90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

monkula
27. okt 2010

@adamko05 165 cm
Ja ani neviem, čo budem jesť.... varím gulášovú polievku.. tú asi nie... jedine že by som si nabrala štavu a zemiaky 😀

adamko05
27. okt 2010

@monkula tiež škroby??
ja milujem zamiaky, ale pre zmenu neni zla ani ryža, či hráškova polievka 😝 , ale dnes to padlo na zemiaky 😉

monkula
27. okt 2010

@adamko05 hej, škroby... ja doma nič nemám, nemám čas na nič... 😝

adamko05
27. okt 2010

@monkula a čo to tak???
aj ked, správny prístup, ked neni doma "nič", tak sa ani "neprehreškuje" 😀

monkula
27. okt 2010

no, tak nejaké zakázané veci doma mám, ale nemám nič, čo môžem, okrem ryže... ale čo mám do seba pchať suchú ryžu? 😀

adamko05
27. okt 2010

@monkula tak bud sucha ryža, alebo hláááád 😀
vyrob si daku stavu mrkvovu, alebo dačo take... alebo ryžu urob s hráškom... to by mohlo byt jedle, nieee

monkula
27. okt 2010

@adamko05 no neviem, či mám doma mrazený hrášok 😀 😀 😅 som ja ale gazdiná... 😝 😝 😀

adamko05
27. okt 2010

@monkula 😀 😀 😀
tak už neporadím....

eyya
27. okt 2010

ja dnes na obed uhrabky samo moja porcia bez slaninky 😀 skoda tie tak lubim no neva ved chudnem tak co chcem oskvarky 😅

adamko05
27. okt 2010

@eyya to je tiež, tie uhrabky, zemiaky a kapusta, že?? či nie?? daj recept prosím 😉

eyya
27. okt 2010

@adamko05 len uvaris zemiaciky na kasu (podla origos receptu vmiesas ten olej zo slaninky) a primiesas kyslu kapustu, potom som to urobila do zapekacej misky tak ze som z tej hmoty urobila akoze misku slahnes tam vajicko a posypes oskvarkami zo slaninky a das piect samozrejme tato varianta je pre ostatnych v rodinke ty spapas pocas diety len tu kapustu so zemiakmi , je to take sedliacke jedlo ale je mnam 😉 a mne chuti aj ta chudobnejsia verzia bez vajca a slaninky ... 🙂

monkula
27. okt 2010

@adamko05 hrášok mám... už sa mi varí voda na ryžu 😀

adamko05
27. okt 2010

@eyya tak ano, poznam to, je to ono... v podstate sme mali podobny obed dnes 😉
@monkula tak, neumrieš hladom 😀

monkula
27. okt 2010

@adamko05 umriem.... lebo som si navarila, a tak krásne to vyzeralo, ten zelená hrášok, mňam, mňam a aby som to nemala suché tak som si tam dala čalamádu a po prvom hlte som zistila, že som včera namiesto pokazenej, vyhodila dobrú čalamádu... 🙄 🙄 🙄
Tak som dojedla... ale trošku som si nechala na večeru ,tak to som zjedla.... a som zvedavá, čo si dám na večeru...

magimary
27. okt 2010

dnes: STREDA-31-ty deň- 27.10.2010 ŠKRO
---------------------

ahojme 🙂
dnes som si na obed pochutila 😅
mala som pečené zemiačky (ktoré som si navyše nerobila sama 😅 😵) a boli také dobré... 😵
a najmä chutili ako najväčšia mňamka, keďže som obedovala až o 16.tej hod. (skôr som nestihla 😝 🙄 😅)...
a tak to vlastne asi bola skôr taká obedovečera 😅
ušetrila som jeden chod 😅 😀

no, mon, ty si si teda dobre za(na)varila 😝 😒 😅

adamko05
27. okt 2010

ja práve večeriam.. taky "brambory"... bez kapusty.. iba take na platky nakrajane, kmín, cesnak.. mnááám 😝
@monkula ta dnes sa ti fakt "darilo".. dieta v pravom slova zmysle... 😒

lulupopo
27. okt 2010

baby ako sa mate? Ja zatial celkovo dole 5kg, ale zacina ma boliet dost casto zaludok, ako ste zvladali vodu?

lulupopo
27. okt 2010

aby som nezabudla, zacinam neznasat ovocne dni:(((((

adamko05
27. okt 2010

@lulupopo tak pridaj zeleninu vo vit. den, oriešky... poprípade najbližší vynechaj a potom zasa daj vit. den.. 😉

adamko05
27. okt 2010

kde ste všetky, čo jete, či čo??? 😀 😀 😀 😀

claudica
28. okt 2010

Ja som mala včera vit-deň, samé ovocie, no poobede ma bolela hlava a bolo mi nejak na vracanie....tak som si dala trochu orechov, manžel ich akurát lúskal, tak som ich vyjedala, potom mi bolo trochu lepšie. Dnes doobeda už nechcem ovocie ani vidieť, mám len zelený čaj a na obed mäsko, mala som v mrazáku schovanú čínu, tak som si to doniesla do práce.... Neviem, v poslednom čase sa mi tiež nejak serinká žalúdok, pobolieva 😢

adamko05
28. okt 2010

ahojteee...
si tu v posl. dobe píšem sama?? 😕 skoro sama
ale idem sa "chválit"... som si sice povedal, že na vahu iba v pondelok, ale dnes si vravím, idem pocitivo, skusim... a veru, vaha ukazala 66,1 kg tak sa vytešujem, lebo je to dole cca 2 a pol kg... ja viem, voda, čereva, z obvodu isto nič, ale aj tak sa teším... a straaašne fajn sa citím 😉
práve pijem kavu a potom vyražame s detmi do mesta.. takže doobedie zabijeme tam, potom možno urobím rajčinovu polievku (by som si dala aj ja), a ked nie, mam tie cesnakove zo včera, už sa na ne teším...a na večeru mam kakakovy zavin, čo som piekla včera večer.. tak som na dnes vybavena
len na zajtra musím dokupit ovocie 😝

marianca
28. okt 2010

avojte,
tak jak sa držíte devy?
ja krámujem, ale v pohodke, akurát som nervózna jak pes

@adamko05 no tak ti to supiš ide, tak sa drž a hlavne vydrž, inak kukám, že máme rovnako staré deťúchy 😀
@claudica no mňa žalúdok pobolieval predtým ako som začasa diétu držať, počas a po skončení nič, kloop , kloop klop
A ozaj ja zháňam orechy vylúskané, nepredávaš?
Prípadne nepredáva tu niekto orechy? Potrebujem tak asi 2 kg.
@lulupopo ha ha s tým neznášaním ovocka vitaj v klube 😀
A inak ja som mala ovocko rada, hlavne na Vianoce, tak tieto Vianoce sa týim smerom asi ani nekuknem
A čo sa týka tej vody, ja som s tým mala vždy problém a ani raz som ju nedodržala na 100%, mne hneď klesol tlak, podotýkam, že bežne mám tak max 90/70 a keď som nejedla, tak to mi bolo na odpadnutie, točila sa mi hlava a tak, takže som si dala nejaké ovocko, príp. celozrné pečivo 😝
@magimary aj mne najviac chutí, keď to nemusím sama robiť a hlavne po sebe upratovať 😀
No idem si vypiť kafíčko a trochen sa povenovať tomu môjmu satankovi 😉

claudica
28. okt 2010

@marianca čauko, orechy nepredávam ☹ , dostala som za veľkú tašku od kolegyne, tak máme po večeroch program... A s tým žalúdkom to nechápem, normálne ma niekedy až chrbát bolí. Nemalo by to súvisieť s touto stravou, lebo v podstate jeme samé zdravé jedlá, tak neviem...

sisa2
28. okt 2010

ahojte, ja som stale bez netu, ale myslim na vas, ako sa vam dari 🙂
vodu som prezila kupodivu v pohode, az sa mi to verit nechcelo. zatial som -6 kg, tak som spokojna. keby to tak stale islo 😀
dnes si spravim asi (opat) cestoviny, akosi nemam fantaziu, co ineho dnes jest. strava je u mna sice povacsine jednotvarna, no zatial mi to nevadi.
tak sa drzte aj vy, dufam, ze coskoro uz budem online.

lubikaf
28. okt 2010

ahojte, tak ja som si na dnes uvarila polievku taku smotanovu so syrom, no asi to nie je moc dietne, ale su to aspon bielkoviny 😉 a este mam v nej aj hrasok zamiesany 😉 tak budem mat dnes polievkovy den, dufam, ze to vydrzim, bo ja som z polievok hned hladna 😝

adamko05
28. okt 2010

@marianca no sranda s tym detmi, ešte aj pohlavie rovnake 😀
a aky maš ciel a ake uspechy v diete 😉 ?

ja prave obedujem tie cesnakove zavitky, je to síce z kysnuteho cesta, ale šak aj pizza je taka... tak pre zmenu miesto cestovin, lebo zvyčajne mavam cestoviny v UHL
@lubikaf je syr bielkovina?? je... tak maš dietne 😉

yanni
28. okt 2010

Caute babule,

juuuuuj ale vam to ide, drzkajte sa. Ja som to uz tak napol vzdala. Este vydrzim do konca novembra ale vylucim vitaminove dni, ja som potom taka nafuknuta ze sa davam zakazdym dni dokopy a potom sa toi zacne znova cize stale tak dookola. Cize zajtra by som mala mat vitaminy ale dam si mliecaky. Ziadne mäso, to by som musel dnes vecer daco ukuchtit na zajtra a zajtra som v pekarni, tak je lahsie daky jogurt a syr do hrsti 🙂

A nejak ma uz nic nebavi. Volaku mam blbu fazu, vrazdila by som. Som totalne na prasky. Asi sa mi treba riadne nazrat. Ale poriadne. Ale ja aj ked si hodim co len jednu haslerku uz mam zle svedomie. A minule, mimo programu, som si dala jedno Duplo a uz som myslela ze mam kg naviac. Ono je to riadne svinstvo, ked ti clovek je tak vyhutnava a az potom pride to zle svedomie.

Inak dnes UH ale neviem co budem jest, vcer apo sporte uz bolo neskoro na varenie tak som zatial na banane a mandarinkach a caju. Vecer bude bud cestoviny so zeleninou, alebo makove slize alebo pizza. To ja si robim taku speci pizzu, po tom ako mi raz cesto nevykyslo tak to uz radsej ani neslusam a som si od nas z pekarni zobrla zmrazene surove kaiserky tie vykysnu aj ked su len tak na vzduchu v kuchyni polozene. Za chvilu su puf. No a potom ich roztlapkam, kydnem na to pretlak a daku zeleninu a hriby a tak a je pizza 😉 Takze bude asi pizza. Normalne sa mi slinky zbiehaju.

marianca
28. okt 2010

@adamko05 no ja už ani viac menej nediétujem, ja som išla teraz druhé kolo...Po prvom som schudla nejakých 5-6 kg a teraz som chccela tak trochen 2-3 kg, ale neišlo mi to už, asi nemalo moc z čoho tak som sa na to vyprdla, papám normálne, možno aj viac ako je normálne a zatiaĺ nepriberám. Mám nejakých 54 kg, tak budem rada, keď nepriberiem a keď áno, tak po vianociach si to zopáknem....

@yanni no, ja som na tom tak nejak podobne, aj ja som permanentne vytočená, nasraná a jedovatá, dúfam že mi toto obdobie rýchlo prejde, lebo muž sa so mňou asi rozvedie.... 😝 😝 😝 😝 😝 normálne hľadám prečo sa pohádať a to teraz ani neprší....a presne ako píšeš aj ja som mala za jedlo výčitky, ale teraz nemám si hovorím a čo sú na tom aj horšie ako ja, mám 30, dve deti, tak snáď mám na to právo nemať postavu modelky....
Ono to sledovanie sa v jedle tá jednotvárnosť začne časom ubíjať....
Ja som vďačná tejto diéte, pomohla, ale asi sa nedá držať znovu po tak krátkom čase, ja si myslím, že minimálne pol roka treba odstup, lebo to človeka už nebaví. A super to bolo v tom lete, ovocko všelijaké, zelenina a malo to aj kapánek inú chuť, ako keď si teraz niečo kúpiš....čistá umelina a drahé jak hovado...
takže toť moja úvaha...

adamko05
28. okt 2010

@marianca fuha, a čo si chcela chudnut, z čoho, že 54 po dvoch detoch.. si supeeeer.. ja nechcem zasa až tak "malo".. budem rada za 60, lebo ked som pred 3 rokmi mala 57 kg, veľa ludí mipovedalo, že som ostrala 😒 , hlavne v tvári, tak to mi za to nestojí, že tych 60 mam akurat... uvidíme

a terza som si dala aj kusok kolača... prvy prehrešok po dlhom čase 😒 , nevadí, večer dam miesto dvoch len jeden a veeeľa čaju a par km naviac na bike