ...
už sa normálne teším na ďalšie kolo (v oktobri si to, bei, naplánovala?!? 😕 😅 ), aspoň nebudem mať výčitky... 😝
hlavne vydržať na tejto váhe-dovtedy... 😕

marianca
9. aug 2010

Čafte,
ja sa babule držím celkom v pohode, sem tam malý prehrešok, ale bez toho by to nešlo 😀

@magimary supiš, tak ty už ani nediétuješ a kilo dolu, supééér 😉 😉 😉
@nikanika28 tak ty pomaly tiež končíš?Ja by somuž tiež rada...mám chuť na všeličo, len nie na to čo môžem 😝
@sivocka súhlas s tým šoférovaním, človek je samostatný a nemusí sa nikoho doprosovať....a inak čo sa týka toho poriadku v aute, no tak u nás by sa najedol aj kŕdeľ sliepok a ktomu kŕdeľ holubov. katastrofa. Malý musí mať v aute zásadne aspoň rožok v ruke, no a potom je to v prdeli... 😝
Bože baby, vy už plánujete druhú diétu????Pche je budem rada keď to vydržím do konca....no uvidíme, možno sa zadarí....
No idem ja pekný večierik modelky 😉 😉 😉 😉

yanni
9. aug 2010

jej aj stratene duse sa ukazali 😉

no jasne ze uz planujeme pokracovanie, do Vianoc reba este nieco zhodit abz sa mohlo zase priberat 😀 😀

a magi ja som vobec nie disciplinovana. ja sa len snazim. a teraz ked brasko dietuje musim sa drzat. nie som svinucha aby som mu chute robila. no a zase jem to dietove jedlo. Na zajtra mame zeleninove riyoto a Robino bude mat este aj salat, ja nie ☹

Ozaj bei, tak uz je to vsetko dohodnute, do KE cestujeme 31.8. rano a spat pojdeme vo stvrtok. Cize potrebujem postel v utorok a stredu. Tak ak bz daco bolo bola bz som ti vdacna. Ved ja sa ti odmenim kolacikom 😀

Ozaj a kedz budete mat cas na stretko? no ja mam casu cele dni 😀 sa prisposobim 😉

ninimini
9. aug 2010

Ahojte! tak ja som dva dni úplne mimo diéty prišla segra tak sa nedalo 😀 😀 lepšie povedané pozvala ma tam a tam a ked som povedala že nemožem tak mi vynadala že príde raz za tri roky a ja na nu kašlem tak som povolila 😀 ale zajtra mám podla plánu ovocníčka tak si ho dám i ked dnes som mala ešte jednu návštevu a poviem vám tak to bola sila dostala som taký pucung ja hrom 😕 kamarát mojho drahého obaja sú velký športovici tak sa do mna pustil lebo som sa prekecla a hned mi povedal vraj mám prestat že blbšiu diétu nevidel ako túto najskor začal čítat a pri ranajkách povedal super dokonca aj bielkoviny super ale potom ked videl že iba trikrtá za den sa je tak to už začalo.ozaj pribral niekto vačšinu zhodených kg naspat lebo on mi povedal že nechudnem tuk ale svalovú hmotu a s tela ide preč len voda a min.tuku tak som zostala trošku mimo a ked uvidel ovocný den skoro odpadol že tolko cukru je hrozné no proste katastrofa hned mi napísal dietu a naordinoval cvičenie 😀 keby to bolo také jednoduché 😵 😵 tak som zostala na pochybách a neviem čo mám robit je to hrozné vraj mi vycicia všetky vitamíny a živiny s tela asi ma drbne no dostala som taký výplach jak blesk ☹ tak teraz som úplne mimo vraj čo schudnem mám za pol roka naspat 😠 tak to hádam nie ☹

bea44
9. aug 2010

@yanni tak ja ti to ubytovanie zajtra prevolam a dam vediet , že čo a ako 😉 a na stretku sa dohodneme 😵
@ninimini ja ti nebudem tvrdit, že je to inač , ako ti to povrdal kamoš. ked sa po diete začnes prejedat, tak samozrejme, ze to mas spat. ajojo pride. u mna zatial po mesiaci v pohode. a pred dietou som jedla menej ako počas diety a len 2 x za den. alebo si zober zober magi . ona dalej pokračuje normalne, a nedeli stravu a 1 kg schudla.

missy97231
9. aug 2010

ahojte. tak ja som vcera dietu total "odlozila"... oslavovali sme prvy rocik Davidkov,, tak "stalo sa" 😖 ale dnes som pokracovala, vitaminovy den - trochu som sa bala,,, ako to zvladnem o ovoci po rozzratej nedele, ale som vydrzala som 😉

yanni
10. aug 2010

@bea44 diky bei 😉

@ninimini vies ono su vzdy mudrejsi ti ini. Keby mal ten tvoj kamos problem s vahou tak by o tom inak hovoril. Samozrejme ze na zaciatku tak 1-2 kg ide voda z teba, aj svaly (ak vobec clovek dake ma 😀 ) ale takych 16-18 kg ako zhodila magi nie je vsetko len voda a svaly. Keby si zhadzovala len svalóvu hmotu tak by si po troch mesiacoch bola hotova. Stale unavena, malatna bez chuti a energie.A ja sa napr. pri tomto stravovani citim ovela lepsie. Ja som napr. mavala casto bolesti zaludka, az ma pichalo a nic nepomahalo len lahnut si na bok a ani nedychat. Teraz, po 3,5 mesiaca diety a ako tak delenej stravy som nemala ani len naznak bolesti.
Mne toto stravovanie odsuhlasila aj moja trenerka pilates ktora je aj studovany food coach ale tiez podotkla, ze na tejto "diete" co dieta ani nie je, nemozes fungovat vecne. Ono je to dobre na naucenie sa pravidelne jest a neprejedat sa, cize aj urcite davky. Clovek si vybuduje urcity, zdravy vztah k jedlu a vie ze ked pociti hlad tak to nie je hlad na sladke alebo vobec nemusi to byt ani hlad. Niekedy sa staci napit vody a uz necitis hlad. Tiez mi poradila, ze ked mi to delenie robi dobre, tak mam ist na tu klasicku delenu aj ked to nie je tiez to prave sttravovanie. Ale vyvazenejsie ako 90dnovka. A tiez ten ovocak nie je vlastne ovocak, ono sa to vola vitaminovy den. Cize nie len ovocie. Ja napr. ovocie na kila nemozem, naduva ma, ja zjem tak 2-3 kusky ovocia v ten den a ako hlavne jedlo mam (mala som) zeleninovy salat., co je vyvazena strava, lebo su tam vitaminy, cukry aj tuky (napr. olivovy olej) akurat ze tie bielkoviny tam chybaju.
Na schudnutie je to dobre, lebo neschudnes za 2 tyzdne 20 kg, cize ide to pomalsie a telo a hlavne tvoje zmyslanie je po case ine, co sa prijmu potravy tyka. Ved citaj tie prispevky, kazda znas, co uz ma ten nejaky dnicek za sebou ci dokonca 1 alebo aj 2x celu dietu ma teraz pri kazdom obcasnom "prezrati" zle svedomie a hned pri prvej prilezitosti sa snazi dat si nejaky "ocistujuci" dnicek ci sa viacej hybe.

Ono ja poviem tak, kto neskusi nevie. A pokial to nie je nejaka chemia (citala som tu na konovi diskusiu o tabletkach adipex-mi az vsetky chlpy staly dupkom) uskodit ti toto stravovanie nemoze. Clovek nehladuje, ako tak sa vyvazene stravuje, sladke ci chlieb a pecivo(coho sa ja stranim lebo vsetko lepok) ti nik nezakazuje, obcas je dovolene vsetko. A tak je to aj v racionalnej strave, vsetko ale s mierou. A kto si da namiesto riadneho obeda radsej kavu a horalku no tak dakujem...

A samozrejme sport. Nemusis ist makat do fitka, staci chodit na dlhsie prechadzky. Ved co je nordic walking? Dlhsie rezkejsie prechadzky 😀

A este jeden priklad. V pekarni kde brigadujem mame pekara. Ten zacal zaciatkom roka "chudnut". Prevazne je len bielkoviny a zeleninu. Chlieb a sladkosti vobec a ak si da niekedy zemiaky ci ryzu tak o tom neviem. Ked hovori co varil a tak, tak tam vzdy dominuje nejaka bielkoviny ci uz mäso, ryba alebo mliecaky a samozrejme zelenina. Cize tiez nie nejaka extra dieta, len zdravsie stravovanie. Poznam ho ca. 2 roky, v robote som ho nikdy nevidela jest, cize to typicke, cely den nic a vecer sa napraskat. Teraz kolkokrat ked v sobotu spolu robime alebo v piatok od obeda, vidim ako si robi salat alebo nejaky tvarok ci jogurt je. Samozrejme nie je to to prave hlavne jedlo dna ale ma nieco v zaludku a vecer ked si vari tak uz toho tolko do seba nenahadze. Za 7 mesiacov schudol 21 kg. A to bez akejkolvek soecialnej diety. terza zacal chodit trosku do fitka a doma robi este brusaky ale tiez to nejak s tym sportom neprehana. A musim povedat ze na nom nielen vidno ze schudol ale uz nie je ani taky "roztraseny". Tuk je skoro fuc a ten co tam este je, ten uz fuc nebude, ten sa teraz snazi cvicenim premenit na svaly
😉

jaj a este k tej vode a tuku. Tak ja mam vahu co meria aj vodu a tuk. Tak mne pocas diety voda klesle len o minimum ca tie prve 2 tyzdne. Potom a to je az do teraz sa voda vobec nehybe ale zacali po case klesat hodnoty tuku. v poslednom mesiaci mi dlho na vahe nic neubudlo ale videla som ze hodnoty tuku klasaju a clovek to citi aj na obleceni ze cm idu dole.

V niecom mam tvoj kamos pravdu ale v niecom nie. Niejake stravovanie nie je 100% racionalne. A neboj sa ked budes v ten vitaminovy den len ovocie cukrom sa nepredavkujes 😀 😀 😀

agika1982
10. aug 2010

@juliakocka je to chore, ak nechce matka kojit...ale je rozdiel ak niekto nemoze, kedze nema mlieko.....to je rozdiel...ovela radsej by som kojila, ale bohuzial nemam mliecko...uz som skusala vsetko....evidentne si to zle pochopila....keby som kojila, urcite by som dietu nedrzala pretoze by som tym ohrozila malicku....

yanni
10. aug 2010

Baby kde ste ktooooooooooooo...

@agika1982 ako to ide? uz je malickej lepsie. citam ze vas brusko boli. No to mala sesterka s malym taketo problem. Tahalo sa to strasne dlho. Tiez nic nezaberalo.

augustovamonika
10. aug 2010

fuuuha to budem mat co citat 😀

yanni
10. aug 2010

@augustovamonika no ze sa aj ukazes. ako belgicke pralinky? 😀

augustovamonika
10. aug 2010

@yanni clovece makam jak fialova... ako belgicke pralinky? ja ti nevim karle, ale podla mna sa stale predavaju 😀
dnes ovocie-zelenina... uz ma to nebavi ani pucit, o chvilu si dam asi zeleninovu polievocku, nech dam aspon nieco teple do zasobovaca a na veceru bude mango 😝 a v praci mi dosli zasoby orieskowe 😒

missy97231
10. aug 2010

ahojte... a citam, ze zacinate druhy termin??? to co akoze? co na prvykrat to nezabralo alebo? asi som nechapava 😀

yanni
10. aug 2010

@augustovamonika uz nie augustova? uz fialova? no ja uz som z tej makacky cierna nie len fialova????

No daj si polievocku, ja by som si uz iez daku dala. Asi budem daju rezancovu varit. Hadam v sobotu navarim ked bude mat brasko uh.

Inak tie pralinky, no ja neviem ake mas poskryvane v kancli v sufliku. Ci belgicke ci dake slovenske zasoby 😀 😀 😀 😀

Ja uz do roboty ani oriesky nenosi lebo to by som asi zrala dovtedy, kym by nebol paklik prazny. Takze dnes zatial 2 banany a idem si dat zohriat to zeleninove rizoto ci co to je. Dufam ze ma brasko nevystahuje alebo ze mi vecer neotrieska hrniec o hlavu co mu to nechutilo 😕

@missy97231 no zabralo aj na prvy krat ale my by sme este dake to kilecko chceli dat dole. Takze druhy termin na jesen aby tam bol nejaky odstup a telo sa troska "zregenerovalo".

marianca
10. aug 2010

Avojky 😉
@missy97231 jasné, že zabralo, len baby chcú byť najsamkrásnejšie a najsamštíhlejšie, takže sa chcú pokúsiť dať ešte pár kilečkov dolu 😉
@ninimini no ja som s touto diétou úplne spokojná. Mala som podobne ako yani nejaké problémy so žalúdkom, mávala som krče, robili mi pár krát aj gastroskopiu a nič nezistili. Odkedy držím túto diétu nič. Žiadny krč, žiadna bolesť. najprv som sa aj bála držať to kôli tomu, aby som nemala potom ešte vačšie problémy, ale mne to pomohlo. Asi to je tou skladbou jedla. A nemyslím si že je škodlivá. je sa tam absolútne všetko, akurát, že sa neje piate cez deviate a žalúdok nemá problém spracovať to. Takí tí zanietení športovci, majú vždy len tú jednu svoju pravdu a všetko iné je zlé.
Takže ja ju podľa mojich skúseností odporúčam, som spokojná. Nemám nejakú brutus nadváhu a nikdy sa mi nestalo, že by som pri diéte schudla a tu áno a ani nehladujem, čo je dôležité. napapám sa do sýta, jem kopec zeleniny, ovocka a v podstate všetko, ibaže nie nakopu ako voľakedy a zrejme preto aj nemám problémy,.
Toť môj názor 😉

missy97231
10. aug 2010

aha 🙂 tak teraz chapem 🙂 som zvedava na seba v novembri 😀

yanni
10. aug 2010

ze vraj samkrasnejsie a najsamstihlejsie 😕 No my uz ideme do rokov, tak treba nieco pochudnut. v 70tke to uz asi nepojde 😀
@marianca

yanni
10. aug 2010

tak baby ja prave zerkam to rizoto. no nic moc, len zelenina a ryza.

No a ma raz svihne z tej mojej kolegyni. Zase tu fujka ze smrdi, no uz len jej raz nieco poviem. Hlavna vec ze jej spagety vonali. A este ich mala posypane aj nejakym ementalom ci co to bolo. No to nebol smrad.

yanni
10. aug 2010

jaaaaaaaaaaaj baby pomoooooc, mna uz poraza. tu sa clovek ani najest nemoze. No uz som to aj zbalila. Dopjem na veceru. Krava sprosta, stale fujka a sucha si noc. Tak sa nalievam teraz vodou aby aspon nieco bolo.

Inak ona je tu vseobecne povazovana za nie normalnu a akurat je som musela k nej do kanclu. sa s nou ani nebavim, cely den len veklikujem svoju robotu, ked sa mi treba vyrozpravat tak idem k inym kolegovcom ale väcswinou ked t akto uz mam porobene, tak si robim sukromne veci, maily, internet a tak. Ale ako dlho to vydrzim je otazne. Este skoncim niekde v cvokarni 😀 Juuuuuuuuuuuj a nieco by som zozerkala 😠

ninimini
10. aug 2010

ahojte!!! jasné ved ja ju držím dalej ale on je celebritný takže už pár slov.celebritám pomohol tak ja len preto 😀 mne tiež vyhovuje až na to ovocko čo mám aj dnes 😀 😀 váha zatial nič ale ved som to ani poriadne nedodržiavala posledné dni a ešte som prišla aj na to že sa mi mrcha blíži vlastne už bude tu 😖 😖 tak asi preto yanni: a ty jej prečo nepovieš že jej všetko smrdí tiež by som jej to vrátila alebo keby som jedla a jej by sa to nepáčilo priniesla by som jej štipec na prádlo dúfam že by pohopila kam si ho ma cvaknút 😀 😀

yanni
10. aug 2010

@ninimini no tak pekne drzka nasu dietku, hadam ju nechces podvadzat 😀 a kasli na celebrity, co nas po nich, my sme aj tak lepsie 😀

jaaaaj ani mi nevrav, ja sa tu uz nekdem do nicoho a nikoho montovat, lebo nieco povies a zhora pride hlaska ze si nie timova. Keby sme aspon tim boli ale tu si kazdy robi svoju roboticku a ide domov. Medziludske vztahy su na tomto oddeleni pod psa a sefovci aby nam pri vrchnich 10tisic pomohli nas len zhadzuju. Uz som dala aj ziadost na iny sud ale to neklaplo a do ineho oddelenia este nie je rozhodnute ale nejako to vidim cierno. ale tuu je to fakt extrem nad extrem. kaudy ohovara kazdeho, niekedy sa citim ako v materskej skolke. uz len beeeeeeee a jazyk vyplazit a povedat uz sa s tebou nekamaratim 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😠 😠 😠