90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

turandotta
26. sep 2013

@peggulka prepac, nechcem provokovat, neboj, zajtra sa napapas! ja ked mam ovocny den, zamerne varim deckam dobroty a vytesujem sa aku mam pevnu volu...kto vie dokedy mi to vydrzi🙂 a dakujem, nie som sice kocka, ale coskoro budem🙂))) baby, hlavne teraz piste, piste vela, nech sa tie moje fotky posunu hlboko hlboko🙂

turandotta
26. sep 2013

@cessy bola fakt dobra, vobec mi tam syr nechyba, odporucam, vyborna kombinacia, paradajky, bazalka, olivy...ani nemam pocit, ze chudnem ked mozem taketo delikatesy🙂

peggulka
26. sep 2013

@turandotta v pohodke, nehnevam sa..ved aj ty budes mat vodny den..pockaj :-P ja neviem co si zajtra dam na obed..mam chut na prazenicku alebo volske oko 🙂)))) s chlebikom

turandotta
26. sep 2013

@peggulka kludne mi to vrat, zasluzim si🙂 nejak mi to nedoslo, davala som tu fotky a chcela som sa aj ja pochvalit peknou fotkou jedla ako ini🙂 prepac este raz...

peggulka
26. sep 2013

@turandotta ale ved ja sa nehnevam..co si...som to pisala s usmevom na tvari... ja si tiez cibrujem pevnu volu, davate sem same dobroty, a ja len na vode..kks ani suchare nemozem k tomu...to co je uz... ale zajtra dam vajicka, tie mi fakt idu na chut, nechce sa mi varit velmi...

turandotta
26. sep 2013

@peggulka zvladnes to, neboj! coskoro je vecer, pozries nieco pekne v telke a pojdes spat a ja sa budem trapit zajtra s ovocim a potom voda...ach, ty to uz budes mat za sebou🙂

turandotta
26. sep 2013

@peggulka inak ja uz teraz planujem co budem mat po vode...ak sa chute nezmenia, dam si grilovany encian so salatom...ale na dalsi bielkov.den si asi aj ja dam vajicka, hoci nie som ich fanusik, po dlhej dobe mam aj ja na ne chut. skusim tusim nejaku omeletu s hraskom alebo nieco take...

cessy
26. sep 2013

@turandotta Ahojte, ako robis grilovany hermelin?ja ho robievam vonku,ked mame grilovacku. Robis ho v trube?

peggulka
26. sep 2013

@turandotta ale vies co, zatial sa to da, kriza uz je zazehnana...uz viem ze zajtra sa napapam, spravim si prazenicku s cibulkou, a na vecer si dam zajtra volke oko, som sa rozhodla...mnaaam ja milujem...tesim sa ako male dieta...len to este je daleko..rano len ovocie, a az potom nieco normalnejsie..ale hadam to uz dobojujem 🙂))) aaa dakujem ze na mna myslis 🙂))

lydka84
26. sep 2013

@adulka07 aoj no v knihe s apise ze sa menit nema takze ja ti to moc neodporucam ....asi to ma nejaky system preco je to tak ako to je 😉

turandotta
26. sep 2013

@cessy po pravde, bude to pokus omyl🙂 zatial som to mala vzdy len v restike, chcem to skusit na panvicke, teflonovej bez oleja na miernejsom ohli a chcem si k tomu kupit brusnice...tu kombinaciu milujem, sice k tomu aj zemiacky, ale tesim sa aj ked si k tomu dam len paradajky🙂 tak uvidime ako to dopadne🙂

turandotta
26. sep 2013

@peggulka super, tak si to zvladla, sikulka! gratulujem a tisko zavidim🙂 som zvedava ako to zvladnem ja...tak uz len umyt zuby a zajtra ta caka mnamka🙂a dobry pocit!

turandotta
26. sep 2013

@lydka84 nemyslim, ze by mal byt problem ked si pripravis vajicka na iny sposob na veceru. problem by bol podla mna keby mala na obed maso a na veceru vajicka alebo syr. teda podla mna, mne to pride takto logicke...ale neviem, nie som odbornik na tuto temu...🙂

cessy
26. sep 2013

@turandotta tiez som rozmyslala,ze hadam aj na teflonke,len uz to tak grilovane nebude smrdkat. Potom daj aj foto 😉

turandotta
26. sep 2013

@cessy dam, ak nebude hlad rychlejsi ako fotak🙂

turandotta
26. sep 2013

@cessy chcem sa ta este spytat, ked mas uhloh.den co si davas na veceru?nemas nejake typy na nieco zaujimave? ja som davnejsie skusala tie placicky z ovs.vlociek s bananom a cokoladou upiect, neviem kto tu nechal taky recept, celkom dobre..dnes som to skusila s cucoridkovym kompotom, celkom ok🙂 taketo vecicky ja mozem...

cessy
27. sep 2013

Dobre ranko....

@turandotta ja na uh veceru mavam vzdy neaku sladkost, bud horalku, 2 MILA keksiky 😀 , alebo kolac ak som piekla, ale nic specialne si nerobim. minule som neako nestihala, tak som si kupila v pekarni kolac a bolo. ja som veeelmi na sladke, takze to sladke si nenecham ujst 🙂 . inak minule som si dala namiesto vecere mrkvu, veeelmi mi chutila 😵

cessy
27. sep 2013

@peggulka ako, napis aka bola noc. a co si si rano dala, ake ovocko 😵 😵 😵
.........a hlavne........vahu po 29 dnoch 😎 😎 😎

turandotta
27. sep 2013

@cessy AHOJ. aky mas dnes den? ja mam ovocie, mnam na obed vyborny melonik🙂 uz sa tesim na zajtra🙂 peggulka sa nam nejako neozyva:( dufam, ze sa nam od hladu uplne nestratila...ale hadam nie, teraz si vychutnava vajicka🙂 ale aj ja som uz zvedava na vahu po 29dnoch...tak budem cakat🙂

peggulka
27. sep 2013

@cessy no ahoooj, tak noc bola v pohodke, vecer som zazrakom uz ani taky hlada nepocitovala, kriza bola tak okolo obeda, to som prekonala, a potom sa to celkom dalo..ako jasne ze som bola hladna, ale dalo sa to..myslela som ze to bude horsie...no a rano padol baban a hruska...no a teraz som si spravila tu prazenicku..mnami som si pochutnala...az som bola plna uz z polovice porcie, sa mi zmensil asi zaludok 🙂)) ale tak dotlacila som to...tesim sa ze to uz mam za sebou, takze zas mesiac papania pred sebou 🙂)))) a ty ako?? co mas dnes dobreho na papu??

peggulka
27. sep 2013

@turandotta
@cessy baby, vahu idem hodit do nasej skupiny pod vysledky...poviem len tolko ze som spokojna a milo prekvapena 🙂)))

turandotta
27. sep 2013

@peggulka fu, tak ja sa to nedozvem?ale gratulujem, ked si spokojna, sa tesim s tebou! tak pekny bielkovinovy den🙂

peggulka
27. sep 2013

@turandotta ako ze nedozvies?? ved aj ty si v tej skupine, ze 90 dnova rozlisovacia dieta,nie?? tam som to hodila..

cessy
27. sep 2013

@peggulka jeda, tesim sa s tebou, som zvedava kolko ja stopim za mesiac. v pondelok nahlasim uspechy/neuspechy 🙂

cessy
27. sep 2013

@peggulka
@turandotta
ja mam dnes skroby, robila som si hraskovu kasu s opecenou paprikovou cibulkou a valerianom 😝 , dobre mi to padlo

peggulka
27. sep 2013

@cessy jasne ze uspechy 🙂

peggulka
27. sep 2013

@peggulka v utorok nahlasis uspechy, nie v pondelok, cii?? vodny den mas v pondelok, vsak?

montinka
27. sep 2013

Ahojteeeee tak ja mam uz -7kg a -10cm na bruchu.:-P joj a v nedelu ma caka vodny den.som zvedava ci ho vydrzim

cessy
27. sep 2013

@peggulka jeda ja som uplne pomysleana, jasne ze v utorok 😀 😀 😀
v pondelok je vodicka

cessy
27. sep 2013

@montinka jedaaa, jak velaaaa 😉