90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
22. aug 2008

Ahojte kočky, dnes som toho mala veľmi veľa, od rána som piekla, plnila, prala, varila, ešte teraz idem dozdobiť, potom som bola na veľkom nákupe medzi tým kým mi maličká spinkala - babka mi postrážila a teraz som bola ešte na záhrade po úrodu. Ešte ma čaká okúpkať maličkú a dať spinkať a potom dozdobiť tu tortu a postarať sa o seba. Ideme zajtra na oslavu, takže sa musím trochu upraviť, že urobiť si manikúru a tak - vytrhať obočie. No vôbec sa mi do toho nechce, ale musím. Už by som bola najradšej v posteli.

Tortu som spravila pre svokru ku 59, a tak som vymyslela hodiny, ktoré ukazujú na 5 a 9. Nebolo to veľmi ťažké, ale teraz keď malá je všelijaká, nechcela som veľmi vymýšľať a davať si veľa práce s tým.

No utekám, lebo maličká už chce spinkať, aj ja to mať za sebou.

Myslím na vás všetky aj cez celý víkend. Budem na chate do pondelka, tak na mňa myslíte - ja na vás vždy.

aniel
22. aug 2008

šalátik-čínska kapusta,uhorka,paprika,paradajka,kukurica,syr , cibulka opečené kuracie prsia posypané korením ,červanou pap. ,osoliť,ovegetiť.MY sme to jedli aj s mäskom a syrom,ale bolo ho tam naozaj málo.Ty si to môžeš spraviť cez ovocný deň bez syra a mäsa 😝

miresta-peknú oslavu a hoď foto 😵

maminkatn
22. aug 2008

tak ten salat je dobry aj ja si ho zvyknem robievat ale bez soli samo...aj papriky len s kur.meskom udusenym na oliv.oleji a je fakt super na bielkovinovy den mnam mnam 🙂 🙂
sice ho teraz nejem ale dam si na bud.tyzden 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzuh
22. aug 2008

Caute. Aj ja sa snazim drzat dietu. Zajtra ma caka prvy vodny den.
Tak som zvedava ci vydrim.
Zaujimalo by ma ktory den jete kukuricu a huby?
V ten den ked mam jest maso pozem ho skombinovat so syrom?

aniel
23. aug 2008

zuzuh -by sa nemalo,ale ja si tršku občas dám aj syru 😉

gucz
23. aug 2008

čauko baby 🙂
Dnes sa má ochladiť,už je aj poriadne zamračené. Aj tak mám dobrú náladičku. Už len 11 dní a mám 90 dňovku za sebou. Ani som neverila, že toľko vydržím, a už je tu pomaly koniec. Parádička

aniel
23. aug 2008

baby pridala som foto do albumu ,tak kuk 😉

ananaska
23. aug 2008

caute babulky
dnes mam skroby
fajn rizotko mnam mnam
slubila som si peknu odmenu ak dam dole kilecka ktore chcem
tesim sa 😉 😉 😉

gucz
23. aug 2008

čauko bambulky, akurát sme sa vrátili od babky a z nákupu. Dnes som mala deň ako písala dávnejšie miresta. Keď sa ma svokra spýtala, že aký mám deň, tak som povedala že nijaký ☹ . Musím nabrať novú energiu, ak by som šla do tej ďalšej deväťdesiatky, lebo ma to po pravde už aj prestáva baviť. Už asi týždne mi váha stále stojí (som rada že nestúpa), ale motivácia je v kýbli. Dala som dolu 10 - 11 kg, z toho tušim 8 za prvý mesiac. NO nič, tých pár dní už dobojujem a po malej prestávke zasa hor sa do boja!!!

aniel krásne fotečky, malá je čím ďalej krajšia (ak sa to vôbec dá). Krásna okatá 🙂 šikulka

gucz
23. aug 2008

3 týždne som chcela napísať

mamajka7
23. aug 2008

Môžem Vás poprosiť o zaslanie knih 90-dňovej diety na mail: mamajka7@azet.sk.vopred ďakujem

lucxy
23. aug 2008

aniel uz si riadne schudla, pozerala som fotky, naozaj uz si kocka,,,,ja som dneska zacala znovu s dietkou 🙂

anaret
23. aug 2008

ahojte, my sme boli včera v IKEY, kúpila som si nejaké sviečky, svietniky, podnos, ale vedela by som tam pozerať aj ľ hodiny...strašne sa mi tam páčilo...

gucz
24. aug 2008

anaret aj ja tam rada chodím, ale nabudúce už pôjdem bez manžela, on to preletí, pozrie len trebars druh nábytku pre ktorý sme tam išli a ideme domov. Ja sa tam potrebujem v kľude poprechádzať a poobdivovať čo tam majú 🙂 . Boli sme tam asi 2 týždne dozadu a dokopy nič sme nekúpili. Akurát plastové poháriky pre malú a kúpila som si vázičku. Inak nič. Aj mne sa tam páčia sviečky a kahance a rôzne dekorácie, ale to tam asi vybehnem len s mojou mamou

dnes idem okolo obeda k mame zavárať, ideme robiť ten lečovo fazuľový šalátik. Možno spravíme aj cukinový, no ešte uvidíme ako nám to víde a ako bude malá poslúchať.

Baby aké vitamíny mi odporučíte na únavu? čítala som tu dakde že b-komplex, ale či nieje ešte niečo.... Spať som išla už o pol deviatej!!!!!! (ako mimino), vstávali sme ako obvykle o šiestej a aj tak som dajaká oťapená ☹

lucxy
24. aug 2008

ahojte, gucz ja som si tiez kupila od unavy vlekarni vola sa to ascoffin obsahuje to kofein a vitaminy a stalo to okolo 70 korun je tam 10 sackou, zatial som si to dala len raz ked som bola uplne vystavena a fakt mi to pomohlo,,,,
s tym nakupovanim to poznam moj drahy je taky isty vsetko obehnut za minutu a ist domov 😀 tak do schudnutia ja dneska mam ryzu a muzovi a malej robim este kura

gucz
24. aug 2008

Ahoj lucxy, díky za radu. Myslím, že keď sa dostanem do lekárne, tak sa na to popýtam, lebo už fakt neviem čo so sebou. Normálne aj teraz sa mi zatvárajú oči, akurát mi MM robí druhú kávu. Idem nám ponachystávať veci keď pôjdeme k babke, možno sa preberiem

lucxy
24. aug 2008

gucz poznam to kedze mi mala skoro vstava, a mala som teraz taku krizu z toho ze som musela ist do lekarne sa spytat,,,,a este ktomu mavam nizky tlak

gucz
24. aug 2008

si môj človek. Ja som schopná vypiť aj 5 káv denne a nič mi z nich neni, dokonca mi niekedy káva pomôže aj keď ma začína bolieť hlava (asi z nízkeho tlaku)

mamajka7
24. aug 2008

Dievky pošlete mi prosím niekto tie knižky 90-dňové diety + recepty...Chcela by som s tým začať tiež.. Vďaka

luciap
24. aug 2008

Mamajka7 - poslala som ti to.

Dievcata len som sem nakukla a idem s detmi este von. Unavou trpim aj ja, ale ani sa necudujem, ked som stale hore aspon do polnoci. Aj teraz som si musela na obed lahnut. Teraz som otapena a vobec sa mi nechce ist von, ale kvoli detom musim, nech nesedia chudata cely den doma.

aniel
24. aug 2008

GUCZ-Magnézium -generika ,šumivé .Ani s mojim drahým sa nedá túlať po obchodoch a tiež rada pozerám po takých veciach.Pekná fotečka.

luciap-ja to nejako dobojujem do budúceho týždňa a musím si dať aspoň1-2 týždne pauzu ako hovorí gucz,lebo mám nejako málo výdrže a stále to kazím.Som rada ,že si opäť začala,určite tu budem stále s vami .Ale určite začnem odznova.

luciap-ja som bola tiež vonku,teda na pohrebe a potom u našich.Vychádzka ako vychádzka.Len si pekne odpočiň.Ja viem ,že pri deťoch je to ťažko,ale nájdi si aspoň chvílku pre seba

gucz
24. aug 2008

aniel diky. Ak by sme vybehli v ten utorok do TT, tak sa stavím v lekárni, dnes som nestíhala. Robila som s mamou ten lečovo-fazuľový šalát a aj cukinový šalát. Tiež už to stále kazím, už ma to ani nejak nebaví. Musím si dať prestávku keď skončím. Potom by sme mohli začať zasa spolu, lebo inak mi táto dietka vyhovuje.

luciap aj ja by som si rada cez obed ľahla, len pri malej sa nedá. Keď si ľahnem tak sa vždy ako naschvál zobudí....
Aj teraz sa už teším do postele, myslím že hneď zaspím ako mimino 🙂

No končím, napíšem ak sa dostanem domov

twins
24. aug 2008

ahoj gucz tak teraz je ti na tvari fakt vidiet ze si schudla moja mala povedala ze to nie si ty si tam fakt dobra ja som teraz ostrihana

twins
24. aug 2008

vsetky pozdravujem a neviem kedy sa sem zasak dostanem zdravim aj vsetky nove aj stare dietky

luciap
24. aug 2008

Aniel - mala je strasne zlata. Vcera som oddychovala bez deti, boli sme s priatelom a starymi rodicmi v Topolcanoch pozriet Decodom. Bolo to super, vkuse niekoho neokrikovat, ale zase bolo to dost hekticke - dlha cesta, obed, hladanie vhodnej kuchyne, zase dlha cesta...

Gucz - ja, ked som mala male deti a bola som sama s nimi doma, nechcela som lahnut, lebo som sa bala, ze zaspim tak tvrdo, ze sa nezobudim a hlavne ja som potom strasne dlho otapena a tym padom som mala pocit, ze mi je horsie ako bez spania. Dnes sme to vsak nevydrzali, asi zo vcerajsieho vyletu a z predchadzajucej noci, ked sme sli zase neskoro spat. Lea isla spat a my tiez. Alex sa medzitym dival na rozpravky. Horsie, ze mi ho aj bolo luto, ze zostal sam, ale nevladali sme a on si zase nelahne.

Twins - aj ja pozdravujem 🙂.

Vcera som mala bielkoviny a bola som rozhodnuta dat si mliecne vyrobky. Doma som si nachystala doma napeceny chlieb so syrom (teda dvomi). Avsak nakoniec sme sli aj tak do restauracie a dala som si tofu v nejakej bazalkovej omacke s oblohou. Bolo to super, mozno omacka obsahovala aj to, co by nemusela, ale stala za to. Na veceru som trochu zhresila, pretoze som zjedla ten chlieb, co som mala mat na obed. K tomu som si kupila jogurtove mlieko. Cestou spat sme narazili na salas s ovcim syrom, tak este tam som si z neho odhryzla a vecer doma o 21 sme ho skoro cely dojedli. Takze mala som echt mliecny den.

Dnes som mala skroby a urobila som si pecene zemiaky v mikrovlnke s oprazenou cibulou a paradajkami. Ostatnym som robila krupicovy trhanec a zhresila som tym, ze som z neho ochutnala.

Zajtra bude UH a budu fliacky s kapustou. Takze sa tesim, uz som ich davno nemala. A hlavne kvoli tomu, ze to bude posledna normalna strava pred dvomi tazkymi dnami - ovocnym a vodovym.

Vcera, ked priatel na mna siahol tak zahlasil, ze sa mu stracam, ze zo mna trcia kosti a ze uz by som s dietou mala sksoncit po vode. Pravdupovediac, aj by som sekla, ale ja sa chcem dostat aspon pod 65 kg (vcera som mala 66,8 kg), takze to este skusim vydrzat, aj ked mam dost podobne pocity ako vy (az na to, ze vy uz mate za sebou skoro celych 90 dni a ja len necelych 30).

Idem spat, zase je vela hodin a mna uz boli hlava. Dobru noc..

lucxy
25. aug 2008

zdravim vsetky chudulky 😀 ja mam dneska cestovinky a vy?

mivava
25. aug 2008

ahojte baby.Túto dietu som držala 7 týždnov asi pred dvomi mesiacmi a chcela by som začat znova.Niekde som čítala,že sa môže začat až po troch mesiacoch.Počuli ste o tom niektorá?

lucxy
25. aug 2008

ahoj mivava ja som ju drzala celu a teraz som ju zacala znovu, som pripravena, takze podla ked citis ze chces sa dat nato /podla mna to nie je az take hrozne/tak hor sa do chudnutia 😀

gucz
25. aug 2008

ahoj lucxy, a aj všetky chuduľky 🙂
ja mám dnes uh, ale čo si spravím to neviem. Možno nakoniec tie cestoviny, ešte uvidím. Dva dni sme neboli doma (sobota u svokrovcov, včera u mamy len s malou), tak mi doma všetko stálo, a budem musieť popratať. Ideme trošku prerobiť kuchyňu, len popresúvať nábytok a tak, tak včera MM vrtal diery na káble a tak.

Až malinká zaspinká, tak sem nakúknem, nemá rada, keď tu sedím, to hneď dačo vymýšľa. Tak zatiaľ papa

twins ďakujem za pochvalu, prefarbila som si vlasy, voľakedy som bola stááááášne dlho blond, tak som sa k tomu vrátila a MM sa to tiež viac páči.

lucxy
25. aug 2008

aaaaahoj gucz, aj ja mam uh 😉 ozaj pekne foto