90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
15. jan 2013

@lucky14 joj mojaaa všetko najlepšie prajem k včerajším narodkám! čo si nepovedala? 😀 🙂 a dnes máš fajný obedík asi sa inšpirujem a zajtra si urobím to isté, ako robíš tú omáčku myslím ako ju dochutíš? robíš ju na sladko alebo? 😉 🙂

dasa0402
15. jan 2013

dobre ranko kocky 🙂 tak dnes mam skroby budu varene zemiaky s pecenym karfiolom mnam uz sa tesim pekny den vam prajem 🙂

lucky14
15. jan 2013

@domyyy ahoj. Dakujem. Ta moja famozna omacka je najjednoduchsia omacka aku si mozes pripravit. Na troske oleja orestujes asi tak 3 pretlacene struciky cesnaku, potom pridas konzervu rajcin tie co uz su pokrajane a asi pol kavovej lyzicky bazalky sol korenie a je to. Varis asi pol hodinku vtedy rajcinky dostanu taku sladkastu uzasnu chut. A ja to jedavam k zemiakom, ryzi, cestovinam alebo aj ako zaklad na pizzu. Je to take fresh. Ziadna kecupova ani pretlakova chut. Skus a daj vediet. 😉 ja sa uz teraz tesim. Ozaj niekedy si tam mozes dat aj kukuricu alebo akukolvek zeleninku na ktoru mas chut. 🙂

79zuzana
15. jan 2013

@lucky14 gratulujem k vcerajsim narodkam 😉 Verim, ze vinko padlo na uzitok 😉

Inak dobre ranko dievcata. Vidim, ze nam to krasne ide dalej a pribudaju stale nove mena. To je super. Ja mam dnes skroby. Nemam rada tento den. Na obed si dam zapecene zemiaky s paradajkami. Uz nech je zajtra 😀

lucky14
15. jan 2013

@79zuzana dakujem. 🙂 Milujem skroby. Moj naj den. 😀

jaja29
15. jan 2013

Caute kocky tak dnes som skocila na vahu po 8 dnoch 2,5 kg dole dufam ze to bude pokracovat 🙂 dnes mam bielkoviny takze na obed si dam grilovane kur.prsia v celozrnnej zemlicke so salatom uz sa tesim, supnem tam aj grilovane paradajky milujem 🙂 tak idem kuchtit o chvilu. Ozi kukuricu mozem iba na skroby???

jaja29
15. jan 2013

@lucky14 aj ja skroby su moje naj 😀 ved preto tak vyzeram 😎

lucky14
15. jan 2013

@jaja29 ved aj ja prave preto vyzeram ako vyzeram. 😀 Super ubytok. Clovek to proste potrebuje vidiet cierne na bielom. 😉 Ohladom kukurice ja som sa toto iste pytala ked som zacinala a moze sa v skroby ale ked si das trosicku napr. do salatiku isto tym nic nepokazis. Aspon tak to bolo mne vysvetlene. Ja si ju davam niekedy na pizzu ale naozaj len max 1 polievkovu lyzicu. 🙂

jaja29
15. jan 2013

@lucky14 ano ano musela som kuk ale tak trochu som uz splasla 😀, dakujem. Aj som si myslela tak vydrzim ved od kukurice prasiatka pekne priberaju tak si radsej nedam 😀

lucky14
15. jan 2013

@jaja29 ja nedam na kukuricu dopustit. Samozrejme v rozumnom mnozstve. 🙂

domyyy
15. jan 2013

babyyyy to si ani neviete predstaviť aké sú tie plnené šampiony mňamkaaaaaaaaaa 😵

cutty
15. jan 2013

@lucky14 Vsetko naj k vcerajsim narodkam 😀 Mna cakaju zajtra 😀
Ta tvoja omacka je vyborna, uz som ju skusala minule 🙂

cutty
15. jan 2013

Ahojte tak ja dnes UH den - celkom sa tesim, bude pizza na obed. Na ranajky som mala 2 dcl dzusu - grep,limeta, citron 😀

lucky14
15. jan 2013

@cutty jej. Tak super. Sme obidve kozorozci. 🙂 Jej veru tu omacku ja mozem stale. Znovu som sa na nu tesila na obed ako keby som ju sto rokov nemala. ha ha ha. A Ty dnes pizza? mnam! 🙂 Prajem dobru chut.

katulka74
15. jan 2013

ahojte ,tak sa hlasim,vcera som zacala a je to velmi tazke po tych dnoch obzerstva ☹ ,ale zacinam si verit,moje najmensie dieta ma 16 mes a zo mna sa stal hroch,takze hura za sebavedomim 🙂)))
dnesna ranajky grep a obed ryza so zeleninou.

monka1011
15. jan 2013

@katulka74 ahoj,aj ja som včera začala a po tých dňoch obžerstva som to zvládala celkom dobre.vôbec som necítila hlad 🙂 dúfam,že nám to vydrží.

beky52
15. jan 2013

@misa0411 ..ahoj..ja mám 15deň..zrovna dnes UH..papám makové slíže s medom🙂...na forum chodím malo..ale je to tu super..človek sa necíti sám pri diete 😉 prajem ti,veľa výdrže 😀

misa0411
15. jan 2013

@beky52 ďakujem. To znie super tie slíže, už asi viem čo budem mať na obed za dva dni 😀 Aj si sa vážila odkedy si začala držať dietu?

misa0411
15. jan 2013

@domyyy čím si nakoniec plnila šampiňóny?

katulka74
15. jan 2013

@monka1011 vcera ja ja v pohode,ale dnes mam asi dieru v zaludku 🙂

kacenka1983007
15. jan 2013

@lucky14 joj si zlatá moja 🙂 no si užijem neboj sa ale budem sa snažiť aspoň trocha tie jedlá rozdeliť no neviem čo s toho ked divina je ťažko strávitelna ☹ a aky deň budem mať? no akurát ovocie 😀 😒 😖

katulka74
15. jan 2013

babi,ked mate uhlohydraty na veceru si davate zakusok,kolac?

kacenka1983007
15. jan 2013

ahojte kočky ja mám dnes ovocíčko,papala som dnes jabčká a pomaranč,teraz tlačím do seba sušené figy 🙂 😀 včera som cvičila,mam svalovku,ledva som sa vedela postaviť ráno z postele 😅

kacenka1983007
15. jan 2013

@katulka74 kedy ako,ja si niekedy dávam koláč a včera som mala aj na večeru špagety,kedy na čo mám práve chuť 😉

katulka74
15. jan 2013

@kacenka1983007 a kocku horkej cokolady si davas vzdy?

ivka2903
15. jan 2013

Babyyyy 🙂 aj ja sa chcem k vám pridať 🙂 aká je to tá 90-dňová diéta.. to je delená strava??? potrebujem súrne zo sebou niečo spraviť. som 10mesiacov po pôrode a zostalo na mne 20kg.. hrúúúza a des sa na seba pozrieť do zrkadla.. dajte mi nejaký tip, kde nájdem o tomto viac info alebo ako mám začať a idem do toho.. som už fakt zúfalá... Inak, dosiahli ste už nejaké výsledky?

kacenka1983007
15. jan 2013

@katulka74 ja nie niekedy ked mám chuť tak si dám milku ale včera som si dala napríklad dobošku 🙂 ale niekedy si nedám nič 🙂 😉

katulka74
15. jan 2013

@kacenka1983007 🙂
koko si uz na naj a uz si dala nejake kilecko dole?

79zuzana
15. jan 2013

@ivka2903 je to velmi podobne delenej strave. Ak chces posli mi tvoj mail a poslem ti stiahnutu knihu.

jaja29
15. jan 2013

Jaj baby dnes som sa tak dobre najedla, myslim ze dnesny den mozem uzavriet ako uspesny 🙂 inac ja ked nas tu citam sa musim kolko krat smiat. Nezainteresovany clovek by urcite neveril ze toto je stranka o diete same mnamky, kolaciky, receptiky 😀 ale my vieme, ze nam to krasne pomaha a kilecka sa stracaju super!🙂