90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

monya13
23. jún 2016

@zuzaneckanr a mozes spat v noci? Lwbo ked som raz bala ani uz neviem ake tablety na chudnutie tak plna enetgie ale nemohla som spat

zuzaneckanr
24. jún 2016

@monya13 preto sa piperine forte odporuca brat rano aby ta to pobudilo na cely den a nie na noc ;)

zuzaneckanr
24. jún 2016

@monya13 myslim si ze ked to spravis ako ja ze som obmedzila cukor, zacala si robit svoje jedlo do prace atd a k tomu som tiez obmedzila sladke napoje plus to piperine forte tak kilecka pojdu dole ako po maasle

monya13
24. jún 2016

@zuzaneckanr uz mam 2 dole...vo je mozno len voda...ale mam v pase 3 cm dole....tefa z poporodneho brucha...a citim sa super...co to stoji...popravde bojim sa toho piperine aby som nezareagovala ako vtedy s tym spankom

buckovak
2. júl 2016

@monya13 piperine sú zbytočne vyhodené peniaze, aj ona tomu len robí reklamu, je tu aj diskusia o tom, najskôr si ju pozri predtým ako by si chcela objednávať, lebo ako náhle to odťukneš už nevieš zrušiť objednávku. a vrátiť sa to tiež nedá, aj keď naklamú, že vrátia peniaze

mooojko
9. júl 2016

Ahojte. Je tu niekto, kto by chcel so mnou začať boj od pondelka 11.7.? Potrebovala by som dosť schudnúť, keďže sa nám nedarí otehotnieť, a za posledné tri roky som pribrala cca 18 kg. To je môj dôvod. Aj sa lepšie cítiť a obliecť si veci, ktoré som si predtým obliecť mohla a teraz stoja v skrini.

tabitana
15. júl 2016

@mooojko ja som už začala, tiež od pondelka..A tiez chcem dat dole 18 kg..dnes bielkoviny.. Spravila som si grilovaný syr a zelerove hranolky ( prvý a posledný krát -nechutia mi) a večer si dám jogurt..

mooojko
15. júl 2016

ešte som nezačla, nestihla som a auž aj zabudla :D ale začnem od tohto pondelka, čo príde...pridá sa niekto?

monya13
15. júl 2016

@tabitana aj ma veveru by si malsmat syr...nesmies miesat bielkoviny...ja si vacsinou robim syr a k tomu salat...ale ako tak rozmyslam tak mozes aj jogurt lebo mliecne bieljoviny sa mozu kombinovat....mna cska v pondelok voda...hadam to zvladnem

tabitana
15. júl 2016

@monya13 ja to viem,že namiešať.. Túto diétu držím druhý krát.. Prvý krát som schudla 14 kíl...ale som išla z menšej váhy.. Tak teraz musím viac..

monya13
15. júl 2016

@tabitana to by mi uplne stacilo...ale to asi nebude lwbo tetaz mam lwn 5 dole...drzim prvykrat a vraj po prvej vode ide vaha dole. Ci ako to bo u vas?

tabitana
15. júl 2016

@monya13 u mňa išlo dole najviac prvý mesiac asi 7 kíl a potom som to flakala.. A vodu som držala len jedenkrát.. Ale išlo dolu toľko..A potom som znova ostala tehu..

monya13
15. júl 2016

@tabitana takze 5 este dam v pohode za dalsie 2 hej?

tabitana
15. júl 2016

@monya13 určite

estachova
28. júl 2016

baby kde nájdem dajaké recepty?

tabitana
28. júl 2016

@estachova chod na fb...je tam uzavreta skupina 90 dnova dieta (je nas tam okolo 7000) a poziadaj o pridanie...tam v suboroch to tam mas na stiahnutie..

estachova
28. júl 2016

no skúsim, lebo na fb moc nechodím

16kamilka16
7. aug 2016

dievčatá tak sa aj ja pridávam k 90 dňovke...len mám pár otázočiek a ak by sa našla nejaká skúsenejšia čo by mi ich zodpovedala 🙂

1. pijem len kávu/Caro s mliekom , dočítala som sa ale že mliečne len bielkovinová deň, takže ostatné dni Caro/káva musím bez mlieka?
2. všimla som si že cez dni napr. škrobový alebo bielkovinová je dovolené krajec chleba ...chlieb sú v konečnom dôsledku sacharidy..nenarúša to tým pádom to delenie potravín ?
3. pochutiny ako napr. syr, / k pizzy/ alebo na zeleninový šalát sa môžu tiež len pondelok ?

Ďakujem 🙂

luliu
7. aug 2016

@16kamilka16 chlieb sa k moze k obedy v bielkovinovy a skrobovy den. Mlieko by si do kavy nemala davat vobec, lebo ked pijes kavu rano, rano sa ma jest iba ovocie. Syr sa moze jest len v bielkovinovy den, sacharidovy nie. Pizzu si davam napr. rajcinova omacka + zelenina

16kamilka16
7. aug 2016

@luliu Ďakujem za objasnenie 🙂 no kávu pijem skôr poobede , alebo Caro ešte skôr ako kávu,,,,len ide o to že bez mlieka mi nechutí 😀 tak či to mliečko /50ml/ je veľký prehrešok alebo radšej nepiť kávu vôbec 🙂

luliu
7. aug 2016

@16kamilka16 ja som nepila vobec, lebo bez mlieka a cukru mi nechuti 😉

biancaadamko
7. aug 2016

Ja pijem kavu s mliekom a za 3t.minus 4kg

biancaadamko
7. aug 2016

@16kamilka16 mne to ide dole ale davam si poobede

16kamilka16
7. aug 2016

a ešte ma napadlo dievčatá ..ten vitamínový deň,,,,ovocie musí byť len alebo môže kľudnej aj zelenina?

biancaadamko
7. aug 2016

@16kamilka16 ja davam vacsinu ovo, kazde dve hodky jedno ale prvy krat ked som bola hladna som si dala aj kalerab, inak pisu, ze sa moze aj zelenina ak nemas rada ovo

monika123654
21. nov 2016

Cavte baby tak som sa rozhodla ze dnes zacnem s 90 dnovkou.prida sa niekto pre podporu a motivaciu

zuzanocka23
21. nov 2016

Ahoj,ja začínam od piatku -25.11.-môžeme sa podporovať a motivovať 😊

mooojko
21. nov 2016

Ja by som tiež mohla. Kedy kto začína? 🙂

monika123654
21. nov 2016

@mooojko ja zacinam dnes ,teda prvy obedik uvareny
....len dufam ze budem mat pevnu volu a vydrziiiiim 🙂 🙂

monika123654
21. nov 2016

@zuzanocka23 no super tak len vydrzat 🙂