90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

petta87
9. okt 2012

@mijadave no nič musim niečo v praci vymysliet aby som to vydrzala este nikdy som sa netesila na večer a postel ako teraz

mijadave
9. okt 2012

@petta87 to verim, prezivala som to podobne 😉 ale da sa to 😉

petta87
9. okt 2012

@mijadave hadam mas pravdu uvidim zajtra ako mi bude hadam niekde neskolabuje 😀

mijadave
9. okt 2012

@petta87 neboj, neskolabujes, vela pi, hlad je maskovany smad 😉 a zajtra budes na seba hrda 😉

stanka9111
10. okt 2012

tak dievcata, od buduceho tyzdna sa ku vam pripajam, hadam to zmaknem...cez vikend nakupim potrebne veci a moze sa zacat 🙂

zujka2
11. okt 2012

@stanka9111 super, vitaj v našom klube. ja mám v pondelok druhý vodný deň 🙂

stanka9111
11. okt 2012

@zujka2 tak to si uz super daleko, ako sa ti zatial podarilo schudnut???

zujka2
11. okt 2012

@stanka9111 hm, podľa posledného váženia nejakých 11 kg, už to ide pomalšie ako v prvej fáze 🙂

stanka9111
11. okt 2012

fuuuha ale aj tak krasne, dufam, ze aj mne sa to podari, lebo po porode nic moc a este aj po cisarskom 😒 ale verim, ze sa ku vam pripojim a budem mat super vysledky

stanka9111
11. okt 2012

@zujka2 a cvicis aj??

zujka2
11. okt 2012

@stanka9111 nie pravidelne ale snažím sa. chodím raz týždenne na jogu. sem tam Jill Milles a teraz chcem ísť sem tam na pilates.

stanka9111
11. okt 2012

@zujka2 tak fajn, krasne ti to ide dole, kolko by si este chcela dat dole??

zuzanat
11. okt 2012

ahojte, ja dietujem od pondelka, ale bez ovocneho dna, na ten nemam nervy 😀 Cvicim uz viac ako mesiac, aj som si upravila stravu, ale bez vysledkov, dufam, ze dieta mi pomoze schudnut.
@zujka2 super si schudla!

zujka2
11. okt 2012

@zuzanat ďakujem, chce to pevnú vôľu a chuť 😉 som spokojnejšia aj na turistike to lepšie zvládam 🙂

zuzanat
11. okt 2012

@zujka2 ved ja viem, uz som raz drzala tuto dietu. Tak dufam, ze aj teraz to vydrzim a pridem do zdarneho konca. aj ked mne treba schudnut mozno cca 5kg, ale v pase aj 10cm, brucho mam strasne 😔 a cvicenie zatial akosi nezabera 😕

zujka2
11. okt 2012

@zuzanat hm, tak to by asi predsa trebalo hlavne cvičenie. neboj, dáš to. držím palce!!

zuzanat
11. okt 2012

@zujka2 cvicim kazdy den okrem vikendov, od Jillian Michaels, najskor 30days shred a teraz 6week 6pack, co je zamerane hlavne na brucho...

petta87
11. okt 2012

@mijadave no ahoooj tak vydrzala som tu vodu :o)
vsetko dobre dopadlo a mame 4,5kg dole 😅

monka1011
11. okt 2012

@sajmonkaf Ahoj,tak to je veľmi pekný výsledok,klobúk dole🙂 ja som začala,ale po týždni som to aj vzdala,lebo som mávala strašné kŕče v bruchu☹

zuzanat
11. okt 2012

prosim vas, mozem si dat na ranajky napr. postruhane jablka s ovs.vlockami? mne tie ovocne ranajky nestacia, kedze okolo 12h cvicim, nemam vobec energiu...

zuzanat
11. okt 2012

prosim vas, mozem si dat na ranajky napr. postruhane jablka s ovs.vlockami? mne tie ovocne ranajky nestacia, kedze okolo 12h cvicim, nemam vobec energiu...

mijadave
11. okt 2012

@petta87 supeeeer, sikulka si, len tak dalej 😉
@zuzanat je to na Tebe, no spravne by si nemala...

stanka9111
12. okt 2012

kocky, chcem sa este spytat, ci jete presne podla tej knizky, alebo sirš jedla aj trosku upravujete??

santerra
12. okt 2012

@stanka9111 ahoj no ja nevarim presne len sa chodim inšpirovať, ked už neviem čo spraviť...len menim prilohy (čo chladnička dá) a hlavne aby ta základna filozofia bola dodržaná "čo s čím sa može jesť" 😀 včera bola kelova polievka so zemiakom a korenovou zeleninou 🙂 drobec a dokonca aj muž si pochvalovali 🙂 dnes špagety s hribami a večer idem piect zákusok tak bude mňamka 🙂

zuzanat
13. okt 2012

ahojte, ja som vcera vecer porusila co sa dalo, mala som skroby, na vecer su zhltla tri palacinky a este aj dru tycinky. no co uz, ked nie je psychicka pohoda, je to na prd...ale idem dalej! Dnes mam UH, tak si spravim salat cestovinovy a na veceru este netusim veru...

@stanka9111 ja soom obcas varila podla knihy, su tam niektore recepty velmi dobre. Ale inak varim co ma napadne, prip. aby sa aj rodina z toho najedla.

beky52
13. okt 2012

ahojte baby..som tu nová..ale s 90dd mám skusenosti..a dobré..tak sa k vám pridávam na forum..cez leto som pribrala 6 kil..a nezmestím sa do žiadneho oblečenia.. 😀 teraz som začala..1oktobra..dneska mám bielkoviny..a som rada,že som sa zatulala na tento forum..chodim na MK.kvoli detom..a šitiu..teraz budem aj kvoli vám..vlastne..kvoli nám 😝

santerra
13. okt 2012

@zuzanat jooj to poznam 😀 ja ked mam nervičky tak jem všetko čo je po ruke :-/ Inak aj ja som dneska porušila mala som ovocie ale doma ani len jabko nebolo tak šup sunka a syr do pusy z obloženej misi 😖 ale nevadi no bojujeme dalej....hadam ten jeden hriech nepokazi konečny efekt 😀

@beky52 Ahoj vitaj 🙂Ako ti to zatial ide?

beky52
13. okt 2012

@santerra ..zatial 2 dni som porušila 😝 ale na váhu sa postavím po prvej vode..mám také skusenosti,že netreba hned...a vobec nie každý deň...prvýkrát som robila tuto dietu vo februári 2010...za 90 dní som mala dolu 14 kil..bez cvičenia..a pri kojení dvojičiek..ale po prvých 15 dní mi ukazovala ručička na váha taku istu váhu..čiže 83 kil ako ked som začala..tak som skoro vzdala..ale pomohol mi forum vtedy na mimibazar...a bojovala dalej..a po 1.vode som mala menej o neuveriteľných 7 kil 😉

katarina789
13. okt 2012

Caute babenky,pridavam sa k Vam 🙂 90-dnov.,dietu som zacala od 1.oktobra..obcasne prehresky su..no dufam ,ze v tom zotrvam a kila pojdu dole som totiz rok a pol po porode(po sekcii) ..a 11 kg nie a nie dole....tak hadam sa rucicka pohne 🙂 drzim vsetkym palceky--budeme sa podporovat🙂

santerra
14. okt 2012

@beky52 juuuj no pekne 14 kg a popri kojeni 🙂 tiež este maleho kojim 😀 ja mam prvu vodu v utorok a hned aj vyrocie sobasa s manželom tak oslavime hadam aj ubytok kg 😀