90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
1. feb 2009

ja5ka - dakujeeeem velmi peeekne!!!!juj ani nevies ako som rada...dufam ze to pojde takto dalej....
ty si zacala uplne od zaciatku?

ikatarina
1. feb 2009

ja5ka - aj ja ti ďakujem, dúfam, že to vydržím

morenka
1. feb 2009

ikatarina - neboj zvladnes....ono kym si zvyknes bude sa ti to zdat tazke ale ver tomu ze si tento sposob stravovania zamilujes...a bude dobre....ja som si uz zvykla a je to pohoda....tak drzim ti palceky a kedy chces zacat?

ikatarina
1. feb 2009

\ja to držím asi týžde¨- ale každý de¨nejaký prehrešok. \hlavne keď som doma.

morenka
1. feb 2009

ikatarinka - nevadi...ked niesu vazne tie prehresky lebo potom to pojde pomaly tie kila...ale drzim palceky a kolko kg chces schudnut?

loulou
1. feb 2009

ahojte babenky chcela by som skúsiť túto dietu, len neviem ako na to. mohli by ste mi niektorá poslať info na môj e-mail. dakujem moc

ikatarina
1. feb 2009

Mne by stačilo 5-6

ikatarina
1. feb 2009

Ako často sa treba vážit a merat?

morenka
1. feb 2009

ikatarinka - ja sa vazim po 7dnoch vzdy....ale je to na tebe...len nie kazdy den lebo to je nezmyselne....a myslim si ze ked sa po tyzdni od vazis povzbudi ta to viac ako ked kazdy den a vidis ako sa nehybe rucicka🙂

alka875
1. feb 2009

Ahojte baby ako sa vám darí?? ja som ju už držala,ale chcela by som znova,lebo som cez sviatky trochu pribrala,ale už nemám takú pevnú vôľu

alka875
1. feb 2009

anjel,ako sa máš???držíš sa??

morenka
1. feb 2009

alka - a dodrzala si ju celych 90dni???kolko si schudla?

ikatarina
1. feb 2009

morenka - moja mama ju držala a schudla 18kg. A to má 70 rokov

morenka
1. feb 2009

ikatarinka - ty kokso tak to je super....!!! klobuk dole!!!! fakt.... tak ked to 70 rocny clovek dokaze tak mi to nedokazeme??? nie??? ved sme silne zeny!!!!! 🙂))))

claudinka
1. feb 2009

takze si myslite, ze ju mozem bez problemov drzat, aj ked mam plne kojene babatko? ci mam radsej pockat, kym bude mat polrocik a zacneme prikrmy?

gucz
1. feb 2009

claudinka myslím si že môžeš držať, ale budeš si dávať trošku väčšie porcie a čo je pri tejto diete hlavné, budeš veľa piť (voda, čaj).

ja už som ju raz držala a dala som dole 11 alebo 12 kíl, už neviem presne. Držali sme ju s anielom, mirestou, erikas, lucxy . Však si môžte prečítať na začiatku tejto témy ako sme bojovali.

claudinka
1. feb 2009

gucz to pijem aj teraz 😉 😉 ale nesladit cajik, ze?
chystam sa vas precitat, ked bude viac casu.. a nevratili sa ti potom kilecka naspat?

gucz
1. feb 2009

nesladiť a nepiť ani bublinkové minerálky, ani ochutené bublinkové

claudinka
1. feb 2009

a co sa tam pise, ze salat, tym sa mysli aky? a maso sa na com ma uvarit, kedze olej je tukovy?
nejsom dobra kucharka.. 🙂

gucz
1. feb 2009

ja som varila normálne, zase to nemusí brať doslovne, používam aj normálny olej a na šaláty som používala aj olivový. A šalát aký myslíš? ja som si robievala z dostupnej zeleniny, rajčinovocibuľový, hlávkový, teraz jem zaváraný cukinovo - paprikový a uhorky. Lepšie je držať túto dietu v lete, keď je kopa zeleniny

zuza80
1. feb 2009

no vy ste sa rozpísali
morenka gratulujem 😉
claudinka,záleží ako ti malý znáša ovocie a zeleninu,ale myslím si, že možeš ju držat,ješ všetko a zdravšie. a v ten vodový den uvidíš ako sa budeš cítit,ked to bude nad tvoje sily, tak si niečo dáš. mna ešte len prvý čaká v utorok,ale ak sa budem trápit,tak niečo schrúmem.uvidíš dokážeš to.

claudinka
1. feb 2009

zuzi ovocie a zeleninu znasame bez problemov 😉 tak snad to bude v poriadku.. od zajtra zacinam, uz teraz sa mi nechce, ale taka som v poslednej dobe "rozozrata", ze to uz inak nejde proste..

ja5ka
1. feb 2009

waw ..ahojte,
morenka ano odznova lebo som bola velmi zla ..🙂
som nejaka hladna idem zrobit caj a zajtra ovocie, aach 😖

marika009
1. feb 2009

ahojte babulky tak najprv veeeeeeelmi gratulujem morenke je to proste uzasne 🙂 tolko kg dole
ja som mala dnes pecene zemiaky s cibulkou a celkom stacilo ,.a zajtra mam UH tak nieco dobre asi palacinky z celozrnnej muky .papa a dobru nocku
zuza 80 dakujem za podporu 😉

jaja0110
1. feb 2009

Ahojte babenky, mozem sa pridat? 😅 😅

Ja 90-dnovku drzim presne 2 tyzdne a zhodila som 2 kila 😕 to je malo alebo vela? 😅 😕

s_o_n_i_k_e
1. feb 2009

tak od zajtra začínam :D natvrdo :D som zvedavá koľko to vydržím prvý krát som vydržala 50dní no bolo to cez leto tak uvidím ako to pôjde cez školu 🙂)))

claudinka
2. feb 2009

ja zacinam oddnes, drzte mi babulky palceky.. ale budem vam pisat otazocky, kedze kucharka nie som vobec a kuchyna je skor moj nepriatel.. rada varim, ale musim mat presny postup, lebo kreativita mi nic vo vareni nehovori..

miresta
2. feb 2009

ahojky holky, tak čítam, že nás tu zase pribúda, tak len sa holky pridajte

jaja - tak ja si myslím, že je to akurát, niekomu to ide rýchlejšie, ale potom sa to zastaví, takže v tvojom prípade je to akurát, a lepšie pomaly, aspoň sa to udrží

sonike - ja som prvykrát držala tiež v lete a bolo to super, veľa ovocia a teplo, takže sa lepšie dodržiaval aj pitný režim, no teraz sa zase lepšie pijú čaje. 😀

claudinka - palčeky držať budeme, a ak potrebuješ napísať recepty, tak napíšeme. Ale ak máš knihu, tak tam máš aj recepty.

Inač ja som bola celý víkend hrozne zaneprázdnená takže som nemala čas dojsť a večer som bola k.o. No dnes si vás prečítam a určite prídem popísmenkovať. 😀

claudinka
2. feb 2009

miresta knihu nemam, uz som pisala, ze ak to niekto ma v pocitaci, bola by som rada, ak by mi to poslal..
aa mimochodom, mas super vlasy.. vymakany uces, strasne sa mi paci

co sa tyka toho masa a vajec? na aky sposob sa to ma pripravovat? pridat si tam mozem, co chcem?

jaja0110
2. feb 2009

miresta- dakujem 🙂
Tak ja v celku to stravovanie dodrziavam, akurat tych tekutin vypijem asi 1 liter denne (viac do seba nedostanem 😕 ) a nejem kazde 3-4 hodiny, tie intervaly mam rozne, pri dvoch detickach sa mi to tak dobre neda naplanovat... 😒 😒 Myslite ze tie intervaly su velmi dolezite? Ale snazim sa po 20-tej nejest 🙂