90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misena741
8. mar 2014

@lydka84 budeme sa podporovat.spolu to zvladneme 🙂 ,pridam fotky asi zajtra a to bude motivacia ist dalej

lydka84
8. mar 2014

@misena741 urcite hej clovek ak sa s niekym taha a podporuje ide to ovela lepsie .... ja to vidim tu ...v decembri som dietku vzdala po 16 dnoch a teraz co sa tu takto tahame a inspirujeme tak to uz taham na 70 den ... teda od januara /2014 ...... a na fotecky sa tesiiiim 🙂 🙂 🙂

1veroncek1
8. mar 2014

@andrea1516 no, jasne , sak coze 🙂 treba si aj uzit ..i ked ja mam za sebu pat jednu noc plnu bolesti ..nechapem to co sa mi to zacalo diat s tym zaludkom mojim, ci som vcera zjedla vela tej torty ...alebo ci mi tam urobilo sarapatu jedno koecko klobasky ktore som zjedla o piatej ked som priatelovi kapustnicu varila...nechapem co to ma byt.ale uz som zufala ....

lydka84
8. mar 2014

@1veroncek1 moze to byt problem s travenim, ze telo nedokaze sprcovat nieco co si zjedla , vo vacsine ak sa prijme vela tuku to byva ......alebo proste si s niecim presvihla porciu na ktore je telo zvyknute........ treba ist k lekarovi kedze uz minule si pisala ze ti tak bolo ..... 😉

1veroncek1
8. mar 2014

@lydka84 aj ja si myslim....ale urcite pojdem v piatok vtedy jedine mozem...lebo napr segra mala helica tak aby som to vylucila...dnes si chcem spravit zeleninove fasirky
🙂 dufam ze moje telo sa potesi 🙂 a nebude strečkovať 🙂

lydka84
8. mar 2014

@1veroncek1
treba ist nie je to sranda ja mam tiez v pondleok kontrolu na gastre tak som zvedava.....
mas vitaminy ze ??? tak potom prosim hod receptik do kucharskej knihy, ze ako si ich spravila idealne aj s foto 😝 😝 , ja som uz tiez par krat nad nimi uvazovala ale este som sa k nim nedopracovala,nakoniec to dnes vyhrala u mna dusena zelenina a rukolou jak vzdy .... robim to na bielkoviny so syrom na Uh s cestovinou a dnes ciste s dusenou rukolou xixi ....ja som sa do toho jedla fakt zamilovala 😀 😀 😀 😀 😀

1veroncek1
8. mar 2014

@lydka84 dusenu rukolu som este neskusala..no akurat riesim ako to spojit bez vajicka a muky...idem pohladat recepty 🙂

moje2deti
8. mar 2014

babule, nerobila ste niektorá špenát? máte overený recept? zajtra si ho chcem dat na bielkoviny s vajíčkom a v pondelok na škroby so zemiakmi 😉

lydka84
8. mar 2014

@1veroncek1 ani ja ale dnes rano varil v telke Jamie Olivier a on ju dusil tak som ju skusila aj ja, sak co som horsia jak on?? xixi 😀 😀 😀 😀 😀 a ak nic ine nenajdes tak spojit to skus tak dajme tomu cast zeleniny rozmixovat a cast nechat vacsie kusky a napchat do do nejakej formy ...mafinove kosicky alebo tak nieco bude ti to drzat upecie sa a potom to len vyklopis 😉

lydka84
8. mar 2014

@moje2deti robime 😝

1veroncek1
8. mar 2014

@lydka84 mafinove kosicky nemam uvidime popripade tam supnem trocha struhanky to ma nezabije 🙂

lydka84
8. mar 2014

@moje2deti tu je jeden z nasej kucharskej knihy
https://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=tofu+so...
a ja robim ale s mliekom bud ako privarok alebo polievka takze to sa ti na skroby nebude hodit, ale ak si dobre pamatam tak aj @ketrinn robila spenat a k tomu vajicko na tvrdo ale v nasej kucharskej knihe ale tu vo fore by mala byt foto ale to moze byt uz aj 1,5 mesiaca dozadu ......tak skus popozerat mozno najdes 😉

lydka84
8. mar 2014

@1veroncek1 😲 😲 😲 ze struhanku na vitaminy 😲 😲 😲 😲 to fakt ???

lydka84
8. mar 2014

@1veroncek1 ak nie si odporca silikonu tak si ich kup je to skvela vec , odporucam 😉

1veroncek1
8. mar 2014

@lydka84 prave vcera som na ne pozerala v obchode ej veru mohla som ich kupit 🙂

1veroncek1
8. mar 2014

@lydka84 ale myslim ze to spojim a vytvarujem aj bez struhanky , ja to dam :D

lydka84
8. mar 2014

@1veroncek1 ja na ne nedam dopustis uzastna forma je ta podlhovasta na biskupsky chlebicek a aj mafinove kosicky su skvele,ja som v nich minule robila tie nivovo - brokolicove fasirky a super ..... 😉
a urcite sa podari nejako len sa snaz 🙂

lydka84
8. mar 2014

@lucanka49 ahoj no ako sa ti dari ???

sisa1971
8. mar 2014

ahojte 🙂 tak som tu ...moja váha mínus 9kg,ale sem-tam ...sem-tam zhreším, no čo už. Ale aj dcera to drží ( lebo ja už mám dospelú dceru) a tá za ten istý čas mínus 15kg, dodržiava to presne ako treba. No ja som spokojná. Nikdy som ale nedržala vodový deň,asi by som to nezvládla.

lydka84
8. mar 2014

@sisa1971 no super blahozelaaaaam obom 🙂 🙂 🙂 sem tam zhresime vsetky takze z toho si nic nerob pokial to nie je denne ale z casu na cas tak sa nic nedeje....a a kedy ste zacali ?????
a ste zapisane v nasich tabulkach ???

majkushka
8. mar 2014

@lovacka a ja tak isto len po 3 týždnoch - 3 kg tiež nie žiadna slava ale ide len ja kojim a neviem prečo si myslím že mi telo zadržiava tuky a vodu koli mlieku vrrrrrrrrrr

lovacka
8. mar 2014

ale keby ze necvicim tak to pochopim ale cvicim kazdy den a -2kg?
sa mi to zda teda dost malo ale tak co uz...dnes som mala kapustovu polievocku so zemiacikmi a mrkvickou
zajtra netusim o si dam musim pokukat recepty,,,ale volim si dat nejaku cestovinu normlane na slano minule som nezjedla tie makove rezance...boli hnusne

lydka84
8. mar 2014

@lovacka preco boli hnusne ???

zuzkaasd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misena741
8. mar 2014

@lydka84 tak ako?ja na 100%.uz som prisla na to,co som taka zrava. Vo february mi neprisli kramy,az dnes. Tak lydka hor sa na dalej na 1000% 😉

lydka84
8. mar 2014

@misena741 ahoj fajn, dnes vitaminy a na zajtra sa tesiiim na akoze "vyprazany" syr a zelerove hranolky 😝 😝 😝 😝

lovacka
8. mar 2014

@lydka84 malo sladke boli bez masla no proste nic dobreho 😀
mam docvicene aj za dnes a dala som znova 40 minut a 140brusakov ak som dobre ratala 😀
este rozmyslam ci nevadi ze cvicim tak neskoro

lovacka
8. mar 2014

a ja veru netusim co zajtra si mam navarit 😅

lydka84
9. mar 2014

@lovacka sak si si mala pocukrovat, ja som pouzila hnedy cukor - trstinovy,dala osm trosku oleja do hrnca,do toho 1 KL cukru nech sa rozpusti a do toho cestoviny a boli fajneeeee 😝

borotka83
9. mar 2014

Super 🙂dnes idem má oslavu ale všetko bude s mierou🙂a večer na bycikli vypotim🙂