90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 tak to dakujem za motivaciuuuu 🙂 juhuuu jasne pojde a vydrzime do konca

lydka84
16. jan 2014

@andrea1516 hej ked som mala ten 28 dnovy detox tam ale mna to nenadchlo .... ale skusim na sladko mam doma ...

lydka84
16. jan 2014

@rajci ahoj no jeden vikend to vzalo (tabulky + kucharska kniha) to je fakt ale som rada ze to zozalo uspech a keby som vtedy vedela ze to nadchne 50 ludi a zapisu sa kludne by som sa s tym trapila aj tyzden 😉
tak vitaj medzi nami , vidim ze si dokonca zacala jeden den pred nami ... tak drzime palceky aby to slo aj tebe podla predstav a spolu to urcite dame 😉

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 motivaciu? co myslis? ja som sice asi nechapava psoledny tyzden ale v praci blazinec tak to mi potom tak pomaly mysli xixi

andrea1516
16. jan 2014

@lydka84 skus na sladko ked my to aj mala zjedla co je zazrak lebo ona je velmi vyberava aj teraz ohrnyala nosom ze to vyzera hnusne ale ochutnala a hned adka nabar aj mne trosku ,,,,je to fajnove

lydka84
16. jan 2014

@andrea1516 skusim ked nebudem vediet co varit momentalne mam najvacsie probleby so skrobmy a UH sem tam .....

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 no ze prvy krat si schudla 12 kila potom druhy 7 kil cize to ozaj funguje 🙂 lebo mam mindraky lebo sa mi zda ze sa to u mna dajak nerozbieha.....

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 vazila si sa ?? aky mas rozdiel ??? ja mam dnes za sebou 15 kil a vaha ukazuje cez 4 kila dole ale som naliata lebo kramujem tak mozno to je aj viac ...... takze urcite to funguje

mocca
16. jan 2014

Ahojte, odvčera som naštartovala 90dňovú diétu. O nutnosti ma presvedčila kabínka v Kenvele, kde som na seba nenatiahla žiadne rifle, no hrúza, takže sa ide na to. Pozerám, že máte tabuľky, super nápad 🙂 . Takže sa dopíšem a držím nám palce, nech to ide dole.
Inak už som 90dňovku svojho času držala, síce len necelých 30 dní, ale naozaj to fungovalo...

lydka84
16. jan 2014

@mocca
vitaj medzi nami tesime sa na teba .... a aj nam prezradis kolko sil si vtedy dala dole ?????

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 nevazila lebo nemam vahu 🙂 ale idem si zajtra objednat cez ebay tak predpokladam ze bud.tyzden pride tak pak sa odvazim... inak, myslela si 15 den ze ? lebo si napisala 15 kil

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 ty kokšo 4 kila? no to ja urcite max dve mam aj to budem rada a zajtra je 12 den moj

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 jasne ze 15 dni....berte ma s rezervou xixix

lilina86
16. jan 2014

@ketrinn dnes som mala guľaš ,a zajtra zeleninové rizoto 🙂 🙂 🙂

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 no rano ukazovala vaha -4,2 ... po skroboch ( stale po vitaminovom dni priberiem, a vacsinou najlepsi ubytok mam po UH ) ..... a to sem tam si dam vyvar na bielkoviny vzdy aj chlebik alebo celozrne pecivo, na UH kolac - zakusok alebo zmrzlina... papam dostatocne velke porcie a ide to pekne doleeee ...aj ked jasne je tam aj ubytok vody ale uz vidim nad pasom a podbrusko ze tam som stratila nejake cm ....

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 no viesco som zvedava ked pride ta vaha , hned budem referovat ale vcewra som skusala si pas merat a nic...preto myslim ze ani vaha nepojde nejak extra dolu...no uvidim

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 by si neverila ale tak na rychlo meranim mimo pneumatiky nad pasom a podbruska mam vsade dole len po 1 cm, ta pneumatika a odbrusko -4 cm....ale to je take ze staci meter posunut pol cm a ine ti daco vyjde..... na cm sa mi zda ze ide mi malo ale na obleceni vidim ze to ide a to je doleziteeee

mocca
16. jan 2014

@lydka84 tak za tých asi 25 dní to bolo 5 kíl, som sa išla od radosti zblázniť, ale potom prišlo veľa dní, kedy som to porušila a už som sa nevrátila naspäť. Takže ide sa na to odznova.

lydka84
16. jan 2014

@mocca no super vysledok takze hura do toho 😉

mirkapramukova
16. jan 2014

Ahojte zienky.Od zaciatku tyzdna som tu ani nemala cas nakuknut a ani nic napisat.Ale dnes som si vsetko precitala.Skusala som ale receptiky ktore tu pridavate.Vsetky co som skusila su vinikajuce.Ja ked som drzala minuleho roku tuto dietku tak som varila jedno a to iste dookola.Takze ja vam tu asi vela receptov nenapisem.Ale chcela som napisat,ze od kedy tuto dietku drzim s vami tak ma neskutocne bavi.A vzdy sa len tesim,ze co si zas pripravim.Tak chcem PODAKOVAT vsetkym ktore pridavaju take chutnucke recepty 🙂 🙂 🙂

majkapetrisova
16. jan 2014

@andrea1516 mňaaam cestoviny so špenátom :D minule som mala špenátovú polievku :D

lydka84
16. jan 2014

@mirkapramukova
no ja som tiez mala take snahy ze varit velmi rychlo ajednoducho apotom am lakali ine jedla ale ked osm zacala trosku viac sa venovat vymyslaniu a vareniu jedal tak to bolo tak dobre ze som sa na ine uz zlakat nedala hoc boli v chladnicke doma 😉 takze urcite stoji za to popracovat na tom,co si navarime a cim sa zasytime

majkapetrisova
16. jan 2014

@lydka84 to preto som nemohla tri dni v noci spať 😀 a ešte i Mko som mala :D

majkapetrisova
16. jan 2014

@1veroncek1 aj mne je brutal sladké...však jak som si dala koláčik na UH deň, tak som ho ani zjesť nemohla, čo ja sladké som milovala 🙂

majkapetrisova
16. jan 2014

@2momo2 ja som tiež dnes mala vitamínový a som trošku večer chytila hlad, to asi po prechádzke a náročnom pracovnom dni 🙂 ale dala som sa do žehlenia a varenia brokolice na zajtra a prešlo to 🙂 na zajtra údené tofu na kocky s varenou brokolicou, paradajkami a uhorkou, mrkvou - všetko pekne nakrájané 🙂 a na sobotu - hrachová polievka 🙂

majkapetrisova
16. jan 2014

@1veroncek1 tiež relatívne 10-15 kg by som chcela, ale ktovie 🙂 budem vďačná i za 5 - 8, čo som nabrala na výške :D ľudia...ja musím...chcem dobre vyzerať vo svadobných šatách a plavkách 😎 😀

mirkapramukova
16. jan 2014

@lydka84 Ale ved vsetky receptiky su na pripravu dost rychle.A ,ze cesto musim nechat postat tak to ziadna robot.A napr.cuketu som nikdy nejedla len koli tomu,ze ked som bola decko tak ju mamka vyprazala a bolo to pre mna najhroznejsie jedlo.Ale teraz som sa ju konecne odhodlala spravit podla receptu s tadial a bola fantasticka a strasne syta.

lydka84
16. jan 2014

@mirkapramukova a ktoru cuketu si robila?

lydka84
16. jan 2014

@mirkapramukova inak do mna pred casom (tak rok dva do zadu) by niknedostal ani brokolicu, ani spenat ani fazulov struky a ani cuketiu .)proste roky som to nejedla a teraz to zboznujem 😝 😝

mirkapramukova
16. jan 2014

@majkapetrisova Tak ziadne slabe ciele si nedavaj a ver si,ze to do svadbi das na tych -15kg.Mas asi najsilnejsiu motivaciu.Sak ktora z nas by nechcela vyzerat v svadobnych satach najlepsie......trosku diety a trosku pohybu a pojde to 😉 😉 😉 A hlavne...nezmierit sa s malom,ked mozes dosiahnut viac 😉 😉 😉