90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

emimka
5. jan 2010

čauko, ja mam dnes ovocný ako bystricanka, dik lucia, to vieš že budem pokračovať, dokým môžem, nevzdám to, lebo potom planujeme babo a nechcem po treťom byť ako súdok. 😉

lemge
5. jan 2010

dobre ranko,vlastne uz den!ako ste prezili noc?ja som bola trochu hladna,ale to asi len preto, ze sa mala v noci zobudila,keby som spala az do rana ani nemyslim na hlad .
dnes mam uhlohydraty,a tesim sa na pizzu. 🙂

morenka
5. jan 2010

Dobre ranko dievcata, ci uz dobry obed🙂 dneska som si zase prispala..a uz som chcela dnes skor vstat ale nejak sa mi nedari....neskoro chodim spat tak asi preto...🙂 ale musim sa polepsit...

takze dnes mam skroby...este som nic nepapla ale uz idem na to🙂 dnes planujem rizotko...mnamky hamky....
martinkamm 8dni a 3kg!!!!!! tak to je super!!!!! gratulujem!!!!!! aj ja chceeeem....dufam ze sa mi to podari🙂

nadka001
5. jan 2010

ja mam dnes 7 dni a iba kilo :(..ale hadam sa to zlepsi..🙂..dnes som aj 30 min. cvicila

inuska79
5. jan 2010

Juuuj holky, ahojte!!!
Aj my sme prispali! Mala vstala o 8.h, to som dala jabko a teraz 0 11h druhe, kedze spala po kojeni este doteraz...
Uz sa mi varia zemiaky v supe, k tomu zrejme hrachova kasa..{len tak natural}....Luci dik za recept...

A hlad? okolo polnoci, kedze som bola do vtedy hore som pocitovala malinke mysky, ale spravila som si velikanskeho pohara caj, tak velmi v pohode sme to prezili......
Prajem krasny vytrvaly dnik vsetkym bojovnickam!

inuska79
5. jan 2010

nadka001..podla toho co citam,tak 5-6kg ide tazko dole,ak nie je "z coho"....
Zrejme chces len tak trochu upravit si postavu, kedze pises,ze Tv.ciel je 60Kg....
Neboj, ono to podla tychto prispevkov pojde,hoc pomaly.
drzim palce.....robis tu sosovicovu musaku zajtra? 😲 😲

bystricanka
5. jan 2010

nadka...ved to je dobre, že za týžden len kilo.To je také zdravé chudnutie. 🙂

ivella
5. jan 2010

ahojte vsetci 😉
prvy den zvladnuty bez jedineho prehresku(kava s mliekom sa nepocita 😀 )
dnes nasucho opecene zemiacky,posypane cesnakom,mnaaam+udusena mrazena zelenina,,,,povodne som si kupila jednu cerealnu kaiserku,no krpec mi ju hned zjedol--nevadi,usetrim kalorie 😝
ste zlate ako sa drzite,no a vazne,,tie co porusite,ziadne odznova,pekne pokracovat,nic sa nedeje,len trosku spomaleny proces....lebo inak mozete byt kazdy den na bielkovinovom 😀 😀

morenka
5. jan 2010

Tak ja mam po ranajkach🙂 15min odkrutených a teraz si popijam kavicku aby som troska bruško naplnila a pojdem sa uckat....

potom obed...uz sa tesííím🙂

bystricanka
5. jan 2010

morenka....a kedy si dáš obed, ked si mala len teraz ranajky? 😀

morenka
5. jan 2010

no to je ta nevyhoda neskoreho vstavania🙂 ale asi okolo tretej alebo tak....🙂 ved nejak vydrzim🙂

lucijja
5. jan 2010

ja dnes stiham vsetko - ranajky banan, obed zajko s kapustou, rano cvicenie a do teraz uz 3litre tekutin - ani neviem ako, dnes sa to do mna nejako leje. 🙂 Dnes som druhy krat v historii mojej diety mala aj vyvar. 😀

morenka
5. jan 2010

lucijja ja odpadavam tak ty mas disciplinu jak das...obdivujem ta! aj ja chcem!!! si sikovna🙂 ja som vcera skoro dva litre vypila ale som este o jednej v noci bola na WC...🙂

lucijja
5. jan 2010

no ved aj ja lietam ako pominuta... 😀

morenka
5. jan 2010

🙂 luci ale ked si tak pozeram tvoje foto tak tam vyzeras dobre...tak co chces zhadzovat?🙂

inuska79
5. jan 2010

Caute kocky...ako citam mnohe po "chutnom"obede, az na morenku...ale studenti tak ziju...poznam..
Lucijja...aky bol zajacik???????fuuu, to som od maleho dietata nejedla...ale s tou kapustou, asi budem snivat, ked ma chyti myslienka na hlad!

Ja som si popucila 3male zemiaky v supe, do bio poleneho zeleneho hrachu som pridala pocas varenia vo vode len sol, bobk.list a 3struciky male cesnaku....Potom som to rozmixovala....a mnamka....Muzovi sa zvysila kuracina zo vcera na faz.strukoch a zelenine, dam mu k tomu dnesne zem,ak nebude chciet, tak {ak sa zvysi,lebo som nerobila hrach z celeho sacku}mu dam do privarku aj smotanu a zaprasku a smitec!!!
Parada, Anicka ma este len 6mes...ju mozem aj prikrmit...{teda skusame 2.tyzden...}..ale pri tomto pitnom rezime myslim, ze mliecka bude.....ojojoj...len nezarieknut.....
ALe tu si vsetky verime, fandime, tak dufam, ze to vyjde!
Normalne som tu dnes uz 3.x nedockava na prispevky a velmi sa z vas tesssssiiiiimmm!!!!!!

Kavu pijem aj ja, ale zvykam si znova bez vsetkeho {-mlieko,-cukor}...dokonca pijem pol KL klasicku a pol KL bez kofejnu.....Ak pijem druhu za den a dalsiu popripade, uz len bez kofejnu....caro mam aj Ja ,kupila som si ho ako tvrda kavickarka, ale zarovej mamina, kt.koji, no chuti mi to iba k vydatnym ranajkam spravene s mliekom.S kvantom mlieka!!!a tym vydatnym ranajkam odzvonilo, hor sa na pozitivne myslenie a cielavedome chudnutie!!!!!

lucijja
5. jan 2010

morenka: vies ako to je, na fotkach nic nevidnu. Tatra, matra, fatra schovana pod trickom. 😀

inuska: pochutila som si. 😉

morenka
5. jan 2010

inuska79 mas pravdu ja este niesom poobede ale uz si ho idem pomly pripravova...hlad je hlad🙂 ja velmi nemusim kavu ale som uz precajovana tak pijem momentalne caro a je mi jedno s cim ci mlieko alebo voda ale s mliekom je to najlepsie ale teraz pijem s vodou a milujem jeho vonu...aspon nieco mi zaplni brusko...

idem varit lebo uz sa mi slinky zbiehaju jak vas citam...🙂

martinkamm
5. jan 2010

ja som dnes skakala 3 metre vysoko vcera som sa vazila poobede a mala som o 3 kg menej a dnes hned rano som sa odvazila a mam o 4 kg menej uz som konecne pod 100 🙂

morenka
5. jan 2010

Juuuj uz som napapana a je mi dobrre🙂takze fungujem dalej🙂

lucijja isto nic nevidno🙂

martinkamm gratulujem!!!!!! si jednoducho super!!!!!

mirenkaz
5. jan 2010

dievcataaa, ja viem, ze moc neprispievam ale zato poctivo drzim, no dobre, vcera na vitaminy to bez prehresku neslo 🙂 ale dneska bielkoviny a co som si spravila na obed , vlastne som vam to chcela odporucit, ak ste oblubenkynami soje.. 🙂 Som si oprazila sojovu salamu na olivovom oleji a tym som si posypala uhorkovo-paradajkovy salat 🙂 a mnamka bola svete, ale taka fajna,ze som sa az oblizovala ;) no neviem ci to nebolo nahodou len tym hladom, drzim palce vsetkym 🙂

lilly21
5. jan 2010

ahojte..
chcem sa opytat - ak vstavame okolo desiatej, ale v noci sa do druhej ucievam, tak mozem posunut veceru? doteraz som to riesila grepom okolo polnoci.. co je mensie zlo?

nadka001
5. jan 2010

ja s tym nemam vobec problem..dodrziavat to..lebo mi to vsetko strasne chuti a aj casovo v pohode..
nejedla som viacej..akurat som mala kazdy den nieco sladke.. to mi chyba a v tom je ta moja pevna vola 🙂))))
Akurat mi je luto, ze je bielkovinovy den iba jeden a dalsi az o 3 dni..lebo ja som jedla kazde rano jogurt a pila som casto mlieko a milujem tvarohove veci a syrove tiez.. a teraz je to tak, ze bud maso alebo syr alebo jogurt s mliekom.. je tak ? niekde som citala, ze sa to neda tak..ze na obed maso a vecer syr alebo mlieko s jogurtom.. tak to ma najviac stve.. sak sa nam budu lamat kosti ! ..:(.. ja viem je riesenie, dat si namiesto masa bud syrove nieco na obed a na veceru alebo jogurty..aaale maso zas az o 3 dni ? 🙂)..ja maso luubim :(
toto neviete nejako vyriesit ? ako by som to mohla spravit, aby som mala aj maso aj syr alebo jogurt v bielkovinovy den 🙂))))

rinuska
5. jan 2010

Ahoj ahoj,
teeda , toľko ste toho popísali , nemám šancu dočítať , ale vítam všetky nové - ako ja . Včera som prekonala prvé vitamíny a to som sedela za stolom plným šuniek, pečených kolien , koláčov - 😲 , no nespoznávam sa
Aj som sa dnes ráno odvážila po 4 dňoch 1x a moja zlá preducha sa potvrdila , bolo to skoro to"zlé číslo - morenka!
Ešte že som sa nevážila pred 4 dňami , to by som bola taká ubitá, že by som sa zu toho radšej najedla , že to už nmemám šancu schudnúť, tak budem priberať...
Dnešné bielkoviny ma trochu povzbudili , tak zas len vydržať do dalších . Mlieko skoro 0 bodov ☹ , mrzí ma to hlavne kvôli noci , lebo malá ma ocicávala , ak ja teraz budem musieť stále vstávať a robiť jej mlieko , tak to ma dorazí....Morenka , čaje nepijem žiadne na kojenie , nikdy som si nezvykla , kedže vždy som mala mlieka dosť...

lilly21
5. jan 2010

jj, aj ja som nad tym uvazovala ...mala som ryby, zajtra masko...ale to budem uplne bez mliecnych vyrobkov? ja som jedla activiu kazdy den...

rinuska
5. jan 2010

no áno , ešte som chcela napísať , že v tejto diete je žalostne málo vápnika , teda podľa mna absolutne nevhodné pre kojace , a nechcú prísť o zuby a kosti 😒
neviete v čom je veľa vápnika okrem mlieka a mliečnych výrobkov?

lilly21
5. jan 2010

sumive tablety su naprd, z nich sa vstrebe minimum...tak ja neviem.... ☹

rinuska
5. jan 2010

nada , ja by som jedla aj maso , aj mliečne výroby v bielkovbinový , ved napr. v delenej sa to môže a tiež sa z toho chudne , snád by to len o čosi spomalilo cbhudnutie, ale v tvojom prípade by to nebola tragédia , radšej viac vápnika - určite...na obed si daj mäso a večer , trebárs jogurty , alebo syry

rinuska
5. jan 2010

lilly , na učenie pozrebuješ energiu , podľa mna určite môžeš posunúť večeru , ja som bola po učení hladná ako vlk , sladkosti na to boli najlepšie 😀

nadka001
5. jan 2010

rinuska a ty si preco stratila mlieko..? kvoli tejto diete ?