90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gabika11
7. sep 2010

@agika1982 ano? ALE JA SA UZ NEMOZEM NA SEBA POZERAT, AKO VYZERAM ☹ popri cviceni musim aj so stravou, som strasne rozozrata, a musim to nejak upravit na rozumnu uroven...

andrea100
7. sep 2010

baby keď máte bielkoviny tak papáte aj salámu a syr? Ja som si myslela že môžem buď mäso alebo syr. Mám pocit že som čítala že sa to nemôže skombinovať. Zle som to pochopila? 😕

marianca
7. sep 2010

@andrea100 dobre si to pochopila, buď mliečne výrobky-syr, máslo, bryndza, mlieko, jogurty........
alebo maso, vajcia 😉
nemá sa to kombinovať

marianca
7. sep 2010

@agika1982 takže keď chceš nejaký šalát zeleninový, buď si daj zeleninu s viacerými druhmi syra, alebo zeleninu, so salámom, alebo kuracím maskom, alebo tuniakom. Nemôžeš v jednom jedle kombinovať aj to aj to...

marianca
7. sep 2010

agi a aj ja si dávam ten jogurtový dresing 😉

agika1982
7. sep 2010

@gabika11 a kolko vazis???
@marianca no pekne, a ja furt zerem vsetko dokopy....booooze...dobre vediet....asi som mala hlavu niekde inde ked som to citala....

miki060707
7. sep 2010

@marianca ako robiš jogurtový dressing ak sa smiem spýtať
ja mam zajtra ovocný den, svokra mi akurát donesla hrozenko, to si dam doobeda a na obed si upečiem jablka a natrem trochu lekvárom...a kupim si džus a budem si ho riediť vodou....
kokso dnes som mala cestoviny s opečenou paprikou a kečupom, a na večeru som mala v mrazničke tortu, lebo minule sme dostali, tak som si dala do mrazničku a kokso, tak mi ostalo zle, normálne som si musela dať bystrianku, aby som sa vygrgala 🙂 😀
a to som jedla zas o pátej večer a vydržim pekne....som uplne v šoku, šak týden mam za sebou, som zvedava, či vydržim mesiac

miki060707
7. sep 2010

@gabika11 gabika, určite nevážiš kolko ja, tak sa určite na teba dá pozerať.. 🙂

gabika11
7. sep 2010

@agika1982 no, vazim 72 kg, a to meriam 158 cm, takze aby som vyzerala ako tak, tak by som mala zhodit takych 15 kg...

gabika11
7. sep 2010

@miki060707 nevidela som ta nazivo, ale ved mas 3 mesiace po porode, to urcite pojde dole, neboj, len sa neprezieraj ako ja, a pojde to 😀

gabika11
7. sep 2010

kocky, tak ktora ma tu dietu z knihy v el. dokumente? Mozete mi ju prosim poslat? Dikes. Lebo inak si budem musiet ist tu knihu kupit.
Ja hlavne nechcem hladovat, asi by osm to navydrzala teraz pri tak roztiahnutom zaludku, ono to chce len iny pohlad na tu stravu a normalka to brat, skratka inak davat dokopy jednotlive jedla, ako doteraz, asi to je o zvyku....

agika1982
8. sep 2010

@gabika11 poslem ti to cez den,mam to v pc.inak aj tu je to,najdi si tuto istu temu ale cast pr
va. Toto je tusim dvojka

agika1982
8. sep 2010

@miki060707 to bude kupovany dresing,teda aspom ja si ho kupujem.a so salatom uplna parada

miki060707
8. sep 2010

@gabika11 no ja viem, že mám po pôrode, ale pred pôrodom som mala rovnú stovečku, takže tak 🙂

gabika11
8. sep 2010

kocky, zatial nemam tie materialy o diete, ale dnes rano som jedla len ovocie, niekolko sliviek. Dokedy mam vydrzat? Teda mam jest najblizsie desiatu? alebo az obed? diky za odpoved. A mozem si dat rnao Caro s trochou cukru?

agika1982
8. sep 2010

@gabika11 myslim ze cukor sa vynechava v diete...a kazdy jeden den zacinas ovocim....

marianca
8. sep 2010

čafte devy 🙂

@miki060707 ja si ten jogurtový dresing buď kupujem ako písala agi, alebo si kúpim klasický biely jogurt dám tam nejaké bylinky, trochen korenia, soli, cesnak a je to mňamko, prípadne tam dám aj trochen kyslej smotany 😉 😉
@gabika11 no ja som neny schopná vypiť kafe bez cukru a mlieka, takže ja si to dávam každé ráno takto, pijem tri v jednom....

andrea100
8. sep 2010

Kávu s mliekom pijem aj ja, skúšala som bez mlieka ale to som vydržala len prvý deň. Ja som dnes mala prvú skúšku vytrvalosti v diéte - bola som na školení a cez obed si všetci objednávali pizzu a ja som mala dnes škroby tak som si pekne objednala varené zemiačiky a grilovanú zeleninu. 😀

agika1982
9. sep 2010

@andrea100 no parada...

Ajojte...my mame dnes narocnu noc za sebou...malinka bola nervava, kopala nohami rukami, nevedela a asi aj nechcela zaspat, akonahle som ju dala do postielky, tak spustila ale riadne....nakoniec to vyriesil kocik....kocky u nas zacina jarmok, akoze ja neviem jak to zvladnem...este ideme na vikend aj k svokrovcom, bo su u nich hody...akoze ja neodolam tym loksom s pecienkou a kacickou a neviem cim....jaaaaaj

miki060707
9. sep 2010

@agika1982 agiii, tak to bude prvá veliká skuuška, ja akurát ranajkujem výživu, včerajší ovocný den som zmákla, tak sa tomu čudujem...ach jaj
no veeeru, už je tu jarmok, mi sme mali isť tiež, keď nebude pršať, tušim v nedelu by nemalo..možno sa aj stretneme, xi, agi a dobrež ti nevychádza vodny deň 🙂

marianca
9. sep 2010

Čafte, no baby aj ja idem na jarmok, teda malý začína trocha sopliť, tak keď sa mu to nezhorší a ja si určite dám cigánsku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj dve 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
som to ja ale podpora, že 😝 😀

marianca
9. sep 2010

@agika1982 a náročnú noc máme aj my za sebou, malému tiekol soplík a keď ležal mu to zatekalo, tak sa budil, takže spal tak, že ležal na mne, no som super oddýchnutá a ešte toto depresívne počasie, no na nervy... ☹

gabika11
9. sep 2010

ahojte, tak dens mam prvy den skoro za sebou biekoviovy den, jedla som amso a zajtra sa chystam varit segedinsku polievku...tak drzte palce, aby som to vydrzala, az do uspesneho konca...

marianca
9. sep 2010

no baby ja už mám tiky sa na to vyprdnúť....mám nejaký 79 deň, ale už mi to lezie hore krkom a aj tak jem piate cez deviate....a váhu mám v podstate takú ako som chcela, teraz mám nejakých 53-54 kg, ako som najedená....no uvidím....ako sa zobudím zajtra, ale neviem neviem, lebo chcem ísť na jarmok a tam je cigánska a tú ja musím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a trdelník a to tiež musím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže tak.
A inak dnes som mala mať ovocko a jedla som všeličo len to ovocko ee. Inak už mám na ovocie averziu....

agika1982
9. sep 2010

@miki060707 nooo moja uz som zhresila, vecer som si dala loksu s pecienkou a burcak...fuuuj ale tak mi bolo hnusno ze az...to mam za tu pazravost hehe...a zrovna zajtra mam ovocny den hehe
@marianca nooo ja milujem trdelniiik a hlavne skoricovy mnaaaaaaaaam...booze no tento vikend bude zhreseny ale o to viac si dam zalezat po nom....hehe baby kaslite na dietu a zacnime vsetky spolu od pondelka....nooooo taaaaaaaaaaaaaaaaakkkkk

miki060707
10. sep 2010

@agika1982 ale agi, čo by sme kašlali, šak zhrešiť môžeš, zas by sme išli odznova 🙂

@marianca no tvojom mieste by som sa nato vyprdla, ša taká vaha jak máš ty, môžem snííííívať 🙂
ja som dojedla výživu, dam si kafe a ani netušim, čo na obed,asi zemáky si dam uvarené s dusenou zeleninou..

agika1982
10. sep 2010

@miki060707 juuuj moja tomu sa neda odolat....si predstav jarmok aj hody dokopy......jeeezis, ja mam take chute..ale uz viem ze loksu s pecienkou si nedam...dala som si vcera a tak mi bolo zle, ze este dnes som utekal na zachod....@marianca...no ja mat tvoju vahu, tak aj keby som pribrala dalsich desat kil, nevadilo by mi to....pred otehotnenim som mala vahu 85 a oviem ti, bola som spokojna...ja som nikdy chuda nebola, asi genetika....mne staci dat dole tych 15-20 kil a som spokojna jak hovado....PS: ako sa ma bea?????

marianca
10. sep 2010

avojte, takže dnes idem na tú cigánsku a trdelník 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@agika1982 no, aj mňa by zaujímalo čo bea, nejak sa nehlási, dúfam, že je všetko v pohode 😕 😔
a jasné baby zhrešiť sa môže a potom treba pokračavať ďalej akože nič 😀 😀 😀

idris
10. sep 2010

tak babule uz som tu dlho nebola ale od septembra som zacala ako som slubila ale u mna jeprehresok kazdy den 😅 😅 a mam pocit ze kym nenastupim do prace tak sa mi ani chudnut nepodari. NEdokazem si spravit rezim. kazde rano inak vstavam, a tak sa mi vsetko posuva. Niekedy mam obed o 12tej potom o 14tej no hroza somnou ja by som chcela 15 dole no moj ciel je taky ze za 10 mesiacov takze snad sa mi podari 1,5zamesiac schudnut 😀 😀 😀 😀

missy97231
10. sep 2010

@marianca tak dobru chut prajem k zivanskej 😀
a ja som uz "skoncila"... ako som si na zaciatku (pred mesiacom 😀 😀) hovorila, ze sa pokusim zvladnut 90dnovku popri mamkinom vyvarani... holt,,, neda sa. 😠 ale - schudla som zo 70kg na 64kg,,, coz som mala pred tehu, takze tych zvysnych 11kg nechavam na neskor 😀 😀 😀 ale viem, ako to funguje, a viem, ze kebyze byvame sami a varim ja, tak nemam problem vydrzat... ale takto sa to neda
no poviem vam pikosku - nez som zacala,,, tak mamka vobec nevyvarala, alebo ak aj tak take nieco na co som nikdy nemala chut, ale ako som sa na to dala... tak bud to vidim v inom svetle, alebo mi chuti aj to na co som predtym ani nepomyslela 😀 😀