90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
29. jan 2009

ja dnes cestovinku,včera som mala mať zemiačky,ale skoro celý deň som bola na ovocí a tekvicových jadierkach.

dnes si dám špagetky.

baby-to je super,že vám to tak ide dolu a tej vody sa tsak nebojte,možno ju zvládnete ľahšie ako ovocný deň.

ja som nejaká chorá,tak ani necvičím .

aniel
29. jan 2009

gucz-tak aspoň máme rovnaké dni.Ja si dám asi cestovinku,ale keď sa ti chce napíš ako robíš ten posúch 😉

zuza80
29. jan 2009

ahojte.aniel z tej vody mám veru strach,už v utorok.no som zvedavá.ale ked už nebudem moc vydržat, dám si ovocie.dnes tiež len ovocie a zajtra naskočím na váhu.

janetka
29. jan 2009

ako upravujete kyslu kapustu? DUSITE, CI len zapekate so zemiakmi?

zuza80
29. jan 2009

janetka možeš si ju pripravit podla vlastnej chuti.mne viac chutí zapekaná a ked potrebujem aj pre chlapa navarit, dám k tomu upiect aj maso.

morenka
29. jan 2009

ahojte kocky....

ja5ka - tak ja uz len jedna skuska v piatok rano...tak dnes musim zarezavat🙂 no a od pondelka dalsi semester zacina takze hroza☹
zacinas od znova?juuuj....drzim palce...ja uz v sobotu voda...tak sa troska obavam ale nejak to zvladnem,nie?

ja mam dneska UH tak nejake spagetky si spravim alebo nieco dobre....asi pojdem do obchodu a nieco fajne kupim na tu omacku🙂

ja kapustu varim dam cibulku orestovanu a potom trosicka zahustim to je vsetko dobre je to s grulkami varenymi...uz len si domyslim fasirku a hotovo🙂 🙂

petrark
29. jan 2009

ahojte baby, môžte mi poslať nejaké materiály ohladne tejto diéty, 18.apríla idem na svadbu a potrebovala by som dať dole aspoň 10 kil, lebo ináč asi nejaké šaty nezoženiem, ale aj tak mám obavy, či to vydržím, a ako to zvládate vy?a ináč kamoška mi vravela, že táto dieta nie je zdravá, že ju odborníci neodporúčajú,čo vy nato?

ja5ka
29. jan 2009

myslim si ze naopak ..niesom doktorka ale je to jedina dieta kde mozes jest vsetky potraviny, takze tvojmu telu nic nechyba, niesi hladna ako pri inych hladovkach a dostavas aj zvyseny obsah vitaminov 🙂
..neboj sa spolocne to zvladneme ..aj ja chcem dat prec 10, tak kedy zacinas ? 🙂

ja5ka
29. jan 2009

daj mail a poslem Ti obe knihy

bystricanka
29. jan 2009

Ahojte
tak ja dnes uh.Zatial popíjam len čajíky. Zajtra ma čaká vodný den. Musím si to s ovocným vymeniť, lebo v sobotu cestujem a to by ma manžel uškrtil, keby sme pri každom kríku stáli 😀

petrark...no neviem či je škodlivá, ale asi nie, kedže jeden môj známy je na nej už 10 rokov a je zdravý a nič sa mu nestalo. Žalúdok funguje ako má 🙂

janetka...ja som zatial len raz zapiekla. Ja najradšej ale surovú 😅

aniel...lezie na teba hnusná chrípka? 🙄

gucz...ahoj vítam ťa medzi nami 😉

lucxy
29. jan 2009

ahojky,,,akurat som schrumala mrkvu,,,vonku je taka zima ze az,,,fuj ja chcem uz jar 😎

bystricanka
29. jan 2009

lucxy...aj ja chcem jar. Ale ešte musíme 2 mesiace vydržať 🙂

petrark
29. jan 2009

ja5ka:petra82zavinac.sk (nejde mi napísať zavinac) 😉
musím to prečítať a uvidím, ale doteraz to bolo tak, že som všetky diéty v slabej chvílke vzdala.
a ty kedy ideš začať?

aniel
29. jan 2009

tak ja si idem variť špagetky,hladná som ako vlk 😉 😲

aj u nás je hnusné počasie 😠

bystricanka
29. jan 2009

baby...a môžem cez vodný den aj čajíky? Lebo niekde sa píše, že len voda a inde zase, že aj čaj a aj kafčo si môžme dopriať....tak poradte 😨

lucxy
29. jan 2009

bystricanka ja som pila aj caje aj kavu,,,zase bez toho by som nevydrzala

ja5ka
29. jan 2009

petrark ..ale estenieco za tym @ti chyba nie ? 🙂 no ja uz som zacala a islo to celkom super potom som polavila a tak dookola..ale snazim sa no 🙂

bystricanka
29. jan 2009

lucxy....ani ja asi nevydržím bez čaju. Ale ak treba len vodu, tak budem len vodu 😖

bystricanka
29. jan 2009

ja5ka...snaha sa cení 😉 A ked nepotrebuješ veľmi zhodiť, tak zase až taká striktná byť nemusíš 🙂

morenka
29. jan 2009

NO kocky uz som poobede...dala som si skor obed lebo bol hlad a musela som skor varit lebo sa potom s babkou tlacime v kuchyni🙂

spravila som si zapekane cestoviny so zeleninou a hubymi...bolo to vyborne....troska som to prepiskla leob to bolo výborne....

takze mozme aj caj???super...som rada...lebo neviem ci by som to zvladla len o vode...dam si aj caj🙂

viete ze aj ja som to pocula...jedna sestricka v nemocnici drzala tuto dietu a dostala cukrovku...ale ja si myslim ze nie kazdy orgaanizmus je stavany na takuto dietu...ona robila chybu ze vsetko dodrziavala a mala aj nocne a nic nejedla....ja by som to nejak inak spravila keby som mala nocne....

ale mne ta dieta robi dobre ja som spokojna a musim pokloopat ziadne potiaze som nemala ani so zaludkom ani zlcnikom s nicim🙂

gucz
29. jan 2009

ahojky
bystricanka cez vodu len vodu, ja som však keď som to držala 1x, jednu vodu tušim aj jedla ovocie, lebo mi bolo veľmi zle.
aniel normálne si spravíš cesto ako na pizzu teda 300g múky (ja dávam špaldovú) a polovicu kocky droždia s 2 dl vody a pol lyžičkou cukru (kvasok). A keď to chcem ako posúch, tak si zmiešam trochu oleja s cesnakovou pastou a tým to potriem. Dnes zvíťazila pizza, tak ju akurát obedujem.

lucxy
29. jan 2009

ja5ka kolko chces dat dole,,,,hod daku lepsiu foto kde ta je vidno 🙂
bystricanka ja vydrzim bez caju ale bez kavy nie 🙂

morenka
29. jan 2009

ja zas len ovoce neviem ci vydrzim ...no uvidime....

lucxy
29. jan 2009

mojej mami brat pozna jedneho co je len ovocie a len zeleninu ma okolo 50tky bol tucny a mal fest problemy,,,a teraz ze uplne zdravy ako ryba schudol,,,,no a pije len cisto stavy napr. zovocia,,,

lucxy
29. jan 2009

tie ocistne dni zevraj trvaju aj 5dni ze sa pije len voda 🙂

bystricanka
29. jan 2009

no gucz...tak si ma potešila 😖 Takže dne si idem kúpiť nejake minerálky a zajtra "vodujem" 😀

bystricanka
29. jan 2009

ak bude niekde preklep pardooon... dieťa mi sedí na nohách a píše 😀

gucz
29. jan 2009

Neboj sa ten deň prejde ani sa nenazdáš. Ak bude najhoršie, tak choď na prechádzku. Ja keď som držala vodu po prvý krát, tak sme mali vybavovačky, a ani som vôbec nebola hladná.

petrark
29. jan 2009

ja5ka jasné pobox som zabudla

lucxy
29. jan 2009

ja si myslim ze najlepsie je na to nemysliet 🙂